Wizytówki - Motoryzacja

Świat dwóch i czterech kółek jest Twoim światem. To jemu potrafisz oddać całe serce, nie oczekując w zamian nic, prócz oddania. Motoryzacja potrafi wywołać ciarki na skórze, niezależnie od tego, czy masz do czynienia z autem, szybkim ścigaczem, czy innym zmechanizowanym pojazdem.
Kategorie
Kategorie
Załaduj własny projekt Zleć wykonanie projektu
Usługi świadczone przez Twoją osobę są warte zareklamowania. Można Tobie zaufać, nie bojąc się o najdroższy sprzęt. To najlepszy czas, abyś zaczął interesować się klientem bardziej, niż kiedykolwiek. Co możesz zrobić w tym kierunku ? Wyjątkowym krokiem będzie stworzenie spersonalizowanej wizytówki. Tak niebywała reklama na pewno sprawi, że zyskasz szerszą grupę klientów. Nie potrzebujesz wyspecjalizowanych grafików, aby wykonać majstersztyk – znasz ten rynek, więc sam zakasaj rękawy! Wybierz szablon, dodaj najpotrzebniejsze informacje, logo i chwytliwe hasło. Wizytówka wykonana z sercem na pewno nie będzie obojętna dla motoryzacyjnych maniaków. Spróbuj, a przekonasz się, że warto. Projekt wykonany przez Ciebie wydrukujemy w najlepszej jakości i dostarczymy pod wskazany adres.
Czytaj więcej
Pokaż:

ŚWIAT RUCHU DROGOWEGO W MINIATURZE

Kolejne szkoły jazdy pojawiają się w twojej okolicy jak grzyby po deszczu? Cóż, duża konkurencja to warunki, w których trudniej o klienta i trzeba z czasem pomyśleć od efektownej reklamie. Możesz zacząć od małego budżetu i po prostu zainwestować w wizytówki, ale nie byle jakie. Mamy dla ciebie fajną grafikę, która od razu skutecznie podpowiada odbiorcy o jakie usługi chodzi, ale też budzi zaciekawienie firmą, która postarała się o taką reklamę. To z pewnością wzór, który wpada w oko i pozostaje w głowie, ale także zachęca do działania.

SAMOCHODOWE METAMORFOZY

Wiadomo, że najpierw klient odstawia do was swój samochód, a potem wy go oddajecie po widocznej metamorfozie. Piękny, czysty, błyszczący, z zabezpieczoną karoserią i innymi powierzchniami. Wywołujecie efekt „wow” i w tym tkwi wasza siła. My z kolei staraliśmy się to pokazać na grafice reklamowej dla twojej firmy. Dwa ruchy kończące usługę i auto gotowe do odbioru. Taka reklama przykuwa uwagę i budzi zaufanie do waszego profesjonalizmu, a przecież głównie o to chodzi w walce o klienta na tak konkurencyjnym rynku.

MOTORYZACJA TO WASZE HOBBY

Co powinien wywnioskować potencjalny klient, który patrzy na wizytówkę firmy działającej w branży motoryzacyjnej? Musi zyskać pewność, że znacie się na swoim fachu i gwarantujecie pełny profesjonalizm. Jednak to za mało, powinien jeszcze odnieść wrażenie, że motoryzacja to po prostu wasze hobby. Nasza propozycja graficzna to kompilacja modnych kolorów, ciekawie ułożonych detali i małej nutki tajemniczości, a całość prezentuje się bardzo atrakcyjnie. Wygląda na grafikę stworzoną z pasją dla firmy, która także działa z wielkim zaangażowaniem.

ODPICOWANE BRYKI TO WASZE DZIEŁO

Potencjalny klient, żeby powierzyć akurat wam swoją ukochaną brykę, musi zostać odpowiednio zachęcony. Konkurencja nie śpi, trzeba się więc wyróżniać. Na początek zadbaj o efektowne i profesjonalne wizytówki. Postawiliśmy tym razem na widok fachowca przy pracy. To kapitalny zabieg marketingowy, który skutecznie buduje pozytywny wizerunek warsztatu i wzbudza zaufanie. Do tego efektowny podział wydruku na część graficzną i tekstową, który nadaje całości nowoczesnej ekspresji. Wizytówka zdecydowanie przykuwa wzrok i zachęca do kontaktu.

SUPER KIEROWCY – TYLKO Z WASZEJ SZKOŁY

Ten znak znają wszyscy. I ci którzy marzą o uprawnieniach do prowadzenia samochodu i ci, którzy są już od dawna kierowcami. Nasza grafika nie jest nastawiona na stroszenie piórek widokiem samochodów, skupia się właśnie na tym znanym symbolu dając do zrozumienia, że w waszej szkole najważniejsze jest nabywanie wiedzy i praktycznych umiejętności, które potem pozwolą sprawnie i bezpiecznie poruszać się po drogach. Wyrazisty kolor tablicy i liter mocno przykuwa uwagę i zachęca przyszłych kierowców.

BEZPIECZNA JAZDA? TYLKO Z WAMI!

Koła i opony to podstawa każdego pojazdu, a dobrej jakości i dobrze serwisowane koła i opony to gwarancja bezpieczeństwa na drodze w każdych warunkach. Wy umiecie sprawić, że ogumienie pojazdu może być na najwyższym poziomie, a nasza grafika pokazuje to z całą siłą. Wizytówka ma pazur i dobrze, bo właśnie taka jest motoryzacja. Natomiast widok ciekawych felg z porządnymi oponami to detal, który zachęca i jest zapowiedzą profesjonalnej obsługi.

Z DBAŁOŚCI O AUTO KLIENTA

Kiedy klient oddaje swój samochód do firmy, która ma zadbać o jego wygląd to nie oczekuje niczego więcej. Ma być idealnie, profesjonalnie, a efekty mają robić wrażenie zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz samochodu. Jeśli więc zajmujesz się auto detailingiem albo po prostu czyszczeniem pojazdów, zadbaj o to, aby na wizytówce było widać profesjonalizm twojego działania i wybierz proponowaną przez nas grafikę.

ZAWSZE ZADBASZ O SAMOCHÓD KLIENTA

Działasz w branży motoryzacyjnej i wiesz jak zadbać o klienta oraz jego samochód? Mamy dla ciebie kapitalną grafikę na wizytówkę firmową. Pasuje zarówno dla myjni, jak i komisu czy warsztatu. Graficzny zarys auta, ciemne tło i tajemniczy dym to detale, które przykuwają uwagę i sprawiają, że wygląd reklamy pozostaje na długo w pamięci. To bardzo ważne, bo właśnie tak zbudujesz i utrwalisz wizerunek firmy w głowach obecnych i przyszłych klientów.

SCHŁADZANIE KLIMATU

W naszej ofercie można znaleźć różnego rodzaju grafiki na wizytówki, także takie o bardzo ekspresyjnym, dynamicznym przekazie. To intensywny wzór, z dużą ilością detali i z pazurem, ale właśnie dzięki temu wizytówka zostanie skutecznie zapamiętana. Potencjalny klient szybko zakoduje ją w pamięci i z pewnością błyskawicznie odnajdzie pośród dokumentów albo wizytówek innych firm. Czarne tło świetnie eksponuje zarówno dane kontaktowe, jak i dynamiczny charakter elementów graficznych. Wizytówka, która przyciąga i zdecydowanie zachęca do kontaktu.

TYLKO BRYKI Z WYSOKIEJ PÓŁKI

Stworzyliśmy świetną grafikę ze złoceniami dla branży motoryzacyjnej i pragniemy się nią pochwalić. To wzór, który jest godny dealerów samochodowych każdej marki, nawet tych z najwyższej półki, z najbardziej prestiżowymi brykami. Oczywiście to mały żart, bo takie marki mają swoje firmowe grafiki. To po prostu bardzo efektowna wizytówka dla ciebie. Handlujesz samochodami i zawsze dbasz o jakość swojego towaru oraz dobry poziom obsługi? To znaczy, że złota fura na czarnym tle może być twoim znakiem rozpoznawczym.

NIE MA TO JAK SUPER BRYKA

Na pewno chcesz stworzyć prestiżowy wizerunek swojej firmy. Z pewnością dbasz również o to, żeby samochody oferowane klientom były najlepszej jakości, niezależnie od marki czy modelu, ale trzeba to przekazać konsumentom. Proponowana grafika wizytówki firmowej to doskonały początek. Jej pedantyczny wygląd zapowiada obsługę i produkty na najwyższym poziomie.

POGOTOWIE DLA ZMOTORYZOWANYCH

Branża motoryzacyjna jest obszerna, dlatego opracowaliśmy grafikę uniwersalną, która sprawdzi się zarówno w przypadku komisu samochodowego, jak i warsztatu mechanicznego, pomocy drogowej, firmy udzielającej leasingu na auta itd. Dynamiczny wygląd grafiki wpisuje się konwencję branży motoryzacyjnej.

NOWOCZESNE WYDANIE MOTORYZACJI

Właściciele firm z szeroko pojętej branży motoryzacyjnej, elektromechanicy czy osoby zajmujące się wypożyczaniem aut wiedzą doskonale o tym, iż profesjonalna reklama przynosi w dzisiejszym świecie zaskakująco dobre efekty. Dlatego też nie dziwi nas kompletnie fakt, iż ów model wizytówki cieszy się dzisiaj tak wielkim powodzeniem. Zastosowano bowiem szereg innowacyjnych rozwiązań, łącząc w ciekawy sposób barwy i używając odpowiednich czcionek, by całość modelu prezentowała się znakomicie. W pełni podkreśli profesjonalizm właściciela i przyciągnie wzrok potencjalnego klienta. Obroty na pewno wzrosną!

NAPRAWA W KILKA CHWIL

Właściciel warsztatu samochodowego, hydraulik czy elektryk – każdy z nich powinien mieć dla swoich przyszłych i obecnych klientów wizytówki, dzięki którym podkreśli swój profesjonalizm. Nie dziwi nas kompletnie fakt, że ten właśnie model jest wybierany przez najbardziej wymagających. Wiodący błękit to niekwestionowany hit, gdy chodzi o tego typu blankiety. Już na pierwszy rzut oka widzimy, że mamy tutaj do czynienia ze złotą rączką, czyli taką osobą, dla której każda naprawa jest do zrobienia. Na białym tle bardzo czytelnie prezentują się litery. Model powstał na papierze najwyższej jakości. Oto jest sposób na sukces w branży!

WSZYSTKO O SAMOCHODACH

Z wielką dumą przedstawić pragniemy projekt wizytówki, który idealnie sprawdzi się w przypadku właściciela myjni samochodowej, warsztatu naprawczego czy też punktu napełniania klimatyzacji do aut. Dołożono wszelkich starań, byśmy w tym przypadku mieli do czynienia z modelem nie tylko bardzo eleganckim, ale jednocześnie przejrzystym. Wizytówka utrzymana jest w błękitnej kolorystyce, która służy jako wspaniałe tło dla białych liter. Bardzo wyraźnie widać, że ten właśnie model będzie w stanie zwiększyć ilość klientów, skutecznie podkreślając prestiż i profesjonalizm właściciela, który o samochodach wie wszystko!

BYĆ MISTRZEM ZA KIEROWNICĄ

Każdy, kto marzy o tym, by pewnego dnia zasiąść za kółkiem swojego pojazdu, najpierw musi poświęcić kilka miesięcy, aby nauczyć się tego kunsztu i nabyć wprawy. Nie każdy potrafi dobrze przekazać wszelkie informacje, które każdy kierowca powinien mieć opanowane, dlatego też jeśli posiadasz szkołę jazdy, jesteś szkoleniowcem bądź instruktorem powinieneś zająć się promocją swojej specjalizacji i podał nowym kursantom pod nos informację o ludziach, których doświadczenie, fach w ręku i mentalna siła będą prowadziły bezpiecznie po drogach całego świata. Spraw, by każdy, kto skorzysta z Twoich usług stał się mistrzem kierownicy!

DORAŹNA POMOC DROGOWA – DO USŁUG

Branża motoryzacyjna z dnia na dzień rozwija się coraz bardziej. Marzenia o firmie, której działania będą niezakłócone przez inne firmy są wyłącznie mrzonkami. Jeśli chcesz zostawić konkurencję daleko w tyle, postaw na odpowiednią reklamę. Wyjątkowa wizytówka rzucająca się w oczy to nie lada gratka dla właścicieli zakładów motoryzacyjnych, autopomocy, holowników oraz mechaników. Niech świat zacznie przyzwyczajać się do nowego lidera w branży! Czas, by Twoje usługi były powszechnie znane. Działaj!

SYGNALIZATOR NA ZIELONYM TLE

Wizytówka została optycznie została podzielona na dwie części. W dolnej, na białym tle umieszczone zostały niezbędne dane teleadresowe. Wyżej na zielonym tle została umieszczona branżowa grafika przedstawiająca sygnalizator drogowy. Nad nim, grubsza czcionką zapisana została nazwa szkoły. Sygnalizator wraz z nazwą umieszczony jest również na odwrocie wizytówki.

SEMAFOR W ZNAKU

Do stworzenia tej wizytówki zostały wykorzystane różne odcienie żółtego. Większość pokryta jest ciemnym odcieniem żółtego. Na jaśniejszym pasku zostały umieszczone wszystkie niezbędne dane teleadresowe. Wyżej zaprojektowanie zostało miejsce na zapisanie nazwy firmy. Grafika przedstawia drogowy semafor umieszczony na znaku drogowym.

SAMOCHÓD NA LEWARKU

Wizytówka z obu stron jest w kolorze jasnozielonym. Z przodu na samej górze czarną czcionką wypisane zostały dane osobowe. Niżej na niebieskim pasku umieszczona została branżowa grafika. Pod paskiem zaprojektowane zostało miejsce na wypisanie wszystkich niezbędnych danych telefonicznych i adresowych.

BIAŁY JEEP

Biały jeep, Motoryzacja, Komis samochodowy - Wizytówki Netprint
4 kolory do wyboru
Wizytówka został pokryta fioletowym tłem, aby jak najlepiej rzucać się w oczy. Na dole, białą czcionką wypisane zostały wszystkie niezbędne dane, m.in.: telefonicznie oraz adresowe. Nad nimi znalazła się grafika przedstawiająca białego jeepa. Nad nim umieszczono nazwę firmy. Grafika i nazwa znalazły się na odwrocie wizytówki.

PASTELOWY SAMOCHÓD

Tło tej wizytówki jest w kolorze turkusowym. Z obu stron, na środku wizytówki umieszczone zostały dwie żółte kolumny w środku których umieszczona została grafika auta na podnośniku. Na dole, jasnożółtą czcionką wypisane zostały niezbędne dane teleadresowe. Na samej górze umieszczona została nazwa warsztatu.

SAMOCHODY NA PLACU

Za tło tej wizytówki posłużyło branżowe zdjęcie przedstawiająca ustawione samochodu na placu sprzedażowym. Na grafitowym pasku umieszczony na dole, wypisane zostały wszystkie niezbędne dane teleadresowe. Wyżej w również grafitowym pasku umieszczona została nazwa firmy. Na odwrocie wizytówki zdjęcie zostało powtórzone.

MIEJSKI KOREK

Przód wizytówki jest w kolorze niebieskim. Na dole, białą, lekką czcionką zapisane zostały takie dane jak adres mailowy, numer telefonu, adres lokalu, oraz strona internetowa. Wyżej zaprojektowane zostało miejsce na zapisanie nazwy firmy. Branżowa grafika inspirowana została miejskim korkiem i przedstawia trzy stojące za sobą samochody.

Pokaż: