Banery online Strona 2

Pokaż:

TAK BĘDĄ SIĘ PREZENTOWAĆ

Klientki mają zróżnicowaną urodę, różne kształty, a także upodobania i przyzwyczajenia. Niekiedy różną się od siebie albo od utartych standardów bardzo mocno. Ale kiedy staną przed twoim banerem poczują się jak przed lustrem. Każda pomyśli, że twoje usługi i to co jest ich wynikiem, sprawi, że będą się czuły niczym modelki na wybiegu. Każda będzie miała na to inną teorię i inaczej wykreuje kolejny look, ale u podstaw ich działania będzie wizyta w twoim atelier i złożenie zamówienia. Ten baner tak właśnie działa.

ZAPRASZAMY PRZED OBIEKTYW

Jeśli prowadzisz działalność obejmującą fotografowanie usługowe to z pewnością twoją główną grupą docelową są klienci lokalni. Ważne więc, aby jak największa grupa dowiedziała się o twoim atelier, a tym samym ważna jest tutaj profesjonalna reklama. Pamiętaj, że nie będzie drugiej szansy, aby zrobić pierwsze, dobre wrażenie. Nasza oferta to grafika, która od razu sugeruje rodzaj usługi, ale także wzór, który ma ciekawy dizajn i robi naprawdę pozytywne wrażenie na odbiorcach. Łypie z niego oko obiektywu, który wyłania się z ciemności i budzi ciekawość.

GŁÓWNY CEL – UWAGA PRZECHODNIÓW

Prowadzisz kwiaciarnię lub punkt usługowy, który oferuje wykonanie florystycznych dekoracji na salach weselnych, w kościołach itd.? Można wobec tego powiedzieć, że twoim głównym celem działań jest klient lokalny. Postaw więc na ten wyjątkowy baner z graficznymi, ciekawymi kwiatami i umieść go w jakimś ruchliwymi miejscu. Przyciągnie uwagę przechodniów, a wielu z nich na pewno zrobi zdjęcie. To już tylko krok do kontaktu i chęci sprawdzenia twojej oferty w praktyce. Minimalistyczna reklama potrafi zachwycić konsumentów, nawet jeśli brak jej kolorów.

ROZWESELAJĄCO I ZACHĘCAJĄCO

Baner, który reklamuje przedszkole musi spełniać określone wymagania. Musi z pewnością promować mocno nazwę placówki i dość czytelnie prezentować dane kontaktowe. Jednak przede wszystkim przykuwać wzrok i emanować pozytywną, radosną energią. Powinien być wesoły i zachęcający, zwłaszcza w okresie rekrutacyjnym. Nasz baner, reklamujący wasze przedszkole będzie podbijać serca maluchów i ich rodziców, a to bardzo ważna rola. Zawieście go na ogrodzeniu placówki albo w centrum miejscowości, a z pewnością wzbudzi spore zainteresowanie.

ZACZNIJ OD RAZU OD PROPOZYCJI

Jeśli chcesz dać się poznać w okolicy jako firma, która pracuje z roślinami, jest blisko przyrody i chce upiększać nasze otoczenie, wystarczy, że zainwestujesz w ten baner. Pasuje dla każdej firmy działającej na rzecz ochrony środowiska, zajmującej się alternatywnymi źródłami energii albo po prostu aranżującej zieleń wokół nas itd. Od razu można się domyślić jaki jest ogólny zakres tematyczny twojej propozycji usługowej, a to już spory krok do spowodowania działania ze strony konsumenta, który chętnie doczyta szczegóły oferty.

ENERGIA DLA CAŁEJ OKOLICY

Do twojego gabinetu raczej nie przyjadą ludzie z drugiego końca Polski, więc twoim targetem marketingowym będzie głównie klient lokalny. Jak go do siebie przyciągnąć? Na początek trzeba poinformować otoczenie o istnieniu gabinetu, a nic lepiej się do tego nie nadaje, jak śnieżnobiały baner. Nasz jest dodatkowo wyposażony z duży detal graficzny, który aż kipi energetycznymi kolorami. Sterta owoców i soków to eksplozja barw, smaków i pozytywnych wrażeń, a dodatkowo to także bardzo skuteczny wabik przykuwający uwagę.

REKLAMA MUSI BYĆ WIDOCZNA

Pomyśl, idziesz ulicą i nagle w polu widzenia pojawia się jakaś biała plama sporych rozmiarów. Automatycznie kierujesz wzrok w jej stronę i okazuje się, że to baner reklamowy. Przyglądasz się i dostrzegasz bardzo ładne, energetyczne motywy graficzne złożone z listków. Z zaciekawieniem czytasz czego dotyczy ta urocza, ożywcza reklama. Tak właśnie zareaguje konsument, który znajdzie się w pobliżu banera z naszą grafiką. I jeśli zainteresuje się tematyką, jest spora szansa, że zrobi zdjęcie i nawiąże z wami kontakt.

REKLAMA JAK MAGNES

Jeśli świadczysz usługi naprawcze z wybranego zakresu, jesteś mechanikiem albo po prostu „złotą rączką” to mamy dla ciebie odpowiednią grafikę reklamową. Baner, który doskonale wypromuje twoje usługi w najbliższej okolicy, bo na lokalnych klientach z pewnością zależy ci najbardziej. Biała, dużego rozmiaru reklama z dobrze wyeksponowaną nazwą firmy i bardzo sugestywnymi detalami graficznymi to coś, czego potrzebujesz do promocji. Na pewno przykuje uwagę przechodzących i przejeżdżających, potencjalnych klientów.

DOSKONAŁY DROGOWSKAZ

Większość punktów świadczących usługi medyczne opiera się na zasięgu lokalnym swojej działalności. Jeśli reprezentujesz takie miejsce, zadbaj o właściwą promocję w terenie i zapoznaj się z tą ciekawą propozycją. To baner reklamowy, który sprawi, że staniecie się w okolicy rozpoznawalni. Mało tego, ta forma reklamy jest także doskonałym drogowskazem, dla tych, który być może już o was słyszeli, ale nie znają jeszcze lokalizacji. Na pewno wskaże drogę i skutecznie zmotywuje ich do ustalenia terminu wizyty.

NIETYPOWA GRAFIKA ZAWSZE PRZYCIĄGA

Wciąż szukamy dla was innych, nietypowych i ciekawych rozwiązań w zakresie grafik reklamowych. Chcemy mieć w ofercie wzory oczywiste i często spotykane, ale też takie, które mocno zaskakują. Ta propozycja urzeka minimalizmem i nieszablonowym stylem. Nie ma tu modelek ani też symboli znanych z branży spa&beauty. Są za to geometryczne kształty i kontrasty kolorystyczne, a wszystko podkreślone niewielkimi, karminowymi ustami. Taka grafika naprowadza na temat, jest czytelna, ładnie eksponuje dane i dowodzi twojej znajomości mody.

WIOSNA PRZEZ CAŁY ROK

Ludzki wzrok lubi ładne obrazki. Poza tym większość z nas lubi także obrazki, które wzbudzają skojarzenia, zwłaszcza te miłe. Dlatego też firma, której działalność polega na upiększania naszego otoczenia za pomocą urokliwych roślin, powinna mieć baner reklamowy, który spełnia takie warunki. Przygotowaliśmy dla ciebie taką grafikę, więc teraz wystarczy tylko wpisać swoje dane, dobrze wyeksponować nazwę firmy, zamówić wydruk i potem zadbać o dobre miejsce na powieszenie nowej reklamy. Najlepiej w ruchliwymi miejscu pełnym ludzi.

PROFESJONALIZM BIURA WIDAĆ Z DALEKA

Baner o takim wyglądzie powieszony w okolicy przyciągnie uwagę wielu klientów i sprawi, że twoja klientela szybko się powiększy. A dla kogo jest przeznaczony? To grafika uniwersalna dla wielu branż, od biur rachunkowych, projektowych, agencji reklamowych, kancelarii prawnych, biur nieruchomości do pośredników sprzedaży z różnych zakresów, hurtowni, sklepów itd. Jeśli prowadzisz firmę w branży, która nie ma swoich szczególnych symboli i znaków, ale zależy ci na profesjonalnym wizerunku budzącym zaufanie, nasza grafika będzie idealna.

NAJWAŻNIEJSZY PRZEKAZ W DUŻYM ROZMIARZE

Do twojej kancelarii zgłaszają się klienci indywidualni, firmy, a nawet instytucje, ale z pewnością i tak wasz zasięg jest lokalny. To oczywiście nie jest wada, to jedynie cecha tego rodzaju usług, ale dodatkowo to sugestia jakiej reklamy potrzebujecie. Przyda się inwestycja w banery, na przykład te według naszego projektu, które zawisną w na ogrodzeniu kancelarii i w innych, oczywiście legalnych lokalizacjach. Duży rozmiar reklamy to większe szanse na stałe poszerzenie swojej klienteli, bo zwyczajnie dacie się poznać w swojej okolicy.

IDENTYFIKACJA FIRMY W OKOLICY

Warsztat samochodowy to miejsce nastawione na klienta lokalnego, więc baner reklamowy będzie tu bardzo przydatny dla odpowiednio skutecznej promocji usług. Mamy dla ciebie propozycje graficzną, która na pierwszy rzut oka od razu kojarzy się ze światem smarów, oleju i mechanicznej roboty, ale jest także utrzymana w wyjątkowo modnej estetyce. Bardzo ciemna, aż grafitowa ciemność to tło, które przyciągnie uwagę i narzuci skojarzenia, a widok silnika samochodowego i kluczy dopełni efekt. Grafika ma bardzo profesjonalny wydźwięk i budzi zaufanie.

OD RAZU WIADOMO, O CO CHODZI

Chcesz przyciągnąć do siebie nowych, lokalnych klientów albo regularnie przypominać się tym, którzy już korzystali z twoich usług? Do tego celu warto wykorzystać baner reklamowy, który zawiśnie na twoim ogrodzeniu albo w innym, legalnym miejscu, gdzie przechodzi i przejeżdża dużo ludzi. Baner, który ci proponujemy przyciąga uwagę białym tłem i ciekawą grafiką. I choć nie ma tu wielu detali i stroszenia piórek, to jednak przyznasz, że baner przykuwa uwagę i bardzo jasno sugeruje branżę, którą reklamuje.

MINIMALISTYCZNY, EFEKTOWNY BANER

Podstawą i głównym punktem, który ma przyciągać uwagę jest tutaj ciekawe ujęcie szklanych wieżowców. Kadr ustawiony z pozycji pieszego patrzącego w górę i z lekkim skosem nadaje temu zdjęciu interesującego charakteru. Tło harmonizuje z kolorystyką zdjęcia i całość ma bardzo stylowy, minimalistyczny wygląd. Na tym tle świetnie wyeksponujesz nazwę lub logo twojej firmy oraz dane kontaktowe, a to wszystko dużą, wyraźną czcionką. Wszystko po to, aby zyskać dobrą widoczność z dużego dystansu, bo przecież taka jest rola banera reklamowego.

KAŻDY ROZPOZNA TEMAT

Studio fotograficzne to usługa lokalna. Oczywiście, w dobie Internetu zdarzają się zamówienia np. na sesje ślubne w odleglejszych lokalizacjach, ale na co dzień do studia zagląda raczej klient z najbliższej okolicy. Dlatego też nieodłącznym elementem twojej polityki promocyjnej powinien być efektowny baner, który zawiśnie w jakimś ruchliwym miejscu. Nasza grafika na szaro-niebieskim tle doskonale skupia na sobie uwagę, a grafiki starych aparatów fotograficznych budzą wielkie zainteresowanie, więc jest spora szansa, że baner będzie bardzo skuteczny.

JEDZENIE NA KAŻDĄ OKAZJĘ

Firm oferujących catering jest wiele, podobnie jak reklam na tą okoliczność. My jednak tym razem swoją propozycję kierujemy do podmiotów, które chciałaby zaoferować obsługę cateringową w nieco bardziej wytwornym wydaniu. Jeśli taki jest twój cel, mamy dla ciebie grafikę reklamową, która będzie tutaj pasowała. Sztućce przewiązane elegancką wstążką sugerują, że klient będzie miał do czynienia z cateringiem z wyższej półki, który spełni większe wymagania i zaoferuje coś więcej niż kanapki, bigos i kawa.

PIĘKNO ZAWSZE SIĘ SPRAWDZA

Kwiat lilii od dawna jest już znany jako symbol wszelkich usług upiększających oraz odprężających. Dlatego też chętnie stosują go przeróżne firmy z branży spa&beauty. Postanowiliśmy przedstawić wam więc kolejną koncepcję dla takich punktów usługowych, tym razem prezentując ten piękny kwiat w bardziej naturalnych warunkach. Białe tło, które w pewnym momencie można skojarzyć z delikatnym piaskiem na plaży i zamglona głębia egzotyki w tle. Taki piękny obrazek z lilią w roli głównej zachwyci wiele potencjalnych klientek.

POZYTYWNA ENERGIA NA REKLAMIE

Salon fryzjerski to zwykle punkt usługowy nastawiony na lokalne klientki. Oczywiście wiele zależy od rozmiarów miejscowości, ale nawet wielkie miasto to wciąż zasięg lokalny. W takim przypadku doskonale sprawdzają się reklamy terenowe w postaci banerów. Musisz więc zadbać o kilka legalnych miejsc, w których mogą zawisnąć. My natomiast zadbaliśmy o to, żeby twoja reklama była maksymalnie efektowna, a tym samym kusiła klientki. Karmelowe, ciepłe odcienie oraz widok pięknej modelki z modną fryzurą, to z pewnością je przekona.

SZYBKO TRAFISZ DO KLIENTÓW

Firma, która montuje okna to zwykle podmiot o zasięgu dość lokalnym ze względu na koszty dojazdu i związaną z tym opłacalność sprzedaży. Oczywiście to nie reguła, ale można założyć, że mocno zależy wam na klientach z najbliższej okolicy. Dlatego też zadbaliśmy o grafikę na wasz baner reklamowy i właśnie ją prezentujemy. Zamysł jest prosty, połowa to prezentacja przykładowych okien, a druga część to pole na umieszczenie nazwy firmy, danych kontaktowych i np. hasła zachęcającego do skorzystania z oferty.

KUSIMY LOKALNE KONSUMENTKI

Za pomocą banera reklamowego można w kapitalny sposób przyciągnąć lokalną klientelę. Ważne, żeby zawisł w miejscu, gdzie przechodzi lub przejeżdża duża ilość ludzi oraz żeby się odpowiednio atrakcyjnie prezentował. Mamy dla ciebie specjalną, efektowną grafikę z wielką mocą. Na białym tle, szeroko uśmiechnięta modelka z burzą loków na głowie. Z tego zdjęcia bije tak wielka, pozytywna energia, że już samo to może zachęcać do skorzystania z usługi salonu. Taki energetyczny baner to gwarancja szybkiego powiększenia twojej klienteli.

ZAIMPONUJ POTENCJALNYM KLIENTOM

Można założyć, że wasza działalność jest głównie lokalna i zwykle pojawiają się u was klienci z miasta, w którym ma siedzibę kancelaria, ewentualnie z miejscowości sąsiednich. Dlatego reklama terenowa w postaci banera będzie tu jak najbardziej zasadna. Może zawisnąć w kilku miejscach, najlepiej dość ruchliwych, a o jej popularność zadba nasza ciekawa, efektowna grafika. Wielki znak paragrafu od razu uruchomi u przechodniów odpowiednie skojarzenia, a modne szarości wywołają pozytywne odczucia. To pierwszy krok do zyskania wizerunku modnej kancelarii.

BRYKA, KTÓRA ŁYPIE OKIEM

Wybierając grafikę reklamową, watro myśleć jak potencjalny klient. Jeśli gdzieś przejeżdżasz albo przechodzisz i łypnie na ciebie z ogrodzenia albo ściany bystre oko sportowej fury, to ominiesz to miejsca bez zainteresowania? Oczywiście, że nie! Chociaż na chwilę zatrzymasz wzrok, żeby sprawdzić, co takiego ma do zaproponowania ów baner. Przeczytasz, możliwe, że zrobisz mu zdjęcie telefonem i pójdziesz dalej, ale kiedy nadarzy się potrzeba sięgniesz do tego zdjęcia i skorzystasz z oferty. Tak właśnie działa baner, który teraz możesz zamówić!

Pokaż: