Uwaga
Informujemy, że pomimo sytuacji związanej z koronawirusem realizacja zamówień przebiega normalnie Czytaj więcej

Roll-up - Medycyna

Roll-upy dla branży medycznej nowoczesną i sprawdzoną formą reklamy. Łatwość montażu, duży wybór modeli, niskie ceny, wysoka jakość, zamów dziś!
Kategorie
Kategorie
Załaduj własny projekt Zleć wykonanie projektu
Właściciele firm powiązanych z branżą medyczną doskonale wiedzą o tym, że konkurencja jest obecnie bardzo duża. Warto byłoby zatem czymś pozytywnym wyróżnić się na jej tle. Okazuje się, że dbałość o nowoczesne formy promocji to strzał w dziesiątkę i recepta na sukces. Polecamy zatem profesjonalne roll-upy, dzięki którym można w sposób nowoczesny przedstawić swoją ofertę potencjalnym pacjentom (podczas branżowych targów i konferencji, ale nie tylko). Szeroki wybór modeli to gwarancja stuprocentowej satysfakcji.
Każdy z egzemplarzy został wykonany przez profesjonalistów, którzy w pełni zadbali o jego walory natury praktycznej oraz estetycznej. Okazuje się, że ta właśnie forma promocji przynosi nadspodziewanie dobre efekty. Warto postawić więc na ten nośnik reklamy i przekonać się o jego rozlicznych zaletach. Trwałość i lekkość zarazem, łatwość montażu i demontażu – każdy, kto zamówi model dla siebie, z całą pewnością będzie usatysfakcjonowany!
Czytaj więcej
Pokaż:

POKAZUJEMY WSZYSTKIM SWOJE USŁUGI

Roll up zamawiacie wtedy, kiedy pojawia się konieczność posiadania reklamy mobilnej. To często obecność na różnych eventach branżowych, gdzie macie szansę zaprezentować swój salon i przyciągnąć nowych klientów. Jednak wtedy roll up musi być widoczny z daleka i wyróżniać się w tłumie. Nasza propozycja to zapewnia, ponieważ stawia na bardzo modną kolorystykę, mocno zapada w pamięć i przekazuje ważne informacje. Klient, jeśli zechce może dowiedzieć się więcej na temat usług w sieci, np. z użyciem kodu QR.

SPECJALNA GRAFIKA NA TARGI

Opracowując ten roll up skupiliśmy się na stworzeniu właściwego klimatu. Postawiliśmy na grafikę, która budzi zaufanie i zachęca do skorzystania z usług, które usuwają ból lub relaksują. Jest na tyle sugestywna, że nie ma tu konieczności opisywania zakresu działania, choć oczywiście można. W zamian za to jest sporo miejsca na dane kontaktowe napisane dużą czcionką, co sprawia, że nawet na hali wystawienniczej będzie z daleka widać twoje stanowisko. Postaw na czytelny przekaz, a efekty przyjdą zaskakująco szybko.
Nie znalazłeś odpowiedniego wzoru dla siebie? Design Zleć wykonanie indywidualnego projektu

Pokaż: