Roll-up - Sprzedaż

Roll-upy jako modna i nowoczesna forma promocji firmy zajmującej się sprzedażą. Wysoka jakość w niskiej cenie, wiele ciekawych modeli. Sprawdź!
Kategorie
Kategorie
Załaduj własny projekt Zleć wykonanie projektu
Każda firma zajmująca się sprzedażą doskonale zdaje sobie sprawę z faktu, iż w dzisiejszych czasach bez nowoczesnej formy reklamy z pewnością nie miałaby zbyt wielu klientów. Na szczęście jednak w naszej zróżnicowanej i bogatej ofercie znajdują się innowacyjne roll-upy, dzięki którym można w optymalny sposób zadbać o identyfikację wizualną firmy na światowym poziomie. Każdy stojak reklamowy charakteryzuje się najwyższą jakością wykonania, wytrzymałością oraz solidnością. Jest przy tym jednak lekki i łatwy w montażu oraz demontażu, zatem można bez przeszkód zabierać go na targi branżowe, konferencje czy też wystawy.

Duża różnorodność w zakresie modeli do gwarancja, że każdemu uda się znaleźć coś dla siebie. Warto promować w sposób innowacyjny sprzedaż swoich wyrobów oraz usług, to bowiem przynosi wymierne korzyści finansowe. Każdy z modeli to znakomita szansa na to, by wypromować się w nowoczesnej formie, a ilość egzemplarzy do wyboru rośnie z miesiąca na miesiąc. Zapraszamy do zakupu!
Czytaj więcej
Pokaż:

REKLAMA Z LASEM W TLE

Podczas prac w lesie rollup raczej się nie przyda, ale już jako element promocyjny w waszej siedzibie będzie bardzo skuteczny. Leśny klimat w tle, duża ilość zieleni i drewno w swojej naturalnej jeszcze postaci to detale, które zwrócą uwagę każdego klienta, który pojawi się u was żeby złożyć zamówienie. Dodatkowo, jeśli planujesz rozwój firmy i pozyskanie jakiegoś dużego klienta, rollup przyda się podczas prezentacji waszych możliwości. Skutecznie zbuduje zaufanie i pozytywny, profesjonalny wizerunek firmy, a to kluczowa sprawa.

CEGLANA SZTUKA REKLAMY

Czasami nie warto stawiać na skomplikowane projekty graficzne tam, gdzie charakter branży tego zupełnie nie wymaga i nie podpowiada. Dla firmy budowlanej naprawdę lepszy jest wzór oszczędny w kolory i detale. Dlatego mamy dla ciebie propozycję w kolorystyce biało-czerwonej, z symbolem cegły oraz prostym podziałem na sektory. Dzięki temu rollup ma duże pola tekstowe, a tym samym daje możliwość mocnego wyeksponowania nazwy firmy i sporo miejsca na dane kontaktowe oraz hasłowy katalog z zakresem usług.
Nie znalazłeś odpowiedniego wzoru dla siebie? Design Zleć wykonanie indywidualnego projektu

Pokaż: