Ulotki - DJ

Muzyka jest w Tobie. Ty jesteś muzyką! Żyjesz, i nie wyobrażasz sobie życia bez dobrego bitu, świetnych numerów i mocnego basu. To sprawia, że uśmiech nie schodzi Ci z twarzy. Jak cennym jest robić to, co się kocha. Dzięki temu, możesz przekazać energię, która drzemie w Twoim sercu. Pokaż ją innym, wypromuj się dzięki ulotkom zaprojektowanym w naszym prostym programie. Stań na straży kunsztu muzycznego i pokaż Konkurencji, co znaczy prawdziwa rozrywka!
Kategorie
Kategorie
Załaduj własny projekt Zleć wykonanie projektu
Przypomnij sobie początki Twojej kariery. Próbowałeś zwrócić na siebie uwagę? Może nadal próbujesz bądź niedawno zacząłeś? To świetna okazja na wyciszenie się i stworzenie idealnego pomysłu na reklamę. Korzystając z naszego programu nie musisz niczego się obawiać. Prosty interfejs nie będzie żadną przeszkodą. Zacznij od wyboru odpowiedniego szablonu. Niech projekt wyraża Ciebie, włóż w niego całe serce. Dodaj odpowiedni, przemyślany tekst, dane kontaktowe i zatwierdź do realizacji. W kilka dni Twój własny projekt trafi pod wskazany przez Ciebie adres. Niech ulotki niesione w świat będą Twoją przepustką do sukcesu w branży.
Czytaj więcej
Pokaż:

NA TĘ MUZYKĘ NOC JEST ZA KRÓTKA

Dwustronny druk reklamowy o poziomej orientacji, ciepłych barwach, wyróżnionych graficznie danych kontaktowych i jednołamowym układzie treści. Projekt umożliwia również umieszczenie na stronie drugiej dwóch dowolnych obrazów. Ulotka dedykowana wszystkim tym, którzy ze swej muzycznej pasji uczynili sposób na życie i świadczą usługi w szeroko rozumianej branży rozrywkowej.

MUZYKA, KTÓRA WPADA W UCHO

Druk reklamowy w ciepłych barwach (żółta, biała) i z interesującą grafiką. Obrazek przedstawiający płytę winylową na gramofonie budzi dobre skojarzenia z najlepszą muzyką i dobrą zabawą. Szlagiery z takich płyt każdy zna na pamięć. Projekt idealnie sprawdzi się w promocji usług orkiestr weselnych, DJów czy wodzirejów.

REPERTUAR JEDYNY W SWOIM RODZAJU

Grafika (patefon) umieszczona na ulotce od razu budzi skojarzenia z DJem, wodzirejem czy orkiestrą weselną. Z projektu może skorzystać każdy, kto muzyką i śpiewem zarabia na życie. Druk ma klasyczną formę połączoną z oryginalnym układem treści – jeden łam na stronie głównej, dwa łamy w dwóch kolumnach na stronie drugiej. Na końcu każdej kolumny tekstu znajduje się miejsce na zdjęcie.
Nie znalazłeś odpowiedniego wzoru dla siebie? Design Zleć wykonanie indywidualnego projektu

Pokaż: