Ulotki - Agroturystyka

Miejsce pełne natury, ciszy i spokoju. To właśnie tego potrzeba nam po tygodniach harówki w pracy. Wyciszenie i nabranie energii na kolejne dni jest jak ukojenie, jak cisza po burzy, jak słońce po deszczu. Dobrze wiesz, czego potrzeba Twoim Klientom, jednak chciałbyś by ich liczba była znacznie większa. Może najwyższy czas postawić wszystko na jedną kartę? Proponujemy Ci skorzystanie z naszego darmowego, intuicyjnego programu i stworzenie osobistej ulotki.
Kategorie
Kategorie
Załaduj własny projekt Zleć wykonanie projektu
Nie musisz zatrudniać ekipy od designu, znawców programowania i projektanta. Sam zastąpisz tych ludzi! Przelej wszystkie myśli do programu i stwórz rzeczy niemożliwe! Zacznij od wybrania odpowiedniego szablonu. Niech myśl przewodnia motywu współgra z tematyką branży. Dodaj odpowiedni tekst – kilka informacji, dane kontaktowe, logo, którym się odznaczasz. Całokształt Twojej pracy zostanie przez nas profesjonalnie wydrukowany i wysłany pod podany w formularzu adres. Niech Twoja agroturystyka przynosi coraz większe korzyści, rozwija się i prężnie działa rozsławiając Twoje imię w każdym zakamarku kraju, a nawet poza nim!
Czytaj więcej
Pokaż:

ZDROWO, NATURALNIE, EKOLOGICZNIE

Dwustronna ulotka o poziomym układzie i ciepłych kolorach. Kojarzone naturą kolory (brąz, zieleń, żółty) zostały wykorzystane w grafice (wiejski domek stojący na trawie, za nim w tle słońce) i do prezentacji tekstu. Tło w kolorze białym. Dynamiczny układ tekstu ułatwia klientowi obiór treści. Na drugiej stronie istnieje możliwość zamieszczenia zdjęć bądź innych ilustracji związanych z prezentacją firmy.

ŻYCIE I DOM W ZGODZIE Z NATURĄ

Dwustronna ulotka w formacie A6 adresowana dla gospodarstw agroturystycznych oraz gospodarstw sprzedających produkty naturalne. Forma ta mieści zarówno obraz (miejsce na sześć ilustracji), jak i tekst (możliwość zaprezentowania zarówno samego gospodarstwa, jak i jego oferty). Wyróżnione graficznie dane adresowe ułatwią klientowi szybki kontakt z Państwem.

OBRAZ, KTÓRY MÓWI WSZYSTKO - NATURA

Ulotka w klasycznej formie (pionowy układ, format DL) przeznaczona do promowania gospodarstw agroturystycznych oraz firm zajmujących się sprzedażą produktów ekologicznych. Z tego projektu mogą skorzystać również sklepy ze zdrową żywnością, które chciałyby przedstawić swoją ofertę okolicznym mieszkańcom.
Nie znalazłeś odpowiedniego wzoru dla siebie? Design Zleć wykonanie indywidualnego projektu

Pokaż: