Ulotki - Motoryzacja - Mechanik

Jesteś zawsze do dyspozycji swoich Klientów. Od Ciebie w wielu przypadkach zależy ich zadowolenie – czas na reklamę usług za pomocą właściwie skomponowanej ulotki!
Kategorie
Kategorie
Załaduj własny projekt Zleć wykonanie projektu
Naprawa samochodów to niebywale trudne zadanie. Doskonale zdajesz sobie sprawę z tego, że od Ciebie zależy zarówno bezpieczeństwo pasażerów, jak i jakość jazdy. Niezwykłe samochody, piękne skutery i inne twory motoryzacyjne są Twoją pasją. Stań na straży własnego biznesu i oddaj się fali ulotkowego szaleństwa. Propozycje, które posiadamy w ofercie są trafnymi środkami przekazu, dzięki któremu Twoja firma zyska na Klientów, powoli będzie budowała własną renomę oraz przyciągnie wyjątkową jakością produktów i usług. Zawsze jesteś do dyspozycji swoich zleceniodawców, zadbaj więc o kampanię reklamową, która sprawi, że działalność będzie rozpoznawalna. Choć czas nie zając i nie ucieknie, pamiętaj o tym, że konkurencja nie śpi - a nie warto jest deptać innym po piętach. Każdy powinien mieć swoje miejsce, a Twoje na pewno jest w pierwszych rzędach! Nie odwracaj się za siebie - do celu masz tak niedaleko - nie zapominaj o tym, że sam kreujesz swoje szanse - trzymamy za Ciebie kciuki! Wkrótce będzie do Tobie głośno - ciesz się!
Czytaj więcej
Pokaż:

ZOSTANIESZ W PAMIĘCI

Podłużne ulotki w formacie DL są bardzo popularną formą reklamy. Pewnie dlatego, że ich kształt pozwala ciekawie i dynamicznie wyeksponować grafikę, no i dlatego, że nie zajmują dużo miejsca. Można je zostawić w zaprzyjaźnionych sklepach albo w warsztatach samochodowych. Warto przy tym zadbać, aby na tym tle mocno wybijały się kolorem. Wtedy klienci je zapamiętają i w razie zdarzenia drogowego bądź awarii, na pewno zadzwonią do ciebie. Nasza żółta grafika z prostym, czytelnym przekazem z pewnością daje radę w takich sytuacjach. Wpada w oko i zostaje w pamięci.

PRZYCIĄGNIJ KLIENTÓW KOLOREM

Dobra reklama to taka, która potrafi przyciągnąć uwagę konsumenta, a potem pozostać w jego pamięci na tyle mocno, żeby w razie potrzeby wiedział o co chodziło i odszukał twoją firmę w sieci lub w swoim otoczeniu. Tworząc grafikę dla pomocy drogowej wykorzystaliśmy znany symbol graficzny lawety, ale także kolor, który mocno kojarzy się z tymi ważnymi usługami. Od lat jesteśmy przyzwyczajeni, że wasze samochody są w kolorze żółtym i kiedy podjeżdża żółta laweta wiele osób odczuwa ulgę, że już po wszystkim. Właśnie to skojarzenie wykorzystaliśmy.

REKLAMA ODROBINĘ TECHNICZNA

Kiedy działa się w zawodzie takim jak holowanie pojazdów, to wiadomo, że najważniejsza jest technika, sprawność, odpowiedzialność, rzetelność i szybkość. Bywa zimno i można się pobrudzić, więc to robota, w której nie ma czasu na sentymenty i inne ozdobniki. Dlatego też nasza propozycja graficzna jest bardzo minimalistyczna, z prostym, wręcz technicznym przekazem. Wszystko ma sugerować twoją fachową pomoc w trudnych sytuacjach drogowych. Pozostaje zamówić ulotki i wpisać tam dane kontaktowe oraz kilka słów o zakresie usług.

KLUCZ DO BRAM BIZNESU

Nie jest rzeczą prostą odnaleźć się w świecie biznesu. Marząc o dobrze prosperującej firmie, nie możesz zapominać o tym, że prócz Ciebie na rynku działa wiele firm, które w mniejszym bądź większym stopniu proponują to, co Ty. Pokaż, jak wyjątkowa jest Twoja działalność – ulotka z motywem reklamowym doskonale naświetli rodzaj proponowanych usług przez mechaników, właścicieli warsztatów samochodowych oraz ośrodków kontrolujących pojazdy. Zdobądź klucz do bram biznesu!

BYĆ SIŁĄ W BIZNESIE

Rynek pracy nie jest miły zarówno dla pracowników, jak i pracodawców, wiesz jednak, że każdy sukces rodzi kolejny, jeśli tylko prowadzi się odpowiednią politykę firmy. Czas pokazać światu biznes z prawdziwego zdarzenia! Fantastyczna ulotka z motywem klucza będzie trafnym elementem informacyjnym dla mechaników, właścicieli warsztatów samochodowych oraz złotych rączek. To Ty jesteś siłą biznesu – pokaż to wszystkim!

Z WIZJĄ NA BIZNES

Masz wiele do zaoferowania. Cieszysz się, że każdy dzień obfituje w szereg Klientów, choć po prawdzie nie pogardzisz kolejnymi zainteresowanymi. Marzy Ci się wielka kariera i wszystko jest do zrobienia. Wystarczy, że zaczniesz wierzyć i inwestować w siebie. Wyjątkowa ulotka reklamowa z motywem klucza będzie wskazówką nakreślającą działalność firmy. Jeśli zajmujesz się naprawami, prowadzisz warsztat samochodowy bądź jesteś mechanikiem, nie stój z założonymi rękoma – czas pokazać, komu warto powierzać swoje perełki.

ZASKAKUJĄCE OBROTY - KLUCZE W RĘKU

Czas może być dobrym bądź złym doradcą – to w pewnym sensie utożsamia go z mechanikami i innymi fachowcami, którzy „znają się na rzeczy”. Ulotka z motywem klucza będzie niezwykłym akcentem reklamowym dla spawaczy, mechaników, osób trudniących się motoryzacją oraz właścicieli warsztatów samochodowych. Pokażcie światu, że nosi wspaniałych ludzi, godnych zaufania, dopełniających obowiązków i pełnych pasji. Świat może być piękny – wystarczy poznać siebie i znaleźć każdy najmocniejszy punkt.

CZAS KLUCZY I KOŃCÓWEK

Mechanik, spawacz, blacharz, właściciel warsztatu samochodowego – każdy z Was może zaistnieć, poczuć, jak ważne jest doskonałe przedstawienie osobistych możliwości i aspiracji zawodowych. Właściwa forma ulotki jest w stanie sprawić, że rynek nabierze odpowiednich rumieńców. Działaj, by zostawić konkurencję za sobą i napawać się sukcesem. Niech przedstawienie na ulotce zapewni kierunek, w którym od zawsze chciałeś podążać. Naprzód – niech świat Cię pokocha!

PERSONALIZOWANY MECHANIK

Blacharka, mechanika, design – nic nie jest dla Ciebie obce. Motoryzacja to Twoja pasja, w tym, co robisz możesz się odnaleźć. Jeśli pragniesz odnosić zawodowe sukcesy, czas poświęcić odrobinę czasu na autoprezentację swoich możliwości. Jeśli jesteś mechanikiem, blacharzem, prowadzisz zakład motoryzacyjny bądź jesteś dealerem części samochodowych, ta ulotka stworzona została z myślą o Tobie. Daj sobie szansę na sukces – ulotka pomoże wyprzedzić konkurencję, pozostawiając ją daleko w tyle.

NAKŁADKI, PRZEKŁADKI, ŚRUBY …

Części do aut to lista niebagatelna, długa i często zaskakująca. Potrafisz ogarnąć każdy element znajdujący się w pojeździe, sprawdzić błędy bądź doprowadzić części do stanu z lat świetności. Bądź magikiem również w momencie w którym chodzi o zawodowy PR firmy. Jeśli jesteś mechanikiem, prowadzisz warsztat bądź zajmujesz się naprawami – jesteś we właściwym miejscu by zdobyć rzeszę Klientów. Czas ucieka, a konkurencja nie śpi. Pamiętaj o tym i zacznij podejmować trafne decyzje.

NAPRAWIMY TO, PROSZĘ PANA

Działanie, dotrzymywanie słowa i terminów powinny być na porządku dziennym. Ty wiesz jednak, że niejednokrotnie sytuacja zmusza Cię do tego, by naciągnąć czasy realizacji. Pokaż, że mimo wad można Tobie zaufać. Ulotka reklamująca Twoje usługi będzie właściwym rozwiązaniem marketingowym. Jeśli chcesz zdobyć Klientów, a zajmujesz się naprawami, mechaniką pojazdów, prowadzisz warsztat samochodowy – jesteś w dobrym miejscu. Wprowadź zmiany, by naprawić istniejące braki we właściwy sposób.

DO NAPRAWY TYLKO JEDEN KROK

Złota rączka w dzisiejszych czasach to podstawa. Każdy kto ma fach w ręku jest w stanie pomóc Klientom. Jeśli prowadzisz własną działalność, pracujesz w warsztacie samochodowym, posiadasz salon motoryzacyjny, jesteś mechanikiem i pragniesz rozwinąć swoją ścieżkę zawodową, ulotka będzie odpowiednią formą reklamującą Twoje usługi. Daj sobie szansę i wykonaj krok naprzód by móc bez problemu pozostawić wszystkich w tyle.

MOTORYZACYJNE SAMODOSKONALENIE

Kunszt, doświadczenie, grupa zaufanych Klientów oraz miejsce, w którym uzbrajając się w cierpliwość, starasz się dokonać mechanicznych cudów sprawia, że nie musisz martwić się o zbyt proponowanych przez Ciebie usług. Nie ma w tym nic dziwnego! Wiesz jak ważna jest znajomość fachu, by nie robić fuszerki. Jeśli chciałbyś wypromować swoją działalność, pragniesz, by usłyszał to Tobie świat, nie wahaj się zastosować odpowiednich chwytów marketingowych! Ulotka z motywem akcesoriów samochodowych to idealny podkład do prezentowania swoich możliwości. Jesteś mechanikiem? Zajmujesz się autonaprawami? Prowadzisz sklep z częściami motoryzacyjnymi? Ten projekt to prosta konstrukcja, dzięki której możesz podbić serce nie jednego Klienta. Pomagaj usprawnić każdą niedogodność, staraj się dotrzymywać terminów, a potężna fala usługobiorców będzie dla Ciebie codziennością.

Z NARZĘDZIEM I FACHEM W RĘKU

Teoria zawsze pozostawia wiele do życzenia, bo życie zazwyczaj toczy się swoimi ścieżkami. Tylko doskonała znajomość rynku daje możliwość poznania każdego elementu należącego do jego niezwykle skomplikowanej struktury. Ciekawe połączenie prostej formy z designerską nutą jest przepustką do osiągnięcia wymarzonych sukcesów. Nie tkwimy w zamkniętym świecie – dzięki możliwościom proponowanym przez Nas, jesteś w stanie osiągnąć więcej, niż zdołasz sobie założyć. Niemożliwe? Nie mów, póki nie spróbujesz! Ulotka z motywem motoryzacyjnym to przepustka do świata biznesu. Niech moc i nieodparty czar działalności będzie Twoim sprzymierzeńcem. Z narzędziem i fachem w ręku podbijesz świat! Projekt jest skierowany do osób zajmujących się motoryzacją, prowadzących zakład naprawczy, mechaników i wulkanizatorów.

SAMOCHODOWE MARZENIA SENNE

Auta oraz inne pojazdy mechaniczne dla wielu ludzi są „perełkami” o które należy dbać w wyjątkowy sposób. Firmy trudniące się naprawami, konserwacją oraz motoryzacją są rozchwytywane bez względu na dzień czy porę roku. Jeśli jesteś właścicielem zakładu motoryzacyjnego, zajmujesz się mechaniką pojazdów, jesteś konserwatorem bądź prowadzisz punkt diagnostyczny, reklama z motywami motoryzacyjnymi będzie doskonałym dodatkiem informującym o możliwościach usługowych. Nie bój się zaistnieć, gdyż świat stoi przed Tobą otworem. Dzięki poszerzaniu horyzontów, nie tylko dobre słowo będzie bodźcem do wzrostu liczby Klientów, ale i reklama z „krwi i kości” przyniesie oczekiwany sukces. Każdy o Tobie usłyszy, masz możliwość stać się „rekinem branży i biznesu” Spróbujesz? My jesteśmy na Ciebie gotowi.
Nie znalazłeś odpowiedniego wzoru dla siebie? Design Zleć wykonanie indywidualnego projektu

Pokaż: