Roll-up - Zdrowie i uroda

Promowanie biznesu z branży zdrowotnej na wszelkiego rodzaju targach to świetny pomysł. Jest to znakomity sposób na docieranie do szerokiej grupy odbiorców, którzy zainteresują się usługami firmy i rozważą skorzystanie z jej oferty. W ofercie naszego przedsiębiorstwa posiadamy szeroki wybór banerów wykonanych z użyciem najwyższej jakości materiałów. Posiadamy roll-upy dopracowane w szczegółach i zapraszamy do zapoznania się z ofertą.
Kategorie
Kategorie
Załaduj własny projekt Zleć wykonanie projektu
W dobie marketingu internetowego nie można zapominać o reklamie stacjonarnej, która nadal posiada bardzo wysoką skuteczność i pozwala na sprawne docieranie do dużej grupy odbiorców. Reklama stacjonarna realizowana przy użyciu takich materiałów jak roll-up może być dla Twojego biznesu strzałem w dziesiątkę. Pozwoli wyróżnić się na tle konkurencji i zagwarantuje wysoką konwersję. Proponujemy materiały reklamowe dla firm działających w branży zdrowie i uroda. Znajdziesz u nas banery, które umieścisz przed własną firmą lub wykorzystasz na targach.
Czytaj więcej
Pokaż:

PROFESJONALNA REKLAMA DLA FACHOWCA

Są takie branże, gdzie prezentacja i wizerunek firmy to kluczowe sprawy, przy czym należy o nie dbać nie tylko w kontekście zdobywania klientów, ale także w zakresie swojego miejsca na rynku i w środowisku. Dlatego też proponujemy ci dołączenie do strategii reklamowej mobilnej formy reklamy jaką jest rollup. Oczywiście w komplecie z tą efektowną grafiką, która zrobi wrażenie zarówno na konsumentkach, jaki i na innych fachowcach w branży, którzy na przykład pojawią się na targach handlowych. Twój rollup będzie się prezentował nie tylko pięknie, ale także profesjonalnie, co przysłuży się wizerunkowo twojemu salonowi i pozytywnie wpłynie na twoją pozycję.

SKUTECZNA REKLAMA Z ROZMACHEM

Pracując w tej branży musisz mocno dbać o wizerunek, a składa się na niego zarówno wygląd salonu, pracowników i twój, jak i materiały reklamowe, którymi się posługujesz. Szczególnej uwagi wymaga reklama, którą będziesz się posługiwać na targach branżowych, przeróżnych eventach albo na negocjacjach dotyczących np. większego lub cyklicznego zlecenia. Wypróbuj więc rollup z tą ciekawą grafiką, a szybko przekonasz się, że to skuteczne narzędzie promocyjne. Ma atrakcyjny wygląd, przykuwa uwagę i dowodzi twojego profesjonalizmu w każdym calu. Z nim zbudujesz solidny wizerunek i wypracujesz dobre miejsce w swojej branży.

NIEZAPOMNIANA PROMOCJA

Na samej górze widać wielką nazwę twojej firmy albo imię i nazwisko dietetyka. Poniżej dane kontaktowe, które są widoczne z daleka, a jeszcze niżej być może zakres usług w skrócie albo zachęcające hasło reklamowe. Na samym dole spory panel graficzny z owocami, warzywami i sokami, który tryska dobrą energią i przykuwa uwagę. To wszystko na białym tle, które to wszystko równoważy, spina w całość i jednocześnie doskonale eksponuje. Takiej reklamy się nie zapomina i obok takiej reklamy nie przechodzi się obojętnie.

MINIMALIZM W WIZAŻU

Szukając grafiki reklamowej dla swojego salonu wizażu warto czasami zmienić myślenie i postawić na zupełnie niestandardową opcję. W naszej propozycji nie ma wizerunku modelki, nie ma też orchidei ani paletek z cieniami i pędzelków. Są za to nowoczesne, minimalistyczne kształty, wyrazisty symbol ust i uporządkowana kolorystyka. Taki rollup będzie jednocześnie skuteczną reklamą i dowodem na to, że znasz się na modzie i śledzisz najnowsze trendy. Ma to ogromne znaczenie w dziedzinie wizażu i z pewnością doskonale wpływa na wizerunek salonu.

MODNA BLISKOŚĆ NATURY

Jeśli działasz w branży szeroko rozumianego spa&beauty to jest spora szansa, że bywasz na przeróżnych targach branżowych, na wyjazdowych usługach itd. Wtedy bardzo przydatna będzie reklama mobilna, która będzie można zabrać ze sobą. Rollup jest lekki, szybko się rozkłada i składa, a my zadbaliśmy o to, żeby dodatkowo wyglądał bardzo efektownie. Piękna, wielka lilia na samej górze opowiada za przyciąganie uwagi klientek i za estetyczną oprawę twojej reklamy, a tym samym na wizerunek twojego salonu i zapowiedź urodowej metamorfozy.

NIEDUŻO, ALE ZA TO Z ENERGIĄ

Mobilna reklama jaką jest rollup to wizytówka twojej firmy w rozmiarze xxl. Widać ją z daleka, więc musi się prezentować okazale i przede wszystkim, profesjonalnie. Na naszej propozycji króluje górny moduł ozdobiony modelką o pięknych blond włosach, a całość doskonale podkreśla wyjątkowe tło wypełnione głębokim odcieniem karmelu. Ciepła, przyjemna grafika, która przykuwa oko i wywołuje same pozytywne odczucia, a do tego ogromne pole tekstowe. Możesz tu doskonale wyeksponować nazwę salonu, a poniżej dane kontaktowe.

OBIETNICA PROFESJONALIZMU

Ekspozycja nazwy salonu fryzjerskiego na białym tle wygląda zawsze dość czytelnie. Taki baner, żeby był dobrze widoczny, nie musi straszyć neonowymi barwami. Wystarczy, żeby z daleka błyszczał śnieżną bielą. A nasza grafika ma dodatkowy atut, czyli wielkie zdjęcie uśmiechnięte modelki z pięknymi lokami. Widać ją z dużej odległości, a każdy, kto na nią spojrzy nie umie powstrzymać się od choćby małego uśmiechu. Bardzo efektowna i interesująca grafika z dużą dawką pozytywnej energii, która zaraża i zachęca do sprawdzenia usług twojego salonu.

ZAPEWNIJ SOBIE WIDOCZNOŚĆ

Rollup można postawić w swoim salonie i dzięki temu stworzyć np. oprawę graficzną swojej recepcji, a jednocześnie utrwalać systematycznie swoją markę w głowach klientek. Ale taki rollup jest także reklamą mobilną, szybko się składa i rozkłada, a przy tym jest lekki, więc można go zabrać np. na targi branżowe albo na szkolenia lub warsztaty. I zapewniamy, że z taką grafiką, którą ci proponujemy, zawsze będzie robił spore wrażenie, skutecznie zachęcał do sprawdzenia oferty i sukcesywnie budował prestiżowy wizerunek twojego salonu.

KROPLA ZA KROPLĄ

Taki biały rollup to narzędzie reklamowe, które będzie widoczne zawsze i to z daleka. Biel przykuwa wzrok szybciej niż jakakolwiek inna barwa. Teraz tylko wystarczy ten atut umiejętnie wykorzystać i ozdobić rollup wymowną, efektowną i chwytliwą grafiką. My postanowiliśmy postawić na bardzo oszczędną, ale wyrazistą ilość detali graficznych. To lakier do paznokci w nasyconym różu, w buteleczce i w postaci kropelek wykonanych pędzelkiem. Rollup prezentuje się lekko, energetycznie, a jednocześnie bardzo efektownie, sugestywnie i zachęcająco.

RETRO JEST ZNÓW W NATARCIU

Usługi fryzjerskie w zdecydowanej większości są okupowane przez kobiety. Trudno nam to ocenić dokładnie, ale sądzimy, że panowie stanowią może 30% całej klienteli, a może jeszcze mniej. I pewnie dlatego większość reklam salonów fryzjerskich jest w stylu glamour, z naciskiem na pokazywanie pięknie uczesanych, uśmiechniętych modelek. My jednak chcemy przełamać ten stereotyp i proponujemy wam ciekawy rollup w retro odsłonie, połączonej z nowoczesnością. Doskonale pasuje do firmy współczesnej, ale już z tradycjami.

REKLAMA DLA PROFESJONALISTKI

Nie wiemy jak wykorzystasz swój rollup, czy będzie stał w firmie czy też podróżował z tobą jako reklama mobilna. Wiemy jednak, że w każdej z tych sytuacji musi się zaprezentować perfekcyjnie i bardzo efektownie. Mamy dla ciebie grafikę, która spełnia ten warunek. Przykuwa uwagę kolorystyką i harmonią połączenia tych barw, a dodatkowo od razu wskazuje charakter usług, który proponujesz swoim potencjalnym klientkom. Na dużym polu tekstowym dobrze wyeksponujesz nazwę firmy i wszystkie ważne informacje.

PIĘKNO UBRANE W PROFESJONALIZM

Jeśli prowadzisz salon fryzjerski to można powiedzieć zajmujesz się tworzeniem piękna w pewnym zakresie. Wszystkie klientki wychodzą przecież od ciebie odmienione, z poprawionym i często odmłodzonym wyglądem. Żeby więc twoje działania miały spójność, twoja reklama musi nawiązywać do wyglądu klientek po usłudze czy musi być po prostu piękna. Piękna i jednocześnie profesjonalna, tak jak nasza propozycja. Modelka i jej fryzura odpowiadają za estetykę, natomiast dobór kolorów i ekspozycja tekstu to warstwa profesjonalna.

PO PROSTU CZYSTE PIĘKNO

W swojej ofercie prezentujemy różne formy wydruków reklamowych, od maleńkich wizytówek po sporych rozmiarów banery. Ale mamy także dla was formę reklamy, która jest bardzo lubiana, bo można ją wykorzystać w sposób mobilny. Rollup, bo o nim mowa, może stać przed wejściem do salonu albo w recepcji, ale kiedy zbliżają się targi branżowe, może stać się reklamą strategiczną. Zadbaliśmy o to, żeby twój rollup przyciągał uwagę potencjalnych klientek oraz kontrahentów handlowych. Odpowiada za to chwytliwy blask w stylu glamour i oszczędna, bardzo nowoczesna i sugestywna grafika.

NIECH WSZYSCY WAS ZAPAMIĘTAJĄ

Nowoczesne zakłady fryzjerskie inwestują w kursy, wyposażenie i narzędzia, ale także w swój wizerunek. Jeśli ta tendencja jest ci bliska, z pewnością planujesz wystawić się np. na targach ślubnych albo fryzjerskich. Jednak swoje stanowisko musisz czymś ozdobić i wyróżnić, a w tej roli najlepiej sprawdza się profesjonalny baner z nowoczesną reklamą salonu. I tu pojawia się nasza efektowna, modna i stylowa propozycja. Taki roll up zrobi furorę i sprawi, że przybędzie ci nowych klientów, a i dostawcy odezwą się z rabatami.

ZDROWE ODŻYWIANIE TO KLUCZ DO SUKCESU

Roll up to reklama wielofunkcyjna. Może na co dzień stać przed wejściem do twojego gabinetu jak drogowskaz. Może pojechać z tobą na jakikolwiek event branżowy, gdzie planujesz mieć swoje stoisko. Może też służyć jako firmowe tło w formie ścianki podczas nagrywania szkoleniowych i poradnikowych filmików np. dla twoich followersów. Natomiast nasza propozycja graficzna sprawi, że nigdy nie zginie w otoczeniu. Przeciwnie, będzie przyciągał wzrok konsumentów jak magnes i z pewnością wielu z nich zachęci do osobistej wizyty.

MAGNETYCZNA SIŁA TWOJEJ REKLAMY

W reklamie najważniejsza jest jej siła przyciągania. Oczywiście informacje również są ważne, ale to każdy konsument zauważa dopiero później. I tak naprawdę w jego głowie to nie one pozostają, ale wygląd reklamy i jakiś ciekawy detal, który zawierała. Na naszej grafice tą rolę pełni wysportowana blondynka, której twarzy nie można niestety zobaczyć oraz duża ilość ciekawej odmiany czerwieni. I właśnie takie detale roll up pozostawi w głowie widza, ważne więc jest, aby na tym tle widniała dobrze widoczna nazwa siłowni. I nasza grafika to zapewnia.

REKLAMA O DUŻEJ SILE

Roll up to reklama mobilna. Na co dzień może stać przy drzwiach do siłowni i dodatkowo zachęcać klientelę, ale kiedy trzeba możesz go zwijać i zabierać na wszelkie targi, festyny i inne eventy, gdzie można zaprezentować się szerszej grupie odbiorców. Dlatego też roll up musi mieć grafikę nowoczesną, modną i bardzo efektowną, żeby rzucać się z daleka w oczy i przyciągać ludzi do waszego stanowiska. To jego główna rola i trzeba przyznać, że te wzór jest w tym bardzo skuteczny. Nasz oświetlony atleta wśród ciemności przyciąga i intryguje.

PONADCZASOWA I SKUTECZNA BIEL

Biel jest doskonałym tłem reklamowym. Oczywiście nie zawsze się sprawdzi, są bowiem rodzaje działalności, które kojarzą się bezpośrednio w pewnymi barwami. Jednak szeroko pojęta branża beauty, jest automatycznie łączona z bielą. Kolor biały to wręcz sterylny poziom higieny, to pedantyzm działania, a przede wszystkim skojarzenie z zawodami około medycznymi. Skoro więc klientki mają poddawać poszczególne części ciała zabiegom pielęgnacyjny to biel jest najlepszym tłem dla twojego rollupu reklamowego.

GRAFIKA GODNA POKAZANIA NA TARGACH

Roll up to mobilna reklama, którą można rozstawiać przed salonem w pogodne dni, ale także zabrać na targi, konkursy czy inne, branżowe wydarzenia. I wszędzie musi się prezentować imponująco. Musi przykuwać wzrok, zapadać w pamięć, a jednocześnie powodować skojarzenia właściwe dla branży beauty. Mamy więc białe tło, kojarzone z perfekcyjną higieną, modelkę o pięknym, zadbanym wyglądzie, jakby prosto z salonu. Do tego sporo miejsca na informacje o usługach i dane kontaktowe w odpowiednio dużej czcionce.

GRAFIKA, KTÓRA PRZYCIĄGA Z DALEKA

Zamawiając roll up dla swojego salonu kosmetycznego lub gabinetu spa musisz zadbać o jego wygląd, to w tej branży kluczowa sprawa. Salon, który nie dba o oprawę graficzną i wygląd wnętrz może być postrzegany jako prowadzony w sposób niedbały i nie będzie przyciągał nowych klientów. A że zdecydowana większość klienteli to panie, postawiliśmy na roll up z bardzo kobiecą grafiką. Lilia i piękna modelka to zapowiedź relaksu i poprawy wyglądu. Do tego garść niezbędnych danych kontaktowych i nic już więcej nie trzeba.

CAŁA PALETA BARW W TWOICH USŁUGACH

Ten ciekawy baner doskonale wpisuje się w konwencję usług stylizacyjnych w każdym zakresie, ale można go również wykorzystać w innych branżach o artystycznym charakterze. Wielobarwny rysunek twarzy mocno przyciąga widza, a dzięki górnemu położeniu jest widoczny z daleka. Druga część panelu to pastelowa plansza, gotowa na przyjęcie większej ilości treści. Można tu zamieścić krótki opis oferty, wymienić oferowane usługi w punktach albo po prostu postawić wyłącznie na dane adresowe.
Nie znalazłeś odpowiedniego wzoru dla siebie? Design Zleć wykonanie indywidualnego projektu

Pokaż: