Dyplomy - Tematy - Szkolne

Szkoła to miejsce, w którym chyba najczęściej wręczane są dyplomy. Nauczyciele często je zamawiają, a my wychodzimy im naprzeciw z dużą ilością wzorów.
Kategorie
Kategorie
Załaduj własny projekt Zleć wykonanie projektu
Duch konkurencyjności unosi się na szkolnych korytarzach i wypełnia sale lekcyjne. Konkursy przedmiotowe, plastyczne, sportowe oraz wszelkie inne rywalizacje zwykle kończą się publicznym ogłaszaniem zwycięzców na sali gimnastycznej przed innymi uczniami. I wtedy też w ruch idą przeróżne statuetki, drobne nagrody i oczywiście dyplomy. Dlatego zadbaliśmy o to, by w zakładce znalazł się odpowiedni wybór grafik, które pasują do szkolnych wydarzeń. Zapraszamy dyrektorów szkół i nauczycieli do składania zamówień.
Czytaj więcej
Pokaż:

POWAŻNY UCZEŃ I STUDENT

Młodzież, która jest nadal w podstawówce, ale już w klasach końcowych, trudno już traktować jak typowe dzieci. To już inny etap rozwoju, inny sposób bycia a także inna wiedza i jej świadomość. Dlatego, oprócz wielobarwnych grafik na dyplomy dla mniejszych dzieciaków, zadbaliśmy także o właściwą oprawę graficzną konkursów, w których udział bierze młodzież. Dyplom za wyjątkowe osiągnięcia w nauce ma dostojny, nieco urzędowy styl, co nadaje nagrodzie właściwą rangę i powagę. Klasyczne ornamenty ozdobne i eleganckie kolory tworzą odpowiedni klimat.

NAGRODA DLA AMBITNEGO UCZNIA

Uczniowie, którzy chętnie uczą się na lekcjach i sami dodatkowo rozwijają swoje umiejętności to chyba marzenie każdego nauczyciela. Jeśli masz okazję uczyć takie dzieciaki i organizujesz im przeróżne konkursy klasowe, które pokazują ich stopień wiedzy oraz wyłaniają najlepszych, to z pewnością musisz mieć w swojej szufladzie dyplomy na każdą okoliczność, aby móc nagrodzić zwycięzców. Mamy dla ciebie szkolną grafikę czyli szablon dyplomu, który pasuje do wielu dziedzin i jest bardzo efektowny. Odpowiednia dla młodszych klas podstawówki.

SZKOLNE KLIMATY

Zastanawialiśmy się, jak stworzyć fajną grafikę, która sprawi, że powstanie efektowny dyplom dla ucznia za jakiekolwiek osiągnięcia związane z przedmiotami szkolnymi. Wpadliśmy więc na myśl, że najlepiej będzie wykorzystać elementy prawdziwego życia szkolnego. Tłem stała się kartka w kratkę, a dekoracją wielki bałagan pełen przyborów szkolnych i innych detali, które kojarzą się życiem ucznia. Jeśli uważasz, że powstał ciekawy dyplom, który z chęcią wręczysz swoim zdolnym uczniom, zapraszamy do zamówienia wydruków online.

ARTYSTYCZNY KONKURS

Kolorowe szkolne życie obfituje w różnego rodzaju wydarzenia. Są zawody sportowe, ale odbywają się tutaj również inne, ciekawe konkurencje tematyczne. Dzieciaki chyba najbardziej lubią te artystyczne, bo można wykazać się kreatywnością i polotem. Na takie okazje przygotowaliśmy dla was grafikę na dyplom, którym można wynagrodzić małego albo nieco starszego artystę. Wzór doskonale sprawdzi się w szkole, ale również na obozach i koloniach albo w świetlicach, które poza szkołą rozwijają dzieciaki i młodzież w artystycznym kierunku.

MODNY, STYLOWY DYPLOM DLA UCZNIA

Dyplom jest rodzajem nagrody, która być może nie niesie za sobą korzyści wymiernych, materialnych, ale z pewnością daje mnóstwo satysfakcji. Uczniowie, którzy stają do jakichkolwiek rywalizacji i zdobywają najlepsze wyniki z pewnością zasługują na taką chwilę chwały i dumy, kiedy dostają dyplom. Mamy w swojej ofercie oczywiście różne grafiki tematyczne i uniwersalne, które mają odmienne style. Tutaj prezentujemy wzór, który zdecydowanie pasuje do konkursów przedmiotowych rozgrywanych w starszych klasach. Grafika wytworna i uroczysta.
Nie znalazłeś odpowiedniego wzoru dla siebie? Design Zleć wykonanie indywidualnego projektu

Pokaż: