Ulotki - Rozrywka

Dobra zabawa to podstawa! Każdemu przydaje się chwila odprężenia i relaksu. Jedni wolą wybrać się do kina, inni zaś na dobrą potańcówkę bądź do kręgielni. Czy jest coś, co przyciąga Klienta do Twojego centrum rozrywki? Dajesz ludziom radość, pokaż więc, że zależy Ci na nich! Skorzystaj z naszego prostego programu i wykreuj własną, oryginalną, spersonalizowaną ulotkę. Zrób swój krok w kierunku sukcesu, przecież nie warto czekać na ruch ze strony losu…
Kategorie
Kategorie
Załaduj własny projekt Zleć wykonanie projektu
Znasz ten rynek jak mało kto, wiesz więc w jakich sferach najkorzystniej jest się poruszać. Projektowanie swojej ulotki zacznij od wybrania odpowiedniego szablonu. Niech barwa i motyw wyrażają charakter miejsca. Po dokonaniu wyboru, zastanów się nad prezentowaną treścią. Tekst nie może być pełen przepychu – wybierz najpotrzebniejsze informacje, dodaj dane kontaktowe. Niech między treścią a formą reklamy zachowana będzie równowaga. Profesjonalnie wydrukowane egzemplarze trafią pod podany w formularzu adres. Od dziś Konkurencja może drżeć na Twój widok. Bądź numerem jeden! Nieś rozrywkę spojrzeniem i porywaj tłumy!
Czytaj więcej
Pokaż:

DOBRY FORMAT, DOBRA OPRAWA

Każdy wydruk reklamowy rządzi się swoimi prawami. Na przykład ulotka DL ze swoim podłużnym kształtek narzuca nieco inne podejście do ułożenia grafiki, co widać doskonale na tym wzorze. Mamy dla ciebie świetną formę reklamy, która zmieści się na każdym parapecie, regaliku, a przy okazji pozwala na pełne zaprezentowanie atutów działalności. Konsola DJ’a jest na samym dole, ale wystarczająco widoczna, żeby zwrócić na siebie uwagę. Z kolei powyżej jest cała masa miejsca, żeby podać klientom dane kontaktowe i zachęcić krótki opisem zakresu usług.

ŚWIATŁO CI SPRZYJA

Jeśli zajmujesz się oprawą muzyczną i niejako prowadzeniem nocnych imprez, to jednym z twoich sprzymierzeńców jest światło lamp rozmieszczonych w klubie i na scenie. Jest nieodłącznym elementem wszelkich imprez, pozwala budować odpowiedni nastrój i stymulować publikę do dobrej zabawy. Wykorzystaliśmy te możliwość tworząc dla ciebie wyjątkową grafikę na poziomą ulotkę. Dolne położenie konsoli ciekawi i przykuwa uwagę, a snop światła pięknie eksponuje ważne informacje i buduje nastrój. U odbiorcy pojawia się chęć sprawdzenia jak też rozwinie się impreza pod twoim przewodnictwem.

NOC, IMPREZA I TWOJA KONSOLA

To tak zwana ulotka kompletna. Doskonale naprowadza na tematykę reklamy i powoduje odpowiednie skojarzenia, przykuwa uwagę i wzbudza zaciekawienie, pozostaje w pamięci i przypomina o sobie, kiedy konsument szuka właśnie takiej usługi. Z grafiki, oprócz tematu, wyłania się także styl twoich działań usługowych. Potencjalny klient wie czego może oczekiwać, więc od razu może zdecydować czy mu to odpowiada. Połączenie konsoli DJ’a i wyłaniających się z ciemności świateł w klubie szybko wygeneruje u zleceniodawcy decyzję o kontakcie z tobą.

W SIDŁACH MUZYKI GRAMOFONU

Muzykę z gramofonu albo się kocha, albo nienawidzi. Niezwykła opowieść, którą ma do przekazania winyl, nigdy nie jest o podrobienia. Posłuchaj głosu swego serca - jeśli prowadzisz dyskotekę, pub, zajmujesz się muzyką bądź jesteś organizatorem eventów, wiedz, że może i nie jesteś jedyny na rynku, ale na pewno możesz być najlepszy. Daj sobie szansę i powiedz o sobie innym za pomocą ulotki reklamowej. Czas na zew świeżości. Niech wygrywa najlepszy!

Z MUZYKĄ W TLE, SZAFA GRA

Jeśli prowadzisz dyskotekę, pub, zajmujesz się muzyką bądź jesteś organizatorem eventów, powinieneś pomyśleć o zainwestowaniu w swój PR. Czas nie jest nigdy sprzymierzeńcem w budowaniu potęgi. Goni bez opamiętania i zastawia nie jedną pułapkę. Prosta, klarowna i monochromatyczna ulotka to idealny dodatek do Twojego planu. Niech autoprezentacyjny detal stanie się przewodnikiem i prowadzi ludzi tam, gdzie grają, śpiewają i najlepiej budują imprezy od podszewki. Nadchodzi Twój czas – nie zmarnuj swojej szansy…

W STARYM STYLU - WINYL

Najlepsze imprezy dzieją się tam, gdzie są najlepsi ludzie. Jeśli prowadzisz dyskotekę, pub, zajmujesz się muzyką bądź jesteś organizatorem eventów, nie stój z miejscu – rozwijaj się prężnie i zacznij działać na skalę światową! Niech muzyka i radość Klientów zaczną Cię określać! Najlepszym na to sposobem będzie stworzenie właściwej ulotki reklamowej, która odpowiednio zadba o marketing firmy. Do dzieła! Niech wszyscy wiedzą, gdzie warto chodzić i czego warto słuchać!

DO BIAŁEGO RANA

Co zaskakuje w miejscach, takich jak Twój klub, pub, dyskoteka? Klimat! Tu nie ma miejsca na banały oraz przereklamowane środki promocji. Czas na uderzenie z porządnym hukiem! Ulotka reklamowa z motywem dyskoteki to dodatek, który z pewnością zadba o PR Twojej działalności. Pokaż się i nie trać Klientów! Jeśli nie prowadzisz lokalu, a zajmujesz się jego zaopatrywaniem, nie czekaj – korzystaj z szansy i pokaż światu ofertę. Trzymamy za Ciebie kciuki!

ROZRYWKOWA DYSKOTEKA

Życie jest zbyt krótkie, by przejmować się wszystkim, co Nas spotka, jednak są takie chwile, które z chęcią oddałoby się za szczyptę szaleństwa. Niezwykła ulotka reklamowa z motywem dyskotekowym to świetny sposób na promowanie działalności i zyskanie nowych Klientów. Pokaż, że potrafisz i posiadasz fun! Dodatek jest stworzony dla właścicieli pubów, restauracji, dyskotek oraz barów, jak i firm specjalizujących się w ich zaopatrywaniu. Odnajdź swoją niszę i zdobywaj świat biznesu!

GDY CZAS STAJE W MIEJSCU, LICZY SIĘ CHWILA

Nie tylko młodzi lubią się wyszaleć! Jeśli pragniesz pokazać światu, co znaczy prawdziwa zabawa, zacznij inwestować w swój PR i marketing, by zyskać nowych Klientów! Prowadząc klub, bar, pub, dyskotekę bądź zajmując się zaopatrzeniem miejsc rozrywki, nie powinieneś szczędzić słów pełnych wigoru i energii. Do dzieła! Pokaż, jak można się bawić i szaleć! Niech ulotka zachęci każdego, kto chce poczuć się na parkiecie jak młody Bóg, a osiągnięcie przez Ciebie biznesowych wyżyn będzie łatwe jak pestka!

NA TĘ MUZYKĘ NOC JEST ZA KRÓTKA

Dwustronny druk reklamowy o poziomej orientacji, ciepłych barwach, wyróżnionych graficznie danych kontaktowych i jednołamowym układzie treści. Projekt umożliwia również umieszczenie na stronie drugiej dwóch dowolnych obrazów. Ulotka dedykowana wszystkim tym, którzy ze swej muzycznej pasji uczynili sposób na życie i świadczą usługi w szeroko rozumianej branży rozrywkowej.

MUZYKA, KTÓRA WPADA W UCHO

Druk reklamowy w ciepłych barwach (żółta, biała) i z interesującą grafiką. Obrazek przedstawiający płytę winylową na gramofonie budzi dobre skojarzenia z najlepszą muzyką i dobrą zabawą. Szlagiery z takich płyt każdy zna na pamięć. Projekt idealnie sprawdzi się w promocji usług orkiestr weselnych, DJów czy wodzirejów.

MARZENIA O KARIERZE ESTRADOWEJ

Wielu muzyków zaczyna od imprez okolicznościowych, eventów oraz chałturzenia – pokaż, że biznes nie musi opierać się tylko i wyłącznie na takich formach. Wyraź siebie za pomocą ulotki reklamowej i kreuj własną wizję lepszego jutra. Jeśli jesteś muzykiem, posiadasz zespół, zajmujesz się DJ’ką lub nagłośnieniem, czas byś zainwestował w siebie! Niech świat o Tobie usłyszy dzięki niezwykłej ulotce – tak niewiele może tak wiele – przekonaj się o tym i zacznij być poważną konkurencją dla reszty!

TWÓRCZE MYŚLENIE, TWÓRCZA POSTAWA

Będąc Panem swojego losu można osiągnąć wiele – ważne jest zarówno postrzeganie świata, jak i tworzenie pomysł na karierę. Jeśli jesteś początkującym artystą, posiadasz zespół muzyczny, jesteś osobą organizującą eventy bądź dźwiękowcem, ulotka z motywem złotego mikrofonu może być dla Ciebie najlepszą formą reklamy. Niech detal autoprezentacyjny będzie Twoim przewodnikiem po świecie biznesu. Masz we krwi twórcze myślenie – korzystaj z niego, a biznes i interesy będą dla Ciebie czystą przyjemnością.

ZE ŚPIEWEM NA USTACH

Własna działalność to często duża odpowiedzialność – warto się jej podjąć i czerpać radość z chwil, które przynoszą korzyści. Biznes nie jest łatwy, dlatego też warto jest wiedzieć, w którą stronę zmierzać, by odnieść sukces. Wyjątkowa ulotka z motywem mikrofonu to najlepsza forma autoprezentacji dla osób trudniących się śpiewaniem, zespołów muzycznych, operatorów oraz dźwiękowców. Pokaż, co potrafisz i zacznij podbijać rynek – świat potrzebuje ludzi pozytywnie zakręconych – pamiętaj o tym!

REPERTUAR JEDYNY W SWOIM RODZAJU

Grafika (patefon) umieszczona na ulotce od razu budzi skojarzenia z DJem, wodzirejem czy orkiestrą weselną. Z projektu może skorzystać każdy, kto muzyką i śpiewem zarabia na życie. Druk ma klasyczną formę połączoną z oryginalnym układem treści – jeden łam na stronie głównej, dwa łamy w dwóch kolumnach na stronie drugiej. Na końcu każdej kolumny tekstu znajduje się miejsce na zdjęcie.
Nie znalazłeś odpowiedniego wzoru dla siebie? Design Zleć wykonanie indywidualnego projektu

Pokaż: