Banery - RTV i AGD

Działalność handlowa nie może obejść się bez skutecznej reklamy. Jeżeli chcesz, aby Twoje przedsiębiorstwo wyróżniło się na tle konkurencji i było w stanie pozyskiwać nowych klientów to zdecydowanie się na proponowane przez nas banery będzie prawdziwym strzałem w dziesiątkę. Stacjonarna reklama nadal wykazuje się wysoką skutecznością i dla wielu firm będzie najlepszym sposobem na pozyskiwanie nowych klientów i odbiorców.
Kategorie
Kategorie
Załaduj własny projekt Zleć wykonanie projektu
Sprzedaż RTV i AGD związana jest z koniecznością mierzenia się z bardzo dużą konkurencją. Nie jest tym samym możliwe prowadzenie tego rodzaju działalności bez skorzystania z marketingu, który pozwoli przebić się na rynku. Jeżeli chcesz się wyróżnić to musisz zainwestować w odpowiednią promocję. Baner to jedno z tych narzędzi, które w dalszym ciągu jest skuteczne. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór produktów, których projekty zostały opracowane przez doświadczonych grafików.
Czytaj więcej
Pokaż:

WYRÓŻNIAJĄCY SIĘ I ŁATWY DO ODRÓŻNIENIA

Banner łatwy do odróżnienia i zapamiętania. Charakteryzuje się oryginalną kolorystyką (szmaragdowe tło) i komunikatywną, łatwą do zrozumienia i zinterpretowania grafiką (biała lodówka). Reklama mieści najważniejsze informacje – odniesienie do branży, nazwę firmy, a także komplet danych kontaktowych: adres tradycyjny (nazwa ulicy, kod pocztowy, miasto), numer telefonu, adres mejlowy, adres strony internetowej.

KOLOR MA ZNACZENIE, ZWRÓĆ UWAGĘ NA BARWY

Nadmiar kolorów może rozpraszać, stąd decyzja o stworzeniu projektu o oszczędnej formie. Kolorystyka w odcieniach bieli i błękitu wzbudza zaufanie, kojarząc się z profesjonalizmem oraz rzetelnością. Z tego projektu mogą korzystać zarówno sklepy, jak i firmy oferujące usługi w zakresie napraw i konserwacji urządzeń RTV i AGD.

BARDZO SMACZNIE, ZDROWO I KOMFORTOWO

Banner o możliwościach wszechstronnego zastosowania. Ciepła kolorystyka (jasny żółty w górnej części, biały w dolnej) i ilustracja białego tostera z niebieskim akcentem mogą budzić tylko pozytywne skojarzenia. Projekt może zostać wykorzystany zarówno do promocji sklepów ze sprzętem RTV i AGD, jak i do reklamowania branży gastronomicznej serwującej pyszne śniadania.

DO TEGO SKLEPU TRUDNO NIE ZAJRZEĆ

Dzięki temu dobrze zaprojektowanemu banerowi, klient od pierwszego spojrzenia wie, że znalazł sklep czy firmę, których szukał. Biało-szara kolorystyka sugeruje profesjonalizm. Ilustracja pralki od razu kojarzy się z branżą AGD. Miejsce na dane adresowe (adres tradycyjny i mejlowy oraz nazwa strony internetowej) zaplanowano w dolnej części banera.

PRZEKAZ, KTÓREGO NIE MOŻNA NIE ZAUWAŻYĆ

Banner powinien przykuwać uwagę, być rozpoznawalny i komunikatywny. Ten, dzięki wyrazistemu kolorowi i przemyślanemu rozkładowi treści, spełnia wszystkie warunki. Co więcej – został tak zaprojektowany, aby wszystkie niezbędne dane kontaktowe (nazwa firmy, adres, numer telefonu) były widoczne „na pierwszy rzut oka”.
Nie znalazłeś odpowiedniego wzoru dla siebie? Design Zleć wykonanie indywidualnego projektu

Pokaż: