Dyplomy - Tematy - Wakacyjne i kolonijne

Na obozach i koloniach zawsze odbywają się przeróżne konkursy, które kończy wręczanie dyplomów. A u nas znajdziecie fajne, kolonijne grafiki.
Kategorie
Kategorie
Załaduj własny projekt Zleć wykonanie projektu
Każdy obóz czy kolonie to bardzo intensywny czas, pełen kreatywnych zabaw i konkursów. Każdy ma szanse wykazać się w swojej ulubionej konkurencji i zdobyć drobne nagrody, statuetki oraz dyplomy. Taki dyplom często wisi potem przez parę lat na ścianie jako ważne trofeum, dlatego musi się godnie prezentować. Opracowaliśmy sporo ciekawych, młodzieżowych wzorów, które z dumą wręczycie swoim zdolnym podopiecznym. Zadbajcie o sporą ilość dyplomów przed wyjazdem i skorzystajcie z naszej propozycji.
Czytaj więcej
Pokaż:

DZIELNY PIECHUR WYGRAŁ KONKURS

Wiemy, że każdy organizator obozu dla młodzieży ma pełne ręce roboty. Jest wiele rzeczy, o które trzeba zadbać przed wyjazdem. Jeśli jedną z tych spraw jest zamówienie specjalnych dyplomów, które wręczysz uczestnikom po zakończeniu obozu, nie musisz się martwić. Mamy w tym zakresie ciekawą propozycję. To ta atrakcyjna, tematyczna grafika na dyplom. Można zamówić odpowiednią ilość wydruków, a potem je wypisać ręcznie na obozie. Można także podać nazwiska dzieciaków oraz treść dodatkową i zamówić gotowe dyplomy.

NAUKA NIE POSZŁA W LAS

Obóz przetrwania to wielka przygoda i okazja do nauczenia się nowych rzeczy oraz poznania samego siebie, ale przede wszystkim to duża próba charakteru. Na koniec takiego wyjazdu wszystkie dzieciaki są lekko zmęczone, ale na pewno dumne ze swoich osiągnięć. Warto je docenić, nawet jeśli nie wszyscy podołali każdemu zadaniu. Mamy na tą okazję świetną grafikę, dzięki której dyplomy będą jasno wskazywały tematykę, a przy okazji ładnie wyglądały. Po powrocie dzieciaki na pewno zostawią sobie dyplomy na pamiątkę, a niektórzy powieszą je na ścianach w swoich pokojach.

NAGRODA DLA DUMNEGO KOLONISTY

Dzieciaki są różne, a na koloniach widać te różnice bardzo wyraźnie. Na takich wyjazdach można jednak zauważyć, że dzieci z różnych domów i szkół mogą się zgrać i dobrze ze sobą współpracować. I pomimo trudności, które są zawsze, na koniec warto wszystkie dzieciaki docenić za ich starania. Doskonałym sposobem jest wręczenie ozdobnego dyplomu, który proponujemy. Ładna, uniwersalna grafika i duże pole tekstowe, gdzie jest sporo miejsca na napisanie czegoś miłego albo zabawnego. Można zamówić gotowe wydruki z treścią albo wypisać dyplomy ręcznie.

ZA PRZERÓŻNE OSIĄGNIĘCIA

Wiadomo, że na każdym dziecięcym i młodzieżowym wyjeździe sporo się dzieje. Jest mnóstwo konkursów w różnych dziedzinach, a każdy kończy się nagrodą i oczywiście dyplomem. Mamy w swojej propozycji grafikę, która rozwiązuje problem dopasowania wyglądu dyplomów do każdego tematu konkursu. Jest uniwersalna i można po prostu wziąć ze sobą większą ilość wydruków, a potem wypisać je ręcznie. Natomiast jeśli znasz już ilość i dane uczestników możesz zamówić gotowe dyplomy z treścią, które wręczysz wszystkim na zakończenie turnusu.

NA OBOZIE HARCERSKIM JEST EKSTRA!

Kiedy organizuje się obóz harcerski dla dzieciaków, trzeba zadbać o wiele rzeczy. Jedną z rzeczy, którą trzeba ze sobą zabrać są dyplomy na zakończenie obozu, które dostaną wszyscy dzieli uczestnicy. Dzięki naszej ofercie nie musisz tracić czasu na projektowanie albo długie poszukiwania ładnych dyplomów na tą okazję. Ta wesoła grafika na pewno skradnie serca wszystkich twoich podopiecznych. Wskazuje tematykę wyjazdu i jest tak wesoła, że automatycznie budzi dużą sympatię. Na pewno każdy uczestnik wyjazdu powiesi go potem z dumą na ścianie.
Nie znalazłeś odpowiedniego wzoru dla siebie? Design Zleć wykonanie indywidualnego projektu

Pokaż: