Dyplomy - Tematy - Matematyczne

Matematyka wielu uczniom sprawia trudności. Kiedy więc pojawia się zdolny nastolatek, który wygrywa taki konkurs, warto uhonorować go porządnym dyplomem.
Kategorie
Kategorie
Załaduj własny projekt Zleć wykonanie projektu
Olimpiady i przeróżne konkursy matematyczne odbywają się dość często, ponieważ istnieje duży nacisk na edukację w tym zakresie. Nic w tym dziwnego, przecież matematyka jest potrzebna w wielu zawodach, a i w życiu codziennym jest niezwykle przydatna. Dlatego warto nasze dzieci motywować do pochłaniania wiedzy matematycznej, a te, które wykazują większe zdolności, odpowiednio nagradzać. Ważne są oczywiście nagrody rzeczowe, ale fajnie wyglądający dyplom też jest ważny. I takie dyplomy znajdziecie u nas.
Czytaj więcej
Pokaż:

NAGRADZAMY MŁODYCH, ZDOLNYCH

Dzieciaki z klas młodszych oraz te trochę starsze biorą udział w różnych konkursach czy olimpiadach tematycznych. Jeśli masz z młodzieżą do czynienia w szkole bądź w klubie osiedlowym albo w prywatnej szkółce, która uczy młodych poza szkołą, musisz zadbać o odpowiednią ilość dyplomów. Nie mogą to jednak być zwykłe kartki z wydrukowaną treścią. Aby dyplom sprawiał przyjemność powinien wskazywać tematykę zmagań i po prostu efektownie wyglądać. Nasza propozycja graficzna spełnia całkowicie te kryteria.

DLA MATEMATYKA W KAŻDYM WIEKU

Kiedy organizujesz konkurs matematyczny w szkole średniej albo na uczelni, nie szukasz efektownych, pstrokatych grafik. Matematyka jest daleka od artystycznego chaosu, to dziedzina wybitnie poukładana i w zasadzie surowa. Dlatego jedna z naszych propozycji na matematyczny dyplom ma właśnie taki charakter. Szablon jest cały szarościach i jedynie dyskretne cyferki w tle zdradzają jaka może być tematyka tej nagrody. Jednocześnie jednak chcemy zauważyć, że ozdobne wydruki w rożnych odcieniach szarego to obecnie bardzo modny trend.

GRAFIKA, KTÓRA PODNOSI RANGĘ KONKURSU

Na czarnej tablicy aż roi się od przeróżnych wzorów i obliczeń. Taka tablica towarzyszy nam w codziennych zmaganiach z matematyką w szkole i na uczelni, ale u nas to po prostu efektowne tło. Na nim nałożono niczym filtr duże pole tekstowe, gdzie można wypisać osiągnięcia. Całość została ożywiona, a jednocześnie w gustowny sposób podkreślona czerwonymi wstęgami. To one sprawiają, że dyplom ma bardzo uroczysty charakter. Można go wręczyć za udział w konkursie matematycznym każdego szczebla, uczestnikowi w każdym wieku.

MAŁY SPRYCIARZ

Dzieciaki, które przejawiają chęci do nauki i rozwoju, a także chętnie rywalizują, aby pokazać swoją wiedzę, zawsze należy nagradzać za taką postawę. Również wtedy, kiedy obiektem ich zmagań jest matematyka. Mamy dla was propozycję graficzną dyplomu dla małych spryciarzy, którzy wyróżniają się spośród rówieśników swoją wiedzą matematyczną. Taki kolorowy dyplom na pewno zmotywuje małego naukowca i ładnie ozdobi jego pokój. Będzie z dumą spoglądać na ścianę albo prezentować nagrodę swojej rodzinie i znajomym.

MATEMATYCZNE WZORY NA SZLACHETNEJ ZIELENI

Butelkowa, ciemna zieleń to jeden z modniejszych ostatnio odcieni, zarówno w modzie odzieżowej, jak i w zakresie wydruków ozdobnych na wszelkie okazje. Chcieliśmy wykorzystać ten trend do stworzenia ciekawej grafiki na dyplom, który zwieńczy konkurs matematyczny. Dlaczego? Przede wszystkim dlatego, że matematyka to nauka postępowa, która jest podstawą wszelkiego rozwoju, więc konkurs powinien mieć modną oprawę. A poza tym zieleń odwzorowuje tablicę szkolną, więc skojarzenie było oczywiste. I trzeba przyznać, że dyplom prezentuje się okazale.
Nie znalazłeś odpowiedniego wzoru dla siebie? Design Zleć wykonanie indywidualnego projektu

Pokaż: