Roll-up - Rozrywka

Roll-up sprawdzi się jako reklama mobilna w każdej branży, ale są takie, do których pasuje wręcz idealnie. Tak z pewnością jest w przypadku szeroko rozumianej branży rozrywkowej. Roll-up doskonale wypromuje zarówno samego prowadzącego lub zespół, jak i konkretne wydarzenie, np. spektakl czy koncert. To reklama łatwa w użyciu, a przy okazji nie generuje dużych kosztów, więc spokojnie można zainwestować w kilka sztuk.
Kategorie
Kategorie
Załaduj własny projekt Zleć wykonanie projektu
Branża rozrywkowa rządzi się swoimi prawami, które wynikają ze specyfiki działania. Zwykle są to szeroko ujęte usługi dla ludności, które mają bawić, wzruszać, dostarczać wrażeń estetycznych i muzycznych. I są to sytuacje, kiedy głównym źródłem reklamy jest po prostu opinia odbiorcy, którą przekazuje dalej, zachęcając kolejne osoby do skorzystania z danej oferty. Niemniej, jeśli działasz w tej branży, zawsze musisz trzymać rękę na pulsie i dbać oswój wizerunek, bowiem konkurencja nie śpi i jest całkiem spora. Roll-up reklamowy doskonale wypromuje twój spektakl, pokaz, imprezę itd.
Czytaj więcej
Pokaż:

POKAŻ, ŻE JESTEŚ PROFESJONALISTĄ

Reklama mobilna to doskonały pomysł, zwłaszcza w twojej branży. Bywasz w różnych miejscach i skupiasz uwagę ludzi, którzy są w dobrych, imprezowych nastrojach. Warto więc wozić ze sobą taki efektowny roll-up, który może stanąć na czas imprezy przed salą weselną, w holu hotelu albo klubu nocnego itp. Wśród gości mogą być potencjalni klienci, którzy niebawem zamierzają zorganizować swoje wydarzenie, a wtedy sięgną do pamięci i zapytają obecnych gospodarzy o telefon do ciebie albo wrócą do zrobionego przez siebie zdjęcia.

NIEZAPOMNIANE IMPREZY

Zespół muzyczny ma wiele okazji, żeby podczas jednego zlecenia zdobywać kolejne. Jak to zrobić? Wystarczy zainwestować w rollup z naszą propozycją graficzną i wozić go ze sobą na każdy występ. Na miejscu, po uzyskaniu zgody lokalu, należy rozstawiać go przy scenie albo w holu i po prostu robić swoje. Dajemy gwarancję, że dobrze poprowadzona impreza i taka profesjonalna reklama zachęcą innych, aby zrobić fotkę, zaczytać kod QR albo po prostu spisać wasze dane i odpowiednim czasie nawiązać z wami kontakt. Zlecenia pojawią się bez dodatkowych działań z waszej strony.

ZANURZ SIĘ W ŚWIAT DŹWIĘKÓW

Dolna część projektu została wypełniona czystym białym tłem, na którym umieszczono istotne informacje, takie jak adres czy numer telefonu, używając delikatnej czarnej czcionki. Wyżej, na tle wibrantnego żółtego koloru, widnieją dane osobowe oraz nazwa firmy, zapisane czytelną czarną czcionką. Pomiędzy tymi dwoma obszarami znajduje się grafika przedstawiająca nasz innowacyjny adapter muzyczny.
Nie znalazłeś odpowiedniego wzoru dla siebie? Design Zleć wykonanie indywidualnego projektu

Pokaż: