Ulotki - Informatyk

Zareklamuj działalność, dzięki której świat wydaje się być lepszym. Ulotki dla informatyków to idealny sposób na połączenie magii i ciekawości społeczeństwa.
Kategorie
Kategorie
Załaduj własny projekt Zleć wykonanie projektu
Osoba potrzebna w każdej branży, bez względu na skalę przedsięwzięcia i sposób organizacji firmy – informatyk. Bez wiedzy na temat komputerów, systemów operacyjnych, oprogramowań i sposobów na uporządkowanie chaosu w papierach nikt nie jest w stanie samodzielnie poprowadzić firmy, zajmując się jednocześnie dostawami i promowaniem biznesu. Antidotum na wszelkie zło okazuje się osoba, której można powierzyć wyżej wymienione obowiązki. Jeśli jesteś mózgiem informatycznym, nie siedź w kącie, a wyjdź do ludzi! Jesteś potrzebny i nie musisz martwić się o Klientów, lecz doskonała reklama pomoże zyskać nowych, stałych odbiorców Twoich usług. Pokaż światu, że bez Ciebie wiele rzeczy nie mogłoby funkcjonować, wiele z nich pozostawałoby w nieładzie i wiecznym bałaganie. Promocję własnej firmy bądź działalności zacznij od reklamy – to ona jest motorem napędowym do osiągnięcia sukcesu (nie tylko w branży). Propozycje w formie ulotek pozwolą w poukładany sposób przedstawić Cię w najlepszym świetle – wybierz odpowiedni motyw i działaj! Świat czeka na Ciebie!
Czytaj więcej
Pokaż:

BŁĘKIT, KTÓREMU MOŻNA ZAUFAĆ

Powszechnie uważa się, że jasnoniebieska koszula polityka wpływa na wzmocnienie jego pozytywnego wizerunku. Błękit od dawna kojarzony jest z zaufaniem, spokojem i wiedzą, dlatego też dominującymi kolorami na tym projekcie ulotki są biel i błękit. Grafika przedstawia czarny laptop z niebieskim monitorem.

MAKSYMALNA PRECYZJA I CIERPLIWOŚĆ

Projekt stosunkowo dużej ulotki reklamowej, w którym nacisk położono na treść kosztem formy. Nieskomplikowana grafika sugeruje precyzję wykonania i wysoką specjalizację. Projekt przeznaczony dla firm i usługodawców, którzy – by zdobyć klienta – muszą wykazać się wiedzą, doświadczeniem i profesjonalizmem.

KNOW-HOW INTERNETU I KOMPUTERA

Projekt ulotki przygotowany specjalnie dla profesjonalistów z szeroko rozumianej branży komputerowej i informatycznej. Tło w dwóch odcieniach szarości nie rozprasza i pomaga skoncentrować się na treści reklamy. Żółta, wyrazista grafika przedstawia procesor – jeden z najważniejszych podzespołów każdego komputera.

ŚWIAT KOMPUTERÓW NIE MA SEKRETÓW

Druk reklamowy o poziomej orientacji przeznaczony dla wszystkich, którzy są związani z szeroko rozumianą branżą komputerową/internetową i potrzebują ulotki, która pomieści spore ilości tekstu, by wyczerpująco przedstawić ofertę firmy. Kolorystyka nie rozprasza, a wyróżniający się znak graficzny (żółty kolor) sprawia, że ulotka jest łatwa do rozpoznania.

LICZY SIĘ TYLKO DOŚWIADCZENIE I WIEDZA

Pozioma forma dwustronnej ulotki pozwala zamieścić w niej spore ilości treści. Dynamizmu temu stonowanemu projektowi dodaje oryginalne łamanie tekstu: jeden łam na stronie głównej, dwa – na stronie drugiej. Dane kontaktowe zostały graficznie wyróżnione w dolnej części strony głównej – każdy typ danych w osobnej kolumnie z przyporządkowanym odpowiednim znakiem graficznym.

LAPTOP NA NIEBIESKO-SZARYM TLE

Dwustronny druk reklamowy o charakterystycznym logo (notebook z kursorem na monitorze), poziomej orientacji i spokojnej, szaro-niebieskiej kolorystyce. Projekt zawiera trzy pola tekstowe, które mogą zostać przeznaczone na prezentację firmy i jej oferty, a także wyodrębnione graficznie pola z danymi adresowymi oraz nazwą firmy.

JAK ZAPROSZENIE DO ŚWIATA KOMPUTERÓW

Projekt dwustronnej ulotki dedykowany specjalnie firmom i freelancerom, którzy zajmują się sprzedażą i naprawą sprzętu komputerowego, a także świadczą usługi w zakresie konfigurowania oprogramowania, czy projektowania stron internetowych. Głównym, związanym z profilem usług, motywem ulotki jest notebook.

KLASYKA, KTÓRA ZASKAKUJE I INTRYGUJE

Klasyczna, prostokątna forma ulotki, która wyróżnia się spośród innych dzięki swej prostocie, oszczędności formy i dominacji treści. Druk składa się z dwóch stron. Strona główna zawiera znak graficzny, spory akapit tekstu oraz wyodrębnione, przykuwające uwagę dane adresowe. Na drugiej stronie dominuje tekst (dwa duże akapity) oraz znak graficzny.

PROCESOR JAKO ZNAK ROZPOZNAWCZY

Klient, który otrzymuje taką ulotkę musi zwrócić na nią uwagę, chociażby z powodu oryginalnych dla tego typu druków szarości, wyróżniającej się grafiki i dużej ilości tekstu. Ten projekt przeznaczony jest dla profesjonalistów, którzy naprawdę znają się na komputerach, a zainteresowanie klientów wzbudzają dzięki wysokim kompetencjom, a nie feerii ulotkowych barw.
Nie znalazłeś odpowiedniego wzoru dla siebie? Design Zleć wykonanie indywidualnego projektu

Pokaż: