Wizytówki online Strona 79

Pokaż:

MAPA NA CZERWONYM TLE

Ciekawa, mocno nasycona wizytówka na pewno zapadnie w pamięć osobą, które ją otrzymają. Biała mapa na niebieskim tle sugeruje, że prezentowana działalność związana jest z podróżami. Tył wizytówki posiada czarny pasek, na którym można wpisać nazwę firmy.
Przednia część projektu zbliżona formą do tyłu, pozwala na umieszczenie danych teleadresowych jasną i prostą czcionką.

SŁOŃCE NA ZIELONYM TLE

Zielone pole jakie zostało przedstawione bardzo graficznie sugeruje, że mamy do czynienie z agroturystyką. Proste kolory i czysta forma projektu daje poczucie spokoju i odprężenia. Przód wizytówki wypełniony jest białym tłem co pozwala na wyraźne umieszczenie zieloną czcionką danych potrzebnych do zarezerwowania wymarzonego wypoczynku.

WALIZKA NA NIEBIESKIM TLE

Nie ma wątpliwości, że grafika walizki skojarzy się z udanymi podróżami. Niebieskie tło może sugerować niebo jakie oglądamy zza okien samolotu. Żółte rogi wizytówki wyglądają jak wykończenie rogów walizki. Przód został zaprojektowany tak, aby każdy element znajdujący się na nim pasował do pozostałych. Jasną czcionką w kolejności wypiszesz potrzebne dane do kontaktu z Twoją firmą.

NIEBIESKIE PALMY

Interesująca i prosta grafika w odcieniach niebieskich może pobudzić naszą wyobraźnię. Nie ma wątpliwości, że nasze marzenia skupią się na urlopie i udanym wypoczynku. Nieco ciemniejszy przód spowoduje, że jasną czcionka wypiszesz potrzebne dane, a grafika palm po lewej stronie uzupełni kompozycję i posłuży jako ewentualne logo.

DŁONIE Z KLUCZYKAMI

Na białym tle wizytówki zostało umieszczone zdjęcie dłoni, męskich i damskich, które przekazują sobie kluczki. Jest to jasny przekaz, że wizytówka jest związana z branżą wypożyczalni pojazdów. Ciekawe ułożenie zdjęcia, pozwala bez problemu umieścić nazwę firmy oraz najważniejsze informacje: numery telefonów, adresy oraz strony internetowe.

KARTONY KURIERSKIE

W powyższym projekcie zostało użyte ciekawe zdjęcie. Trzy pudełka z naklejkami, które nieodzownie kojarzą się z dostawami kurierskimi, i mały, dostawczy samochód, nakierowują nas na branże, z którą związany jest jej właściciel. U góry wizytówki jest miejsce na nazwę przedsiębiorstwa. W sprytny sposób zostały umieszczone dane teleadresowe, które mieszczą się na środkowym pudełku. Całość jest bardzo czytelna.

NOCNE TAXI

Zastosowane w tym projekcie zdjęcie, ma na celu dokładne wskazania branży jej właściciela. Kogut taksówki na dachu nie może kojarzyć się z niczym innym. Zdjęcie zrobione nocą, w wielkim mieście, dodaje wizytówce charakteru. Z lewej strony została umieszczona nazwa firmy oraz adres jej siedziby, a z lewej numery kontaktowe. Całość składa się na udaną i przejrzystą kompozycję.

ŻÓŁTA TAKSÓWKA

Żółty kolor samochodu, zawsze kojarzy nam się z taksówkami. Efekt ten wzmacnia dodatkowo poprowadzony przez środek samochodu żółto czarny wzór oraz kogut na dachu. Pojazd został umieszczony w białym sześcioboku, który oblany jest pomarańczowym tłem. Dane teleadresowe zostały napisane białą delikatną czcionką, która wybija się z projektu.

PIES DORĘCZYCIEL

Ten projekt przykuje uwagę twojego klienta. A to wszystko dzięki zabawnemu zdjęciu psa, w czapce kurierskiej i przesyłką w łapkach. Na przesyłce zostały umieszczone najważniejsze dane twojej firmy. Z tyłu wizytówki zostało powtórzone zdjęcie, a nad nim znalazł się żółty pasek z nazwą przedsiębiorstwa. Całość, jest humorystyczna i na pewno zwróci uwagę każdego szukającego dobrej firmy kurierskiej.

Z ŻYRAFĄ PRZEZ ŻYCIE

Wizytówka została podzielona na dwie części. Po lewej stronie, na zielonym trapezie znajdziemy najważniejsze dane firmy, takie jak: telefon, stronę internetową i adres mailowy. Z prawej strony zostało umieszczone zdjęcie kuriera niosącego żyrafę. Sugeruje ono, że dla tej firmy, nie ma rzeczy których nie da się przewieźć. A przesyłki niestandardowe nie sprawiają żadnego problemu.

FLOTA BUSÓW

W tej wizytówce, mamy do czynienia z ciekawą kompozycją i oryginalnym rozłożeniem informacji. Na niebieskim, geometrycznym kształcie została umieszczona nazwa firmy. Poniżej na białym tle, prostą czcionką zostały wpisane najważniejsze dane teleadresowe firmy. Całość kompozycji zamyka zdjęcie, na którym widzimy flotę busów. Z tyłu wizytówki zostało powtórzone zdjęcie, wraz z nazwą firmy. Całość jest prosta i bardzo czytelna.

PRACOWNICA CALL CENTER

Prowadzisz call center? Proponujesz usługi telekomunikacyjne? Ta wizytówka jest dla ciebie. W projekcie użyto zdjęcie kobiety z słuchawkami, która swoim szczerym uśmiechem zaprasza do współpracy. Ze zdjęcia bije prosty przekaz, że wszystko co wykonujesz w firmie, robisz z uśmiechem i radościom i nie ma klienta, który by ci odmówił. Najważniejsze dane, zostały umieszczone tak, aby nie zasłaniać istotnego elementu, którym jest zdjęcie.

KLAWIATURA NA BIURKU

Ciekawa, niestandardowa kompozycja wizytówki wprowadza odrobinę dynamizmu. Przedmioty na projekcie wskazują na branże jej właściciela. Małe ludziki z klocków symbolizują fachowców pracujących w twojej firmie. Ciemne tło wizytówki pozwala w przejrzysty sposób wyeksponować potrzebne dane teleadresowe.

KOBIETA NA NIEBIESKIM TLE

Zdjęcie kobiety na spiralnym tle kojarzy się od razu z informatyką. Idealnie dobrane zdjęcie do branży jaką reprezentuje. Przód wizytówki został zaprojektowany tak, aby pokazywał zdjęcie i posiadał miejsce na dane kontaktowe. Przez zastosowany podział wizytówka staje się czytelna i przyjazna dla oka.

BIURKO GRAFIKA KOMPUTEROWEGO

Białe tło, w tym przypadku, stanowi biurko grafika komputerowego, na którym mieszczą się najpotrzebniejsze rzeczy do pracy w tym zawodzie. Ciekawa kompozycja sprawia, że wizytówka przyciąga uwagę odbiorcy. W łatwy sposób, bez zasłaniania poszczególnych elementów umieścisz najważniejsze dane swojej firmy.

ZIOŁA W DONICZCE

Intensywna zieleń ziół wybija się z delikatnego i białego tła na jakim jest umieszczona.
Tył wizytówki jest zaprojektowany w pionowej formie natomiast przód w poziomej co wyróżni ją na tle innych z tej branży. Po lewej stronie wypiszesz czarną czcionką dane teleadresowe potrzebne do kontaktu z Twoją firmą.

KONEWKA W KROPKI

Tył wizytówki mieści w sobie czerwoną konewkę w białe kropki, która mieści się na zielono-niebieskim tle. Na przedniej części projektu konewka została przesunięta ku górze, co daje więcej przestrzeni na zawarcie danych teleadresowych. Umieścisz je jasną czcionka, która współgra z tłem, na którym mieści się konewka i białymi paskami po bokach wizytówki.

CZARNY KOT

Połączenie czarnego koloru z żółtymi elementami jest sprawdzonym sposobem na udany projekt. Czarne tło, a na nim żółtymi literami zapisane najważniejsze dane teleadresowe, oraz żółte paski z czarnymi ikonami wyglądają po prostu świetnie. Głębi całemu projektowi dodaje nieszablonowe zdjęcie czarnego kota.

PIES I KOT

Tył tej wizytówki to zdjęcie psa i kota, w kolorowych kołnierzach ochronnych. Dodatkowo pies, w zębach trzyma stetoskop. Z przodu wizytówki znalazło się pomniejszone zdjęcie zwierząt, a obok nich fioletową czcionką została napisana nazwa firmy. Poniżej na fioletowym pasku zostały umieszczone najważniejsze dane.

JASNY PRZEKAZ

Na wizytówce zostało umieszczone zdjęcie psa, który na szyi założony ma stetoskop. Dzięki temu zdjęciu bez zastanowienia wiemy, że jej właściciel jest weterynarzem. Z przodu wizytówki, po za zdjęciem, z prawej strony znalazła się, ciemna, prosta czcionka, która świetnie wyróżnia się na jasnym tle. W prawym, górnym rogu na czarnym pasku została umieszczona nazwa firmy.

KWIATY W KONEWCE

Ciekawa kompozycja i poziome ułożenie, wyróżni tą wizytówkę spośród konkurencji. Przód wizytówki został podzielony na dwie części. U góry umieszczono zdjęcie konewki, w której znajdują się piękne kwiaty. Dół wizytówki to ciemnofioletowe tło, na którym znalazły się najważniejsze dane teleadresowe oraz nazwa firmy.

PIELĘGNACJA KWIATÓW

Z tej wizytówki bije pasja. Tył wizytówki to zdjęcie kobiety, która z pasją i zaangażowaniem zajmuje się kwiatami. Na zdjęcie został nałożony delikatnie zielony filtr, dający bardzo ciekawy efekt. Z przodu, projekt został podzielony na dwie części. Z lewej, zostało powtórzone zdjęcie, a z prawej na zielonym tle umieszczone zostały najważniejsze dane.

KONEWKA RETRO NA FIOLETOWYM TLE

Na tej wizytówce została umieszczona fotografia, która całkowicie rozwiewa wątpliwości, czym zajmuje się jej właściciel. Retro konewka, w której znajdują się kwiaty, powieszona na dizajnerskiej zawieszce. To wszystko ułożone na ciepłym, wrzosowym tle. Z przodu wizytówki, pod zdjęciem został poprowadzony biały pasek z nazwą firmy, a poniżej znalazły się dane teleadresowe. Całość utrzymana w stylu retro, na pewno wyróżni się spośród innych wizytówek,

PRZEKRÓJ PODŁOŻA

W tej wizytówce zostało zastosowane ciekawe połączenie przodu, który jest poziomy oraz tyłu, który jest pionowy. Dzięki temu wizytówka wyróżni się na tle innych. Na awersie z lewej strony, czarną czcionką, zostały umieszczone najważniejsze informację. Naprzeciwko znalazła się grafika, przedstawiająca przekrój gleby.

Pokaż: