Wizytówki online Strona 26

Pokaż:

KOLOROWY POCIĄG

Z obu stron wizytówki tło jest w kolorze żółtym. W lewym górnym rogu zaprojektowane zostało miejsce na zapisanie nazwy firmy. Przez środek, w trzech kolumnach wypisane zostały wszystkie niezbędne dane telefoniczne i adresowe. Z lewej strony oraz na odwrocie wizytówki znalazła się branżowa grafika.

BIAŁY AUTOBUS

Najważniejsze dane, takie jak adres, numer telefonu, strona internetowa czy adres e-mail umieszczony został w dolnej części wizytówki. Nad nimi umieszczona jest nazwa firmy. To wszystko ułożone jest na pomarańczowym tle. Branżowa grafika, która znajduje się na obu stronach wizytówki przedstawia biały autobus.

RYSUNEK APARATU NA ŻÓŁTYM TLE

Lekkie pasujące do siebie kolory tworzą interesujące podkład wizytówki. Ciekawa grafika składająca się z kilku kresek układa się w aparat fotograficzny, który wybija się z delikatnego tła. Tył delikatnie ciemniejszy, ale i równie lekki pozwala na umieszczenie u góry projektu nawy firmy. Grafika aparatu i dane teleadresowe umieszczone w sposób wyśrodkowany dają poczucie dobrze zagospodarowanej kompozycji.

ZGASZONA ZIELEŃ Z WRZOSEM

Okrąg, który widnieje z przedniej strony przypomina nieco zamykający się obiektyw podczas robienia zdjęć. Zjawisko to od razu nasuwa nam branże z która mamy do czynienia. Ciemna zgaszona zieleń bardzo dobrze komponuje się z kolorem jasnego wrzosu. W górnej części wizytówki bez problemu umieścisz nazwę swojej agencji artystycznej wraz z logo. Natomiast na jaśniejszym jej polu wpiszesz resztę potrzebnych swoich danych.

INTENSYWNA KRATACiekawa kreacja jaka ma miejsce na wizytówce na pewno przyciąga wzrok. Koszula w jaka ubrany jest fotograf ma mocną i intensywna kratę, która tworzy ciekawy efekt. Tył w tym projekcie jest bardzo spokojny i estetyczny. U góry znajdziesz wystarczająco dużo miejsca aby umieścić logo i nazwę firmy a pod spodem w wyraźny sposób pozostałe dane teleadresowe.

NIEBIESKI AUTOBUS

Dolna część wizytówki pokryta jest białym tłem. Na nim czarną czcionką zapisane zostały takie dane jak adres lokalu, strona internetowa, numery telefonu oraz adres e-mail. Wyżej umieszczona została nazwa firmy. Górna część p pokryta jest żółtym tłem. Na środku wizytówki oraz na jej odwrocie umieszczona została branżowa grafika.

ŻÓŁTY GIMBUS

Wizytówka optycznie została podzielona na dwie części. W dolnej, która ma białe tło, czerwoną czcionką wypisane zostały najważniejsze dane telefonicznie i adresowe. Wyżej oraz na odwrocie wizytówki umieszczona została branżowa grafika żółtego gimbusa. Nad nim, czerwoną czcionką zapisana została nazwa przedsiębiorstwa.

CZARNY AUTOBUS

Ta biała wizytówka ustawiona jest pionowo. W trzech czarnych paskach zapisane zostały wszystkie najważniejsze dane takie jak: adres lokalu, jego nazwa, strona internetowa, numery telefonów oraz adres e-mail. Na samej górze oraz na odwrocie wizytówki umieszczona została branżowa grafika autobusu na czarnym tle.

NIEBIESKO-ŻÓŁTY BUS

Wizytówka oblana jest jasnożółtym tłem. W dolnej części, ciemną czcionka zapisane zostały najważniejsze dane teleadresowe oraz internetowe. W górnej części, niebieską czcionką zapisana została nazwa przedsiębiorstwa. Obok niej, oraz na odwrocie wizytówki znalazła się branżowa grafika przedstawiająca niebiesko-żółty autobus.

BIAŁA SŁUCHAWKA

Wizytówka została oblana zielonym tłem. Na samym dole, białą, grubą czcionką zapisana została nazwa firmy. Wyżej w białym polu zaprojektowane zostało miejsce na wypisanie najważniejszych danych telefonicznych, adresowych i internetowych. Z prawej strony umieszczona została branżowa grafika białej słuchawki telefonicznej na czerwonym tle.

KONSULTANT Z SŁUCHAWKAMI

Z lewej strony wizytówki, grubą, ciemną czcionką zapisana została nazwa firmy. Nad nią oraz na odwrocie wizytówki umieszczona została branżowa grafika konsultanta z słuchawkami. Z prawej strony w trzech rzędach wypisane zostały niezbędne dane teleadresowe, które zostały uzupełnione o ikony informacyjne.

KOBIETA W CALL CENTER

Główną grafiką tej wizytówki, która znajduje się po obu jej stronach przedstawia kobietę pracująca w call center. Niżej, na niebieskim pasku zapisana została nazwa przedsiębiorstwa. Na czterech kolejnych, niebieskich paskach wypisane zostały wszystkie niezbędne dane telefoniczne, adresowe oraz internetowe.

ZARYS TELEMARKETERKI

Prowadzisz call center? Twoi pracownicy potrafią zdziałać cuda w sprzedaży telefonicznej? Jeśli tak to ta wizytówka jest dla ciebie. Przód wizytówki na samej górze umieszczona została grafika przedstawiająca zarys telemarketerki. Niżej zapisana została nazwa firmy. Na dole wypisane zostały wszystkie niezbędne dane teleadresowe.

SŁUCHAWKA I SMARTFON

Na dole wizytówki umieszczone zostały trzy prostokąty, w które wpisane zostały najważniejsze dane takie jak adres lokalu, numery telefonu, strona internetowa oraz adres e-mail. Wyżej, na szarym tle zapisana została nazwa firmy oraz branżowa grafika. Grafika znalazła się również na odwrocie wizytówki.

TELEFON JAK INTERNETOWA MAŁPA

Wizytówka z dwóch stron oblana została ciemnym odcieniem zielonego. U góry oraz na odwrocie wizytówki znalazła się grafika przedstawiająca słuchawkę telefonu przypominającą znaczek internetowej małpy. Niżej jasną czcionką zapisana została nazwa firmy. Na samym dole umieszczone zostały dane teleadresowe.

NIEBIESKIE SŁUCHAWKI

Przód wizytówki ma białe tło. Na dole, w trzech kolumnach wypisane są wszystkie niezbędne dane teleadresowe. Ponad nimi umieszczona została nazwa przedsiębiorstwa. Nad nią na zielonym kółku znalazła się grafika niebieskich słuchawek z mikrofonem. Grafika została powtórzona na odwrocie wizytówki, które jest zielone.

WIFI ŚWIAT

Wizytówka posiada niebieskie tło. Na dole, białą czcionką zapisane zostały wszystkie dane telefoniczne i adresowe. Wyżej, pomiędzy dwoma czarnymi kreskami, umieszczona została nazwa przedsiębiorstwa. Nad nazwą oraz na odwrocie wizytówki umieszczona została branżowa grafika przedstawiająca kulę ziemską oraz znaczki wifi.

LUDZIK Z SŁUCHAWKAMI

Jeśli wizytówka ma czarne tło, to najlepszym kolorem dla elementów jest biały. Na samej górze, tej pionowej wizytówki umieszczona jest branżowa grafika. Niżej, na białym pasku zapisana została nazwa firmy. W dolnej części wypisane zostały takie dane jak adres lokalu, numery telefonów, adres e-mail oraz strona internetowa.

RÓŻOWY TELEFON

Cała wizytówka ma białe tło. W dolnej części różową czcionką, w dwóch kolumnach wypisane zostały: adres lokalu, strona internetowa, numery telefonów oraz adres e-mail. Wyżej, grubszą, lecz również różową czcionką zapisana została nazwa firmy. Obok niej znalazła się branżowa grafika przedstawiająca różowego smartfona.

TELEFON Z WIFI

Dolna część wizytówki ma białe tło. Na nim czarną czcionką, zapisane zostały wszystkie niezbędne dane telefonicznie, adresowe oraz internetowe. Wyżej, na zielonym tle umieszczona została branżowa grafika przedstawiająca telefon z wifi oraz nazwa firmy. Te dwa elementy zostały powtórzone na odwrocie wizytówki.

SMARTFON Z WĄSEM

Na przeciwległych końcach wizytówki umieszczone zostały dwa jasnożółte paski. Pomiędzy nimi znalazło się białe pole, w które czarną czcionką wpisane zostały najważniejsze dane telefonicznie i adresowe, a z lewej strony zapisana została nazwa firmy. Na dolnym pasku znalazła się grafika przedstawiająca smartfon z wąsami i okularami.

FIOLETOWE SMARTFONY

Białe tło i delikatny napis na tyle wizytówki z pewnością zapadnie w pamięć Twoim potencjalnym klientom. Nowoczesna forma projektu z pewnością trafi do wielu młodych osób. Z przodu projektu obok ciekawej grafiki smartfonów umieścisz wszystkie niezbędne dane teleadresowe, natomiast nad grafiką wyeksponujesz nazwę swojej firmy.

TELEFON DOTYKOWY

Większa część z przodu wizytówki oblana jest różowym tłem. Na nim, umieszczone zostały cztery jasne paski, na których wypisane zostały wszystkie niezbędne dane telefoniczne, adresowe oraz internetowe. Na górze znajduje się żółty pasek, na którym umieszczona została branżowa grafika oraz nazwa przedsiębiorstwa.

SMARTFON Z NIEBIESKIM WYŚWIETLACZEM

Przód wizytówki przedstawia czarnego smartfona z niebieskim wyświetlaczem. Na ekranie telefonu, białą, delikatną czcionką wypisane zostały najważniejsze dane telefoniczne, adresowe oraz internetowe. Tył wizytówki pokryty jest niebieskim tłem, a na jej środku powtórzona została grafika dotykowego telefonu.

Pokaż: