Banery - Nieruchomość - Biuro nieruchomości

Branża nieruchomości wcale nie jest łatwa w bez korzystania ze skutecznych form marketingu. Zainwestowanie w reklamę jest niezbędne, aby wyróżnić się na rynku i być w stanie docierać do nowych klientów. Tylko odpowiednio dobrana do profilu firmy reklama pozwoli na jej wyróżnienie na rynku i będzie w stanie pozwolić jej na przebicie się. W naszej drukarni znajdziesz zróżnicowane banery, które są jedną z najskuteczniejszych form reklamy stacjonarnej i korzystanie z niej może dawać znakomite rezultaty.
Kategorie
Kategorie
Załaduj własny projekt Zleć wykonanie projektu
Biuro nieruchomości można bardzo skutecznie promować wykorzystując do tego banery. Największą przewagą tego rodzaju formy marketingu jest duża przestrzeń, na której możliwe jest umieszczenie najważniejszych informacji na temat przedsiębiorstwa. Łatwo poinformujesz o lokalizacji swojej firmy, a nawet przedstawisz przykładowe nieruchomości, które posiadasz w ofercie. Tym samym już na starcie zainteresujesz potencjalnych klientów swoją ofertą. Dodatkowo baner z łatwością zmieścisz przed firmą i będziesz w stanie zainteresować oferowanymi usługami.
Czytaj więcej
Pokaż:

MINIMALISTYCZNY, EFEKTOWNY BANER

Podstawą i głównym punktem, który ma przyciągać uwagę jest tutaj ciekawe ujęcie szklanych wieżowców. Kadr ustawiony z pozycji pieszego patrzącego w górę i z lekkim skosem nadaje temu zdjęciu interesującego charakteru. Tło harmonizuje z kolorystyką zdjęcia i całość ma bardzo stylowy, minimalistyczny wygląd. Na tym tle świetnie wyeksponujesz nazwę lub logo twojej firmy oraz dane kontaktowe, a to wszystko dużą, wyraźną czcionką. Wszystko po to, aby zyskać dobrą widoczność z dużego dystansu, bo przecież taka jest rola banera reklamowego.

PRZYKUĆ UWAGĘ I ZAINTERESOWAĆ

Baner reklamowy z pewnością zawiesicie gdzieś w najbliższej okolicy, np. przy ruchliwym skrzyżowaniu albo obok przystanku w centrum miasta. Na pewno w pobliżu będą też inne reklamy. I nawet jeśli nie będą należały do waszej konkurencji to z pewnością będą rozpraszały uwagę konsumentów. Dlatego wasz baner musi ją przyciągać mocniej, a nasza grafika to potrafi. Dużo bieli i asymetryczne ujęcie szakalego wieżowca, który każdego potrafi zaciekawić to zestawienie, które zdecydowanie wyróżni tą reklamę na tle otoczenia.

REKLAMA W TERENIE-WAŻNA RZECZ

Firma działająca na rynku nieruchomości może mieć zasięg zarówno lokalny, jaki ogólnopolski. O ten szeroki zakres można obecnie zadbać w sieci internetowej, ale w kwestii zasięgu lokalnego bardzo przydatna będzie forma tradycyjna czyli baner. Nasza propozycja graficzna tylko z pozoru wygląda na niepozorną. Nie krzyczy kolorami, nie prezentuje wielu detali, ale za to jest bardzo stylowa i tak czy inaczej, mocno zauważalna. Wszystko za sprawą białego tła i niebanalnego symbolu przedstawiającego budynki. Skromnie, a efektownie i modnie.
Nie znalazłeś odpowiedniego wzoru dla siebie? Design Zleć wykonanie indywidualnego projektu

Pokaż: