Wizytówki - Nieruchomość Strona 2

Pokaż:

DWA KLUCZE

Tło tej wizytówki jest ciemnoszare, a jej orientacja pionowa. Na dole, do żółtych ikon informacyjnych zostały dopasowane konkretne dane adresowe oraz telefoniczne. Wyżej, grubsza i wyraźną czcionką zapisana została nazwa firmy. Żółte klucze, znalazły się zarówno z przodu jak i z tyłu wizytówki. Z tyłu została również zapisana nazwa firmy.

DOM NA WZGÓRZU

Wizytówka z obu stron oblana została niebieskim kolorem. Na środku wizytówki umieszczony został zielony pasek. Na nim wypisane zostały niezbędne dane telefoniczne oraz adresowe. Wyżej, czarną grubszą czcionką zapisana została nazwa firmy. Z obu stron wizytówki umieszczona została branżowa grafika przedstawiająca domy na wzgórzu.

NIEBIESKI DUŻY DOM

Jasne tło na wizytówce pozwala w widoczny sposób wybić się z niego niebieskiej grafiki domu. Tył wizytówki nasuwa nam branżę, z jaka jest związana. Bez wątpienia chodzi o wynajem czy sprzedaż domów. Grafika z tyłu może być na tyle charakterystyczna, że zostaniesz zapamiętany przez swoich klientów. Z przodu wizytówki w łatwy i przejrzysty sposób umieścisz wszystkie dane teleadresowe.

TURKUSOWY DOM NA FIOLETOWYM TLE

Ciekawa grafika na tyle wizytówki została stworzona w turkusowym kolorze. Bardzo dobrze się to komponuje na fioletowym tle. Turkusowy dom może zastąpić Ci brakujące logo Twojej firmy. Staniesz się rozpoznawalny w branży, w której pracujesz. Z przodu wizytówki turkusowym kolorem umieścisz nazwę firmy, natomiast jasna czcionką wypiszesz wszystkie potrzebne dane teleadresowe.

KLUCZ Z DOMEM

Przód wizytówki został oblany szarym tłem. Z prawej strony, białą, wyraźną czcionką wypisane zostały wszystkie niezbędne dane adresowe i telefoniczne. Wyżej, na żółtym pasku, zaprojektowane zostało miejsce na zapisanie nazwy firmy. Obok w jasnym kółku umieszczona została branżowa grafika, która znalazła się również na odwrocie wizytówki.

DOM W KSZTAŁCIE KLUCZA

Szare tło wizytówki zostało uzupełnione o pomarańczowe i czarne elementy. Czarne są ikony informacyjne, które znalazły się na dole strony. Dopasowane do nich zostały, pomarańczową czcionką, najważniejsze dane teleadresowe. Wyżej, czarną czcionką zapisana jest nazwa firmy, a na pomarańczowym pasku znalazła się branżowa grafika.

KOLOROWE BLOKOWISKO

Wizytówka została oblana czerwonym tłem. Na dole został puszczony szary pasek, na którym zostały umieszczone, białą czcionką, najistotniejsze dane takie jak adres firmy, czy numer telefonu. Wyżej oraz na odwrocie wizytówki, znalazła się kolorowa grafika blokowiska. Nad nim w dwóch kolorach została zapisana nazwa firmy.

ZIELONY BLOK

Na dole tej jasnej wizytówki zostały umieszczone cztery białe paski. Na nich zieloną czcionką zostały wypisane najważniejsze dane telefoniczne i adresowe. Wyżej, również w białym pasku, zaprojektowane zostało miejsce na nazwę firmy. Obok niej znalazła się branżowa grafika przedstawiająca zielony blok.

BIAŁY KLUCZ

Wizytówka w całości została oblana niebieskim tłem, dzięki temu białe elementy stają się wyraźne i łatwo odszukać na niej informacje. Na dole wizytówki, pomiędzy białymi liniami, zostały wypisane wszystkie niezbędne dane teleadresowe. Wyżej, grubszą czcionką zapisana została nazwa firmy. Z obu stron znalazła się również grafika klucza.

MIESZKANIA W WIEŻOWCACH

Przód wizytówki został pokryty delikatnym, zielonym tłem. U góry znalazła się branżowa grafika trzech wieżowców. Pod nim, niebieską czcionką, zapisana została nazwa przedsiębiorstwa. W dolnej części wizytówki umieszczone zostały wszystkie najważniejsze dane teleadresowe. Z tyłu znalazła się grafika oraz nazwa firmy.

FIOLETOWE OSIEDLE

Dół wizytówki jest grafiką przedstawiająca fioletowe osiedle w dużym mieście. Wyżej, na turkusowym tle, fioletową czcionką zostały wypisane takie dane jak: adres firmy, numer telefonu, strona internetowa czy adres e-mail. Wyżej, grubsza czcionką zapisana została nazwa firmy. Na odwrocie również znalazła się branżowa grafika.

KLUCZYK POD DOMEM

Ciemne tło wizytówki zostało uzupełnione przez jasne elementy. Z prawej strony umieszczony został półprzezroczysty pasek, na którym znalazły się białe ikony informacyjne oraz branżowa grafika. Z prawej strony, białą i delikatną czcionką wypisane zostały wszystkie niezbędne dane teleadresowe oraz nazwa przedsiębiorstwa.

FUTURYSTYCZNY BUDYNEK

Jasne tło i trzy ułożone na sobie prostopadłościany tworzą nowoczesny wieżowiec. Trzy kolory użyte w projekcie tworzą spójną całość. Przód wizytówki ułożony jest w poziomej orientacji, przeciwnie niż tył. Szary pasek dochodzący do budynku pozwala na umieszczenie nazwy firmy. U dołu projektu jest możliwość czytelnego wypisania poszczególnych danych teleadresowych potrzebnych do kontaktu z Twoją firmą.

RÓŻOWE WIEŻOWCE

Wysokie wieżowce od razu kojarzą się z kupnem mieszkania bądź jego wynajmem. Tył wizytówki został zaprojektowany w orientacji pionowej, co daje możliwość ciekawie zakomponowania przestrzeni. Niebieskie pole u dołu może sugerować, że owe apartamenty mieszczą się nad morzem bądź posiadają piękne widoki zza okien. Przód wizytówki w orientacji poziomej pozwala na umieszczenie wszystkich potrzebnych informacji u dołu projektu.

KLUCZ POD DOMEM

Czarne tło, na którym znajduje się biały dom z kluczem od razu kojarzy się nam z kupnem wymarzonego "M". Dwa kolory użyte w projekcie pozwalają na dużą czytelność wszelakich informacji. Grafika domu z kluczem może posłużyć, jako logo Twojej firmy. Przednia część projektu daje możliwość wypisania w kolejności potrzebnych danych teleadresowych, co ułatwi kontakt z klientami.

MĘSKA DŁOŃ

Szaro-granatowe tło wizytówki, na którym pojawia się pokazująca dłoń dom bez wątpienia kojarzy się z biurem nieruchomości. Jeżeli Twoja firma zajmuje się wynajmę bądź sprzedażą ten projekt jest z pewnością dla Ciebie. Przednia część wizytówki została podzielona na dwie części. Na górnej białej swobodnie umieścisz dane teleadresowe, a na ciemniejszej pokażesz swoją profesje.

DOM Z KLUCZEM

Projekt wizytówki przedstawia dom i dopięty do niego klucz co nasuwa skojarzenia związane z wynajmem mieszkań. Niebieskie tło i pojawiający się komplet kluczy z tyłu wizytówki mogą posłużyć jako znak rozpoznawczy Twojej firmy. Przednia część projektu została zaprojektowana tak abyś w wyraźny sposób umieścił swoje dane teleadresowe potrzebne do kontaktu z twoją firmą.

DOM POD LUPĄ

Tył wizytówki to skomponowana cała przestrzeń w zdjęcie pokazujące plany budowlane, z których wyłania się gotowy dom. Zdjęcie to spowoduje, że zostaniesz zapamiętany wśród swoich klientów. Przód w orientacji pionowej pozwoli na umieszczenie zdjęcia głównego u góry projektu, natomiast na dole na szarym tle, delikatną i widoczną czcionką umieścisz potrzebne dane teleadresowe.

WIZUALIZACJA DOMU

Tył wizytówki to ciekawie zagospodarowane tło w brązowych kolorach w formie szachownicy, na którym wpisana jest wizualizacja budynku. Dom, który jest widoczny poprzez lupę daje poczucie, że ów projekt został stworzony fachowo i bardzo dokładnie.
Przednia część projektu pozwala na umieszczenie potrzebnych danych teleadresowych w widoczny sposób poprzez przesunięcie ku górze zdjęcia

WIEŻOWCE W KOLE

Szara z czarnym kołem, w której mieszczą się kontury wieżowców wizytówka nasuwa skojarzenia z branżą z jaką jest związana. Grafika na tyle projektu może posłużyć jako znak rozpoznawczy Twojej firmy czy logo. Przednia część projektu to pomniejszona
grafika przy której na podkreśleniu umieścisz nazwę swojej agencji. Dół wizytówki został zaprojektowany tak aby swobodnie wpisać dane teleadresowe.

GÓRSKI DOM

Niebieskie tło i wysokie, malownicze wzgórze na którym mieści się czerwony dom nasuwa skojarzenia z wynajmem bądź kupnem nieruchomości. Duże zielone pole na tyle wizytówki pozwala na umieszczenie nazwy działalności jaką prowadzisz. Przednia część projektu jest niemal podobna do tylnej. Zostało jednak wydłużone ciemne pole, żebyś swobodnie mógł wypisać dane teleadresowe takie jak adres czy numer telefonu.

WIEŻOWCE W KÓŁKU

Delikatne bladożółte tło na którym umieszczone są wysokie budynki daje skojarzenia z wynajmem bądź zakupem mieszkań. Element graficzny pojawiający się na wizytówce może zastąpić logo twojej firmy. Przód projektu to pomniejszona grafika, pod którą umieścisz swoje imię i nazwisko lub nazwę firmy. Natomiast poniżej potrzebne dane teleadresowe.

KOLOROWY DOM

Pionowy tył projektu wizytówki pozwala na umieszczenie grafiki kojarzącej się z wykonywaną profesją. Kolorowe i intensywne kolory na pewno zapadną w pamięć Twoim klientom. Przód w poziomej formie daje możliwość, obok grafiki umieszczenia nazwy firmy na zielonym tle. Biały pas na dole zaprojektowany został tak, aby w wyraźny sposób umieścić pozostałe informacje.

DOMU SZEREGOWE

Bordowe tło na którym umieszczone są domy z zabudowie szeregowej kojarzą się z zakupem bądź wynajmem nieruchomości. Tył wizytówki to wpisane w okrąg domy, które wyróżnią twoją firmę na tle innych z tej branży. Przednia część projektu to białe tło, domy i bordowy element, na którym z łatwością umieścisz potrzebne dane teleadresowe.

Pokaż: