Ulotki - Motywy - Glamour

Pokaż:

PODRĘCZNA REKLAMA PIĘKNA

Ten format wydruków reklamowych cieszy się od lat nieustannie dużą popularnością. Ulotka DL jest bardzo poręczna, nie zajmuje dużo miejsca ekspozycyjnego, a przy tym pozwala na ciekawe rozmieszczenie elementów graficznych. Nasz wzór wygląda na niej świetnie. Wizerunek atrakcyjnej kobiety przedstawiony w ciekawej kolorystyce wygląda ciekawie zarówno w położeniu górnym, jak i dolnym. Wyraźnie odznacza się pole tekstowe, na którym można podać ważne informacje w sposób czytelny, ale także ekspresyjny. Taka forma reklamy w połączeniu z naszą grafiką to gwarancja skuteczności.

PO PROSTU PIĘKNA ULOTKA

Wręczanie ulotek na ulicy lub w innych miejscach publicznych to już marketingowa rutyna. Tyle, że klienci również traktują to rutynowo i zwykle odmawiają przyjęcia albo wrzucają ulotkę do pierwszego napotkanego kosza. Proponując ci ten wzór grafiki reklamowej chcemy spowodować, by odbiorca choć na chwilę rzucił okiem na ten papierowy prostokąt. Znajdzie tam piękny, artystyczny obrazek, który będzie na tyle interesujący, żeby zapoznać się z treścią ulotki. To zdecydowanie zwiększa twoje szanse na zdobycie nowych klientek, a nawet klientów.

ŁADNIE WYEKSPONOWANE INFORMACJE

Ulotka w tradycyjnej formie ma tą zaletę, że łatwo na niej zachować dobre proporcje pomiędzy detalami graficznymi a polem tekstowym. W naszej propozycji połowę powierzchni zajmuje wizerunek pięknej kobiety po metamorfozie w twoim salonie, a na drugiej połowie można wygodnie i bardzo czytelnie podać wszelkie dane kontaktowe i nie tylko. Zmieści się także zakres usług, hasło reklamowe oraz kod QR, który pozwoli na zapoznanie się z pełnym opisem salonu. Informacje wyeksponowane w tak atrakcyjny sposób skutecznie przyciągną do ciebie klientki.

CIEKAWY FORMAT ELEGANCJI

Wydłużony kształt ulotki DL wymusza praktycznie przy każdej grafice pewne zmiany w proporcjach, co często nadaje im ciekawego wyglądu. W tej propozycji zmianie uległ stosunek bieli do czerni, przy czym zdecydowanie czarny wygrał całą rozgrywkę. To sprawiło, że powstało duże, ciemne pole tekstowe, które stanowi dobre tło dla treści oraz złotych detali, a przy okazji nadaje całości swoistego eleganckiego pazura. To bardzo lubiany format ulotki, pewnie dlatego, że zajmuje stosunkowo mało miejsca, a przy okazji każdy przekaz wygląda na nim jakoś nowocześniej.

ULOTKA, KTÓRA WSZĘDZIE PASUJE

Tworząc dla was grafiki reklamowe, zastanawiamy się zawsze gdzie zostaną użyte, dzięki czemu nasze wzory są dość uniwersalne w odbiorze. Ta propozycja ulotki daje wam wiele możliwości dzięki temu, że ma bardzo poręczne wymiary i wygląd, który wpasuje się w każdy wystrój wnętrza. Dlaczego tą właśnie cechę wymieniamy jako atut? Dlatego, że często zostawiacie swoje ulotki w zaprzyjaźnionych sklepach, punktach usługowych czy lokalach gastronomicznych i tam powinny przykuwać uwagę, ale też nie straszyć. Nasza grafika jest modna i efektowna, ale też gustowna, więc spełnia to kryterium.

DOBRE PROPORCJE I EFEKTOWNY WYGLĄD

Jeśli poszukujesz dobrej reklamy np. dla swojego nowego salonu kosmetycznego albo studia makijażu, nasza ulotka powinna przykuć twoją uwagę. Dlaczego? Ponieważ ma wszystko, czego potrzebujesz. Ma modny wygląd, co doceni każda klientka, bo opiera się na stylu glamour, który kochają wszystkie panie. Pomimo efektownych detali dekoracyjnych ma także pole tekstowe solidnych wymiarów, na którym zmieścisz nazwę salonu i dane kontaktowe, ale także zakres usług albo kilka słów o promocjach. To graficzna harmonia między wyglądem, a kwestiami praktycznymi.
Nie znalazłeś odpowiedniego wzoru dla siebie? Design Zleć wykonanie indywidualnego projektu

Pokaż: