Banery online Strona 2

Pokaż:

JEDZENIE NA KAŻDĄ OKAZJĘ

Firm oferujących catering jest wiele, podobnie jak reklam na tą okoliczność. My jednak tym razem swoją propozycję kierujemy do podmiotów, które chciałaby zaoferować obsługę cateringową w nieco bardziej wytwornym wydaniu. Jeśli taki jest twój cel, mamy dla ciebie grafikę reklamową, która będzie tutaj pasowała. Sztućce przewiązane elegancką wstążką sugerują, że klient będzie miał do czynienia z cateringiem z wyższej półki, który spełni większe wymagania i zaoferuje coś więcej niż kanapki, bigos i kawa.

PIĘKNO ZAWSZE SIĘ SPRAWDZA

Kwiat lilii od dawna jest już znany jako symbol wszelkich usług upiększających oraz odprężających. Dlatego też chętnie stosują go przeróżne firmy z branży spa&beauty. Postanowiliśmy przedstawić wam więc kolejną koncepcję dla takich punktów usługowych, tym razem prezentując ten piękny kwiat w bardziej naturalnych warunkach. Białe tło, które w pewnym momencie można skojarzyć z delikatnym piaskiem na plaży i zamglona głębia egzotyki w tle. Taki piękny obrazek z lilią w roli głównej zachwyci wiele potencjalnych klientek.

POZYTYWNA ENERGIA NA REKLAMIE

Salon fryzjerski to zwykle punkt usługowy nastawiony na lokalne klientki. Oczywiście wiele zależy od rozmiarów miejscowości, ale nawet wielkie miasto to wciąż zasięg lokalny. W takim przypadku doskonale sprawdzają się reklamy terenowe w postaci banerów. Musisz więc zadbać o kilka legalnych miejsc, w których mogą zawisnąć. My natomiast zadbaliśmy o to, żeby twoja reklama była maksymalnie efektowna, a tym samym kusiła klientki. Karmelowe, ciepłe odcienie oraz widok pięknej modelki z modną fryzurą, to z pewnością je przekona.

SZYBKO TRAFISZ DO KLIENTÓW

Firma, która montuje okna to zwykle podmiot o zasięgu dość lokalnym ze względu na koszty dojazdu i związaną z tym opłacalność sprzedaży. Oczywiście to nie reguła, ale można założyć, że mocno zależy wam na klientach z najbliższej okolicy. Dlatego też zadbaliśmy o grafikę na wasz baner reklamowy i właśnie ją prezentujemy. Zamysł jest prosty, połowa to prezentacja przykładowych okien, a druga część to pole na umieszczenie nazwy firmy, danych kontaktowych i np. hasła zachęcającego do skorzystania z oferty.

KUSIMY LOKALNE KONSUMENTKI

Za pomocą banera reklamowego można w kapitalny sposób przyciągnąć lokalną klientelę. Ważne, żeby zawisł w miejscu, gdzie przechodzi lub przejeżdża duża ilość ludzi oraz żeby się odpowiednio atrakcyjnie prezentował. Mamy dla ciebie specjalną, efektowną grafikę z wielką mocą. Na białym tle, szeroko uśmiechnięta modelka z burzą loków na głowie. Z tego zdjęcia bije tak wielka, pozytywna energia, że już samo to może zachęcać do skorzystania z usługi salonu. Taki energetyczny baner to gwarancja szybkiego powiększenia twojej klienteli.

ZAIMPONUJ POTENCJALNYM KLIENTOM

Można założyć, że wasza działalność jest głównie lokalna i zwykle pojawiają się u was klienci z miasta, w którym ma siedzibę kancelaria, ewentualnie z miejscowości sąsiednich. Dlatego reklama terenowa w postaci banera będzie tu jak najbardziej zasadna. Może zawisnąć w kilku miejscach, najlepiej dość ruchliwych, a o jej popularność zadba nasza ciekawa, efektowna grafika. Wielki znak paragrafu od razu uruchomi u przechodniów odpowiednie skojarzenia, a modne szarości wywołają pozytywne odczucia. To pierwszy krok do zyskania wizerunku modnej kancelarii.

BRYKA, KTÓRA ŁYPIE OKIEM

Wybierając grafikę reklamową, watro myśleć jak potencjalny klient. Jeśli gdzieś przejeżdżasz albo przechodzisz i łypnie na ciebie z ogrodzenia albo ściany bystre oko sportowej fury, to ominiesz to miejsca bez zainteresowania? Oczywiście, że nie! Chociaż na chwilę zatrzymasz wzrok, żeby sprawdzić, co takiego ma do zaproponowania ów baner. Przeczytasz, możliwe, że zrobisz mu zdjęcie telefonem i pójdziesz dalej, ale kiedy nadarzy się potrzeba sięgniesz do tego zdjęcia i skorzystasz z oferty. Tak właśnie działa baner, który teraz możesz zamówić!

UNIWERSALNA GRAFIKA DLA GRAFIKA

Lubimy bawić się kolorami i kształtami podczas tworzenia grafik uniwersalnych. Fajnie jest też zgadywać jakie branże zainteresuje ten konkretny wzór. Nie inaczej było tym razem. Na ciemnym tle ciekawie i bardzo efektownie prezentują się kolorowe, wyraziste belki, które mają różne długości i tworzą nieregularny panel, jednocześnie wydzielając pole tekstowe. Taki baner pasuje do branży usług internetowych, telekomunikacyjnych, ale także dla projektanta wnętrz albo dla grafika komputerowego, który np. opracowuje szablony dla takich reklam.

OD RAZU CI ZAUFAJĄ

Skoro prowadzisz biuro rachunkowe, to chyba można założyć, że zdecydowanie chcesz do siebie przyciągnąć klienta lokalnego, z twojej miejscowości i okolic. W roli reklamy o takim zasięgu doskonale sprawdzi się baner, ale to nie wszystko. Taka reklama musi odpowiednio prezentować, a w przypadku biura, które zajmuje się finansami innych firm, ten wygląd musi budzić zaufanie. Wykorzystaliśmy więc dość zachowawcze kolory, które automatycznie wywołują poczucie bezpieczeństwa i sugerują, że finanse są w dobrych rękach.

PRZYCIĄGAJ GŁĘBOKĄ CZERNIĄ

Baner to bardzo ciekawe narzędzie reklamowe. Przyciąga lokalną klientelę, jest widoczny z daleka dzięki sporym rozmiarom, a jednocześnie nie generuje wysokich kosztów. Dlatego w całej serii graficznej nie mogło zabraknąć tego właśnie projektu, który możesz wywiesić na swoim ogrodzeniu, ale również w innych miejscach. Najlepsze są takie, w pobliżu których przemieszcza się dużo pieszych i sporo samochodów. Nasz czarny baner wbrew pozorom nie będzie się wtapiał w otoczenie. Przeciwnie, bardzo skutecznie przykuje uwagę konsumentów.

PROSTY, WYRAŹNY PRZEKAZ

Jeśli zależy ci na zdobyciu lokalnego rynku, bo twoje usługi mają głównie taki zasięg, przyda ci się jakaś sprytna reklama terenowa. Najlepszą formą będzie baner, który zawiesisz na ogrodzeniu lub w innym miejscu, gdzie przechodzi lub przejeżdża spora ilość potencjalnych klientów. Przygotowaliśmy dla ciebie odpowiednią grafikę, która od razu sugeruje obszar, w którym się poruszasz. Żółta koparka dodatkowo przykuje oko i sprawi, że konsument zapamięta twoją reklamę, a kiedy będzie potrzeba odszuka w pamięci ten znak graficzny.

PRZYCIĄGNIJ LOKALNYCH KLIENTÓW

Wiadomo, że na masaż, nawet genialny i najlepszy pod słońcem, nie przyjadą do ciebie klienci z drugiego końca Polski. To raczej wyjątkowa rzadkość. Głównie więc powinno ci zleżeć na tym, żeby o istnieniu twojego salonu masażu dowiedział się klient lokalny i właśnie do tego służy baner reklamowy. Powinien być wyposażony w chwytliwą, efektowną i łatwą do zapamiętania grafikę, która przyciągnie klientów. Musi także eksponować nazwę firmy lub twoje imię i nazwisko oraz zawierać kluczowe dane kontaktowe. Nasza propozycja graficzna spełnia te wszystkie warunki.

BUDUJEMY PRESTIŻOWY WIZERUNEK

Baner reklamujący kancelarię prawną bądź usługi pojedynczego adwokata to bardzo dobry pomysł, ponieważ ten profil działania skupia się głównie na lokalnych klientach. Warto pokazywać swoją reklamę w widocznych, ruchliwych miejscach, bo tak właśnie pozyskuje się nowych klientów. Dodatkowo, reklamą o takim wyglądzie budujecie wizerunek kancelarii prestiżowej, profesjonalnej, ale też takiej, która wychodzi naprzeciw problemom prawnym klientów, nie izoluje się od społeczeństwa. To wzbudza zaufanie i chęć do kontaktu.

PRZYCIĄGAJ KLIENTÓW DOBRĄ ENERGIĄ

Usługi w zakresie urządzania ogrodów i późniejszej ich pielęgnacji, sprzedaż roślin ogrodowych itp. to działalność, która opiera się przede wszystkim na kliencie lokalnym. Dlatego też w skład swojej kampanii reklamowej warto włączyć baner, który można wywiesić w terenie. Jest odporny na warunki pogodowe i może zwisnąć na murze albo ogrodzeniu. Nasza propozycja graficzna będzie natomiast widoczna z daleka, więc jest pewność, że zainteresuje wielu potencjalnych klientów. Ma bardzo zachęcający, energetyczny wygląd, więc budzi spore zaciekawienie.

ZACHĘTA W ROZMIARZE XXL

Kiedy drogę przemierza klientka, która lubi dbać o swój wygląd i nagle zauważa taki baner, można mieć pewność, że ten widok ją zainteresuje. Być może zrobi zdjęcie, a potem umówi się na wizytę. Skąd taki efekt? Bo nasz baner jest wyrazisty na tyle, że nie da się koło niego przejść obojętnie. Dodatkowo, jego energetyczny i estetyczny wygląd jest bardzo mocno zachęcający. Więc choćby z samej ciekawości konsumentki będą chciały sprawdzić czy w ślad za taką reklamą idzie jakość i znajomość modowych trendów, co przecież jest tu bardzo istotne.

NIECH PRZYCIĄGA Z DALEKA

Gabinet rehabilitacyjny to misja, ale także praca zarobkowa. Mało tego, takich miejsc jest na rynku sporo, więc warto się dobrze i skutecznie zareklamować. Przy założeniu, że najbardziej zależy ci na kliencie lokalnym, to z pewnością baner będzie tutaj najlepszą formą promocji. Nasza propozycja graficzna jest bardzo sugestywna, więc wywołuje od razu odpowiednie skojarzenia i jest swoistą obietnicą uwolnienia się od bólu. Do tego emanuje spokojem za sprawą użytych pastelowych barw, dzięki czemu potencjalny pacjent szybko nabierze zaufania.

RÓŻ Z WIELKĄ SIŁĄ PRZYCIĄGANIA

O czym należy pamiętać wybierając grafikę na baner reklamowy? Przede wszystkim o skali, czyli o tym, że będzie wisiał w dużej przestrzeni, często pośród innych elementów otoczenia, dlatego musi być duży i wyrazisty. Tylko wtedy przebije się do odbiorcy i nie zginie w tłumie. Nasza propozycja bazuje na bieli, która skutecznie przyciąga wzrok, a to, co ma zainteresować odbiorcę to mocno różowe detale w postaci lakieru do paznokci. Od razu widać, że reklama skierowana jest do kobiet, które lubią dbać o swój wizerunek.

POKAŻ SWOJĄ PRACĘ

Twój gabinet z pewnością odwiedzają raczej klienci z najbliższej okolicy albo po prostu z twojej miejscowości. I zapewne na przyciągnięciu takiej właśnie klienteli zależy ci najbardziej. W takim przypadku świetnie sprawdzi się baner, który zawiśnie w miejscu, gdzie przechodzą i przejeżdżają potencjalni klienci. A że taki baner musi przykuwać uwagę, to proponujemy ci grafikę, która przedstawia masażystkę podczas pracy. To zdecydowanie budzi zaufanie i od razu buduje pozytywny wizerunek twojego gabinetu, a tym samym przyciąga klientów.

PRZYCIĄGAMY UWAGĘ PRZYSZŁYCH NOWOŻEŃCÓW

Jeśli specjalizujecie się w fotografii ślubnej, musicie dać się poznać w swojej miejscowości. Oczywiście zlecenia można mieć w całej Polsce, ale szerzej działająca reklama to już zadanie strony internetowej. My skupiamy się na wypromowaniu twoich usług w najbliższej okolicy, a ten baner sprawdzi się tu idealnie. Przyciągnie uwagę swoją świeżością, radością i optymizmem, ale przede wszystkim ciekawą koncepcją zdjęcia, które pięknie utrwala szczęście zakochanej pary. Taka reklama z obietnicą. To wasze działa.

NIC UJĄĆ, NIC DODAĆ

Biały baner to klasyka, zawsze jest mocno zauważalny, wygląda świeżo i czytelnie. My do tego białego tła dodaliśmy dość minimalistyczny detal graficzny, który jednak doskonale trafia do konsumenta i wywołuje pozytywne odczucia. Momentalnie też kojarzy się z tematyką działania firmy, którą reklamuje. Kolorystyka przyjemna dla oka daje nadzieję, że po terapii w twoim gabinecie wszystko będzie dobrze, a tym samym potencjalni pacjenci od razu nabierają zaufania. Reklama idealna czyli nic dodać, nic ująć.

REKLAMA Z PERSPEKTYWĄ

Staramy się, aby nasza oferta grafik reklamowych była możliwie jak najbardziej zróżnicowana, bo wiemy, że nasi klienci mają przeróżne oczekiwania. Stąd wziął się pomysł na stworzenie trochę nietypowej reklamy dla firmy układającej parkiety. Może się wydawać za bardzo delikatna, ale jej cała moc tkwi w wyjątkowej głębi i elegancji. Chcieliśmy pokazać, że nie tylko układacie podłogi. Wy tworzycie we wnętrzach specyficzny klimat, który potem towarzyszy mieszkańcom przez długie lata i staje się częścią ich życia. To dobry przekaz na baner reklamowy.

WYJDŹ Z REKLAMĄ W TEREN

Baner reklamowy dla firmy z branży obrotu nieruchomościami albo budowlanej jest w zasadzie kluczową formą reklamy. Tu pojawia się wiele okazji do rozwieszenia takiej reklamy, bo i więcej ogrodzeń jest do dyspozycji. Każda budowa czy teren deweloperski to okazja do ugruntowania pozycji firmy na rynku i wzmacniania identyfikacji marki u konsumentów. Nasza propozycja graficzna ma nienachlany, ale bardzo sugestywny wygląd. Chociaż detal graficzny nie jest bardzo krzykliwy to jednak daje bardzo czytelny przekaz.

NIECH STANIE SIĘ JASNOŚĆ!

Zastanawiasz się czemu baner, który ci proponujemy jest czarny? To przede wszystkim wyraźna sugestia, że dopiero po twojej wizycie stanie się jasność i elektryka będzie działać bez zarzutu. Warto stawiać na taki przekaz, bo po prostu jest skuteczny. A dodatkowo, czarny baner lepiej znosi warunki plenerowe i nie brudzi się tak jak biały, a to ważna zaleta zarówno estetyczna jak i ekonomiczna. Na czarnym tle za pomocą białej czcionki kapitalnie wyeksponujesz też nazwę firmy albo swoje imię i nazwisko.

ZRÓB DOBRE WRAŻENIE

Jeśli chcesz podbić rynek lokalny, najlepiej postaw na baner reklamowy. Zawieś go w miejscu, gdzie przechodzi i przejeżdża dużo ludzi oraz zadbaj, aby przykuwał wzrok. Proponujemy ci grafikę, która zwraca uwagę cielnym tłem w bardzo modnym obecnie kolorze i widokiem profesjonalisty przygotowanego do pracy. Wybierając ten wariant masz pewność, że twoja reklama zrobi bardzo dobre wrażenie estetyczne i jednocześnie wpłynie pozytywnie na wizerunek firmy oraz zbuduje zaufanie konsumentów. To kapitalny start w pozyskiwaniu nowych klientów.

Pokaż: