Dyplomy - Tematy - Uniwersalne

Kategoria zawierająca uniwersalne wzory dyplomów jest przez naszych klientów często odwiedzana, ponieważ wiele organizowanych imprez nie wymaga grafik tematycznych.
Kategorie
Kategorie
Załaduj własny projekt Zleć wykonanie projektu
W przypadku imprez, które mają charakter ogólny, nie wymagają specjalnej oprawy bądź nie są aż częste, aby miały osobną kategorię, można spokojnie zastosować proponowane przez nas uniwersalne wzory dyplomów. Jeśli nie znajdziesz właściwej grafiki w żadnej inne kategorii, śmiało skorzystaj z tej zakładki. Zgrupowaliśmy tu starannie opracowane szaty graficzne, które prezentują się profesjonalnie i sprawiają, że z dumą można wręczać nagrody. Całości dopełnia papier lepszej jakości i wydruk w wysokiej rozdzielczości.
Czytaj więcej
Pokaż:

DELIKATNY MOTYW AKWARELI

Wręczanie dyplomów może towarzyszyć różnym wydarzeniom. Otrzymamy je po zakończonym kursie specjalistycznym, wygranej w konkursie lub jako uhonorowanie naszego uczestnictwa w danym wydarzeniu. Motyw przewodni grafiki nie jest powiązany z konkretną dziedziną, zatem ten wzór świetnie sprawdzi się w różnych branżach. Kontrastowe połączenie delikatnych zieleni z wyrazistym grafitem nadaje temu projektowi charakteru. Dzięki temu dyplom przyciąga wzrok i zwraca uwagę każdego. Postaw na nowoczesność i wybierz ten model dla swoich podopiecznych.

TRADYCYJNA GRAFIKA Z ORNAMENTAMI

Obejrzałeś parę naszych nowoczesnych wzorów graficzny na dyplom i okazało się, że żaden z nich nie pasuje do wydarzenia, które organizujesz. Nie szkodzi. Nie tylko nowoczesność jest w modzie, klasyka wciąż trzyma się mocno i jest bardzo popularna, zwłaszcza w zakresie ozdobnych wydruków okazjonalnych, do których należą także dyplomy. My mamy dla ciebie wzór z klasycznymi ornamentami, jakie przez wieki uświetniały wszelkie uroczyste pisma i korespondencję. Natomiast szare tło to lekkie nawiązanie do panującej obecnie mody.

MODNA GEOMETRIA W BŁĘKITACH

Kiedy tworzymy dla was kolejne grafiki na dyplomy uniwersalne, zawsze zastanawiamy się do jakiej okazji mogą pasować konkretne wzory. Ten na przykład może uświetnić prawie każdą okazję, ale naszym zdaniem będzie dobrze pasował i do sportów zimowych i do wydarzeń w branżach związanych z wodą, klimatyzacją, energią odnawialną itd. Albo w lotnictwie sportowym czy żeglarstwie. To już spory zakres, a mamy świadomość, że nasi klienci są bardzo kreatywni i z pewnością użyją tej przestrzennej grafiki przy wielu innych okazjach.

POŁĄCZENIE GODNE NAJWYŻSZYCH ZASZCZYTÓW

Wszędzie tam, gdzie mają miejsce bardziej formalne albo nawet urzędowe okazje, które skutkują wręczaniem dyplomów, proponujemy użycie tego szablonu graficznego. Utrzymany w kolorystyce bardzo oficjalnej, żeby nie powiedzieć państwowej. Białe pole tekstowe w czerwonej ramce prezentuje się bardzo wytwornie, a całość uzupełniają i ładnie podkreślają imitacje wstążek dekoracyjnych. Gwarantujemy, że taki dylom sprawdzi się podczas najbardziej prestiżowych wydarzeń i uroczystości, nawet na najwyższym szczeblu.

GRAFIKA, KTÓRA ZAPADA W PAMIĘĆ

Dyplom uznania powinien pasować do konkretnej sytuacji. Nie musi być typowo tematyczny, bo przecież nie zawsze jest to konieczne, ale zdecydowanie powinien oddawać styl i charakter wydarzenia bądź procesu, którego koniec zamierzacie uczcić uroczystym wręczeniem dyplomów. W naszej ofercie znajdziecie różnorodne wzory, dzięki temu każdy znajdzie coś dla siebie. Tu prezentujemy bardzo wyrazistą grafikę złożoną z geometrycznych detali. Kolorystyka to jedno z modniejszych obecnie połączeń, która z pewności pasuje do bardziej energetycznych wydarzeń.

Z DODATKIEM MODNEJ LIMONKI

W naszej ofercie grafik na dyplomy zadbaliśmy o odpowiedni wybór wzorów uniwersalnych. Trudno zliczyć ilość okazji, które wieńczy wręczanie dyplomów, a tym samy trudno wymyślić specjalną grafikę na każde takie wydarzenie. Dlatego między innymi prezentujemy wam tą efektowną wersję dyplomu z dodatkiem bardzo modnej ostatnio limonki połączonej w równie modną szarością. Skośne detale na dole wydruku tworzą wrażenie obwoluty, dzięki czemu nie ma konieczności kupowania dodatkowo teczki ozdobnej na dyplom.
Nie znalazłeś odpowiedniego wzoru dla siebie? Design Zleć wykonanie indywidualnego projektu

Pokaż: