Ulotki - Zdrowie i Uroda - Salon Kosmetyczny

Salon kosmetyczny jest miejscem właściwym dla każdego chcącego zadbać o swoją urodę. Ulotka pomoże promować Twój biznes i osiągnąć zawodowy sukces!
Kategorie
Kategorie
Załaduj własny projekt Zleć wykonanie projektu
Człowiek uwielbia dbać zarówno o siebie, jak i o swoje otoczenie. Pokaż światu jak ważna jest odpowiednia pielęgnacja. Nie wiesz jak dotrzeć do potencjalnej grupy odbiorców Twoich usług? To proste! Co myślisz o ulotkach? Ta genialna, minimalistyczna reklama to połączenie smaku, kunsztu i idealnych sugestii w jedno. Kto by pomyślał, że salon kosmetyczny będzie najważniejszym miejscem na świecie… Nuta drzemiąca w Naszych wnętrzach uwielbia piękno – a każdy z Nas, bez wyjątku, przynajmniej w małym stopniu powinien być próżny, by je docenić. Nie czas jednak na takie rozważania. Zastanów się, co cechuje Twój zakład, co sprawia, że Twoja firma jest wyjątkowa i jak zadbać o to, by Klient czuł się w pełni usatysfakcjonowany jeszcze zanim jego noga postanie przed drzwiami salonu. Odpowiedź jest oczywista i prosta – czas wykreować ulotkę będącą Twoim odbiciem! Pokaż światu jaki urok drzemie we wnętrzu Twojego ciała. Wrażliwość i pomysłowość będą priorytetowymi cechami świadczącymi o głowie na karku i fachu w rękach.
Czytaj więcej
Pokaż:

OD GÓRY DO DOŁU

Pionowa ulotka w formacie DL to możliwość ułożenia grafiki i treści w ciekawy sposób. W naszej propozycji postanowiliśmy od góry zacząć z przytupem i użyć dużego detalu graficznego. Dłonie z efektownym manicurem skutecznie przykuwają wzrok i od razu sugerują temat reklamy. Kiedy już odbiorcę, czyli potencjalną klientkę, zainteresuje obrazek, w następnej kolejności zapozna się z treścią i prawdopodobnie zachowa ulotkę. Reklama z białym tłem, dodatkiem różu i zdjęciem perfekcyjnej realizacji dobrze działa na kobiece zmysły.

PRZYJEMNIE I CZYTELNIE

Pozioma forma ulotki pozwala na inne rozmieszczenie detali niż ma to miejsce w przypadku pionowego formatu. Zapewniliśmy tutaj ekspozycję dla nazwy twojego salonu albo imienia i nazwiska w sąsiedztwie pięknie zadbanych i ozdobionych dłoni, co od razu tworzy bardzo pozytywne skojarzenia u klientek. Poniżej pozostało wygodne pole tekstowe, gdzie można umieścić jakąś marketingową zachętę. Druga strona to powtórzenie detalu graficznego i jeszcze więcej miejsca na treść. Całość spina białe tło, na które przyjemnie się patrzy.

POKAŻ REALIZACJĘ, PODAJ INFORMACJĘ

W przypadku materiałów reklamowych wszelkich salonów z branży beauty, sprawdza się zwykle określony katalog detali graficznych. Za jeden ze skuteczniejszych można chyba uznać zdjęcia, które pokazują jakąś gotową realizację usługi lub specjalistkę podczas pracy. W tej propozycji wybraliśmy motyw perfekcyjnie wyglądających dłoni po zabiegu manicure, które z pewnością skutecznie skupią na sobie uwagę klientek dbających o wygląd. Detal graficzny podkreśla śnieżnobiałe tło, które z kolei świetnie eksponuje treść informacyjną.

DO SUKCESU JEDEN KROK…

Każdemu czasem należy się chwila relaksu i odpoczynku. Marząc, jesteśmy w stanie osiągnąć o wiele więcej, niż siedząc w miejscu i nie myśląc o niczym. Pokaż, jak wiele pomysłów siedzi w Twojej głowie i zacznij zdobywać to, co wydawało się Tobie nieosiągalne. Ulotka? Czemu nie! Piękna propozycja w różowej krasie uświetni nie tylko prezentację Twojej działalności, ale i magię wykonywanego fachu. Wszelkie salony dbające o zdrowie, urodę, zakłady kosmetyczne, salony masażu oraz technik relaksacyjnych z pewnością powinny powierzyć się tej propozycji. Czar sprawi, ze do sukcesu wystarczy jeden krok.

W UJĘCIU MAGII LOTOSU

Kiedy wydawać mogłoby się, że nic nie jest w stanie odwrócić kolei losu, na Twojej drodze staje wyjątkowa propozycja – reklama. Zastanawiasz się co może Tobie dać kawałek papieru z ciekawym motywem? Już wyjaśniamy: podniesienie rangi firmy, wybicie się ponad konkurencję, osiągnięcie zawodowego i życiowego sukcesu. Mało? Nie licz, że zdradzimy więcej – przekonaj się, jak wiele można osiągnąć dając od siebie tak niewiele. Oryginalna ulotka z motywem pełnym ciepła i ekspresyjnego czaru będzie wyjątkowo rozsławiała zakłady urody, salony SPA, kosmetyczki oraz salony dbające o zdrowie. Nie czekaj aż koleje losu potoczą się inaczej – weź sprawy w swoje ręce i walcz o sukces!

LUKSUS NA TWOJE ŻĄDANIE

Ochoczo podejmujesz wszelkie stawiane Ci wyzwania i zadania – wiesz, że tylko Ty jesteś w stanie zdominować konkurencję, jednak do tej pory nie znalazłeś złotego środka na swój zawodowy sukces. Nasza propozycja wychodzi Tobie naprzeciw. Doskonała w swojej formie ulotka to niezwykle trafna reklama dla kosmetyczek, salonów SPA, zakładów dbających o zdrowie i urodę. Jeśli marzysz o osiągnięciu zawodowego sukcesu, chcesz, by każdy dzień był dla Ciebie jak kolejna wygrana, nie zastanawiaj się dłużej – walcz o marzenia i osiągaj to, o czym inni nigdy nie śnili!
Nie znalazłeś odpowiedniego wzoru dla siebie? Design Zleć wykonanie indywidualnego projektu

Pokaż: