Banery - Zdrowie i uroda - Salon fryzjerski

Salon fryzjerski może przebić się przez konkurencję tylko w przypadku, gdy jest w odpowiedni sposób promowany. Tylko szereg odpowiednich działań pozwoli na to, aby przebić się na rynku i wyróżnić na tle konkurencyjnych firm. Jeżeli tym samym prowadzisz salon fryzjerski to proponowane przez naszą drukarnię banery powinny Cię zainteresować. Są to wysokiej jakości produkty, które pozwalają na wyróżnienie działalności.
Kategorie
Kategorie
Załaduj własny projekt Zleć wykonanie projektu
Baner to element reklamy stacjonarnej, która w dalszym ciągu jest bardzo skuteczna. Nawet w dobie Internetu warto rozważyć reklamę stacjonarną. Umieszczony przed salonem baner pozwoli opisać zakres usług, a wyraźna grafika będzie przyciągała uwagę. Dla naszych klientów proponujemy szeroki wybór banerów z różnymi wzorami. Dodatkowo jesteśmy w stanie spersonalizować materiały reklamowe w taki sposób, aby jeszcze lepiej wpasowywały się one w oczekiwania wszystkich zainteresowanych osób. Dajemy tym samym wszystkim klientom gwarancję zadowolenia z naszych produktów.
Czytaj więcej
Pokaż:

PANIE BĘDĄ ZACHWYCONE

Twoja renoma i umiejętności mogą ściągać do salonu klientki z daleka, to oczywiste. Jednak salon czy studio fryzjerskie przede wszystkim bazuje na klienteli z najbliższej okolicy i tu właśnie trzeba najmocniej zadbać o promocję. Wybierz baner z naszą grafiką i daj się poznać swoim sąsiadom bliższym i dalszym. Jego wygląd ma charakter prestiżowy i bardzo mocno zachęca do sprawdzenia twoich umiejętności, a to doskonale wpływa na wizerunek salonu. Potencjalne klientki na pewno to docenią. Na ciemnym tle dobrze wyeksponujesz swoje logo albo nazwę. Zadbaj także o podanie numeru telefonu z użyciem dużej czcionki.

POZYTYWNA ENERGIA NA REKLAMIE

Salon fryzjerski to zwykle punkt usługowy nastawiony na lokalne klientki. Oczywiście wiele zależy od rozmiarów miejscowości, ale nawet wielkie miasto to wciąż zasięg lokalny. W takim przypadku doskonale sprawdzają się reklamy terenowe w postaci banerów. Musisz więc zadbać o kilka legalnych miejsc, w których mogą zawisnąć. My natomiast zadbaliśmy o to, żeby twoja reklama była maksymalnie efektowna, a tym samym kusiła klientki. Karmelowe, ciepłe odcienie oraz widok pięknej modelki z modną fryzurą, to z pewnością je przekona.

KUSIMY LOKALNE KONSUMENTKI

Za pomocą banera reklamowego można w kapitalny sposób przyciągnąć lokalną klientelę. Ważne, żeby zawisł w miejscu, gdzie przechodzi lub przejeżdża duża ilość ludzi oraz żeby się odpowiednio atrakcyjnie prezentował. Mamy dla ciebie specjalną, efektowną grafikę z wielką mocą. Na białym tle, szeroko uśmiechnięta modelka z burzą loków na głowie. Z tego zdjęcia bije tak wielka, pozytywna energia, że już samo to może zachęcać do skorzystania z usługi salonu. Taki energetyczny baner to gwarancja szybkiego powiększenia twojej klienteli.

ZACHĘCAJ WSZYSTKICH KLIENTÓW

Salon fryzjerski na zasięg raczej lokalny. Może ktoś przyjechać z miasta sąsiedniego, ale już z drugiego końca Polski raczej nie. Ten rodzaj zasięgu to atut jeśli mowa o reklamie, bowiem sprawę załatwią ulotki, wizytówki, plakaty oraz porządny baner. Mamy dla ciebie taką propozycję, która przykuje uwagę wszystkich przechodzących i przejeżdżających w pobliżu. Mało tego, to grafika, która trafi zarówno do pań, jak i do panów, ponieważ nie została zamknięta w obrębie oklepanego stylu glamour. Przyciąga ciekawym retro i w tym jej siła.

PRZEKONAJ POTENCJALNE KLIENTKI

W twojej miejscowości są już pewnie inne salony fryzjerskie, a nawet jeśli nie, to przecież trzeba dać się poznać wszystkim w okolicy. Do tego doskonale nadaje się baner reklamowy, ale uwaga, tu nie wystarczy tylko płachta z napisem. Trzeba konsumentki zachęcić i właśnie o to zadbaliśmy. Białe tło sprawia, że baner przykuwa wzrok. Każdy, kto zerknie widzi natomiast od razu głowę modelki z imponującą fryzurą. Uwagę zwracają jej lśniące włosy, o których marzy każda kobieta. Wszystkie te detale sprawią, że twoja reklama na banerze będzie wyjątkowo skuteczna.

WIDAĆ WAS Z DALEKA I TO DOBRZE!

Baner jest uważany w wielu branżach za najskuteczniejsze narzędzie w reklamie. Sprawdza się przede wszystkim w usługach, które mają zasięg lokalny, a przecież fryzjerstwo spełnia to kryterium. Dlatego przygotowaliśmy chwytliwy panel dla nowoczesnych salonów, które chcą zdobywać nową klientelę, a przy tym dbają o swój wizerunek. Na czarnym tle elegancko kontrastują przeróżne przybory fryzjerskie. Celowo użyliśmy tutaj narzędzi wykonanych w przygaszonym złocie, bo przecież nic tak kobiet nie przyciąga jak blask.

GRAFICZNY PRZEKAZ I ZACHĘTA – DOBRY BALANS

Piękna dziewczyna o zadbanym wyglądzie może reklamować każdy salon kosmetyczny czy fryzjerski, albo spa z kompleksową ofertą upiększającą. Odpowiednio wykonane zdjęcie przykuwa uwagę nie tylko mężczyzn, każda kobieta zainteresuje się ofertą, która zapewnia taki wygląd. I choć wiadomo, że to tylko reklama, to jednak baner zostanie dobrze skojarzony z twoją firmą i stanie się obietnicą wysokiej jakości. Duża ilość wolnego miejsca pozwala na zamieszczenie danych kontaktowych widocznych z daleka.
Nie znalazłeś odpowiedniego wzoru dla siebie? Design Zleć wykonanie indywidualnego projektu

Pokaż: