Dyplomy - Tematy - Muzyczne

Dyplomy, którymi nagradza się zwycięzców konkursów muzycznych nie mogą wyglądać zwyczajnie. Czujemy ten klimat i mamy dla was piękne, melodyjne grafiki.
Kategorie
Kategorie
Załaduj własny projekt Zleć wykonanie projektu
Muzyka to dźwięk, ale wiele melodii powoduje u nas wyobrażenia estetyczne. I trzeba przyznać, że w głowie pojawiają się same piękne obrazki. Takim sposobem myślenia kierowaliśmy się tworząc grafiki na dyplomy muzyczne. To była czysta przyjemność, bo temat niezwykle wdzięczny, a dzięki temu powstało mnóstwo pięknych wzorów. Z przyjemnością zapraszamy was do zapoznania się z ofertą i zamawiania pięknych dyplomów. Każde wydarzenie muzyczne warte jest takiej oprawy graficznej.
Czytaj więcej
Pokaż:

SUKCESY Z ORKIESTRĄ ALBO INDYWIDUALNIE

Szukasz propozycji graficznej dla dyplomu na konkurs muzyczny? Mamy dla ciebie ten ciekawy wzór. Bazuje na dużym kontraście kolorystycznym, a przez to jest wyrazisty i bardzo efektowny. Na ciemno czerwonym tle panuje odrobinę artystyczny nieład muzyczny, ale dzięki temu muzyka aż unosi się w powietrzu. Białe pole tekstowe dzięki asymetrycznemu kształtowi wygląda, jakby unosiło się razem z nią i całość nabiera wyjątkowej lekkości. Wręczanie takiego dyplomu to miłe uczucie, bo estetyka tej grafiki bardzo pasuje do muzycznego klimatu.

ZA TO, ŻE PIĘKNIE ŚPIEWA…

W konkursie wokalnym nie każdy może wziąć udział. Trzeba po pierwsze mieć tzw. słuch muzyczny, a po drugie dobrze operować aparatem głosowym i wydobywać z siebie piękne dźwięki. Tak w skrócie, bo sama umiejętność jest nieco bardziej skomplikowana. Skoro więc masz świadomość, że przyjedzie ci wręczać nagrody wyjątkowym ludziom, zadbaj o właściwą oprawę tej chwili. Nasza propozycja dyplomu bazuje na prostej, ale wytwornie podanej symbolice. Smukły mikrofon i tradycyjny ornament ozdobny, a całość bardzo szykowna.

MUZYKA MA WIELE BARW

Świat muzyki jest tak zróżnicowany i wielobarwny, że po prostu musieliśmy zaproponować wam taką grafikę. Jest na niej sporo instrumentów, niektóre dość nietypowe. Są rozsypane nuty i dużo kolorów. Wszystko razem jest bardzo mocno ekspresyjne, a przez to ciekawe. Takim dyplomem w efektowny sposób nagrodzisz nie tylko uzdolnione dzieciaki. Kolorowe grafiki lubią także dorośli muzycy i z pewnością każdy z nich uśmiechnie się szeroko na widok takiego dyplomu. Po pierwsze z dumy, po drugie dzięki naszej koncepcji.

NAGRADZAMY OBIECUJĄCYCH MUZYKÓW

Każdy konkurs muzyczny powinno kończyć się ładnym, tematycznym dyplomem. Uczestnicy, niezależnie od poziomu i rodzaju muzyki są zawsze ponadprzeciętni, bo przecież tylko niewielki odsetek ludzi potrafi na czymś grać. Dlatego znajdziecie w naszej ofercie graficzne propozycje dyplomów, takie jak ta. Na pierwszym planie rzuca się w oczy duży detal w postaci fortepianu. Nie oznacza to jednak, że wzór nadaje się tylko na konkursy związane z muzyką poważną. To tylko symbol, instrument znany wszystkim i uważany za jeden z podstawowych.

GRAFIKA PEŁNA MUZYKI

Tam, gdzie praktycznie na stałe mieszka muzyka różnego rodzaju i rozbrzmiewa wiele instrumentów, nie powinno się wręczać nudnych nagród. W szkole muzycznej, bo o niej mowa, nawet dyplom powinien grać w orkiestrze i my właśnie stworzyliśmy taką specjalną grafikę. Dużo się tutaj dzieje i w tym jest właśnie cały urok wzoru. Tło stanowi ładny, ciemnoniebieski odcień, a rozsypane nutki wbrew pozorom wcale nie zakłócają przekazu, jaki niesie treść dyplomu. Każdy obdarowany na pewno będzie pod dużym wrażeniem naszej muzycznej grafiki.
Nie znalazłeś odpowiedniego wzoru dla siebie? Design Zleć wykonanie indywidualnego projektu

Pokaż: