Dyplomy - Tematy - Eleganckie

Jest wiele wydarzeń, które wymagają eleganckiej oprawy graficznej. Jeśli event będzie zakończony dyplomem to on również powinien być wytworny.
Kategorie
Kategorie
Załaduj własny projekt Zleć wykonanie projektu
Ta jest pełna wyjątkowo eleganckich grafik. Doskonale podkreślają, a czasami wręcz podnoszą prestiż wydarzenia. Imponujące wzory są rozmieszczone tak, żeby cieszyły oko, ale jednocześnie nie zakłócały przekazu, jaki niesie dyplom. Taką nagrodę można z powodzeniem oprawić i powiesić na ścianie w eleganckim gabinecie szefa lub prestiżowym salonie kosmetycznym. Sam wręczający może być dumny z wyglądu swoich dyplomów. Sprawdź naszą ofertę w tej zakładce, a z pewnością znajdziesz dyplom na miarę twojej imprezy.
Czytaj więcej
Pokaż:

GRANAT I TRADYCYJNE ORNAMENTY

Kolor granatowy zawsze sprawdza się w grafikach okazjonalnych, którym stawia się duże wymagania. Tak jest w przypadku dyplomów, które bardzo często wręczane są w dość prestiżowych okolicznościach i koniecznie muszą prezentować wysoki poziom elegancji. W tym wzorze postawiliśmy więc na granatowe tło z delikatnym deseniem, a dla podbicia efektu dodaliśmy tradycyjne ornamenty. Są wykonane w kontrastującym beżu i prezentują się na tym tle bardzo wytwornie. Białe pole tekstowe tym razem oddzieliliśmy od nazwy wydruku, ale nadal jest ono bardzo obszerne.

NOWOCZESNA UKŁADANKA

Zwykłe, białe dyplomy przeważnie wkładacie w dodatkową, ozdobną teczkę z nacięciami i w kontrastującym kolorze. Wtedy lepiej się prezentuje, bo zyskuje coś na kształt oprawy. To jednak wymaga zakupienia nie tylko dyplomów, ale także specjalnych teczek. My mamy dla was wzór, który imituje obecność takiej oprawy. Piękne panele graficzne w najmodniejszych barwach zostały tak ułożone, żeby tworzyć dla białego pola tekstowego właśnie taką oprawę. Ornamenty ozdobne na granatowym polu dodają grafice eleganckiego i prestiżowego charakteru.

MONOCHROMATYCZNA ELEGANCJA

Monochromatyczne grafiki na wydrukach okazjonalnych to ostatnio jeden z popularniejszych trendów. W naszej ofercie szablonów graficznych na dyplomy okolicznościowe nie mogło więc zabraknąć wzoru, który zdobi tylko biel i czerń. Wyposażyliśmy go w duże pole tekstowe, gdzie można wygodnie wpisać całkiem dużą dawkę tekstu aby opisać wydarzenie. A wokół zamieściliśmy w niesymetrycznym ułożeniu dekoracyjne panele w dwóch wariantach. Jeden z nich zdobią dyskretne i bardzo eleganckie ornamenty, dzięki którym dyplom stał się bardzo wytworny.

POSTAW NA POŁYSKUJĄCE WSTĘGI

Butelkowa zieleń z animowanym połyskiem, dodatek czarnych detali z dyskretnym deseniem, a pośrodku białe pole tekstowe. Elementy dekoracyjne ułożone zostały w taki sposób, żeby pole z tekstem wyglądało jak włożone do ozdobnego etui. Dekoracyjne detale przysłaniają niewielką część białego pola, więc jest wystarczająco dużo miejsca na opisanie wydarzenia, którego finałem jest wręczenie dyplomu. Całość prezentuje się bardzo elegancko i prestiżowo, dzięki czemu taki dyplom może być wręczany nawet przy bardzo uroczystych i ważnych okazjach.

NIESYMETRYCZNA, CIEKAWA OPRAWA

Nie sposób wyliczyć możliwości i okazji, kiedy to wydarzenie kończy się werdyktem i należy uczestnikom wręczyć dyplom. Dlatego dostrzegliśmy potrzebę stworzenia grafik uniwersalnych, które sprawdzą się w wielu różnych sytuacjach. Tu przedstawiamy wersję elegancką, ale też wyjątkowo ciekawą. Postawiliśmy na klimatyczny granat przetykany delikatnym, złotym deseniem. Pole tekstowe natomiast ma kształt niesymetrycznej łezki, co całości nadaje ciekawego stylu i atrakcyjnego wyglądu. Ta niebanalna grafika może zdobić nawet elegancki gabinet.
Nie znalazłeś odpowiedniego wzoru dla siebie? Design Zleć wykonanie indywidualnego projektu

Pokaż: