Wizytówki online Strona 28

Pokaż:

GITARY ELEKTRYCZNE

Tłem dla tej wizytówki jest świetna fotografia gitar elektrycznych. Z przodu zdjęcie zostało pokryte zielonym, półprzezroczystym filtrem. Dzięki temu, biała czcionką użyta do wypisania niezbędnych danych telefonicznych, adresowych oraz nazwy firmy, jest widoczna i rzuca się w oczy. Z tyłu zdjęcie jest już bez tak mocnego filtra.

CZERWONE KIELISZKI

Z prawej strony wizytówki, czerwona czcionką wypisane zostały wszystkie niezbędne dane telefonicznie i adresowe. W środku projektu umieszczono białe kółko, w które wpisana została grafika dwóch czerwonych kieliszków. U góry wizytówki zaprojektowane zostało miejsce na zapisanie nazwy lokalu. Z tyłu wizytówki powtórzona została nazwa lokalu oraz grafika.

RÓŻOWY TOAST

W tej wizytówce zostały wykorzystane tylko dwa kolory. Tło wizytówki jest różowe. Ciemniejszym odcieniem różowego zapisana została nazwa lokalu oraz stworzona została branżowa grafika. Niżej, w trzech prostokątach, białą czcionką wypisane zostały wszystkie niezbędne dane telefoniczne, adresowe oraz internetowe.

BALONOWE SERCA

Wizytówka zorientowana jest pionowo. W górnej części umieszczona została grafika czerwonych balonów w kształcie serca. Na środku, w szarym pasku zapisana została nazwa lokalu. Na dole, czarną czcionką wypisane zostały wszystkie niezbędne dane telefoniczne i adresowe. Branżowa grafika balonów znalazła się również na odwrocie wizytówki.

ZŁOTE OBRĄCZKI

Z prawej strony wizytówki, na złotym tle, umieszczona jest grafika białych obrączek. Na biało zapisana jest również nazwa lokalu. Z prawej strony, na białym tle, czarną czcionką zapisane zostały wszystkie niezbędne dane teleadresowe. Z tyłu wizytówki umieszczona jest branżowa grafika przedstawiająca dwie złote obrączki.

DWA SERCA

Wizytówka została pokryta różowym tłem. Niżej, na ciemniejszym odcieniu różowego, białą czcionka wypisane zostały niezbędne dane telefoniczne, adresowe i internetowe. Wyżej na jaśniejszym odcieniu zapisana została nazwa lokalu. Z przodu oraz z tyłu wizytówki umieszczona jest branżowa grafika przedstawiająca dwa serca.

KLASYCZNA FLORA

W dolnej części wizytówki umieszczony została ciemno różowy pasek. Na nim, białą, delikatną czcionką wypisane zostały takie dane jak adres, numer telefonu, strona internetowa oraz adres e-mail. Nad paskiem zaprojektowane zostało miejsce na zapisanie nazwy firmy. Całość dopełniona została przez branżową grafikę.

KIELISZKI Z SZAMPANEM

Cała wizytówka oblana została różowym tłem. W białym pasku zapisana została nazwa firmy, a z drugiej strony umieszczona została branżowa grafika. Czarną czcionką, z prawej strony wizytówki zaprojektowane zostało miejsce na zapisanie najważniejszych danych takich jak adres czy telefon. Z tyłu powtórzona została branżowa grafika.

KAPELUSZ I WĄSY

Wizytówka z przodu pokryta jest białym tłem. W górnej części oraz na odwrocie wizytówki umieszczona jest grafika przedstawiająca wąsy i kapelusz. Niżej, czerwoną czcionką wypisane zostały dane osobowe. W dolnej części, delikatniejszą czcionką zapisane zostały wszystkie niezbędne dane teleadresowe.

KOLOROWE FAJERWERKI

W lewym górnym rogu na dwóch paskach, wypisane są dane osobowe. Niżej, czarną czcionką wypisane są takie dane jak: adres lokalu, strona internetowa, numer telefonu oraz adres e-mail. Z prawej strony, oraz na odwrocie wizytówki umieszczona została branżowa grafika przedstawiająca kolorowe fajerwerki.

KOLOROWE FLAGI

Organizujesz imprezy plenerowe? Twoją specjalnością się festyny? Jeśli tak, to ta wizytówka powstała z myślą o tobie. Grafiką, która jest z obu stron projektu, jest sznurek z kolorowymi flagami, czyli częsty motyw imprez plenerowych. Niżej czerwoną oraz czarna czcionką zostały wypisane wszystkie niezbędne dane.

CZARNA MUSZKA

Wizytówka utrzymana jest w eleganckiej stylistyce. Na czerwonym tle, białą czcionką zapisane są wszystkie dane, które powinny znaleźć się na wizytówce. Wyżej, w różowym kółku umieszczona została grafika czarnej muchy. Ten sam motyw znajduje się na odwrocie wizytówki. Cały projekt pokryty jest czarnym tłem.

NUTA I MIKROFON

Ta wizytówka jest bardzo kolorowa, dzięki czemu będzie przyciągać wzork potencjalnych klientów. W górnej części, na czerwonym tle umieszczona jest grafika nuty i mikrofonu. Niżej zaprojektowane zostało miejsce na zapisania nazwy firmy. W dwóch jasnych paskach wypisane zostały wszystkie najważniejsze dane teleadresowe.

DWIE MASKI

Przód wizytówki zorientowany jest pionowo. W górnej części, na jasnoniebieskim tle została umieszczona grafika dwóch masek. Niżej, białą czcionką zapisana została nazwa firmy oraz jej profil. Na dwóch turkusowych paskach zapisane zostały wszystkie dane telefonicznie, adresowe i internetowe. Z tyłu powtórzono branżową grafikę.

FIOLETOWA MASKA

Wizytówka została pokryta różowym tłem. Przez środek została poprowadzona biała kreska, w którą wpisane zostały dane osobowe. Niżej, białą, delikatną czcionką wypisane zostały wszystkie niezbędne dane telefoniczne, adresowe i internetowe. Grafika fioletowej maski została umieszczona z obu stron wizytówki.

KULA I KRĘGIEL

Z przodu wizytówki tło jest białe. W górnej części umieszczony został pomarańczowy pasek, w który wpisana została nazwa lokalu. Z prawej strony znalazło się miejsce na branżową grafikę. Z prawej strony, czarną czcionką wypisane zostały niezbędne dane teleadresowe. Tył wizytówki jest pomarańczowy, a na białym pasku umieszczona została grafika.

ZESTAW DO KRĘGLI

Wizytówka przyciągnie wzrok swoimi niebanalnymi kolorami oraz rozłożeniem tekstu. Tło z obu stron jest brązowe. W lewym dolnym rogu, białą czcionką wypisane został wszystkie niezbędne dane teleadresowe. Z prawej strony umieszczone zostały dane internetowe. Na środku wizytówki oraz na odwrocie znalazła się branżowa grafika. Nazwa lokalu znajduje się z przodu wizytówki, w jej górnej części.

SZCZĘŚLIWY EMOTIKON

Wizytówka została oblana niebieskim tłem. Z prawej strony wizytówki zaprojektowane zostało miejsce na wypisanie takich danych jak: adres lokalu, strona internetowa, numer telefonu oraz adres e-mail. Wyżej, białą czcionką zapisana została nazwa lokalu. Obok niej, oraz na odwrocie wizytówki umieszczona została branżowa grafika.

KONCERT NA ŻYWO

W twoim klubie odbywają się koncerty na żywo? Jeśli tak, to ta wizytówka powstała z myślą o twojej firmie. Z prawej strony, na czarnym tle, białą wyraźną czcionką, wypisane zostały takie dane jak adres, numer telefonu, czy strona internetowa lokalu. Grubszą czcionką zapisana została nazwa lokalu. Po lewej stronie umieszczona została fotografia z koncertu.

OLDSCHOOLOWE RADIO

Wizytówka utrzymana jest w oldschoolowym stylu. Na czerwonym tle umieszczone został dwa ciemnożółte prostokąty. Na dole, czarną czcionką wypisane zostały wszystkie najpotrzebniejsze dane telefoniczne i adresowe. W drugim prostokącie zapisana została nazwa klubu muzycznego. Obok niego umieszczona jest branżowa grafika.

ZŁOTA PŁYTA

Z lewej strony wizytówki, czarną, elegancką czcionką zapisane zostały takie dane jak: adres firmy, numery telefonów oraz dane internetowe. W środku wizytówki znalazły się trzy złote ikony informacyjne. Z prawej strony, pod nazwą lokalu umieszczona została branżowa grafika przedstawiająca złotą płytę w cylindrze.

BIAŁE SŁUCHAWKI

Wizytówka z obu stron została pokryta zielonym tłem. W dolnej części wizytówki umieszczona została grafika przedstawiająca czarny cień dj z białym, wyrazistymi słuchawkami na uszach. Wyżej, białą i widoczną czcionką wypisane zostały wszystkie niezbędne dane telefoniczne, adresowe i internetowe. Na odwrocie zaprojektowane zostało miejsce na dane osobowe.

ZIELONA KOLUMNA

Wizytówka została podzielona na dwie części. Na dole, na zielonym tle, białą czcionką wypisane są takie dane jak: numery telefonu, adres firmy oraz strona internetowa i adres e-mail. Wyżej na białym tle, zieloną czcionką zapisana została nazwa firmy. Zielona jest również kolumna umieszczona na środku wizytówki.

KOLUMNA NA NIEBIESKIM TLE

Wizytówka została oblana szarym tłem. Na jaśniejszych paskach, wypisane zostały numery telefonów oraz adres e-mail. Pomiędzy nimi znalazły się wypisane dane adresowe oraz strona internetowa. W białym, grubym pasku umieszczona została nazwa przedsiębiorstwa. Całość dopełniona jest przez branżową grafikę w niebieskim kole.

Pokaż: