Dyplomy - Tematy - Sportowe

Zawody sportowe w przypadku zawodowców kończą się zawsze wręczaniem pucharów i medali. Jednak na zawodach amatorskich potrzebny jest dyplom.
Kategorie
Kategorie
Załaduj własny projekt Zleć wykonanie projektu
Począwszy od konkurów przedszkolnych aż do poważnych ultra maratonów bardzo często wręcza się dyplomy. Często posiadają grafikę organizatora, ale nie zawsze. Czasami poszukujecie wzorów dyplomów na zmówienie, ale oczywiście macie dość określone wymagania. Stworzyliśmy więc zakładkę pełną sportowych wzorów. Jedne mają grafiki symbolizujące konkretne, najpopularniejsze dyscypliny, inne są multi sportowe. Ale wszystkie są wyraziste i dynamiczne, jak przystało na dyplom wieńczący konkurencję sportową.
Czytaj więcej
Pokaż:

SPECJALNA OPRAWA ZAWODÓW MŁODZIEŻOWYCH

Nasza grafika wygląda trochę jak wnętrze szafy szalonego nastolatka, którego każdą wolną chwilę wypełniają sporty różnego rodzaju. To odwzorowuje charakter młodego człowieka, który co chwilę próbuje swoich sił w różnych dyscyplinach i nie omija żadnej okazji do rywalizacji. Mało tego, często okazuje się, że w każdej dyscyplinie jest świetny. Zaopatrz więc szkołę w dużą ilość takich ciekawych i efektownych dyplomów, a potem wypisuj i wręczaj energicznym i ambitnym uczniom. Ta grafika na pewno spodoba się nastolatkom.

GRAFIKA INTERDYSCYPLINARNA

Młodzieżowa olimpiada sportowa to złożone zadanie i wydarzenie, wokół którego jest mnóstwo spraw do załatwienia. Jest jednak mały element, w którym możemy pomóc, czyli zamówienie dyplomów, które na koniec otrzymają dzielni uczestnicy. Ponieważ jest to wydarzenie gdzie zmagania sportowe obejmują różne dyscypliny, postawiliśmy na jeden uniwersalny wzór, dzięki czemu nie trzeba zamawiać wielu dyplomów dedykowanych każdej tematyce. I nawet jeśli symboli na grafice jest więcej, nic nie szkodzi. One tylko podkreślają fakt, że to olimpiada.

ZWYCIĘSTWO JEST NASZE

Nasza oferta dyplomów sportowych jest urozmaicona. Można tu znaleźć grafiki nie tylko odpowiednie na zawody dla młodzieży. Prezentujemy także grafiki w bardzo dostojnym i prestiżowym stylu, które mogą z powodzeniem uświetnić zakończenie zmagań na wysokim szczeblu. Jeśli poza innymi nagrodami planujecie także wręczanie dyplomów, możecie skorzystać z naszej propozycji graficznej, która doskonale podkreśli, a czasami może i podkręci rangę organizowanych zmagań i wysoki poziom umiejętności zawodników.

PROSTA GRAFIKA Z CHARAKTEREM

Jeśli szukasz dyplomu, który zostanie wręczony wyłącznie najlepszym zawodnikom na organizowanych zawodach, mamy dla ciebie coś specjalnego. Szablon graficzny na dyplom, który z nieskrywaną satysfakcją i przyjemnością wręczysz zwycięzcom. Na białym tle umieściliśmy niewielki, asymetrycznie położony detal wyglądający jak kolorowe wstęgi. Całość wieńczy złoty medal, który nawiązuje do dolnej części grafiki. Duże pole tekstowe pozwala na obszerne opisanie wydarzenia albo samych osiągnięć zawodnika. Całość prezentuje się bardzo prestiżowo.

SPORTOWE TRIUMFY

W każdych zawodach sportowych biorą udział bohaterowie, niezależnie od osiąganych wyników i niezależnie od wieku czy stopnia trudności konkurencji. Czy to dzieciaki czy dorośli amatorzy, czy nawet seniorzy, wszyscy oni zasługują na szacunek i wyróżnienie, bo mają w sobie chęć do wysiłku i ambicje. Przygotowaliśmy więc dla organizatorów wszelkich zmagań sportowych specjalną grafikę o bardzo triumfalnym charakterze. Taki efektowny dyplom sprawi, że każdy zawodnik poczuje się doceniony i z radością pochwali się nim swoim bliskim i znajomym.
Nie znalazłeś odpowiedniego wzoru dla siebie? Design Zleć wykonanie indywidualnego projektu

Pokaż: