Ulotki - Telekomunikacja i Internet

Bez możliwości komunikowania się ze środowiskiem każdy z Nas odczułby pustkę – niech świat dowie się, jak ważną branżą jest Telekomunikacja i Internet dzięki ulotkom.
Kategorie
Kategorie
Załaduj własny projekt Zleć wykonanie projektu
Postęp cywilizacyjny nie pozwala nikomu na długo pozostawać w tyle – każdy wręcz zobowiązany jest do łączności ze światem zewnętrznym w dogodnej formie i czasie. Usługi telekomunikacyjne oraz internetowe są jak antidotum na pustkę w tej materii. Możliwość komunikowania się z każdym człowiekiem na Ziemi, bez względu na miejsce jego położenia jest drogocennym darem. Nic tak bardzo nie wpłynęło na cywilizację w ostatnich latach jak owe osiągnięcie.. Jeśli zatem specjalizujesz się w zleceniach ujmujących powyższe usługi, bez zbędnego zastanawiania się powinieneś zacząć promować prowadzoną przez siebie działalność. Postaw na odpowiednią reklamę i poczuj, jak za sprawą niewielkiego nakładu rodzi się Twój sukces. Co powiesz na ulotkę? Twój fach pozwala łączyć się ludziom, ulotka pomoże połączyć się Tobie z najważniejszymi odbiorcami – Klientami. Weź sprawy w swoje ręce i z powodzeniem podejmuj słuszne decyzje będące krokiem milowym w podróży do osiągnięcia biznesowego triumfu. Jesteś na właściwej drodze.
Czytaj więcej
Pokaż:

SZLACHETNY BEŻ I CIEMNE TŁO

Czarne tło, ciekawa, elegancka grafika w formie mozaiki, która ma kolor szlachetnego beżu, a do tego całkiem sporo informacji podanych z użyciem ciekawej czcionki. Konsument bierze do ręki cały plik przeróżnych reklam, które wyjął właśnie ze swojej skrzynki i już chce wyrzucić to do kosza. Ale czarna, elegancka ulotka przykuwa jego uwagę, więc postanawia się przeczytać jej zawartość. Okazuje się, że to reklama usługi, którą jest zainteresowany. Potem postanawia skorzystać z oferty, a to wszystko za sprawą eleganckiej ulotki

PRZYKUWAJĄCY WZROK DESIGN

Ulotka to materiał reklamowy, który rozdawany jest na ulicy, dokładany do wszelkiej prasy, wrzucany do skrzynek lub zostawiany w ogólnodostępnych miejscach. Konsumenci często nie zwracają na nie uwagi i od razu wyrzucają, ale my chcemy przełamać tą tendencję. Dlatego proponujemy ci ulotkę nietypową, bo czarną. Z pewnością przykuje uwagę swoim wyglądem i sprawi, że klient przynajmniej sprawdzi czego dotyczy, nie wyrzuci jej od razu do kosza. A to już spory sukces, bo może się okazać, że twoja oferta jest właśnie dla niego.

SZLACHETNY UROK CZERNI

Kiedyś ten kolor nie pojawiał się na reklamach, a przynajmniej nie w takiej ilości. Kiedyś nie do pomyślenia byłoby czarne tło na ulotce czy plakacie. Ale dzisiejszy design przełamuje stereotypy i szuka ciekawych rozwiązań, a wynikiem tych poszukiwań są takie propozycje graficzne. Okazało się, że czarne tło i kontrastujący deseń oraz tekst sprawiają, że ulotka prezentuje się oryginalnie, efektownie i z pewnością powoduje zainteresowanie potencjalnego klienta. Jej największym atutem jest elegancja, która budzi respekt.

ŻYCIE BEZ ZAWIESZENIA

Dla wielu z Nas przychodzi chwila grozy, gdy nie wiemy, co się dzieje z Naszym telefonem. Na wszelkie pytania na pewno odpowie osoba, która się zna na tym fachu, jak nikt inny! Nietuzinkowa ulotka sprawi, że Twoja praca zacznie w końcu mieć większe znaczenie, a ludzie dowiedzą się o Twojej działalności! Pokaż się i powiedz światu: JESTEM! Ulotka będąca informatorem i reklamą w jednym będzie świetnym gadżetem dla informatyków, speców od social media, teleinformatyków oraz dystrybutorów smartfonów.

HALO - TU SMARTFON

Kto w dzisiejszych czasach wyobraża sobie życie bez smartfonów? Zapewne jest garstka osób, które nie korzystają z nowinek technologicznych, jednak większa część społeczeństwa żyje tym, co nowe i designerskie. Jeśli jesteś handlowcem, specem od social media bądź dystrybutorem smartfonów, wyjątkowa ulotka reklamowa z telefonem będzie strzałem w informacyjną dziesiątkę! Pokaż światu, że kochasz to, co robisz i daj się poznać od najlepszej strony!

NIEBIESKI WYŚWIETLACZ SMARTFONA

Dzień bez smartfona? O nie – takie rzeczy nie mogą się wydarzyć! Każdy z Nas bez telefonu czuje się jak bez ręki, więc ważne jest, by był z właścicielem o każdej porze dnia i nocy. Jeśli zajmujesz się dystrybucją smartfonów, jesteś specem od telekomunikacji bądź social media, powinieneś zainwestować w reklamę, dzięki której bez problemu będziesz mógł się pokazać. Stań na nogi i pokaż, jak ważne dla Ciebie jest to, co robisz. Niech ten sposób autoprezentacji pozwoli Tobie wybić się ponad konkurencję.

GDY POD PROSTYM, KRYJE SIĘ TAJEMNICA

Wielokrotnie próbujemy coś wykombinować, stać się lepszymi, niż jesteśmy, jednak coś blokuje Nasze możliwości i próby. Jeśli pragniesz zyskać Klientów, stać się potentatem na rynku usług, powinieneś zacząć od reklamy z prawdziwego zdarzenia. Jeśli działasz na wielu polach, czas na ulotkę reklamową. Wyjdź poza progi social media i skoncentruj się na tych, którzy na co dzień nie korzystają z portali. Informuj Klientów o usługach telekomunikacyjnych, informatycznych i usługowych, a świat stanie przed Tobą otworem!

SCHOWANE I ZASZYFROWANE

Nie zawsze to, co podane jest na tacy będzie przyciągać, niekiedy delikatna nutka tajemnicy będzie idealnym dopełnienie całego tajemniczego blasku. Jeśli zajmujesz się handlem, jesteś informatykiem, bądź jeszcze z innej beczki – pracujesz w branży telekomunikacyjnej, ta ulotka to idealny dla Ciebie element reklamowy. Właściwa przepustka do świata biznesu czeka, by zrobić z niej prawidłowy użytek. Nie każ na siebie czekać – do boju!

NICZYM KOSMICZNE ZAPISY

Dla większości ludzi, prosty zapis informatyczny jest niczym czarna magia, kosmiczny zapis, którego nie można do niczego przyrównać, ani odszyfrować go w jednoznaczny sposób. Jeśli zajmujesz się branżą teleinformatyczną, informatyczną, jesteś przedstawicielem handlowym bądź po prostu chcesz mieć łatwy kontakt z Klientem, ulotka reklamowa z kodem QR będzie Twoją przepustką do świata liczb i ludzi sukcesu. Wystarczy dokonać wyboru, jesteś już bliski osiągnięcia celu!

BŁĘKIT, KTÓREMU MOŻNA ZAUFAĆ

Powszechnie uważa się, że jasnoniebieska koszula polityka wpływa na wzmocnienie jego pozytywnego wizerunku. Błękit od dawna kojarzony jest z zaufaniem, spokojem i wiedzą, dlatego też dominującymi kolorami na tym projekcie ulotki są biel i błękit. Grafika przedstawia czarny laptop z niebieskim monitorem.

MAKSYMALNA PRECYZJA I CIERPLIWOŚĆ

Projekt stosunkowo dużej ulotki reklamowej, w którym nacisk położono na treść kosztem formy. Nieskomplikowana grafika sugeruje precyzję wykonania i wysoką specjalizację. Projekt przeznaczony dla firm i usługodawców, którzy – by zdobyć klienta – muszą wykazać się wiedzą, doświadczeniem i profesjonalizmem.

KNOW-HOW INTERNETU I KOMPUTERA

Projekt ulotki przygotowany specjalnie dla profesjonalistów z szeroko rozumianej branży komputerowej i informatycznej. Tło w dwóch odcieniach szarości nie rozprasza i pomaga skoncentrować się na treści reklamy. Żółta, wyrazista grafika przedstawia procesor – jeden z najważniejszych podzespołów każdego komputera.

ŚWIAT KOMPUTERÓW NIE MA SEKRETÓW

Druk reklamowy o poziomej orientacji przeznaczony dla wszystkich, którzy są związani z szeroko rozumianą branżą komputerową/internetową i potrzebują ulotki, która pomieści spore ilości tekstu, by wyczerpująco przedstawić ofertę firmy. Kolorystyka nie rozprasza, a wyróżniający się znak graficzny (żółty kolor) sprawia, że ulotka jest łatwa do rozpoznania.

LICZY SIĘ TYLKO DOŚWIADCZENIE I WIEDZA

Pozioma forma dwustronnej ulotki pozwala zamieścić w niej spore ilości treści. Dynamizmu temu stonowanemu projektowi dodaje oryginalne łamanie tekstu: jeden łam na stronie głównej, dwa – na stronie drugiej. Dane kontaktowe zostały graficznie wyróżnione w dolnej części strony głównej – każdy typ danych w osobnej kolumnie z przyporządkowanym odpowiednim znakiem graficznym.

LAPTOP NA NIEBIESKO-SZARYM TLE

Dwustronny druk reklamowy o charakterystycznym logo (notebook z kursorem na monitorze), poziomej orientacji i spokojnej, szaro-niebieskiej kolorystyce. Projekt zawiera trzy pola tekstowe, które mogą zostać przeznaczone na prezentację firmy i jej oferty, a także wyodrębnione graficznie pola z danymi adresowymi oraz nazwą firmy.

POGROMCA STANU RZECZY

Masz dar we krwi – wiesz jak prowadzić działalność, by zdobywać Klientów i utrzymać stabilną pozycję na rynku. Wyjątkowa ulotka reklamowa z motywem komputerowym będzie niebywałą pomocą dla osób specjalizujących się w branży informatycznej, działających w telekomunikacji, dla programistów i informatyków. Nie daj się zaskoczyć. Niech Twoja firma rozwija się prężnie, zyskuj nowych Klientów i podbijaj rynek. Zacznij rządzić światem!

PROJEKT – ZWYCIĘSTWO NAD KONKURENCJĄ

Może się wydawać, że świat stoi przed Tobą otworem, czekając, aż zaczniesz podbijać rynek. Nie daj się i pokaż, co potrafisz! Jeśli czujesz, że pomoc w postaci ulotki będzie Tobie niezbędna, jesteśmy do dyspozycji. Niezwykły element reklamowy to sposób na podbudowanie PR-u, zyskanie nowych Klientów oraz renomy, która przez lata pozwoli utrzymywać stabilną pozycję na rynku. Jeśli zajmujesz się prowadzeniem firmy teleinformatycznej bądź telekomunikacyjnej, jesteś programistą lub informatykiem, powinieneś postawić na dobrą reklamę – walcz o swoje i pokaż, jak prowadzić firmę!

PRZODOWNIK W TRÓJWYMIARZE

Lider może być tylko jeden, jeśli chcesz zacząć przodować w biznesie, nie powinieneś czekać – czas na tajną broń w postaci ulotki reklamowej. Ten niezwykle intrygujący akcent będzie Twoim partnerem w biznesie, pomocnikiem w drodze do najlepszej renomy oraz podbudowania PR-u. Jeśli pracujesz w branży telekomunikacyjnej, teleinformatycznej, jesteś programistą bądź informatykiem, ten niewielki dodatek sprawi, że Twoje sprawy nabiorą pozytywnego obrotu. Działaj, wkrótce będzie o Tobie głośno!

NA DOBRE I NA KOMPUTEROWE

Działanie może przynosić odpowiednie efekty tylko w przypadku, gdy przybiera odpowiednią strukturę. Co powiesz na pozyskanie nowych Klientów i rozpracowanie branży w której się obracasz? Odpowiednia ulotka reklamowa to przede wszystkim właściwy sposób na pokonanie granic i wyprzedzenie konkurencji! Jeśli pracujesz w branży komputerowej, jesteś teleinformatykiem bądź specjalistą od internetu, nie czekaj – działaj i zacznij podbijać świat, bez którego jutro nie istnieje!

NOWOCZESNE PODEJŚCIE DO BIZNESU

Nowoczesny biznes wymaga od Nas większego zaangażowania – jeśli pragniesz pokonać konkurencję, zyskać nowych Klientów i wyjąć na swoje, nie czekaj, aż los się do Ciebie uśmiechnie – czas na odpowiedni krok! Co powiesz na ulotkę reklamową z motywem komputerowym? Połączenie wszelkich dobrych czynników sprawi, że każda droga będzie drogą do sukcesu! Działaj i pozostawiaj po sobie wyłącznie miłe wspomnienia – szczególnie, jeśli pracujesz w branży informatycznej, sprzedajesz komputery bądź zajmujesz się telekomunikacją.

W ŚWIECIE KOMPUTERÓW

Jest wiele różnych sposobów na biznes, lecz tych dobrych i odpowiednich jest niewiele. Właściwa ulotka reklamowa pomoże załatwić sprawę. Jeśli pracujesz w branży informatycznej, zajmujesz się telekomunikacją bądź sprzedażą komputerów, ten sposób reklamy będzie najbardziej odpowiednim. Nie zatrzymuj się w miejscu, biegnij ku lepszemu! Czas pokonać wszelką konkurencję i sprawić, by każde słowo było cenniejsze od złota!

KILKA DOBRYCH, UNIWERSALNYCH RAD

Szansa na to, że z dnia na dzień podniesiesz rangę swojej działalności jest niewielka. Chcesz, by chwile, które spędzasz w pracy kojarzyły się z uśmiechem na twarzy oraz wspaniałymi chwilami wypełnionymi Klientami. Czas spełnić każde z marzeń – od dziś nie będą wyłącznie mrzonkami. Fantastyczna ulotka z uniwersalnym motywem to sposób na PR’owskie czary dla telekomunikacyjnych branż, osób zajmujących się internetem oraz marketingowców.

ULOTKA, KTÓRA ŁĄCZY BIZNES

Nie sposób jest pogodzić każdy zaplanowany scenariusz. Człowiek chciałby mieć czas na wszystko, jednak jest to niemożliwe. Wyjątkowa ulotka reklamowa z uniwersalnym motywem pozwoli Tobie zawładnąć rynkiem i odnaleźć każdą dobrą drogę w podążaniu do biznesowego podium. Ulotka doskonale wpasuje się w wymagania teleinformatycznych zawodów: informatyków, osób zajmujących się internetem oraz telekomunikacją. Czas to pieniądz – nie stój więc w miejscu!

BIZNES W TWOICH RĘKACH

Innowatorskie podejście do biznesu może obudzić w każdym chęć do działania. Wspaniała ulotka z motywem reklamowym to sposób na podbudowanie PR’u Twojej działalności. Postaw wszystko na jedną kartę i wykorzystaj swoją szansę. Ulotka z uniwersalnym motywem może stać się Twoim nowoczesnym sposobem na zyskanie kilku nowych Klientów. Daj sobie szansę i idź z biegiem czasu nie dając się pozostawić konkurencji w tyle! Motyw to doskonała reklama dla działaczy, marketingowców, biznesmanów oraz osób pracujących w branży telekomunikacyjnej i informatycznej.

Pokaż: