Roll-up - Finanse i Ubezpieczenia

Nowoczesny roll-up dla firmy z branży finansów i ubezpieczeń. Niskie ceny, najwyższa jakość, wiele modeli do wyboru. Zamów już teraz, wypromuj się!
Kategorie
Kategorie
Załaduj własny projekt Zleć wykonanie projektu
Firmy z branży finansowo-ubezpieczeniowej muszą mieć dobrą promocję, inaczej nie będą w stanie wyróżnić się w pozytywny sposób na tle konkurencji. Aby zareklamować się w sposób profesjonalny i dotrzeć ze swoją ofertą do jak najszerszego grona osób, warto byłoby postawić na nowoczesny roll-up. Okazuje się on znakomitym rozwiązaniem w przypadku branżowych targów czy konferencji. Przy wyborze innowacyjnego, stworzonego z wielką dbałością o detale egzemplarza okaże się z pewnością, że wielu potencjalnych klientów jest zainteresowanych tym, co dana firma proponuje.

Roll-up z łatwością montuje się i demontuje, trwa to zaledwie chwilę, więc jest to znakomity przykład nowoczesnej reklamy mobilnej. Trwały i solidny, a przy tym zaskakująco lekki – oto forma promocji na miarę dwudziestego pierwszego wieku, zdecydowanie warto na nią postawić i przekonać się o tym, że obroty przedsiębiorstwa dzięki temu wzrosną!
Czytaj więcej
Pokaż:

EFEKTOWNA I GUSTOWNA REKLAMA MOBILNA

Rollup to wyjątkowa forma reklamy. Można go postawić w wybranym miejscu, można też swobodnie przestawiać w razie potrzeby. Jest lekki, łatwo się składa, a dodatkowo jest bardzo wygodny do przewożenia. Dzięki temu rollup spełnia rolę promocyjną także na wyjazdach, na spotkaniach z klientami albo na branżowych eventach. Jeśli dodatkowo wyposażysz go w tą gustowna i skuteczną grafikę, możesz mieć pewność, że szybko zbudujesz wizerunek firmy profesjonalnej, konkretnej i godnej zaufania. Dodaj tyko swoje logo albo nazwę oraz podstawowe dane kontaktowe.

CZYTELNY PRZEKAZ DLA KLIENTA

Wiadomo, że rollup jest widoczny z daleka, głównie dzięki temu, że to format sporych rozmiarów. A skoro widać go z daleka, powinien się odpowiednio prezentować. Detale graficzne muszą być odpowiednio duże, tak jak w naszej propozycji, ale musi też pozostać odpowiednio dużo miejsca na nazwę firmy i dane kontaktowe. Powinny zostać podane z użyciem czcionki sporych rozmiarów, aby każdy mógł je dojrzeć z większej odległości albo zrobić zdjęcie telefonem. Na tym szablonie jest odpowiednio dużo miejsca, dzięki czemu rollup spełnia swoją rolę.
Nie znalazłeś odpowiedniego wzoru dla siebie? Design Zleć wykonanie indywidualnego projektu

Pokaż: