Roll-up - Turystyka

Roll-upy dla firm z branży turystycznej – duża ilość modeli, niskie ceny, wysoka jakość! Funkcjonalne i trwałe modele na targi! Zamów już teraz!
Kategorie
Kategorie
Załaduj własny projekt Zleć wykonanie projektu
Firmy z branży turystycznej niezwykle często promują się podczas targów branżowych, wystaw czy też prezentacji. Muszą rzecz jasna mieć do tego odpowiednie pomoce i materiały. Oferowane przez nas profesjonalne roll-upy dedykowane przedsiębiorstwom turystycznym sprawdzają się świetnie. W umiejętny sposób połączono w nich zalety natury praktycznej oraz estetycznej. Są lekkie, ale zarazem trwałe i wytrzymałe, dzięki ich zastosowaniu można zaprezentować potencjalnym klientom ofertę w sposób bardzo efektywny, nie wydając na ten cel dużych kwot.

Stojaki reklamowe o nowoczesnej konstrukcji są łatwe w montażu i demontażu, bez problemu można je zatem przenosić z miejsca na miejsce. Zachwyca ilość ciekawych wzorów do wyboru oraz fakt, iż modeli wciąż przybywa. Oto jest profesjonalny sposób na wypromowanie się w branży turystycznej. Warto już teraz zapoznać się z naszym bogatym asortymentem i zadbać o nowoczesną reklamę firmy!
Czytaj więcej
Pokaż:

WAKACYJNA ENERGIA XXL

Roll up to bardzo sprytny sposób na reklamowanie swoich produktów bądź usług. To reklama mobilna, dość duża, a więc widoczna z daleka, ale nie generująca dużych kosztów. Jednakże niezwykle ważny jest jego wygląd, bo roll up musi być bardzo reprezentacyjny. Przedstawiamy wam grafikę XXL dedykowaną dla biura turystycznego, kampingu, hotelu itd. Jest typowo wakacyjny, letni, a więc przeznaczony raczej do firm oferujących wypoczynek z plażą, morzem lub basenem w roli głównej.
Nie znalazłeś odpowiedniego wzoru dla siebie? Design Zleć wykonanie indywidualnego projektu

Pokaż: