Banery - Elektryk

Każdego rodzaju działalność potrzebuje odpowiedniego marketingu, który będzie realizowany z wykorzystaniem dedykowanych do tego materiałów. Skorzystanie ze skutecznych narzędzi promocyjnych zwiększa szanse na odniesienie sukcesu rynkowego i pozwala uzyskać znaczącą przewagę nad konkurencją. Nasza drukarnia posiada w ofercie szeroki wybór materiałów, które rewelacyjnie wpasują się w oczekiwania.
Kategorie
Kategorie
Załaduj własny projekt Zleć wykonanie projektu
Banery kierowane do elektryków to znakomity sposób na wypromowanie przedsiębiorstwa. Ta forma reklamy stacjonarnej dzięki naszej firmie jest obecnie bardzo łatwo dostępna dla wszystkich klientów, którym zależy na zbudowaniu marki swojego przedsiębiorstwa. Dzięki naszej drukarni jest to w pełni możliwe, a każdy baner jest indywidualnie dopasowywany do profilu prowadzonej działalności. Dzięki temu pozwala każdej firmie wyróżnić się na rynku i o wiele skuteczniej dotrzeć do odbiorców. Nawet w sytuacji, gdy świadczyć usługi elektryczne to proponowana przez nas forma reklamy jest jak najbardziej osiągalna.
Czytaj więcej
Pokaż:

OD RAZU WIADOMO, O CO CHODZI

Chcesz przyciągnąć do siebie nowych, lokalnych klientów albo regularnie przypominać się tym, którzy już korzystali z twoich usług? Do tego celu warto wykorzystać baner reklamowy, który zawiśnie na twoim ogrodzeniu albo w innym, legalnym miejscu, gdzie przechodzi i przejeżdża dużo ludzi. Baner, który ci proponujemy przyciąga uwagę białym tłem i ciekawą grafiką. I choć nie ma tu wielu detali i stroszenia piórek, to jednak przyznasz, że baner przykuwa uwagę i bardzo jasno sugeruje branżę, którą reklamuje.

NIECH STANIE SIĘ JASNOŚĆ!

Zastanawiasz się czemu baner, który ci proponujemy jest czarny? To przede wszystkim wyraźna sugestia, że dopiero po twojej wizycie stanie się jasność i elektryka będzie działać bez zarzutu. Warto stawiać na taki przekaz, bo po prostu jest skuteczny. A dodatkowo, czarny baner lepiej znosi warunki plenerowe i nie brudzi się tak jak biały, a to ważna zaleta zarówno estetyczna jak i ekonomiczna. Na czarnym tle za pomocą białej czcionki kapitalnie wyeksponujesz też nazwę firmy albo swoje imię i nazwisko.

BŁYSKAWICZNIE WIDOCZNA REKLAMA

W reklamie najważniejsze jest skuteczne przyciąganie uwagi konsumenta oraz proponowanie przekazów, które pozostają w pamięci jako przydatne informacje. Takie efekty można osiągnąć przede wszystkim poprzez zaskoczenie. A jak je wygenerować u konsumenta? Wiemy to doskonale, a za przykład może posłużyć właśnie ta grafika. Czarne tło przecina żółta błyskawica i taki baner jest widoczny z daleka, a do tego jest dziecinnie łatwy do zapamiętania. Z jego pomocą na pewno przyciągniesz wszystkich klientów z okolicy, którzy będą potrzebować pomocy elektryka.

POKAŻ KLIENTOM SWÓJ ZAWODOWY ŚWIAT

Wiadomo, że zasięg twojej działalności jest raczej lokalny, nie jeździsz z pewnością do technicznych awarii instalacji na drugi koniec Polski, bo byłoby to zupełnie nieopłacalne. Dlatego też proponujemy ci efektowny baner, który warto rozwiesić gdzieś w okolicy, najlepiej w bardzo ruchliwym miejscu. Będzie przykuwał uwagę i sugerował twoje możliwości, a że taka oferta może przydać się dosłownie każdemu, to na pewno wielu potencjalnych klientów strzeli sobie fotkę tej reklamy, tak na wszelki wypadek.

REKLAMA, KTÓRA SZYBKO SIĘ KOJARZY

Są takie profesje, które nie kojarzą się ze szczególnie ciekawą oprawą graficzną i fach elektryka do nich z całą pewnością należy. Tu oczywiście pełno jest symboliki, której można użyć, ale elektryczny laik czyli potencjalny klient może jej nie zrozumieć. Do stworzenia tego banera użyliśmy wizerunku miernika, który chyba dla każdego jest dość prostym przekazem. Wybierz ten szablon, zapełnij sektor informacyjny swoimi danymi kontaktowymi i wybierz dobre miejsce na reklamę. A nowi klienci znajdą się dość szybko.

DOBRY PROJEKT I RZETELNE WYKONANIE

W branży reklamowej obowiązują podobne reguły, jak w branży instalatorskiej i projektowej. Najważniejszy jest dobry projekt. Zaraz po nim rzetelne wykonanie. Jeśli te dwa warunki są spełnione – wszystko działa bez zarzutu. Analogicznie jest w przypadku tego bannera. Jest to przemyślany projekt, który został stworzony specjalnie dla firm oferujących usługi elektryczne. Dokładamy do tego rzetelne wykonanie. Promocja musi działać i przynosić pożądane efekty.

PŁASKA WTYCZKA NA ZIELONYM TLE

Głównym motywem graficznym tego banera jest płaska wtyczka umieszczona na tle w odcieniu szafirowym. Linia o tej samej barwie podkreśla nazwę firmy, przedzielając banner na dwie części. Tło całości ma kolor biały. Najbardziej wyeksponowanymi elementami banera są: ilustracja (płaska wtyczka), numer telefonu, adres poczty elektronicznej oraz strony internetowej.
Nie znalazłeś odpowiedniego wzoru dla siebie? Design Zleć wykonanie indywidualnego projektu

Pokaż: