Dyplomy - Tematy - Kosmetyczne

Jeśli prowadzisz kursy kosmetyczne i po ich zakończeniu chcesz wręczyć swoim kursantkom certyfikat, to śpieszymy Ci z pomocą. Sprawdź nasze wzory dyplomów.
Kategorie
Kategorie
Załaduj własny projekt Zleć wykonanie projektu
Obecnie bardzo popularne stały się wszelkiego rodzaju kursy kosmetyczne, na przykład z dziedziny makijażu lub stylizacji paznokci. Wiele osób pragnie doskonalić swoje umiejętności pod okiem fachowców z danej specjalizacji. Dlatego też przygotowaliśmy wzory dyplomów kosmetycznych, którymi możesz uhonorować swoich kursantów po zakończonym szkoleniu. Taki dyplom świetnie prezentuje się później w gabinecie kosmetycznym i daje znać klientom o profesjonalizmie i doświadczeniu właściciela. Nie czekaj i zamów dyplomy dla uczestników kursu.
Czytaj więcej
Pokaż:

PAZNOKCIE KLIENTEK SĄ W DOBRYCH RĘKACH

Stylizacja paznokci stała się jakiś czas temu bardzo popularna i dzisiaj całe rzesze kobiet pragną mieć zadbane ręce oraz piękny manicure. Dlatego też wciąż rośnie zapotrzebowanie na specjalistki w tym temacie i w wielu miejscach odbywają się stosowne kursy. Jeśli jesteś organizatorem jednego z nich, musisz zadbać o efekt końcowy, czyli ładny dyplom, który wręczysz swoim absolwentkom na koniec. Proponujemy tą efektowną grafikę, która potem będzie z powodzeniem zdobić kolejne profesjonalne salony stylizacji paznokci.

UNIWERSALNY I STYLOWY DYPLOM

Kursów zawodowych z zakresu szeroko pojętej tematyki spa&beauty jest cała masa, dlatego trudno do każdej okazji zaproponować grafikę na dyplom, która byłaby całkowicie dedykowana zakresowi szkolenia. Wobec tego przedstawiamy wam uniwersalny szablon na dyplom ukończenia kursu. Stawiamy na modne kolory, bo branża dbająca o kobiecą urodę zna się na trendach jak żadna inna. Postawiliśmy także na różowe detale dekoracyjne. Może nieco nieśmiało i na wyrost, ale przecież panie szkolące się w tym zakresie są w zdecydowanej przewadze.

MAKIJAŻ JEST JUŻ BEZ TAJEMNIC

Jedne dziewczyny chodzą na kurs makijażu jedynie hobbystycznie, żeby potem móc upiększać swój wygląd w umiejętny i gustowny sposób. Inne z kolei traktują sprawę diabelnie poważnie, ponieważ zamierzają wykonywać makijaż swoim późniejszym klientkom, a więc w pełni zawodowo. Ale niezależnie od motywu każda z nich powinna wyjść z kursu z wiedzą, nowymi umiejętnościami oraz profesjonalnie wyglądającym dyplomem, np. takim, jak ten. Nasza grafika odnosi się do makijażowych akcesoriów, a przy okazji jest bardzo kolorowa i efektowna.

O WIZAŻU WIECIE WSZYSTKO

Organizujesz kurs stylizacji lub inaczej wizażu, ale nie masz jeszcze odpowiednio wyglądających dyplomów dla uczestniczek. Nie martw się, mamy sporo wzorów dla branży spa&beauty. To między innymi ta efektowna grafika, której tło stanowią przeróżne piękne twarze kobiet, podkreślone fachowym makijażem i różnymi zabiegami upiększającymi. Fotki przedziela pole tekstowe w modnym odcieniu brudnego różu, co nadaje całej grafice designerskiego wyglądu w najnowszych trendach. Wiemy, że to ważne, szczególnie w dziedzinie stylizacji.

DYPLOM PIĘKNY JAK FACHOWE MAKIJAŻE

Kiedy tworzymy jakiekolwiek szablony graficzne na dyplomy, które uświetnią potem ukończenie kursu z zakresu świadczenia usług dla kobiet, wiemy, że muszą mieć określony styl. Muszą być maksymalnie kobiece, utrzymane w modnych trendach kolorystycznych i prezentować się po prostu pięknie. Przedstawiona przez nas grafika ma te wszystkie cechy, bo tworząc dla was propozycje graficzne pamiętamy, że później ów dyplom zawiśnie na ścianie salonu. Będzie jednocześnie dowodem umiejętności fachowych i wizytówką kosmetyczki.
Nie znalazłeś odpowiedniego wzoru dla siebie? Design Zleć wykonanie indywidualnego projektu

Pokaż: