Roll-up online Strona 2

Pokaż:

HARMONIA TO ZNAK ROZPOZNAWCZY

Kiedy tworzymy dla was grafiki reklamowe nie skupiamy się wyłącznie na przykuwaniu wzroku. To oczywiście kluczowe, ale co potem, kiedy już konsument spojrzy na rollup? Jeśli nic mu nie zaoferujemy, odwróci wzrok i odejdzie. Dlatego stworzyliśmy wzór, który w całości jest atrakcyjny i spójny z tematyką waszych działań. Mamy tu więc ładny motyw główny, ale także estetycznie i stylowo podaną treść. Dzięki temu przyjemnie się na to patrzy, a pozytywne skojarzenia z tematem budują się niejako automatycznie.

NIEZAPOMNIANA PROMOCJA

Na samej górze widać wielką nazwę twojej firmy albo imię i nazwisko dietetyka. Poniżej dane kontaktowe, które są widoczne z daleka, a jeszcze niżej być może zakres usług w skrócie albo zachęcające hasło reklamowe. Na samym dole spory panel graficzny z owocami, warzywami i sokami, który tryska dobrą energią i przykuwa uwagę. To wszystko na białym tle, które to wszystko równoważy, spina w całość i jednocześnie doskonale eksponuje. Takiej reklamy się nie zapomina i obok takiej reklamy nie przechodzi się obojętnie.

REKLAMA Z SAMYMI ZALETAMI

Reklama mobilna przydaje się w różnych sytuacjach, zarówno stacjonarnie do utrwalania marki i budowania wizerunku, jak i podczas usług albo imprez wyjazdowych. Nasz rollup ma charakter dość uniwersalny, dzięki czemu wpisuje się w przeróżne tematy działania. Jest także widoczny z bardzo daleka, a to za sprawą śnieżnej bieli w dużej ilości. A oprócz tego, przy bliższym poznaniu dodatkowo zyskuje bo zastosowana tutaj roślinna grafika jest po prostu urocza, energetyczna i bardzo chwytliwa. W tej oprawie kapitalnie zaprezentujesz swoją markę.

KOLORY IDEALNE DLA LEKARZA

Profesjonalny rollup to bardzo skuteczna forma reklamy, która przyda się zarówno w samej firmie, jak i podczas spotkań lub usług świadczony poza nią. Wszędzie tam należy konsekwentnie promować swoją markę w bardzo wydatny sposób. Nasza mobilna reklama i ta wyjątkowa grafika to wyraz waszej dbałości od firmową oprawę estetyczną i tym samym o właściwy wizerunek firmy. Prezentuje się bardzo okazale, a symbol stetoskopu w bardzo minimalistyczny, ale skuteczny sposób, naprowadza na tematykę waszej oferty.

MINIMALIZM W WIZAŻU

Szukając grafiki reklamowej dla swojego salonu wizażu warto czasami zmienić myślenie i postawić na zupełnie niestandardową opcję. W naszej propozycji nie ma wizerunku modelki, nie ma też orchidei ani paletek z cieniami i pędzelków. Są za to nowoczesne, minimalistyczne kształty, wyrazisty symbol ust i uporządkowana kolorystyka. Taki rollup będzie jednocześnie skuteczną reklamą i dowodem na to, że znasz się na modzie i śledzisz najnowsze trendy. Ma to ogromne znaczenie w dziedzinie wizażu i z pewnością doskonale wpływa na wizerunek salonu.

BEZ KOMBINACJI – NATURA BRONI SIĘ SAMA

Są branże i tematy, dla których podczas tworzenia grafik reklamowych musimy wykorzystywać naszą kreatywność, ale także najnowszą technologię wspieraną przez specjalistyczne programy graficzne. Natomiast twoja branża to tak wdzięczna tematyka, że wystarczyła tu sama pomysłowość i dobrze wykonane zdjęcie, podane w umiejętnie dobranej oprawie. Widok kwitnącej jabłoni budzi zaufanie, daje dobrą energię, powoduje pozytywne odczucia i z pewnością pozwala na konkretne skojarzenia związane z waszymi działaniami. Z takim rollupem podbijecie serca klientów.

JAK REKLAMA TO TYLKO TAKA!

Jeżeli nie masz firmowego brandingu ani nie działasz w branży, która może się popisać jakimiś efektownymi znakami czy symbolami, możesz nam zaufać i wybrać np. ten rollup. Nie wskazuje tematyki, ale za to oferuje spore pole tekstowe, gdzie wygodnie wyeksponujesz swoją markę albo nazwisko czy logo. Oprócz tego czytelnie i stylowo podasz dane kontaktowe, a nawet zamieścisz popularny obecnie kod QR, pod którym zakodujesz całą masę informacji o swojej działalności. Wiemy jak profesjonalnie reklamować wasze firmy!

TAK ZBUDUJESZ DOBRY WIZERUNEK

Poza ulotkami i plakatami, warto także do swojej kampanii reklamowej włączyć mobilną formę promocji. Taki rollup można postawić w firmie albo przed wejściem, ale także zabrać ze sobą na prezentację do większego klienta, z którym być może podpiszecie umowę na obsługę prawną. Przyda się także na szkoleniach, eventach i targach, a nasza grafika zapewni im zawsze odpowiednią widoczność, nawet z dużej odległości. Na tym formacie doskonale wyeksponujesz nazwę i nazwiska, ale także wzbudzisz respekt u klientów i w prawniczym środowisku.

NIKT NIE PRZEGAPI WASZEJ REKLAMY

Rollup zwykle stoi w firmie albo przed drzwiami do biura, ale często także wyrusza w drogę na spotkania biznesowe z inwestorami, na prezentacje, na eventy i targi branżowe. Musi więc prezentować się na tyle efektownie i wymownie, aby sprawdzić się w każdej z tych sytuacji. Nasza propozycja spełnia takie kryteria, będzie dumnie reprezentować prężnie działającą firmę z dziedziny obrotu lub zarządzania nieruchomościami. Jest nowoczesna, dizajnerska, bardzo dobrze osadzona w modowych trendach i mocno przykuwa uwagę.

ZBUDUJ ZAUFANIE DLA DOŚWIADCZENIA

Mobilna forma reklamy przyda ci się zarówno w studio, jak i podczas usług realizowanych poza siedzibą czy branżowych eventów. Zawsze będzie promować twoją markę, a o tym jaki będzie odbiór i jak będzie się budował wasz wizerunek, zdecyduje wygląd takiej reklamy. Zaoferowaliśmy w tym przypadku rollup w ciekawym, modnym kolorze, który od razu rzuca się w oczy, a dodatkowo zachwyca rysunkami starego sprzętu fotograficznego. Odbiorca od razu ma wrażenie, że jesteście firmą z doświadczeniem i tradycjami.

MODNA BLISKOŚĆ NATURY

Jeśli działasz w branży szeroko rozumianego spa&beauty to jest spora szansa, że bywasz na przeróżnych targach branżowych, na wyjazdowych usługach itd. Wtedy bardzo przydatna będzie reklama mobilna, która będzie można zabrać ze sobą. Rollup jest lekki, szybko się rozkłada i składa, a my zadbaliśmy o to, żeby dodatkowo wyglądał bardzo efektownie. Piękna, wielka lilia na samej górze opowiada za przyciąganie uwagi klientek i za estetyczną oprawę twojej reklamy, a tym samym na wizerunek twojego salonu i zapowiedź urodowej metamorfozy.

NIEDUŻO, ALE ZA TO Z ENERGIĄ

Mobilna reklama jaką jest rollup to wizytówka twojej firmy w rozmiarze xxl. Widać ją z daleka, więc musi się prezentować okazale i przede wszystkim, profesjonalnie. Na naszej propozycji króluje górny moduł ozdobiony modelką o pięknych blond włosach, a całość doskonale podkreśla wyjątkowe tło wypełnione głębokim odcieniem karmelu. Ciepła, przyjemna grafika, która przykuwa oko i wywołuje same pozytywne odczucia, a do tego ogromne pole tekstowe. Możesz tu doskonale wyeksponować nazwę salonu, a poniżej dane kontaktowe.

OBIETNICA PROFESJONALIZMU

Ekspozycja nazwy salonu fryzjerskiego na białym tle wygląda zawsze dość czytelnie. Taki baner, żeby był dobrze widoczny, nie musi straszyć neonowymi barwami. Wystarczy, żeby z daleka błyszczał śnieżną bielą. A nasza grafika ma dodatkowy atut, czyli wielkie zdjęcie uśmiechnięte modelki z pięknymi lokami. Widać ją z dużej odległości, a każdy, kto na nią spojrzy nie umie powstrzymać się od choćby małego uśmiechu. Bardzo efektowna i interesująca grafika z dużą dawką pozytywnej energii, która zaraża i zachęca do sprawdzenia usług twojego salonu.

NOWOCZESNY WIZERUNEK

Reklama mobilna, jaką jest rollup może mieć różne zastosowanie. Przez większą część roku może stać np. na korytarzu przed siedzibą kancelarii lub w budynku, w którym mieści się więcej firm. Będzie wtedy wskazywał klientom ich cel. Może też stać w holu firmy, jako graficzna oprawa reklamowa. Ale czasami może także wyruszyć z wami na branżową imprezę albo wykład. W każdej takiej sytuacji musi prezentować się okazale i podkreślać twój profesjonalizm, a nasza propozycja graficzna zapewnia taki efekt.

WYRÓŻNIAJCIE SIĘ WSZĘDZIE

Grafika na reklamowy rollup dla firmy motoryzacyjnej to nie lada wyzwanie. Musi być bardzo efektowna, charakterna, mocno nawiązująca do tematyki działania i mieć w sobie coś, co ją wyróżnia wśród wielobarwnego otoczenia. Trudne, ale jak widać na proponowanej grafice, jest to do wykonania. Z takim rollupem wyróżnisz się nawet na branżowych targach, gdzie pełno będzie motoryzacyjnych detali. Nasza pomarańczowa bryka i twoje logo na charakternej czerni zainteresuje każdego przechodnia i sprawi, ze zapozna się z twoją ofertą.

SKUTECZNA SUGESTIA GRAFICZNA

W naszej ofercie znajdziesz różne szablony graficzne. W rozmaitych stylach, kolorystykach, z symbolami i znakami dla konkretnych branż albo uniwersalne itd. Ale wszystkie one mają jeden wspólny mianownik, niosą pewien przekaz o firmie, którą potem reprezentują. Spójrz na naszą propozycję graficzną. Od razu widać, że to reklama nowoczesnej, dynamicznej firmy o szerokiej ofercie dla klienta. Nie znamy jeszcze obszaru działania, a już tyle można się dowiedzieć o podmiocie. Wybierz ten wzór, wpisz swoją nazwę i ważne informacje, a o efekty nie musisz się martwić.

REKLAMA, KTÓRA BUDZI RESPEKT

Nieważne, czy taki rollup stanie w twojej pracowni albo przed wejściem, czy też pojawi się na prezentacji projektu u klienta, evencie albo targach branżowych. Wszędzie będzie budzić respekt i budować profesjonalny wizerunek twojej pracowni. Na czarnym tle ładnie prezentuje się sugestywny detal sugerujący branżę, który jednocześnie nie zakłóca całej powierzchni reklamy i pozwala na dobrą ekspozycję logo i nazwę pracowni lub twoje nazwisko. Pozostaje także sporo miejsca na dane kontaktowe i inne informacje.

ELEMENT PROFESJONALNEGO WIZERUNKU

Jeśli twoja kancelaria nie zainwestowała jeszcze w rollup to należy ten błąd szybko naprawić. Na co dzień może stać przed drzwiami kancelarii albo w holu i w bierny sposób budować wasz prestiżowy wizerunek. Nasza propozycja graficzna będzie pasować do każdego modnego i nowoczesnego wystroju. W innych wypadkach warto rollup zabierać ze sobą na wszystkie eventy branżowe, szkolenia albo spotkania biznesowe. Taka oprawa graficzna podkręca u potencjalnych klientów wrażenie, że mają do czynienia z poważnymi profesjonalistami.

MINIMALIZM POTRAFI PRZYCIĄGAĆ

Kiedy myślimy o branży ogrodniczej, na myśl przychodzą od razu kobierce kwiatów i spore zagęszczenie roślinnych detali. To oczywiście dobra droga, bo i temat bardzo efektowny. My jednak tym razem postawiliśmy na roślinny minimalizm, idąc mocno w stronę obowiązujących, modnych trendów. I wyszedł z tego rollup, który, choć skromny, to jednak mocno przykuwa uwagę i stanowi wyjątkowo skuteczną reklamę. Zapowiada konkrety i emanuje pozytywną energią, aż chce się sprawdzić, co też skrywa wasza oferta handlowa.

ZAPEWNIJ SOBIE WIDOCZNOŚĆ

Rollup można postawić w swoim salonie i dzięki temu stworzyć np. oprawę graficzną swojej recepcji, a jednocześnie utrwalać systematycznie swoją markę w głowach klientek. Ale taki rollup jest także reklamą mobilną, szybko się składa i rozkłada, a przy tym jest lekki, więc można go zabrać np. na targi branżowe albo na szkolenia lub warsztaty. I zapewniamy, że z taką grafiką, którą ci proponujemy, zawsze będzie robił spore wrażenie, skutecznie zachęcał do sprawdzenia oferty i sukcesywnie budował prestiżowy wizerunek twojego salonu.

PROFESJONALNA PROMOCJA USŁUG

Mobilny rollup może stać przed twoim gabinetem, ale także podróżować z tobą do klienta. Tak przygotowane stanowisko, nawet podczas umówionej usługi albo podczas targów branżowych będzie się prezentować bardzo profesjonalnie i doskonale wpłynie na budowę wizerunku twojego gabinetu. Proponowana grafika wyraźnie wskazuje tematykę, na które skupia się twoja działalność. Użyte kolory tworzą miłą dla oka harmonię i doskonale budują zaufanie poprzez pozytywne odczucia. A do tego dane kontaktowe do firmy są optymalnie wyeksponowane.

KROPLA ZA KROPLĄ

Taki biały rollup to narzędzie reklamowe, które będzie widoczne zawsze i to z daleka. Biel przykuwa wzrok szybciej niż jakakolwiek inna barwa. Teraz tylko wystarczy ten atut umiejętnie wykorzystać i ozdobić rollup wymowną, efektowną i chwytliwą grafiką. My postanowiliśmy postawić na bardzo oszczędną, ale wyrazistą ilość detali graficznych. To lakier do paznokci w nasyconym różu, w buteleczce i w postaci kropelek wykonanych pędzelkiem. Rollup prezentuje się lekko, energetycznie, a jednocześnie bardzo efektownie, sugestywnie i zachęcająco.

IMPONUJĄCA REKLAMA TO DOBRY RUCH

W przypadku reklamy mobilnej jaką jest rollup musisz pamiętać o tym, że będzie ona wykorzystywana w różnych warunkach. Być może przez większość czasu będzie stała w twoim biurze, ale może czasami będzie ci też potrzebna na przykład na targach branżowych albo w holu biurowca, gdzie będą także inne reklamy. Musi więc być na tyle wyrazista, żeby nie zginęła w natłoku detali i barw. Nasza grafika jest na bardzo efektowna, więc w każdym otoczeniu będzie się wyróżniać i przykuwać uwagę konsumentów. Zapewnią to żółte detale kontrastujące z tłem.

DOBRA GRAFIKA, DOBRY GUST

Firma, która zajmuje się aranżowaniem przestrzeni ogrodowej to podmiot, od którego wymaga się solidnej wiedzy, doświadczenia i rzetelności w pracy, ale nie tylko. Tu także ważny jest dobry gust, wyczucie stylu oraz śledzenie bieżących trendów estetycznych. Dlatego twoja reklama, w tym także reprezentujący firmę rollup, nie może być byle jaka. Postaw na naszą propozycję graficzną, a szybko przekonasz się o efektach. Biało-czarna grafika z efektownym drzewem i dobrze wyeksponowaną treścią na pewno przyciągnie wielu klientów.

Pokaż: