Banery - Zdrowie i uroda - Salon fryzjerski

Salon fryzjerski może przebić się przez konkurencję tylko w przypadku, gdy jest w odpowiedni sposób promowany. Tylko szereg odpowiednich działań pozwoli na to, aby przebić się na rynku i wyróżnić na tle konkurencyjnych firm. Jeżeli tym samym prowadzisz salon fryzjerski to proponowane przez naszą drukarnię banery powinny Cię zainteresować. Są to wysokiej jakości produkty, które pozwalają na wyróżnienie działalności.
Kategorie
Kategorie
Załaduj własny projekt Zleć wykonanie projektu
Baner to element reklamy stacjonarnej, która w dalszym ciągu jest bardzo skuteczna. Nawet w dobie Internetu warto rozważyć reklamę stacjonarną. Umieszczony przed salonem baner pozwoli opisać zakres usług, a wyraźna grafika będzie przyciągała uwagę. Dla naszych klientów proponujemy szeroki wybór banerów z różnymi wzorami. Dodatkowo jesteśmy w stanie spersonalizować materiały reklamowe w taki sposób, aby jeszcze lepiej wpasowywały się one w oczekiwania wszystkich zainteresowanych osób. Dajemy tym samym wszystkim klientom gwarancję zadowolenia z naszych produktów.
Czytaj więcej
Pokaż:

ZACHĘCAJ WSZYSTKICH KLIENTÓW

Salon fryzjerski na zasięg raczej lokalny. Może ktoś przyjechać z miasta sąsiedniego, ale już z drugiego końca Polski raczej nie. Ten rodzaj zasięgu to atut jeśli mowa o reklamie, bowiem sprawę załatwią ulotki, wizytówki, plakaty oraz porządny baner. Mamy dla ciebie taką propozycję, która przykuje uwagę wszystkich przechodzących i przejeżdżających w pobliżu. Mało tego, to grafika, która trafi zarówno do pań, jak i do panów, ponieważ nie została zamknięta w obrębie oklepanego stylu glamour. Przyciąga ciekawym retro i w tym jej siła.

WIDAĆ WAS Z DALEKA I TO DOBRZE!

Baner jest uważany w wielu branżach za najskuteczniejsze narzędzie w reklamie. Sprawdza się przede wszystkim w usługach, które mają zasięg lokalny, a przecież fryzjerstwo spełnia to kryterium. Dlatego przygotowaliśmy chwytliwy panel dla nowoczesnych salonów, które chcą zdobywać nową klientelę, a przy tym dbają o swój wizerunek. Na czarnym tle elegancko kontrastują przeróżne przybory fryzjerskie. Celowo użyliśmy tutaj narzędzi wykonanych w przygaszonym złocie, bo przecież nic tak kobiet nie przyciąga jak blask.

GRAFICZNY PRZEKAZ I ZACHĘTA – DOBRY BALANS

Piękna dziewczyna o zadbanym wyglądzie może reklamować każdy salon kosmetyczny czy fryzjerski, albo spa z kompleksową ofertą upiększającą. Odpowiednio wykonane zdjęcie przykuwa uwagę nie tylko mężczyzn, każda kobieta zainteresuje się ofertą, która zapewnia taki wygląd. I choć wiadomo, że to tylko reklama, to jednak baner zostanie dobrze skojarzony z twoją firmą i stanie się obietnicą wysokiej jakości. Duża ilość wolnego miejsca pozwala na zamieszczenie danych kontaktowych widocznych z daleka.
Nie znalazłeś odpowiedniego wzoru dla siebie? Design Zleć wykonanie indywidualnego projektu

Pokaż: