Banery - Motywy - Uniwersalne

Materiały promocyjne mogą zostać wykonane na zamówienie konkretnych firm i dostosowane pod profil ich działalności lub mogą posiadać uniwersalny wygląd, który pozwoli na zdecydowanie szersze wykorzystanie tego rodzaju produktów. Uniwersalne banery w naszej ofercie mogą zostać wykorzystane do promocji przedsiębiorstw z różnych branż lub prowadzenia kampanii informacyjnych. Sposób wykorzystania oferowanych materiałów jest ograniczany jedynie przez wyobraźnię.
Kategorie
Kategorie
Załaduj własny projekt Zleć wykonanie projektu
Jeżeli zależy Ci na tym, aby zakupić najwyższej jakości materiały reklamowe to nie mogłeś trafić lepiej. Jako drukarnia działająca na rynku od wielu lat posiadamy w ofercie bardzo szeroki wybór produktów, z których z łatwością wybierzesz te, które świetnie wpasują się w potrzeby. Każdy baner jest wykonany z dbałością o szczegóły oraz z odrobinę inną stylistyką. Ułatwia to dopasowanie produktu, który znakomicie wpasuje się w oczekiwania klientów, którym zależy na wybraniu najlepszych dla siebie rozwiązań, które świetnie sprawdzą się w konkretnym zastosowaniu.
Czytaj więcej
Pokaż:

PASTELOWO, ALE SKUTECZNIE

Już od kilku lat wiadomo, że reklama niekoniecznie musi krzyczeć ostrymi barwami, żeby przyciągać wzrok konsumentów. W naszej rzeczywistości pełnej bodźców coraz chętnie witamy przekaz stonowany, ale konkretny i właśnie tymi kryteriami kierowaliśmy się tworząc grafikę na twoją reklamę. Baner, który warto powiesić w najbliższej okolicy, najpierw będzie przyciągał do siebie białym tłem, a potem zachwycał bardzo wyważoną, gustowną i modną grafiką w pastelach. Doskonale wyeksponuje nazwę twojej firmy, a to promocja nie do przecenienia.

REKLAMA ŚCIĄGA NA SIEBIE UWAGĘ

Jeśli prowadzisz działalność, która skupia się na lokalnym kliencie, musisz koniecznie zadbać o terenową formę reklamy. Najlepiej sprawdzi się baner, ponieważ nie generuje wielkich kosztów, a można go zawiesić w kilku miejscach. Proponujemy ci grafikę, która będzie widoczna z daleka, a jednocześnie stanie się estetyczną wizytówką twojej dbałości o detale i o wizerunek firmy. Biel i czerń została przedzielona efektowną, turkusową wstęgą, przez co grafika jest bardzo atrakcyjna dla oka. Na białym polu jest z kolei bardzo dużo miejsca na ekspozycję nazwy firmy i dane kontaktowe.

BARDZO WIDOCZNA REKLAMA TERENOWA

Kiedy pole działania twojej firmy skupia się na lokalnym rynku, warto byłoby się zastanowić nad zainwestowaniem w większy format reklamy. Trzeba po porostu poinformować lokalny rynek o swoim istnieniu i budować pozytywny wizerunek nowoczesnej firmy, która dba o szczegóły. Nie trzeba na to jednak wydawać kroci, wystarczy zainwestować w kilka banerów, które zawisną w okolicy. Nasza grafika to jedna z propozycji uniwersalnych, dla firm, które nie operują specjalnym brandem. Bardzo wyrazista, widoczna z daleka, nikt nie przejdzie koło niej obojętnie.

DELIKATNOŚĆ, W KTÓREJ TKWI SIŁA

Uniwersalna grafika, którą może do swojej działalności dopasować wiele różnych firm. Neutralna kolorystyka, która pasuje praktycznie do każdej okolicy i architektury. Ale uwaga, to nie jest opis bezbarwnej reklamy bez wyrazu. To opis grafiki reklamowej na twój baner, która przyciągnie wielu nowych klientów, a u dotychczasowych znajdzie spore uznanie. Przemyślany sposób ułożenia kolorowych paneli osadzonych na bieli to doskonałe tło na dobre wyeksponowanie nazwy firmy oraz czytelne przedstawienie danych kontaktowych.

GRAFIKA UNIWERSALNA, ALE SKUTECZNA

Część grafik przeznaczonych na wydruki reklamowe to wzory uniwersalne. Niemożliwe byłoby mieć w ofercie specjalne szablony dla każdej branży, więc w tej grupie umieszczamy takie, które mają szersze zastosowanie. Nie oznacza to jednak, że takie grafiki nie przynoszą efektów. Przeciwnie, są niebywale efektowne, czego przykładem może być ten monochromatyczny wzór z trójwymiarowym detalem. Znakomicie wpisuje się w obecnie obowiązujące trendy i mocno przykuwa uwagę z daleka, co sprawi, że baner zainteresuje wielu przychodniów.

GRAFIKA TERENOWA DLA INNOWACYJNEJ FIRMY

Bez dwóch zdań, baner reklamowy musi być widoczny z daleka. Zostanie powieszony na murze lub płocie albo pomiędzy innymi reklamami. Jeśli więc chcesz, aby twój przekaz został dostrzeżony sprawdź naszą propozycję grafik. Ażurowy fragment globu sugeruje, że twoja firma chce wykraczać poza granice oraz, że stawiacie na techniczne innowacje. Z kolei druga część zapewnia odpowiednią ilość miejsca, aby zaprezentować swoje hasło, krótki opis działania i przede wszystkim dane kontaktowe, których jest przecież niemało.
Nie znalazłeś odpowiedniego wzoru dla siebie? Design Zleć wykonanie indywidualnego projektu

Pokaż: