Wizytówki online Strona 82

Pokaż:

KOBIETA Z WÓZKIEM

Zdjęcie przedstawiona na projekcie to urywek miasta przez, które spaceruje kobieta z dzieckiem w wózku. Wygląda ona na pozytywną i miłą osobę. To ważne cechy jeżeli mamy pozostawić dziecko pod taką opieką. Na zdjęciu z przodu wizytówki zostało umieszczone różowe pole, na którym to po kolei wypiszesz potrzebne dane takie jak nazwę firmy telefon czy adres e-mail.

ZLEW I ODPŁYW

Zdjęcie zlewu kuchennego i odchodzących od niego rur sugeruje działalność z jaką mamy do czynienia. Przód jak i tył wizytówki to samo zdjęcie. Na przodzie projektu wprowadzono dwa dodatkowe kolory. Na niebieskim u góry możemy wpisać nazwę firmy bądź imię i nazwisko, natomiast na czerwonym polu umieścimy pozostałe dane teleadresowe, które ułatwią kontakt z Twoją firmą.

AKCESORIA DO SPRZĄTANIA

Białe tło wizytówki na której znajdują się akcesoria do sprzątania sugerują z jaką branżą związany jest ten projekt. Czerwona wstęga pozwala na umieszczenie nazwy firmy z tyłu projektu. Przód wizytówki to powtórzone akcesoria znajdujące się po lewej stronie, co pozwala na umieszczenie danych teleadresowych po przeciwnej stronie w widoczny sposób.

FIOLETOWE GÓRY

Ta wizytówka na pewno zapadnie w pamięć Twoim potencjalnym klientom, gdyż przedstawione na niej góry są w kolorze fioletowym. Tył projektu zajmuje tylko ciekawa grafika gór. Przód projektu jest taki sam jak tył. Ułożenie grafiki pozwala na wypisanie danych teleadresowych w wyraźny sposób. Jasna i delikatna czcionka wybije się z ciemniejszego niebieskiego tła wizytówki.

NIEBIESKIE GÓRY

Ciekawa w odcieniach jednego koloru grafika przedstawiająca góry kojarzy się z dalekimi wyprawami. Kolory jakie zostały zastosowane w projekcie nie są przypadkowe, gdyż góry najlepiej prezentują się zimową porą. Przód wizytówki pozwala na umieszczenie po lewej stronie danych teleadresowych, natomiast po prawej większa czcionką umieścisz swoje imię i nazwisko.

WALIZKA Z UBRANIAMI

Białe tło i ciekawe zdjęcie walizki z nie mieszczącymi się już rzeczami garderoby świadczy o długo planowanym wypoczynku. Tył wizytówki jest w orientacji pionowej natomiast przód w poziomej. Zdjęcie walizki znajduje się po lewej stronie co umożliwia umieszczenie danych teleadresowych po prawej stronie projektu.

PALMY NA ZIELONYM TLE

Wizytówka została zaprojektowana w odcieniach jednego koloru. Nie ma wątpliwości, że związana jest ona z dalekimi podróżami. Palmy znajdujące się na tyle projektu mogą zastąpić logo twojej firmy. Przód wizytówki to pomniejszona grafika i trzy kolumny, w których to wypiszesz wszystkie potrzebne dane teleadresowe.

BIAŁY SAMOLOT

Dwukolorowa wizytówka przyciągnie uwagę swoją delikatnością. Lecący samolot na tyle projektu odkrywa zieloną płaszczyznę, która może sugerować nowo odkryte miejsca na świecie. Pojawiające się białe pole daje możliwość wpisania nazwy firmy.
Przód podzielony na dwie części, które pozwalają na umieszczenie w widoczny sposób potrzebnych danych.

MAPA NA CZERWONYM TLE

Ciekawa, mocno nasycona wizytówka na pewno zapadnie w pamięć osobą, które ją otrzymają. Biała mapa na niebieskim tle sugeruje, że prezentowana działalność związana jest z podróżami. Tył wizytówki posiada czarny pasek, na którym można wpisać nazwę firmy.
Przednia część projektu zbliżona formą do tyłu, pozwala na umieszczenie danych teleadresowych jasną i prostą czcionką.

SŁOŃCE NA ZIELONYM TLE

Zielone pole jakie zostało przedstawione bardzo graficznie sugeruje, że mamy do czynienie z agroturystyką. Proste kolory i czysta forma projektu daje poczucie spokoju i odprężenia. Przód wizytówki wypełniony jest białym tłem co pozwala na wyraźne umieszczenie zieloną czcionką danych potrzebnych do zarezerwowania wymarzonego wypoczynku.

WALIZKA NA NIEBIESKIM TLE

Nie ma wątpliwości, że grafika walizki skojarzy się z udanymi podróżami. Niebieskie tło może sugerować niebo jakie oglądamy zza okien samolotu. Żółte rogi wizytówki wyglądają jak wykończenie rogów walizki. Przód został zaprojektowany tak, aby każdy element znajdujący się na nim pasował do pozostałych. Jasną czcionką w kolejności wypiszesz potrzebne dane do kontaktu z Twoją firmą.

NIEBIESKIE PALMY

Interesująca i prosta grafika w odcieniach niebieskich może pobudzić naszą wyobraźnię. Nie ma wątpliwości, że nasze marzenia skupią się na urlopie i udanym wypoczynku. Nieco ciemniejszy przód spowoduje, że jasną czcionka wypiszesz potrzebne dane, a grafika palm po lewej stronie uzupełni kompozycję i posłuży jako ewentualne logo.

DŁONIE Z KLUCZYKAMI

Na białym tle wizytówki zostało umieszczone zdjęcie dłoni, męskich i damskich, które przekazują sobie kluczki. Jest to jasny przekaz, że wizytówka jest związana z branżą wypożyczalni pojazdów. Ciekawe ułożenie zdjęcia, pozwala bez problemu umieścić nazwę firmy oraz najważniejsze informacje: numery telefonów, adresy oraz strony internetowe.

KARTONY KURIERSKIE

W powyższym projekcie zostało użyte ciekawe zdjęcie. Trzy pudełka z naklejkami, które nieodzownie kojarzą się z dostawami kurierskimi, i mały, dostawczy samochód, nakierowują nas na branże, z którą związany jest jej właściciel. U góry wizytówki jest miejsce na nazwę przedsiębiorstwa. W sprytny sposób zostały umieszczone dane teleadresowe, które mieszczą się na środkowym pudełku. Całość jest bardzo czytelna.

NOCNE TAXI

Zastosowane w tym projekcie zdjęcie, ma na celu dokładne wskazania branży jej właściciela. Kogut taksówki na dachu nie może kojarzyć się z niczym innym. Zdjęcie zrobione nocą, w wielkim mieście, dodaje wizytówce charakteru. Z lewej strony została umieszczona nazwa firmy oraz adres jej siedziby, a z lewej numery kontaktowe. Całość składa się na udaną i przejrzystą kompozycję.

ŻÓŁTA TAKSÓWKA

Żółty kolor samochodu, zawsze kojarzy nam się z taksówkami. Efekt ten wzmacnia dodatkowo poprowadzony przez środek samochodu żółto czarny wzór oraz kogut na dachu. Pojazd został umieszczony w białym sześcioboku, który oblany jest pomarańczowym tłem. Dane teleadresowe zostały napisane białą delikatną czcionką, która wybija się z projektu.

PIES DORĘCZYCIEL

Ten projekt przykuje uwagę twojego klienta. A to wszystko dzięki zabawnemu zdjęciu psa, w czapce kurierskiej i przesyłką w łapkach. Na przesyłce zostały umieszczone najważniejsze dane twojej firmy. Z tyłu wizytówki zostało powtórzone zdjęcie, a nad nim znalazł się żółty pasek z nazwą przedsiębiorstwa. Całość, jest humorystyczna i na pewno zwróci uwagę każdego szukającego dobrej firmy kurierskiej.

Z ŻYRAFĄ PRZEZ ŻYCIE

Wizytówka została podzielona na dwie części. Po lewej stronie, na zielonym trapezie znajdziemy najważniejsze dane firmy, takie jak: telefon, stronę internetową i adres mailowy. Z prawej strony zostało umieszczone zdjęcie kuriera niosącego żyrafę. Sugeruje ono, że dla tej firmy, nie ma rzeczy których nie da się przewieźć. A przesyłki niestandardowe nie sprawiają żadnego problemu.

FLOTA BUSÓW

W tej wizytówce, mamy do czynienia z ciekawą kompozycją i oryginalnym rozłożeniem informacji. Na niebieskim, geometrycznym kształcie została umieszczona nazwa firmy. Poniżej na białym tle, prostą czcionką zostały wpisane najważniejsze dane teleadresowe firmy. Całość kompozycji zamyka zdjęcie, na którym widzimy flotę busów. Z tyłu wizytówki zostało powtórzone zdjęcie, wraz z nazwą firmy. Całość jest prosta i bardzo czytelna.

PRACOWNICA CALL CENTER

Prowadzisz call center? Proponujesz usługi telekomunikacyjne? Ta wizytówka jest dla ciebie. W projekcie użyto zdjęcie kobiety z słuchawkami, która swoim szczerym uśmiechem zaprasza do współpracy. Ze zdjęcia bije prosty przekaz, że wszystko co wykonujesz w firmie, robisz z uśmiechem i radościom i nie ma klienta, który by ci odmówił. Najważniejsze dane, zostały umieszczone tak, aby nie zasłaniać istotnego elementu, którym jest zdjęcie.

KLAWIATURA NA BIURKU

Ciekawa, niestandardowa kompozycja wizytówki wprowadza odrobinę dynamizmu. Przedmioty na projekcie wskazują na branże jej właściciela. Małe ludziki z klocków symbolizują fachowców pracujących w twojej firmie. Ciemne tło wizytówki pozwala w przejrzysty sposób wyeksponować potrzebne dane teleadresowe.

KOBIETA NA NIEBIESKIM TLE

Zdjęcie kobiety na spiralnym tle kojarzy się od razu z informatyką. Idealnie dobrane zdjęcie do branży jaką reprezentuje. Przód wizytówki został zaprojektowany tak, aby pokazywał zdjęcie i posiadał miejsce na dane kontaktowe. Przez zastosowany podział wizytówka staje się czytelna i przyjazna dla oka.

BIURKO GRAFIKA KOMPUTEROWEGO

Białe tło, w tym przypadku, stanowi biurko grafika komputerowego, na którym mieszczą się najpotrzebniejsze rzeczy do pracy w tym zawodzie. Ciekawa kompozycja sprawia, że wizytówka przyciąga uwagę odbiorcy. W łatwy sposób, bez zasłaniania poszczególnych elementów umieścisz najważniejsze dane swojej firmy.

ZIOŁA W DONICZCE

Intensywna zieleń ziół wybija się z delikatnego i białego tła na jakim jest umieszczona.
Tył wizytówki jest zaprojektowany w pionowej formie natomiast przód w poziomej co wyróżni ją na tle innych z tej branży. Po lewej stronie wypiszesz czarną czcionką dane teleadresowe potrzebne do kontaktu z Twoją firmą.

Pokaż: