Dyplomy - Tematy - Przedszkolne

Dyplom dla przedszkolaka? Oczywiście, już na tym etapie życia wręczamy je dzieciom jako rodzaj wyróżnienia. Mamy dla was wesołe grafiki na dyplomy dla dzieciaków.
Kategorie
Kategorie
Załaduj własny projekt Zleć wykonanie projektu
Nasze najmłodsze pociechy na początku swojej drogi edukacyjnej powoli poznają klimat rywalizacji. Biorą udział w swoich pierwszych konkursach na najpiękniejszy rysunek albo w wyścigach rzędów. Każdego małego zwycięzcę należy odpowiednio nagrodzić, aby mógł być z siebie dumny. Tu doskonale sprawdzają się nasze piękne dyplom z dziecięcymi, wesołymi grafikami. Mamy dla was także wzory dyplomów na zakończenie przedszkola, które z radościom wręczycie swoim małym wychowankom zanim wyruszą na podbój szkoły.
Czytaj więcej
Pokaż:

BAJKOWY, DZIECIĘCY ŚWIAT

W życiu kilkulatka bardzo ważną rolę pełnią bajki. Rozbudzają jego wyobraźnię i sprawiają, że pewnie nie raz marzy np. o lataniu. W bajkach dla dzieci wszystko jest możliwe, pełno jest w nich uśmiechu i pozytywnej energii. Przelaliśmy ten klimat na nasz szablon graficzny dla przedszkolaków. Dzielne smyki przemierzają tutaj świat na zaczarowanej kredce, więc mamy pewność, że nasz rysunek spodoba się każdemu maluchowi. Takim dyplomem można nagrodzić dziecko za udział w konkursie rysunkowym, ale również wręczyć go na zakończenie przedszkola.

WSZYSCY SIĘ CIESZĄ Z SUKCESU

Kiedy dziecko kończy przedszkole jest oczywiście trochę płaczu, bo trzeba rozstać się z kolegami i koleżankami oraz ulubioną panią przedszkolanką. Ale kiedy dostaje dyplom ukończenia przedszkola to jednak jest z tego dumne. Wraz z dzieckiem rzecz jasna cieszy się cała rodzina i chwali dzielnego przedszkolaka. Nasza wesoła grafika doskonale uświetni ten przełomowy moment. Uśmiechnięte buzie wyglądają bardzo radośnie, wiec i absolwent przedszkola na pewno ucieszy z takiego dyplomu. Nasza grafik będzie się też dobrze prezentować na ścianie w jego pokoju.

KOLOROWE KREDKI KOCHAJĄ WSZYSTKIE DZIECI

Wiele jest rzeczy, które mogą kojarzyć się z dzieciństwem, jednak kolorowe kredki to w zasadzie jego symbol. Każde dziecko lubi rysować albo chociaż bazgrać po kartkach, bo to po prostu świetna zabawa. Umieściliśmy więc te kolorowe symbole beztroskiej zabawy na jednej z naszych grafik dla dzieci, tym razem z okazji ukończenia żłobka. Pomiędzy nieregularnymi rzędami kredek znajduje się białe pole tekstowe sporych rozmiarów, żeby pani nauczycielka mogła napisać coś miłego na temat maluszka, który właśnie wyrusza w świat ze żłobka.

GRUPA BIEDRONKI GÓRĄ

Tak, nie da się nie zauważyć, że to dyplom idealny dla każdej grupy przedszkolnej o nazwie Biedronki. Pewnie w wielu przedszkolach można taką nazwę spotkać. Ale to oczywiście nie znaczy, że ma tylko takie zastosowanie. Tak naprawdę ta wesoła grafika może być wykorzystana jako nagroda w każdym przedszkolnym konkursie albo jako dyplom wręczany na zakończenie edukacji przedszkolnej każdemu starszakowi. Jest wiosenna, radosna i bardzo kolorowa czyli ma wszystkie cechy, aby podbijać serca dzieciaków, a także niektórych dorosłych.

SZEROKI UŚMIECH PROSZĘ

W naszej ofercie nie mogło zabraknąć szablonów graficznych na dyplomy dla naszych dzielnych milusińskich. Kiedy biorą udział w różnych konkursach, starają się z całych sił wypaść jak najlepiej. I kiedy dostają wyróżnienie i dyplom, skaczą z radości, a rodzice pękają z dumy. My natomiast dbamy o to, żeby dylom wręczany przedszkolakowi był ładny i wywoływał szerokie uśmiechy. Po za tym pragniemy, żeby nasza zabawna grafika zdobiła potem długi czas ścianę w pokoju małego zdobywcy. Dlatego nasze dyplomy dla dzieci są po prostu śliczne.
Nie znalazłeś odpowiedniego wzoru dla siebie? Design Zleć wykonanie indywidualnego projektu

Pokaż: