Wizytówki - Prawo

Doskonale znasz wszystkie kruczki prawne, potrafisz poradzić sobie w każdej kryzysowej sytuacji. Przecież grunt to znajomość reguł i zasad. To dzięki nim funkcjonujemy prawidłowo, mając nadzieję na lepsze jutro. Często pomagasz w różnych sprawach. Jesteś radcą, adwokatem, prowadzisz własną kancelarię? Czas na wypromowanie własnej osoby. W tym trudnym fachu nie brakuje konkurencji. Warto pokazać, że jesteś godnym zaufania człowiekiem.
Kategorie
Kategorie
Załaduj własny projekt Zleć wykonanie projektu
Co powiesz na spersonalizowaną wizytówkę? Za pomocą naszego intuicyjnego programu sprawa jest bardzo prosta! Wystarczy, że spośród dostępnych szablonów wybierzesz ten, który w pełni odda charakter wykonywanego przez Ciebie zawodu. Kolejnym krokiem będzie dodanie tekstu dotyczącego specyfikacji zawodu. Nie zapomnij również o danych kontaktowych. Gdy projekt będzie gotowy, wydrukujemy go i wyślemy na podany przez Ciebie adres. Nie zostawiaj sobie wszystkiego na głowie. Całego świata nie przekonasz do siebie jedynie czynami – pokaż się z marketingowej strony, zdobywaj laury i święć sukcesy!
Czytaj więcej
Pokaż:

PRESTIŻOWY WIZERUNEK GODNY KANCELARII

Kancelaria prawnicza to miejsce, które powinno budzić szacunek i zaufanie, ponieważ tylko wtedy klienci bez obaw opowiadają o życiowych perturbacjach i oddają takie sprawy w ręce fachowców. Ważny jest także prestiżowy wizerunek, to bowiem sprawia, że chętniej powierzają np. sprawy majątkowe. Nasza grafika ma w sobie wszystko, czego potrzeba, by sugestywnie polecać waszą kancelarię. A głęboka zieleń daje nadzieję na pozytywne rozstrzygnięcia.

WIZYTÓWKA DLA PRESTIŻOWEJ KANCELARII

Grafika, którą mamy tutaj do zaproponowania ma wszystkie konieczne cechy, aby godnie reprezentowała twoją kancelarię i budowała jej pozytywny wizerunek. Jest wykonana w modnych kolorach, co zawsze oznacza, że firma podąża za nowościami. Jest czytelna, dzięki czemu klient wygodnie skorzysta z danych kontaktowych. Jest bardzo sugestywna, bo użyliśmy znanego symbolu. Jest także bardzo elegancka, a dzięki dodanym srebrzeniom stała się w gustowny sposób wytworna i prestiżowa, co świetnie podkreśli wysoki poziom usług kancelarii.

USŁUGI PRAWNE NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE

Szeroko pojęte usługi prawne to zarówno kancelarie adwokackie czy radcowskie, ale także notarialne oraz firmy biorące udział w tworzeniu prawodawstwa w Polsce jako podmioty konsultacyjne. Ich wizerunek musi być nienaganny, musi konieczne budzić szacunek i ogólne zaufanie społeczne. Także reklama w swojej podstawowej formie czyli wizytówka, musi być osadzona w takim właśnie klimacie. Mamy więc dla was specjalną grafikę, która jest elegancka, a dzięki złoceniom także gustownie wytworna. Wpada w oko, ale nie narzuca się krzykliwymi detalami. Jej moc tkwi w prostocie.

PRESTIŻOWA OBSŁUGA PRAWNA

Butelkowa zieleń to kolor, który ostatnio wrócił do łask i dobrze. To piękna, wytworna barwa, która dodaje wytwornego szyku odzieży, wnętrzom oraz materiałom reklamowym, takim jak nasza wizytówka. Jest przy okazji doskonałym tłem dla złotych detali, co skrzętnie wykorzystaliśmy podczas projektowania tej grafiki. Ciekawy kontrast stanowi biała część, która ładnie eksponuje nazwę kancelarii oraz przydatne dane kontaktowe. Całość prezentuje się elegancko, wytwornie, a także budzi respekt i zaufanie.

GRAFIKA, KTÓRA AUTOMATYCZNIE BUDZI RESPEKT

Zarówno konkretny prawnik, jak i cała kancelaria powinien koniecznie budzić u klientów określone wrażenie. Ważne jest tutaj zaufanie, respekt i przekonanie o wiedzy prawniczej na wysokim poziomie oraz doświadczeniu w stosowaniu prawa. Nasze eleganckie połączenie bieli ze szlachetnym granatem oraz harmonijne ułożenie detali to dobry początek budowania takiego wizerunku.

PONADCZASOWY WYGLĄD PRAWA

Dla kancelarii adwokackich, radcowskich i innych podmiotów świadczących usługi z zakresu obsługi prawnej przygotowaliśmy elegancką propozycję wizytówek. Odpowiednia symbolika od razu generuje właściwe skojarzenia i sprawia, że wasz potencjalny klient zapamięta ten wzór, a tym samym zawsze szybciej odnajdzie karnet.
Wytworny wygląd całości z pewnością przyczyni się do tworzenia wizerunku kancelarii, która jest w pełni godna zaufania i zapewnia wysoki poziom świadczonych usług. Na naszej stronie sami wybierzecie wariant kolorystyczny i odpowiedni krój czcionki.

LITERA PRAWA

Oto idealna propozycja dla radcy prawnego, który pragnie w pozytywny sposób wyróżnić się na tle konkurencji. Elegancki model wizytówki nawiązujący do klasycznych projektów wykonano z ponadprzeciętną dbałością o detale. Biel połączono tutaj z granatem, całość zaś prezentuje się niezwykle stylowo. Egzemplarz wykonany został z dbałością o detale, dlatego w pełni podkreśla profesjonalizm właściciela. Stworzono go z wysokiej jakości materiałów, by prezentował się nieskazitelnie. Oto jest znakomita metoda na to, poszerzyć grono swoich potencjalnych klientów i być właścicielem znakomicie prosperującej kancelarii!

RĘKA SPRAWIEDLIWOŚCI

Kancelaria adwokata albo radcy prawnego musi zadbać o nowoczesną i sprawdzoną zarazem formę reklamy, tylko wtedy ma ona szansę na sukces. Dlatego też powstała owa gustowna wizytówka, która przedstawia postać Temidy, kojarzącej się jednoznacznie z wymiarem sprawiedliwości, na białym tle. Staranność wykonania owego egzemplarza i jego trwałość i wytrzymałość zadecydowały o jego ogromnej popularności. Warto w ten sposób podkreślić swój profesjonalizm i ciągłą dbałość o to, by być jeszcze lepszym w świecie pełnym prawnych ustaw. Ci, którzy już zdecydowali się na złożenie zamówienia, docenili już zalety tego modelu, dołącz do nich i Ty!

LITERA PRAWA

Właściciele kancelarii adwokackich z całą pewnością zdają sobie sprawę z tego, że konkurencja w ich branży jest dziś naprawdę duża i należy postarać się o nowoczesną formę reklamy. Warto zatem sprawić sobie stylowy model wizytówki, dzięki któremu można dać się poznać szerokiemu gronu odbiorców. Ten stylowy model charakteryzuje jasności przejrzystość, jest stworzony z dużą dawką prostoty w najlepszym stylu, dzięki czemu cechuje go funkcjonalność. Nie zapomniano także o zastosowaniu bardzo ciekawej kolorystyki, która zadecydowała o tym, że jest to wizytówka, która realnie pozwala na zdobycie nowych klientów i tym samym uzyskanie większych dochodów przez firmę.

W SŁUŻBIE SPRAWIEDLIWOŚCI

Właściciele kancelarii adwokackiej, prokuratorzy lub radcy prawni na pewno będą zainteresowani tym właśnie projektem. Wizytówka powstała z wielką dbałością o szczegóły, dzięki czemu wyróżnia ją ponadprzeciętna elegancja. Połączenie zieleni i bieli sprawdza się tutaj wprost idealnie. Pojawia się także będąca symbolem sprawiedliwości waga, dzięki której już po jednym spojrzeniu na ów egzemplarz wiadomo dokładnie, z jaką branżą mamy do czynienia. Świetna widoczność danych kontaktowych to również wielka zaleta tego właśnie modelu. Każdy, kto związany jest z branżą prawniczą, powinien wybrać ten egzemplarz wizytówki, podkreślając dzięki temu swój profesjonalizm!

PRAWO PRZEDE WSZYSTKIM!

Model, który idealnie sprawdzi się w przypadku radcy prawnego, adwokata bądź też prokuratora – oto on! Zadbano wprost rewelacyjnie o to, by w jak najwyższym stopniu podkreślić profesjonalizm i chęć ciągłego rozwijania się jego właściciela – i w pełni się to udało. Zastosowane zostały klasyczne barwy, delikatna szarość w połączeniu z bielą prezentują się szalenie elegancko. Na takim tle czcionka będzie bardzo dobrze widoczna, co jest kolejną zaletą tego modelu. Wszyscy, dla których zawiłości prawa są codziennym zajęciem, powinni zdecydować się na ten właśnie egzemplarz, na pewno tego nie pożałują!

WAŻYĆ TO, CO WAŻNE

Świat często kojarzy Nam się z niezmierzonym złem, wieczną pogonią za pięknem, które często okazuje się złudne i bez wartości. Odnajdź swój spokój i pokaż światu, że istnieje to, czego od zawsze poszukują. Jeśli prowadzisz kancelarię adwokacką, jesteś prawnikiem bądź doradcą prawnym powiedz wszystkim: JESTEM! za pomocą odpowiedniej wizytówki. Niech świat zacznie wierzyć w zmiany na lepsze, by bez przeszkód stawać się lepszym.

NA SZALI POSTAWIONYCH SPRAW

Ważność zawodu nie zależy od Ciebie, tylko od pełnionej funkcji. Doskonała wizytówka z motywem wagi to sposób na wykreowanie u Klientów zdania na Twój temat. Wykaż się profesjonalnym podejściem do fachu i stań w szranki z konkurencją. Fantastyczna propozycja pozwoli każdemu adwokatowi, notariuszowi oraz prawnikowi osiągnąć wyżyny biznesu. Jeśli stawiasz na szali różne sprawy, daj tym razem sobie szansę – dziś jest Twoja kolej. Ty jesteś najważniejszy – pokaż to i pokonaj wszelkie trudności!

NA SZALI DOBRA I ZWYCIĘSTWA

Każda sprawa jest dla Ciebie ważna – ważne jest, by wygrać, odnieść sukces i dać konkurencji poczucie, że są lepsi na rynku. Adwokat, doradca prawny, prawnik bądź specjalista ds. prawnych są zawodami nie tak powszechnymi, aczkolwiek znaczącymi. Wizytówka z motywem szali będzie właściwym środkiem reklamowym dla wyżej wymienionych zawodów. Czas na ugruntowanie swojej pozycji na rynku – niech każdy się dowie, co może zyskać korzystając z Twoich usług!

STAWIAĆ NA SZALI ZWYCIĘSTWA

Wiesz, jak ważne jest dokładne przeanalizowanie sprawy, zbadanie stanu rzeczy i bezbłędne oceny. Jeśli dobro każdego Klienta jest dla Ciebie najcenniejszą kwestią, powinieneś pomyśleć o idealnej reklamie swoich usług. Jeśli zajmujesz się doradztwem, prowadzisz usługi rzeczoznawcze, sądowe, jesteś detektywem – wizytówka z motywem szalki będzie ciekawym nawiązaniem do Twojego fachu. Stawiaj zwycięstwo na szali – niech nie będzie elementem przetargowym, a wynikiem każdej sprawy.

WYGRYWA TEN, KTO ZNA PRAWO!

Wielu ludzi próbując ominąć prawo łapie się na małych kruczkach, które często są niewybaczalne. Ty jednak znasz dobrze ten grunt i nie dasz się tak łatwo wywieźć na manowce. Nie czekaj, aż konkurencja przejmie Twoich Klientów. Już dziś pokaż, kto zna prawo! Wizytówka z motywem prawniczym będzie wspaniałym proporczykiem reklamowym dla adwokata, notariusza czy też prawnika.

ZIELONA KOLUMNA

Wizytówka została podzielona na dwie części. Na dole, na zielonym tle, białą czcionką wypisane są takie dane jak: numery telefonu, adres firmy oraz strona internetowa i adres e-mail. Wyżej na białym tle, zieloną czcionką zapisana została nazwa firmy. Zielona jest również kolumna umieszczona na środku wizytówki.

KOLUMNA NA NIEBIESKIM TLE

Wizytówka została oblana szarym tłem. Na jaśniejszych paskach, wypisane zostały numery telefonów oraz adres e-mail. Pomiędzy nimi znalazły się wypisane dane adresowe oraz strona internetowa. W białym, grubym pasku umieszczona została nazwa przedsiębiorstwa. Całość dopełniona jest przez branżową grafikę w niebieskim kole.

WAGA SPRAWIEDLIWOŚCI

Zdjęcie użyte do tego projektu na pewno przyciągnie klientów. Jego wymowa jest prosta i nie pozostawia wątpliwości, czym się zajmujesz. Z prawej strony wagi, czarną, elegancką czcionką wypisane zostały wszystkie niezbędne dane teleadresowe. W lewym górnym rogu umieszczona została nazwa twojej kancelarii.

ADWOKAT Z AKTAMI

Wizytówka przyciąga eleganckim zdjęciem, z którego bije profesjonalizmem, który wymagany jest w tej branży. Na dole wizytówki został umieszczony półprzezroczysty niebieski pasek. Na nim, białą czcionką wypisane zostały wszystkie niezbędne dane telefoniczne, adresowe oraz internetowe. W lewym górnym rogu znalazło się miejsce na dane osobowe.

MŁOTEK SĘDZIOWSKI I PARAGRAF

Jesteś adwokatem lub radcą prawnym? Jeśli tak, to ta wizytówka czeka właśnie na ciebie. W górnej części, na biały tle umieszczona została branżowa grafika, przedstawiająca młotek sędziowski oraz paragraf. Na brązowym tle, w dolnej części wizytówki, wypisane zostały wszystkie najważniejsze dane teleadresowe oraz nazwa kancelarii.

CZARNA KOLUMNA

Wizytówka została oblana szarym tłem. W trzech czarnych ramkach zostały wypisane najważniejsze dane teleadresowe. Wyżej, grubszą czcionką została zapisana nazwa kancelarii. Na samej górze znalazła się cześć grafiki przedstawiającej kolumnę. Grafika w całości została umieszczona na odwrocie wizytówki.

MŁOTEK SĘDZIOWSKI

Wizytówka pracownika branży prawnej powinna być stonowana i bez zbędnych, krzykliwych elementów. Na delikatnym tle, z prawej strony umieszczona została grafika młotka sędziowskiego. Umieszczona została również na odwrocie wizytówki, jednak tam jest w kolorze. Niezbędne dane teleadresowe oraz osobowe zostały zapisane czarną czcionką.

WAGA PRAWNICZA

Ciemno zielone tło pozwala na wybicie się z niego wagi, która bez wątpienie kojarzy się nam z prawem. Grafika może posłużyć za logo Twojej kancelarii. Przednia część projektu została wzbogacona o niebieski pasek. Możesz na nim swobodnie umieścić potrzebne dane teleadresowe i nie zaburzy to kompozycji projektu.

Pokaż: