Wizytówki - Wynajem mieszkań

Doskonale wiesz, co potrzeba każdemu Klientowi, który poprosi Cię o pomoc w wyborze mieszkania. Duży, przestronny dla rodziny, doskonale urządzony, nie za wielki dla świeżo upieczonego małżeństwa, czy też funkcjonalne, nie drogie dla studenta. Zabłyśnij na rynku nieruchomości i olśnij świat! Pokaż, że każda przeprowadzona przez Ciebie transakcja kończy się sukcesem. Zaprojektuj wizytówkę, aby każdy zainteresowany miał Ciebie „pod ręką”.
Kategorie
Kategorie
Załaduj własny projekt Zleć wykonanie projektu
Nie musisz zatrudniać projektantów i płacić niebagatelnych sum – sam weź sprawy w Swoje ręce i stwórz wizytówkę doskonałą. Wystarczy, że skorzystasz z naszego darmowego, intuicyjnego programu. Wybierz odpowiedni szablon, dodaj niezbędne informacje na temat firmy, dane kontaktowe. Jeśli doskonale zaplanujesz pracę, wizytówka będzie czytelna, i co najważniejsze – będzie przyciągała Klientów. Niech branża nieruchomości zyska nową, świeżą twarz. Pokaż, na co Cię stać. Wynajem mieszkań jest tym, czym się zajmujesz i co kochasz – zostań więc postrachem konkurencji i wybij się na wyżyny biznesowego świata!
Czytaj więcej
Pokaż:

CZERWONY DACH

Tło wizytówki jest jasnego koloru. Na dwóch przecinających się paskach umieszczone zostały czerwone ikony informacyjne oraz nazwa firmy. W miejscu ich przecięcia znalazła się branżowa grafika domu z czerwonym dachem. Na środku, czerwoną czcionką zostały wypisane wszystkie niezbędne dane teleadresowe.

BIAŁE DOMY SZEREGOWE

Żółte tło i ułożone na tyle wizytówki białe domy szeregowe od razu nasuwają branże, z jaką są związane. Bez wątpienia chodzi o nieruchomości. Białe domy mogą również zastąpić brakujące logo Twojej firmy. Z przody projektu swobodnie umieścisz dane teleadresowe, a na żółtym intensywnym pasku umieścisz w widoczny sposób nazwę swojej firmy.

DWA KLUCZE

Tło tej wizytówki jest ciemnoszare, a jej orientacja pionowa. Na dole, do żółtych ikon informacyjnych zostały dopasowane konkretne dane adresowe oraz telefoniczne. Wyżej, grubsza i wyraźną czcionką zapisana została nazwa firmy. Żółte klucze, znalazły się zarówno z przodu jak i z tyłu wizytówki. Z tyłu została również zapisana nazwa firmy.

DOM NA WZGÓRZU

Wizytówka z obu stron oblana została niebieskim kolorem. Na środku wizytówki umieszczony został zielony pasek. Na nim wypisane zostały niezbędne dane telefoniczne oraz adresowe. Wyżej, czarną grubszą czcionką zapisana została nazwa firmy. Z obu stron wizytówki umieszczona została branżowa grafika przedstawiająca domy na wzgórzu.

NIEBIESKI DUŻY DOM

Jasne tło na wizytówce pozwala w widoczny sposób wybić się z niego niebieskiej grafiki domu. Tył wizytówki nasuwa nam branżę, z jaka jest związana. Bez wątpienia chodzi o wynajem czy sprzedaż domów. Grafika z tyłu może być na tyle charakterystyczna, że zostaniesz zapamiętany przez swoich klientów. Z przodu wizytówki w łatwy i przejrzysty sposób umieścisz wszystkie dane teleadresowe.

TURKUSOWY DOM NA FIOLETOWYM TLE

Ciekawa grafika na tyle wizytówki została stworzona w turkusowym kolorze. Bardzo dobrze się to komponuje na fioletowym tle. Turkusowy dom może zastąpić Ci brakujące logo Twojej firmy. Staniesz się rozpoznawalny w branży, w której pracujesz. Z przodu wizytówki turkusowym kolorem umieścisz nazwę firmy, natomiast jasna czcionką wypiszesz wszystkie potrzebne dane teleadresowe.

KLUCZ Z DOMEM

Przód wizytówki został oblany szarym tłem. Z prawej strony, białą, wyraźną czcionką wypisane zostały wszystkie niezbędne dane adresowe i telefoniczne. Wyżej, na żółtym pasku, zaprojektowane zostało miejsce na zapisanie nazwy firmy. Obok w jasnym kółku umieszczona została branżowa grafika, która znalazła się również na odwrocie wizytówki.

DOM W KSZTAŁCIE KLUCZA

Szare tło wizytówki zostało uzupełnione o pomarańczowe i czarne elementy. Czarne są ikony informacyjne, które znalazły się na dole strony. Dopasowane do nich zostały, pomarańczową czcionką, najważniejsze dane teleadresowe. Wyżej, czarną czcionką zapisana jest nazwa firmy, a na pomarańczowym pasku znalazła się branżowa grafika.

KOLOROWE BLOKOWISKO

Wizytówka została oblana czerwonym tłem. Na dole został puszczony szary pasek, na którym zostały umieszczone, białą czcionką, najistotniejsze dane takie jak adres firmy, czy numer telefonu. Wyżej oraz na odwrocie wizytówki, znalazła się kolorowa grafika blokowiska. Nad nim w dwóch kolorach została zapisana nazwa firmy.

ZIELONY BLOK

Na dole tej jasnej wizytówki zostały umieszczone cztery białe paski. Na nich zieloną czcionką zostały wypisane najważniejsze dane telefoniczne i adresowe. Wyżej, również w białym pasku, zaprojektowane zostało miejsce na nazwę firmy. Obok niej znalazła się branżowa grafika przedstawiająca zielony blok.

BIAŁY KLUCZ

Wizytówka w całości została oblana niebieskim tłem, dzięki temu białe elementy stają się wyraźne i łatwo odszukać na niej informacje. Na dole wizytówki, pomiędzy białymi liniami, zostały wypisane wszystkie niezbędne dane teleadresowe. Wyżej, grubszą czcionką zapisana została nazwa firmy. Z obu stron znalazła się również grafika klucza.

MIESZKANIA W WIEŻOWCACH

Przód wizytówki został pokryty delikatnym, zielonym tłem. U góry znalazła się branżowa grafika trzech wieżowców. Pod nim, niebieską czcionką, zapisana została nazwa przedsiębiorstwa. W dolnej części wizytówki umieszczone zostały wszystkie najważniejsze dane teleadresowe. Z tyłu znalazła się grafika oraz nazwa firmy.

FIOLETOWE OSIEDLE

Dół wizytówki jest grafiką przedstawiająca fioletowe osiedle w dużym mieście. Wyżej, na turkusowym tle, fioletową czcionką zostały wypisane takie dane jak: adres firmy, numer telefonu, strona internetowa czy adres e-mail. Wyżej, grubsza czcionką zapisana została nazwa firmy. Na odwrocie również znalazła się branżowa grafika.

KLUCZYK POD DOMEM

Ciemne tło wizytówki zostało uzupełnione przez jasne elementy. Z prawej strony umieszczony został półprzezroczysty pasek, na którym znalazły się białe ikony informacyjne oraz branżowa grafika. Z prawej strony, białą i delikatną czcionką wypisane zostały wszystkie niezbędne dane teleadresowe oraz nazwa przedsiębiorstwa.

FUTURYSTYCZNY BUDYNEK

Jasne tło i trzy ułożone na sobie prostopadłościany tworzą nowoczesny wieżowiec. Trzy kolory użyte w projekcie tworzą spójną całość. Przód wizytówki ułożony jest w poziomej orientacji, przeciwnie niż tył. Szary pasek dochodzący do budynku pozwala na umieszczenie nazwy firmy. U dołu projektu jest możliwość czytelnego wypisania poszczególnych danych teleadresowych potrzebnych do kontaktu z Twoją firmą.

RÓŻOWE WIEŻOWCE

Wysokie wieżowce od razu kojarzą się z kupnem mieszkania bądź jego wynajmem. Tył wizytówki został zaprojektowany w orientacji pionowej, co daje możliwość ciekawie zakomponowania przestrzeni. Niebieskie pole u dołu może sugerować, że owe apartamenty mieszczą się nad morzem bądź posiadają piękne widoki zza okien. Przód wizytówki w orientacji poziomej pozwala na umieszczenie wszystkich potrzebnych informacji u dołu projektu.

KLUCZ POD DOMEM

Czarne tło, na którym znajduje się biały dom z kluczem od razu kojarzy się nam z kupnem wymarzonego "M". Dwa kolory użyte w projekcie pozwalają na dużą czytelność wszelakich informacji. Grafika domu z kluczem może posłużyć, jako logo Twojej firmy. Przednia część projektu daje możliwość wypisania w kolejności potrzebnych danych teleadresowych, co ułatwi kontakt z klientami.

MĘSKA DŁOŃ

Szaro-granatowe tło wizytówki, na którym pojawia się pokazująca dłoń dom bez wątpienia kojarzy się z biurem nieruchomości. Jeżeli Twoja firma zajmuje się wynajmę bądź sprzedażą ten projekt jest z pewnością dla Ciebie. Przednia część wizytówki została podzielona na dwie części. Na górnej białej swobodnie umieścisz dane teleadresowe, a na ciemniejszej pokażesz swoją profesje.

DOM Z KLUCZEM

Projekt wizytówki przedstawia dom i dopięty do niego klucz co nasuwa skojarzenia związane z wynajmem mieszkań. Niebieskie tło i pojawiający się komplet kluczy z tyłu wizytówki mogą posłużyć jako znak rozpoznawczy Twojej firmy. Przednia część projektu została zaprojektowana tak abyś w wyraźny sposób umieścił swoje dane teleadresowe potrzebne do kontaktu z twoją firmą.

WIEŻOWCE NA FIOLETOWYM TLE

Pozioma wizytówka z wysokimi wieżowcami kojarzy się z wynajmę bądź sprzedażą mieszkań. Dobrze dobrane tło do koloru budynków powoduje, że projekt ten jest idealny, a budynki umieszczone w sześciokącie ciekawie się prezentują. Z przedniej strony wizytówki
na ciemnozielonym pasku wypiszesz jasną prostą czcionką swoje dane teleadresowe.

WIEŻOWCE NA CZERWONYM TLE

Prosta ale jednocześnie Ciekawa grafika wieżowców na czerwonym tle podpowiada z jaką branżą się wiąże. Wszystkie kolory zawarte na wizytówce bardzo dobrze do siebie pasują tworząc udany projekt. Z tyłu wizytówki możesz wpisać nazwę swojej firmy czy umieścić logo. Z przodu natomiast jasną czcionką uzupełnisz pozostałe potrzebne dane.
Nie znalazłeś odpowiedniego wzoru dla siebie? Design Zleć wykonanie indywidualnego projektu

Pokaż: