Banery - Informatyk

Jesteś informatykiem i chcesz pozyskiwać nowych klientów? Zależy Ci na zwiększeniu swoich przychodów i wypromowaniu prowadzonego przedsiębiorstwa? Zapraszamy do sięgnięcia po dostępne w naszej ofercie banery. Szeroki wybór materiałów promocyjnych sprawia, że z łatwością wybierz te, które wpasują się w oczekiwania i będą wykazywały się skutecznością.
Kategorie
Kategorie
Załaduj własny projekt Zleć wykonanie projektu
Działalność informatyczna również wymaga skorzystania z reklamy stacjonarnej. Ta wbrew powszechnej opinii jest bardzo skuteczna i pozwala na pozyskanie wielu klientów. Dodatkowo jest dość tania, a także bardzo trwała. Baner to reklama, na której można zamieścić wiele istotnych informacji na temat prowadzonego przedsiębiorstwa. Z naszą pomocą będziesz w stanie w taki sposób dopasować reklamę do profilu prowadzonej działalności, aby uzyskać najwyższą skuteczność i przebić się z oferowanymi usługami na tle innych firm.
Czytaj więcej
Pokaż:

NIE TYLKO NOTEBOOK I DWA KOLORY

Banner umożliwiający informowanie szerokiego grona odbiorców o istnieniu firmy i jej profilu. Na biało-niebieskim tle umieszczona została komunikatywna, przykuwająca uwagę ilustracja (notebook; prawa strona bannera). Projekt przewiduje również graficzne wyróżnienie nazwy firmy oraz najważniejszych danych kontaktowych.

SIŁA WIEDZY, SPOKOJU I INFORMACJI

Banner, który można uznać za esencję treści i minimalizm formy. Rozpoznawalna kolorystyka i grafika ułatwiają skojarzenie bannera z innymi drukami reklamowymi z tej serii. Wyraźnie wyodrębnione dane kontaktowe ułatwiają kontakt z firmą. Projekt przeznaczonych dla firm stawiających na profesjonalizm.

SZARY, PRAKTYCZNY I PROFESJONALNY

Banner reklamowy przeznaczony dla firm działających w branży informatycznej (komputery, Internet, oprogramowanie). Klasyczna forma w stonowanych kolorach umożliwia klientowi skupienie się na tym, co najważniejsze – danych kontaktowych Państwa firmy (nazwa firmy, numer telefonu, adres poczty tradycyjnej i mejlowej, nazwa strony internetowej).
Nie znalazłeś odpowiedniego wzoru dla siebie? Design Zleć wykonanie indywidualnego projektu

Pokaż: