Roll-up - Budownictwo

Roll-upy dla budownictwa to hit! Niskie ceny, wysoka jakość, duża ilość wzorów do wyboru! Wypromuj swoją firmę nowocześnie!
Kategorie
Kategorie
Załaduj własny projekt Zleć wykonanie projektu
Budownictwo to branża, która bardzo prężnie rozwija się w naszym kraju. Konkurencja jest naprawdę spora, warto zatem czymś pozytywnym wyróżnić się na tle konkurencji. Dbałość o reklamę okazuje się być kwestią nieodzowną. Idealnym sposobem na wypromowanie się będzie na pewno zakup profesjonalnego roll-upu. Wprost idealnie przyda się on chociażby jako sposób na przedstawienie oferty podczas targów czy też branżowych konferencji. Stworzono go z wielką dbałością o detale, dzięki czemu jest nie tylko ponadprzeciętnie trwały, solidny i wytrzymały, ale także zaskakująco lekki.

Jego montaż i demontaż nikomu nie powinny przynieść najmniejszego chociażby problemu. Przemyślana i jednocześnie prosta konstrukcja okazała się być kluczem do sukcesu, a zastosowanie najwyższej jakości materiałów sprawia, że roll-up stanowi najnowocześniejszą dziś formę reklamy podczas targów branżowych. Dzięki niemu zainteresowanie ofertą będzie większe!
Czytaj więcej
Pokaż:

JAK REKLAMA TO Z ROZMACHEM

Reklama mobilna jaką jest rollup daje szerokie możliwości w zakresie promowania swoich usług. Może z powodzeniem stać w siedzibie firmy, może mieć funkcję drogowskazu jeśli trzeba was szukać w budynku, gdzie jest dużo firm, ale może też dumnie reprezentować markę podczas prezentacji u klienta, targów branżowych i innych spotkań. Dlatego zadbaliśmy, aby twój rollup był ciekawy, chwytliwy, ale przede wszystkim bardzo reprezentacyjny. Narzędzia poukładane w specjalnym porządku, które mają żółte detale będą ściągać wzrok konsumentów z daleka. A dobór kolorów i porządek panujący na rollupie doceni każdy esteta.

ESTETYKA, KTÓRA SIĘ MOCNO WYRÓŻNIA

Kiedy przydaje się firmowy rollup? Na co dzień stoi w waszej siedzibie i udaje reklamę stacjonarną. Ale może także znaleźć się w holu budynku, gdzie rezyduje więcej firm i wtedy stanie się efektownym drogowskazem. Czasami jednak wciela się w swoją najważniejszą rolę i jedzie z wami na targi branżowe albo na prezentację do ważnego klienta. I wtedy koniecznie musi się prezentować na tyle efektownie, żeby go wszyscy zapamiętali. Nasz szablon graficzny to gwarantuje. Przykuwa uwagę i wyróżnia się na tle otoczenia.

ZAINTERESOWANIE OD GÓRY DO DOŁU

Dobra reklama powinna ściągać na siebie wzrok klienta, ale nie na ułamek sekundy. Powinna go przywoływać z daleka i budzić zainteresowanie. Wtedy podejdzie bliżej i zapozna się ze szczegółami. Nasza propozycja na rollup jest doskonałym przykładem jak to powinno wyglądać. Panel graficzny swoim wyglądem przykuje uwagę każdej osoby, która ma w planach zmianę wystroju jakiegoś wnętrza i rozgląda się meblami oraz dodatkami. Kiedy podejdzie bliżej, otrzyma wszelkie potrzebne informacje na temat firmy, a logo lub nazwa sama zapisze się w jego pamięci.

REKLAMA W KAMIENIU WYKUTA

Fach kamieniarski wszyscy postrzegamy jako ciężki, brudny, niewdzięczny itd. Z pewnością kojarzymy też pracownię pełną pyłu i kamiennych elementów, pozbawionych jakiejkolwiek estetyki. Ale przecież jest to miejsce, w którym tworzy się magia. Z pozornie topornych pyt powstają stylowe, piękne rzeczy. Mało tego, każdy zakład kamieniarski ma przecież jakieś biuro, a tam jest idealne wręcz miejsce na zaprezentowanie się klientom. Jeśli chcecie być postrzegani jak nowoczesna firma na poziomie, postawcie w biurze lub przed nim ten rollup.

REKLAMA, KTÓRA BUDZI RESPEKT

Nieważne, czy taki rollup stanie w twojej pracowni albo przed wejściem, czy też pojawi się na prezentacji projektu u klienta, evencie albo targach branżowych. Wszędzie będzie budzić respekt i budować profesjonalny wizerunek twojej pracowni. Na czarnym tle ładnie prezentuje się sugestywny detal sugerujący branżę, który jednocześnie nie zakłóca całej powierzchni reklamy i pozwala na dobrą ekspozycję logo i nazwę pracowni lub twoje nazwisko. Pozostaje także sporo miejsca na dane kontaktowe i inne informacje.

POKAŻ WSZYSTKIM JAK PRACUJESZ

Jeśli twoja firma to nie tylko strefa robocza i masz choćby niewielkie biuro, zadbaj, aby pojawiła się w nim reklama twojej marki. Proponujemy rollup, który jest mobilny, szybko się go składa i rozkłada oraz nie zajmuje wiele miejsca. Może stać w biurze albo przed wejściem, a dodatkowo możesz go zabrać np. na targi branżowe jeśli będziesz tam organizować stoisko. Tyle o formie, a teraz grafika. Widoczna z daleka, miła dla oka, bardzo sugestywna i łatwo zapada w pamięć. Taki rollup to 100% skuteczności marketingowej.

WARTO SIĘ WYRÓŻNIAĆ

Kiedy działa się na mocno konkurencyjnym rynku, trzeba umieć się wyróżniać, bo inaczej odbieramy sobie szansę przyciągania coraz to nowych klientów. Z pomocą naszej grafiki na rollup ta sztuka na pewno ci się uda. Wykorzystaliśmy to, co w twojej pracy jest najważniejsze czyli wielobarwne farby. Kompozycja kolorów wypływających niejako spod pędzla to z pewnością detal, który doskonale wyróżni się na tle każdego otoczenia, nawet podczas branżowych targów, gdzie będą się wystawiały firmy o podobnym profilu działania.

NAJWAŻNIEJSZE SĄ KONKRETY

Jeśli potrzebujesz reklamy wielofunkcyjnej, która ozdobi waszą siedzibę, będzie drogowskazem dla klienta, który was szuka w biurowcu albo będzie dumnie was reprezentować na targach branżowych to nasz rollup będzie tutaj idealny. Ta forma co do zasady świetnie się sprawdza i jest bardzo popularna, ale dodatkowo, nasza konkretna, chwytliwa grafika sprawi, że klient zawsze zauważy rollup. Zauważy i zapamięta, a to przecież najważniejsza rola reklamy. Żółta koparka przyciągnie tych, którzy właśnie potrzebują waszych usług.

DUŻO MIEJSCA NA INFORMACJE

Reklama mobilna musi w sugestywny sposób przemawiać do konsumentów i przykuwać ich uwagę. Można ten efekt osiągnąć za pomocą wyrazistych barw albo przykuwających wzrok detali, ale tym razem postawiliśmy na nieco inną metodę. Sama grafika jest dość skromna i delikatna, ale oferuje bardzo duże pole tekstowe. Dzięki temu można tu dobrze wyeksponować nazwę lub logo firmy dużych rozmiarów, a tym samym ułatwić konsumentom zapamiętanie tego ważnego szczegółu. Rollup wskazuje też jasno czym zajmuje się twoja firma, więc i ta informacja zostanie przekazana.

ELEGANCJA I PROSTOTA!

Oto nowoczesny i stylowy roll-up, którym powinna zainteresować się każda firma zajmująca się projektowaniem i tworzeniem okien i drzwi. Widać wyraźnie, iż siła tkwi w prostocie, a elegancja owego modelu przyciąga do niego potencjalnych klientów. Zadbano o każdy szczegół, wykonując egzemplarz z materiałów najwyższej jakości. Dane kontaktowe oraz niezbędne informacje na jasnym tle są świetnie widoczne. Obok tego roll-upu nikt nie przejdzie obojętnie, dobrze jest wziąć go z sobą na targi branżowe i tam rozsławić swoją firmę, dbając o nowoczesną formę jej promocji. Warto zamówić ten model już teraz, to gwarancja pełnej satysfakcji!

MINIMALISTYCZNA PERFEKCJA

Oto profesjonalny roll-up reklamowy, dzięki którym firma zajmująca się projektowaniem i tworzeniem stolarki okiennej i drzwiowej będzie mogła się skutecznie wypromować! Jasne tło sprawia, że dane kontaktowe oraz inne ważne informacje są odpowiednio widoczne. Zastosowano materiały najwyższej jakości, by model mógł posłużyć przez długi czas, pozostając w idealnym stanie. Łatwość montażu i demontażu to również cechy, na które warto zwrócić uwagę. Okazuje się, że siła tkwi w prostocie, a ten minimalistyczny projekt pomoże znakomicie w nowoczesnym wypromowaniu firmy. Warto go zamówić!

OKNO NA ŚWIAT

Właściciel firmy zajmującej się projektowaniem i wykonywaniem stolarki drzwiowej i okiennej na pewno zainteresuje się tym niezwykłym modelem. Oto bowiem roll-up, dzięki któremu nowoczesna reklama staje się rzeczywistością. Wypromowanie oferty podczas targów branżowych jeszcze nigdy nie było tak proste! W tym przypadku najwyższa jakość wykonania podąża w parze z przystępną ceną. Zastosowano ciekawe połączenie bieli i błękitu, kolorów, które znakomicie się z sobą komponują. Dzięki takiemu roll-upowi nikt nie przejdzie obojętnie obok firmowego stoiska, każdy szczerze się nim zainteresuje. Oto jest sposób na sukces w branży!

NOWOCZESNOŚĆ FORMY

Każda firma z branży budowlanej pragnąca się w nowoczesny sposób wypromować powinna zwrócić szczególną uwagę na ten właśnie model roll-upu. Widać bardzo wyraźnie, iż jego twórcy bardzo zadbali o detale, tworząc w efekcie egzemplarz na miarę XXI wieku. Jesteśmy przekonani, że nikt nie przejdzie obojętnie obok tej ciekawej formy i niebanalnego konceptu. Dane kontaktowe są świetnie widoczne, a sam model trwały, solidny i wytrzymały, choć równocześnie lekki, zatem można go przenosić z miejsca na miejsce. Jego montaż i demontaż nikomu nie sprawi problemu. Sprawdzi się z wielkim powodzeniem podczas targów branżowych i konferencji!

SIŁA KOLORÓW

Oto roll-up na miarę XXI wieku, powinna się nim zainteresować każda firma z branży budowlanej. Stworzony został bowiem z dbałością o szczegóły, a dzięki umieszczeniu w części centralnej narzędzi budowlanych od razu wiadomo, z jakim typem przedsiębiorstwa ma się do czynienia. Model ten sprawdzi się z wielkim powodzeniem podczas targów branżowych. Jest kolorowy, rzuca się w oczy, a dane kontaktowe oraz niezbędne informacje są na nim znakomicie widoczne. Jesteśmy przekonani o tym, iż jego zakup będzie krokiem milowym na drodze ku nowoczesnej i w pełni profesjonalnej promocji firmy!

CZERWIEŃ I BIEL

Okazuje się, że połączenie barwy białej i czerwonej daje znakomite efekty wizualne. Z pewnością wiedzieli o tym projektanci owego znakomitego roll-upu, który w sposób profesjonalny i nowoczesny zadba o promocję firmy z branży budowlanej. Stworzony został przez specjalistów, którzy zadbali o to, by nikt nie przeszedł obok niego obojętnie. Dane kontaktowe są na nim znakomicie widoczne, co także stanowi jego istotną zaletę. Zadbano też o jego walory natury praktycznej, jest bowiem jednocześnie lekki, ale i stabilny, trwały oraz ponadprzeciętnie wytrzymały. Jesteśmy przekonani o tym, że to jest właśnie metoda na sukces w branży!

BOGACTWO BARW

Każda firma z branży budowalnej powinna być nowocześnie wypromowana. Ten właśnie niezwykły roll-up sprawdzi się wprost idealnie. Zastosowano raczej jasne, rzucające się w oczy barwy, dzięki czemu będzie on przyciągał wzrok potencjalnych klientów. Pojawiają się także typowe dla budowlańców akcesoria – dzięki temu wystarczy tylko jeden rzut oka na roll-up, by wiedzieć, z jakiego typu firmą ma się do czynienia. W pełni zadbano o detale, dzięki czemu model wyróżnia się zarówno zaletami natury praktycznej, jak i estetycznej. Sprawi, iż nowi klienci będą zainteresowani ofertą, a obroty przedsiębiorstwa wzrosną. Oto recepta na sukces!

MOC ZIELENI

Zieleń to barwa wyjątkowa, dlatego właśnie na nią postawiono podczas tworzenia owego nowoczesnego roll-upu. Ten nośnik reklamy wprost idealnie sprawdzi się w przypadku branży budownictwa oraz architektury. W pełni zadbano o szczegóły, by był to egzemplarz łączący w sobie walory natury estetycznej oraz praktycznej. Niska cena przy jednoczesnej najwyższej jakości wykonania to znakomite połączenie. Projektanci sprawili, że roll-up można z łatwością zmontować i zdemontować, jest bardzo lekki, zatem jego przenoszenie nikomu nie sprawi problemów. Nie da się przejść obok niego obojętnie, oto reklama XXI wieku!

NIECH ENERGIA BĘDZIE Z WAMI

Zawód elektryka, choć oczywiście wymaga sporej wiedzy i umiejętności, to jednak porusza się w dość prostej estetyce i symbolice. Dla tworzenia grafik reklamowych to dość wygodna sytuacja, bo można wykorzystać znaki, które są powszechnie znane i przywołują natychmiastowe, prawidłowe skojarzenie. Tym razem wykorzystaliśmy żółtą błyskawicę, białe tło i duże pole tekstowe na wygodne i czytelne podanie danych kontaktowych. Taki rollup z powodzeniem możesz wystawić w siedzibie firmy albo na targach branżowych i mieć pewność, że energia przyciągająca klientów wypełni przestrzeń.

PROSTY PRZEKAZ, JASNA REKLAMA

Naszym szablonem graficznym dla firmy oferującej szeroko pojęte usługi elektryczne, chcemy udowodnić, że można reklamować się w sposób bardzo oszczędny, a mimo to efektowny i efektywny. Białe tło na plakacie to element, który zwraca na reklamę uwagę jako jasna plama w polu widzenia i sprawia, że wiele osób podchodzi bliżej. Wtedy napotykają na bardzo czytelny symbol graficzny i decydują, czy tego typu usługi są im potrzebne. Robią zdjęcia, spisują dane kontaktowe i pamiętają o nich, kiedy zdarzy się np. jakaś elektryczna awaria.

MUSI BYĆ FACHOWO

Gdzie będzie stał wasz rollup? Przed firmą albo w firmowym holu, w punktach sprzedaży bezpośrednio przy samych inwestycjach itd. Natomiast raz na jakiś czas taki rollup wybierze się z wami na prezentację firmowej oferty do większego inwestora albo na branżowe targi. W każdym z tych miejsc musicie dbać o wizerunek fachowej, nowoczesnej firmy, a nasz szablon graficzny nadaje się do tego doskonale. Nowoczesny, dynamiczny, ale też minimalistyczny, pokazujący, że dla waszej firmy liczy się minimalizm w przekazie i profesjonalizm w pracy.

ENERGIA MINIMALIZMU

Mawia się, że minimalizm jest dziś w modzie. W pełni zgadzamy się z tym stwierdzeniem, prezentując innowacyjny model roll-upu, który sprawdzi się podczas targów branży architektonicznej czy budowlanej. Na jasnym tle świetnie widoczne są wszelkie dane kontaktowe i niezbędne informacje. Pojawia się także, dla urozmaicenia, niewielka ilość turkusowej barwy. Egzemplarz można z łatwością zmontować i zdemontować, z jego przenoszeniem nikt nie powinien mieć problemu, jest bowiem bardzo lekki. Znakomicie przysłuży się wypromowaniu oferty, zwiększając tym samym zainteresowanie nią i obroty firmy!

INTENSYWNOŚĆ KOLORU

Oto model, obok którego nikt nie przejdzie obojętnie podczas branżowych targów czy konferencji, jesteśmy o tym przekonani! Zwracają na siebie uwagę już same jego barwy, połączenie koloru bordowego i bieli prezentuje się bardzo ciekawie. Roll-up wykonano z wielką dbałością o szczegóły, dzięki czemu nie pozostanie niezauważonym. Ten mobilny nośnik reklamowy to bardzo skuteczny sposób na to, by możliwie jak najbardziej liczne grono potencjalnych klientów zapoznało się z ofertą. Zadbano także o łatwość jego montażu i demontażu. Oto skuteczna forma reklamy na miarę XXI wieku!

GEOMETRYCZNY IDEAŁ

Osoby prowadzące firmy architektoniczne wiedzą doskonale o tym, jak ważna jest w dzisiejszych czasach profesjonalna reklama. Dlatego właśnie stworzono ów wyjątkowy roll-up, dzięki którym wypromowanie konkretnego przedsiębiorstwa jest rzeczą niezmiernie prostą. Podczas konferencji czy targów branżowych sprawdzi się on rewelacyjnie, zachęcając potencjalnych klientów do zapoznania się z ofertą. Zastosowano bardzo oryginalny dobór barw, dzięki któremu ten nośnik reklamy prezentuje się bardzo intrygująco. Łatwość jego montażu i demontażu to także istotne zalety. Można z powodzeniem przenosić go z miejsca na miejsce, jest bowiem zaskakująco lekki!

W BŁĘKITACH, W ŻÓŁCIACH…

Firmy z branży budowlanej oraz architekci muszą w dzisiejszych czasach bać o skuteczną reklamę, bowiem konkurencja jest naprawdę duża. Na szczęście mają oni do dyspozycji ten innowacyjny roll-up, który zwraca na siebie uwagę już samym doborem barw. Pojawia się także charakterystyczny dla branży budowlanej kask. Połączenie błękitu z kolorem żółtym dało znakomite efekty wizualne. Ten nośnik reklamy można z powodzeniem przenosić, jest on bowiem lekki. Charakteryzuje go także solidność i trwałość, zatem będzie w stanie posłużyć przez długi czas. Łatwość montażu i demontażu to także jego istotne zalety!

Pokaż: