Roll-up - Medycyna

Roll-upy dla branży medycznej nowoczesną i sprawdzoną formą reklamy. Łatwość montażu, duży wybór modeli, niskie ceny, wysoka jakość, zamów dziś!
Kategorie
Kategorie
Załaduj własny projekt Zleć wykonanie projektu
Właściciele firm powiązanych z branżą medyczną doskonale wiedzą o tym, że konkurencja jest obecnie bardzo duża. Warto byłoby zatem czymś pozytywnym wyróżnić się na jej tle. Okazuje się, że dbałość o nowoczesne formy promocji to strzał w dziesiątkę i recepta na sukces. Polecamy zatem profesjonalne roll-upy, dzięki którym można w sposób nowoczesny przedstawić swoją ofertę potencjalnym pacjentom (podczas branżowych targów i konferencji, ale nie tylko). Szeroki wybór modeli to gwarancja stuprocentowej satysfakcji.
Każdy z egzemplarzy został wykonany przez profesjonalistów, którzy w pełni zadbali o jego walory natury praktycznej oraz estetycznej. Okazuje się, że ta właśnie forma promocji przynosi nadspodziewanie dobre efekty. Warto postawić więc na ten nośnik reklamy i przekonać się o jego rozlicznych zaletach. Trwałość i lekkość zarazem, łatwość montażu i demontażu – każdy, kto zamówi model dla siebie, z całą pewnością będzie usatysfakcjonowany!
Czytaj więcej
Pokaż:

WYRÓŻNIJ SIĘ KOLOREM I GRAFIKĄ

Kiedy przyjmujesz w swoim gabinecie, rollup może stać przed wejściem i naprowadzać klientów, a przy okazji utrwalać markę. Jeśli wybierzesz się na branżową konferencję albo do klienta, które chcesz przekonać np. do organizacji szkoleń czy warsztatów w zakresie równowagi psychicznej, zabierz rollup i zaprezentuj się w pełni profesjonalnie. Nasza grafika ułatwi ci zadanie, ponieważ prezentuje się ciekawie, bardzo stylowo, a przy okazji jest konkretnie osadzona w temacie twojej oferty. Jest też wyrazem twojej dbałości o każdy detal działania

KOLORY IDEALNE DLA LEKARZA

Profesjonalny rollup to bardzo skuteczna forma reklamy, która przyda się zarówno w samej firmie, jak i podczas spotkań lub usług świadczony poza nią. Wszędzie tam należy konsekwentnie promować swoją markę w bardzo wydatny sposób. Nasza mobilna reklama i ta wyjątkowa grafika to wyraz waszej dbałości od firmową oprawę estetyczną i tym samym o właściwy wizerunek firmy. Prezentuje się bardzo okazale, a symbol stetoskopu w bardzo minimalistyczny, ale skuteczny sposób, naprowadza na tematykę waszej oferty.

PROFESJONALNA PROMOCJA USŁUG

Mobilny rollup może stać przed twoim gabinetem, ale także podróżować z tobą do klienta. Tak przygotowane stanowisko, nawet podczas umówionej usługi albo podczas targów branżowych będzie się prezentować bardzo profesjonalnie i doskonale wpłynie na budowę wizerunku twojego gabinetu. Proponowana grafika wyraźnie wskazuje tematykę, na które skupia się twoja działalność. Użyte kolory tworzą miłą dla oka harmonię i doskonale budują zaufanie poprzez pozytywne odczucia. A do tego dane kontaktowe do firmy są optymalnie wyeksponowane.

NIETYPOWA KOLORYSTYKA ZWRACA UWAGĘ

Zakładając, że postawisz roll up przed gabinetem, a czasami pojedziesz z nim na branżowe targi lub inny event, to z pewnością poszukujesz grafiki, która będzie godnie reprezentowała twój gabinet. Nie zapominaj jednak, że powinien to być jednocześnie przemyślany zabieg marketingowy. Zadbaliśmy o jedno i drugie, nasza grafika jest stylowa, branżowa, tematyczna, ale jednocześnie atrakcyjna wizualnie i skutecznie przyciąga uwagę. Dzięki niej uda ci się ściągnąć do siebie większą ilość pacjentów poszukujących pomocy, a może nawet firmy chętne do współpracy?

WIĘKSZY FORMAT MOŻE WIĘCEJ

Potrzebny ci roll up, który na co dzień będzie stał pod gabinetem, ale w razie potrzeby pojedzie z tobą w teren? Mamy dla ciebie odpowiedni wzór graficzny. Wszędzie będzie dobrze wyglądał, ale dodatkowo, dzięki sugestywnemu detalowi, będzie też budził spore zaciekawienie. Grafika dość minimalistyczna, ale mimo to bardzo efektowna i wymowna. Od razu widać, że szczegóły są dla ciebie ważne, a przecież w tym zawodzie dbałość od każdy detal to ważna sprawa. Wielki format tej grafiki będzie cię wyróżniał na każdym, nawet masowym evencie.

REKLAMA BARDZO BRANŻOWA

Każda forma reklamy dotyczącej usług medycznych powinna prezentować się bardzo profesjonalnie, zwłaszcza kiedy może zostać użyta na branżowych wydarzeniach, gdzie oceniać będą ją inni specjaliści z tej samej dziedziny. W tym przypadku stawką będzie nie tylko liczba nowych klientów, ale także pozycja i poważanie w branży. Nasza grafika na roll up z powodzeniem sprosta temu zadaniu. Prezentuje się zarówno bardzo sugestywnie i czytelnie dla każdego potencjalnego pacjenta, jak i bardzo zawodowo, co docenią inni medycy.

REKLAMA, KTÓRA SPRAWDZI SIĘ WSZĘDZIE

Jednym z bardzo przydatnych elementów kampanii reklamowej jest z pewnością rollup. Jeśli wystawiasz się na branżowych targach bądź organizujesz poza gabinetem sesje terapeutyczne, zawsze warto rozstawić się z taką reklamą, ponieważ dzięki temu klienci utrwalają w swojej pamięci grafikę oraz nazwę lub twoje nazwisko. Nasza propozycja bardzo łatwo wpadnie wszystkim w oko, pozostawi bardzo miłe skojarzenia oraz wzbudzi zaufanie. Po evencie rollup łatwo złożysz i włożysz do samochodu. A na co dzień może stać np. na korytarzu przed wejściem do gabinetu.

TA KOLORYSTYKA PRZEBIJE WSZYSTKO

Niezależnie od tego, czy twój rollup stanie w korytarzu przed wejściem do firmy czy też w ogromnej hali wystawienniczej na targach branżowych, możesz mieć pewność, że zostanie zauważony. Zadbaliśmy o to korzystając z doświadczenia naszych fachowców, którzy doskonale wiedzą, jak stworzyć chwytliwą reklamę. Czerwona barwa znalazła się tutaj celowo, ponieważ doskonale sygnalizuje zarówno problem, jak i jego rozwiązanie i przywodzi odpowiednie skojarzenia. Rollup będzie widoczny z daleka i przyciągnie wszystkich zainteresowanych.

MOBILNA REKLAMA GABINETU

W przypadku reklamy mobilnej gabinetu masażu lub rehabilitacji warto postawić na pozytywny, zachęcający przekaz, ale jednocześnie na zwykłą prostotę. Reklama usług medycznych nie musi krzyczeć i przyciągać kolorami, powinna za to budzić zaufanie i budować profesjonalny wizerunek twojego gabinetu. Stonowana kolorystyka i wydzielenie miejsca na dane kontaktowe oraz krótki opis usług wraz z grafiką, która jasno sugeruje ofertę, to wszystko, co powinien oferować twój rollup jako mobilna reklama gabinetu.

TAJEMNICA KOLEJNOŚCI ELEMENTÓW

Rollup musi być widoczny z daleka i nasze projekty tego środka reklamowego zawsze są dostosowane do takich okoliczności. Trzeba z góry założyć, że rollup możesz pewnego dnia wykorzystać na targach branżowych i szybko okaże się, że jego wygląd jest kluczowy. Dlatego górna część wydruku to przede wszystkim nazwa twojej firmy i logo, jeśli je posiadasz. Potem dane kontaktowe w dużym rozmiarze. A, kiedy widz ma możliwość podejść bliżej, zobaczy ciekawą grafikę i będzie chciał dowiedzieć się więcej o twoich usługach.

POKAZUJEMY WSZYSTKIM SWOJE USŁUGI

Roll up zamawiacie wtedy, kiedy pojawia się konieczność posiadania reklamy mobilnej. To często obecność na różnych eventach branżowych, gdzie macie szansę zaprezentować swój salon i przyciągnąć nowych klientów. Jednak wtedy roll up musi być widoczny z daleka i wyróżniać się w tłumie. Nasza propozycja to zapewnia, ponieważ stawia na bardzo modną kolorystykę, mocno zapada w pamięć i przekazuje ważne informacje. Klient, jeśli zechce może dowiedzieć się więcej na temat usług w sieci, np. z użyciem kodu QR.

NA PIERWSZYM MIEJSCU NAZWA

Twój rollup powinien być przygotowany do różnych funkcji. Możliwe, że będzie stał w holu salonu albo na korytarzu przed gabinetem, ale możliwe także, że wyruszy na targi branżowe lub na event u większego klienta. Nasza grafika sprawi, że w każdej tej sytuacji rollup zaprezentuje się efektownie i profesjonalnie. Duże pole tekstowe pozwala na takie wyeksponowanie nazwy firmy, że będzie widoczna z daleka. Natomiast grafika przedstawiająca masażystkę w akcji i zrelaksowaną klientkę będzie automatycznie budować pozytywny wizerunek gabinetu.

DETAL SILNIE PRZYCIĄGAJĄCY

Reklamę mobilną taką jak rollup zamawiacie zwykle po to, żeby mieć większe możliwości promowania swoich usług. Ale same techniczne możliwości jakie oferuje wam rollup to dopiero połowa jego potencjału, pozostała moc tkwi w rozwijanej planszy, która musi mieć odpowiedni wygląd. Zadbaliśmy o to, żeby twoja reklama została zauważona przez możliwie jak największą ilość konsumentów. I choć wydaje się być może bardzo skromna i delikatna, to zapewniamy, że seledynowa piłka jest widoczna z daleka i budzi wielką ciekawość.

PRZEKONUJEMY NIEPRZEKONANYCH

Podstawową rolą reklamy jest przekonać do działań twojej firmy tych, którzy jeszcze nie korzystali z usługi. Wiadomo, że obecni klienci, jeśli będą zadowoleni to będą wracali co jakiś czas i do nich już z reklamą nie trzeba trafiać. Takie działania promocyjne mają przekonać nieprzekonanych, czyli w tym przypadku męską część potencjalnej klienteli. Mężczyźni rzadziej zaglądają do salonów masażu, może dlatego, że wszystkie reklamy są bardzo kobiece? Czas to zmienić i ty możesz wykorzystać tą niszę.

SPECJALNA GRAFIKA NA TARGI

Opracowując ten roll up skupiliśmy się na stworzeniu właściwego klimatu. Postawiliśmy na grafikę, która budzi zaufanie i zachęca do skorzystania z usług, które usuwają ból lub relaksują. Jest na tyle sugestywna, że nie ma tu konieczności opisywania zakresu działania, choć oczywiście można. W zamian za to jest sporo miejsca na dane kontaktowe napisane dużą czcionką, co sprawia, że nawet na hali wystawienniczej będzie z daleka widać twoje stanowisko. Postaw na czytelny przekaz, a efekty przyjdą zaskakująco szybko.
Nie znalazłeś odpowiedniego wzoru dla siebie? Design Zleć wykonanie indywidualnego projektu

Pokaż: