Banery - Usługi domowe - Handmade

Masz małe atelier i sklepik z wyrobami hand made? Być może prowadzisz także warsztaty z rękodzielnictwa. Z pewnością jesteś osobą kreatywną, zdolną manualnie, z artystycznym zacięciem i charyzmą, dlatego spod twoich rąk wychodzą wyjątkowe wyroby. Musisz koniecznie poinformować o tym całą najbliższą okolicę i turystów, którzy do was przyjeżdżają.
Kategorie
Kategorie
Załaduj własny projekt Zleć wykonanie projektu
Żeby dać się poznać pobliskiej społeczności i ludziom, którzy są przejazdem warto zainwestować w kilka banerów. To forma reklamy, którą zawiesza się na płotach i murach, odporna na wszelkie warunki pogodowe i wielkoformatowa. Twój baner z jedną z naszych efektownych grafik będzie widoczny z daleka, a to oznacza, że nawet ze sporej odległości potencjalny klient może zrobić zdjęcie żeby zachować dane kontaktowe. Tak właśnie w prosty sposób trafisz ze swoją ofertą do szerszej grupy odbiorców i zyskasz kolejnych klientów.
Czytaj więcej
Pokaż:

ZACHĘCAJ OKOLICZNYCH KLIENTÓW

Rękodzielnictwo to zwykle pojedyncze atelier, które musi się wypromować samo. Proponujemy ci baner z chwytliwą, dedykowaną grafiką, która będzie przyciągać zarówno miejscowych, jak i turystów. Na grafice nie ma gotowych prac, bo to wzór uniwersalny, ale dodatkowo jest to specjalny zabieg, który ma wzbudzić ciekawość i chęć na wizytę w twoim sklepiku albo na stronie internetowej. Taki jasny baner skutecznie przyciągnie wzrok osób, które będą przechodziły lub przejeżdżały. Jeśli więc twoja nazwa i lokalizacja będą odpowiednio widoczne, z pewnością do ciebie zajrzą i być może coś kupią albo złożą zamówienie.
Nie znalazłeś odpowiedniego wzoru dla siebie? Design Zleć wykonanie indywidualnego projektu

Pokaż: