Wizytówki online Strona 28

Pokaż:

SŁUCHAWKA I SMARTFON

Na dole wizytówki umieszczone zostały trzy prostokąty, w które wpisane zostały najważniejsze dane takie jak adres lokalu, numery telefonu, strona internetowa oraz adres e-mail. Wyżej, na szarym tle zapisana została nazwa firmy oraz branżowa grafika. Grafika znalazła się również na odwrocie wizytówki.

TELEFON JAK INTERNETOWA MAŁPA

Wizytówka z dwóch stron oblana została ciemnym odcieniem zielonego. U góry oraz na odwrocie wizytówki znalazła się grafika przedstawiająca słuchawkę telefonu przypominającą znaczek internetowej małpy. Niżej jasną czcionką zapisana została nazwa firmy. Na samym dole umieszczone zostały dane teleadresowe.

NIEBIESKIE SŁUCHAWKI

Przód wizytówki ma białe tło. Na dole, w trzech kolumnach wypisane są wszystkie niezbędne dane teleadresowe. Ponad nimi umieszczona została nazwa przedsiębiorstwa. Nad nią na zielonym kółku znalazła się grafika niebieskich słuchawek z mikrofonem. Grafika została powtórzona na odwrocie wizytówki, które jest zielone.

WIFI ŚWIAT

Wizytówka posiada niebieskie tło. Na dole, białą czcionką zapisane zostały wszystkie dane telefoniczne i adresowe. Wyżej, pomiędzy dwoma czarnymi kreskami, umieszczona została nazwa przedsiębiorstwa. Nad nazwą oraz na odwrocie wizytówki umieszczona została branżowa grafika przedstawiająca kulę ziemską oraz znaczki wifi.

LUDZIK Z SŁUCHAWKAMI

Jeśli wizytówka ma czarne tło, to najlepszym kolorem dla elementów jest biały. Na samej górze, tej pionowej wizytówki umieszczona jest branżowa grafika. Niżej, na białym pasku zapisana została nazwa firmy. W dolnej części wypisane zostały takie dane jak adres lokalu, numery telefonów, adres e-mail oraz strona internetowa.

RÓŻOWY TELEFON

Cała wizytówka ma białe tło. W dolnej części różową czcionką, w dwóch kolumnach wypisane zostały: adres lokalu, strona internetowa, numery telefonów oraz adres e-mail. Wyżej, grubszą, lecz również różową czcionką zapisana została nazwa firmy. Obok niej znalazła się branżowa grafika przedstawiająca różowego smartfona.

TELEFON Z WIFI

Dolna część wizytówki ma białe tło. Na nim czarną czcionką, zapisane zostały wszystkie niezbędne dane telefonicznie, adresowe oraz internetowe. Wyżej, na zielonym tle umieszczona została branżowa grafika przedstawiająca telefon z wifi oraz nazwa firmy. Te dwa elementy zostały powtórzone na odwrocie wizytówki.

SMARTFON Z WĄSEM

Na przeciwległych końcach wizytówki umieszczone zostały dwa jasnożółte paski. Pomiędzy nimi znalazło się białe pole, w które czarną czcionką wpisane zostały najważniejsze dane telefonicznie i adresowe, a z lewej strony zapisana została nazwa firmy. Na dolnym pasku znalazła się grafika przedstawiająca smartfon z wąsami i okularami.

FIOLETOWE SMARTFONY

Białe tło i delikatny napis na tyle wizytówki z pewnością zapadnie w pamięć Twoim potencjalnym klientom. Nowoczesna forma projektu z pewnością trafi do wielu młodych osób. Z przodu projektu obok ciekawej grafiki smartfonów umieścisz wszystkie niezbędne dane teleadresowe, natomiast nad grafiką wyeksponujesz nazwę swojej firmy.

TELEFON DOTYKOWY

Większa część z przodu wizytówki oblana jest różowym tłem. Na nim, umieszczone zostały cztery jasne paski, na których wypisane zostały wszystkie niezbędne dane telefoniczne, adresowe oraz internetowe. Na górze znajduje się żółty pasek, na którym umieszczona została branżowa grafika oraz nazwa przedsiębiorstwa.

SMARTFON Z NIEBIESKIM WYŚWIETLACZEM

Przód wizytówki przedstawia czarnego smartfona z niebieskim wyświetlaczem. Na ekranie telefonu, białą, delikatną czcionką wypisane zostały najważniejsze dane telefoniczne, adresowe oraz internetowe. Tył wizytówki pokryty jest niebieskim tłem, a na jej środku powtórzona została grafika dotykowego telefonu.

KONTUR LAPTOPA

Wizytówka z obu stron pokryta jest głębokim czarnym kolorem. Z prawej strony, delikatną czcionką wypisane zostały wszystkie dane telefonicznie, adresowe oraz internetowe. Z lewej strony umieszczona została branżowa grafika przedstawiająca kontury laptopa. Wyżej umieszczona została nazwa przedsiębiorstwa.

TWARDY DYSK

Środek wizytówki został zagospodarowany tak, aby znalazły się w nim wszystkie dane, takie jak numer telefonu, adres e-mail, strona internetowa i adres lokalu. Na samej górze został poprowadzony biały pasek, na którym zapisana została nazwa firmy. Z jego prawej strony umieszczona została branżowa grafika.

BIAŁO-ZIELONY LAPTOP

Górna część wizytówki pokryta jest zielonym tłem. Na nim umieszczona została grafika białego laptopa. Obok niej zaprojektowane zostało miejsce na zapisanie nazwy przedsiębiorstwa. Na dole, umieszczone zostało białe tło. Na nim znalazło się miejsce na zapisanie najważniejsze dane teleadresowe i internetowe.

MONITOR I KLAWIATURA

Wizytówka z obu stron obalana jest niebieskim tłem. Z lewej strony, białą czcionką wypisane zostały najważniejsze dane, takie jak adres, telefon, czy strona internetowa. Z prawej na półprzezroczystej grafice umieszczona została nazwa firmy. Na odwrocie wizytówki znalazła się grafika w całej okazałości.

NIEBIESKI MONITOR

Szare tło wizytówki pozwoli na wydobycie z niej niebieskiej grafiki monitora. Patrząc na ten projekt bez wątpienia nasuwają nam się skojarzenia związane z branżą komputerową czy choćby nawet z jej sprzedażą. Grafika może też zastąpić Ci brakujące logo firmy. Z przodu projektu jest wiele miejsca abyś swobodnie umieścił dane teleadresowe.

DIZAJNERSKI MONITOR

Wizytówka ułożona jest pionowo. Górna połowa ma białe tło. Na nim, niebieską czcionką zapisana została nazwa firmy. W dolnej połowie, która jest niebieska, czarną czcionka wypisane zostały takie dane jak adres lokalu, strona internetowa, numery telefonów oraz adres e-mail. Na środku wizytówki znalazła się branżowa grafika.

MYSZKA I KLAWIATURA

Przód wizytówki pokryta jest czerwonym tłem. Na czterech paskach, o różnych odcieniach żółtego, wypisane zostały wszystkie najważniejsze dane telefoniczne, adresowe i internetowe. Nad nimi zaprojektowane zostało miejsce na zapisanie nazwy firmy. Na samej górze oraz na odwrocie wizytówki znalazła się branżowa grafika.

BIAŁY MONITOR

W dolnej części wizytówki znalazły się, wypisane białą czcionką, najważniejsze dane telefoniczne i adresowe. Dane internetowe zostały umieszczone pod czerwona kreską. W górnej części wizytówki zaprojektowane zostało miejsce na nazwę firmy. Obok niej oraz na odwrocie umieszczona została branżowa grafika.

BIAŁY KOMPUTER

Białe tło wizytówki i biała grafika komputera sprawiają, że ten projekt z pewnością wyróżni się na tle innych z tej branży. Grafika komputera może stać się znakiem rozpoznawalnym Twojej firmy i z pewnością odniesiesz sukces. Z tyłu projektu na białym tle umieścisz nazwę firmy oraz pozostałe dane, a niebieski pasek dopełni całość kompozycji.

KOMPUTER STACJONARNY

Cała wizytówka została oblana turkusowym kolorem. Z prawej strony, na czarnym pasku umieszczona została nazwa przedsiębiorstwa. Obok paska umieszczona została branżowa grafika przedstawiająca komputer stacjonarny. W prawym dolnym rogu zostały umieszczone najważniejsze dane telefoniczne, adresowe oraz internetowe.

BIAŁY LAPTOP

Wizytówka została optycznie podzielona na dwie części. Na dole, na białym tle, czerwoną czcionką wypisane zostały niezbędne dane takie jak adres, numer telefonu oraz dane internetowe. Wyżej, na czerwonym tle znalazło się miejsce na zapisanie nazwy firmy, a po przeciwległej stronie umieszczona została branżowa grafika.

KLUCZ I LAPTOP

Wizytówka została pokryta odblaskowym, pomarańczowym tłem. Na dole, w białym polu, czarną czionką wypisane zostały najważniejsze dane telefoniczne, adresowe i internetowe. W górnej części wizytówki umieszczona została nazwa firmy oraz branżowa grafika przedstawiająca klucz oraz laptopa. Grafika znalazła się również na odwrocie wizytówki.

KOLOROWY SZEŚCIAN

Na dole wizytówki, w trzech kolumnach wypisane zostały najważniejsze dane takie jak adres, numery telefonów. Na środku wizytówki oraz na jej odwrocie umieszczona została grafika kolorowego sześcianu. Na samej górze, delikatną białą czcionką zapisane zostały dane osobowe. Cała wizytówka pokryta została zielonym tłem.

Pokaż: