Wizytówki online Strona 38

Pokaż:

KOLOROWY ODKURZACZ

Wizytówka z obu stron została oblana zielonym kolorem. Z przodu, żeby tchnąć w nią trochę życia, zostały wstawione dwa czerwone prostokąty. W nie zostały wypisane: adres firmy oraz dane internetowe. Pomiędzy nimi znalazło się miejsce na numery telefonu. Z lewej strony umieszczona została grafika kolorowego odkurzacza.

LODÓWKA W FIOLETOWYM KÓŁKU

Tło tej wizytówki jest w kolorze różowym. Z prawej strony na czterech paskach o różnym nasyceniu koloru zostały wypisane dane, takie jak: adres, numer telefonu czy e-mail. Wyżej fioletową czcionką zapisana została nazwa przedsiębiorstwa. Z lewej strony danych kontaktowych, w fioletowym kółku została umieszczona grafika lodówki.

LODÓWKA NA ZIELONYM TLE

Intensywna zieleń tła potrzebuje jasnego przełamania. W tym projekcie zastosowane zostały białe elementy. Na dole, w białej ramce wypisane zostały najważniejsze dane adresowe i telefoniczne. Wyżej grubszą czcionką zapisana jest nazwa firmy. Całość wizytówki dopełnia branżowa grafika przedstawiająca lodówkę.

TELEWIZOR KINESKOPOWY

Przednia część wizytówki, która pokryta jest brązowym tłem, posiada kilka elementów. Na samej górze znalazła się branżowa grafika telewizora kineskopowego. Niżej zapisana jest nazwa firmy. Na dole wizytówki wypisane zostały najważniejsze dane, takie jak adres, telefon czy adres e-mailowy. Na odwrocie powtórzona została branżowa grafika.

TELEWIZOR Z KINESKOPEM

Prowadzisz serwis sprzętu telewizyjnego lub sprzedajesz telewizory? Jeśli tak to tą wizytówkę zaprojektowaliśmy z myślą o tobie. Na niebieskim tle, białą czcionką wypisane zostały najważniejsze dane, takie jak adres, numer telefonu, czy mail firmowy. Wyżej umieszczono nazwę przedsiębiorstwa a nad nią znalazła się branżowa grafika.

DOMOWE SPRZĘTY

W dolnej i górnej części tej wizytówki zostały umieszczone fioletowe kształty geometryczne. Pomiędzy nimi znalazły się zapisane fioletową czcionką niezbędne dane telefoniczne, internetowe i adresowe. Poniżej umieszczoną nazwę firmy, a pod nią znalazło się branżowe zdjęcie przedstawiające sprzęty domowego użytku.

KOLOROWY TELEWIZOR

Wizytówka jest ułożona w orientacji pionowej, tak aby wiele elementów nie zasłaniało się nawzajem. Na dole białą delikatną czcionką wypisane zostały najważniejsze dane teleadresowe. Wyżej, większą czcionką umieszczona została nazwa przedsiębiorstwa. Całość projektu dopełniona jest przez grafikę telewizora, która została powtórzona na odwrocie.

SZARA PRALKA

W dwóch ciemnoszarych prostokątach znalazły się: adres firmy oraz jej dane internetowe. W jaśniejszym umieszczone zostały numery telefonów. Na białym tle znalazła się branżowa grafika szarej pralki. Pod nią, szarą wyraźną czcionką zapisana została nazwa firmy. Grafika znalazła się również na odwrocie wizytówki.

FIOLETOWA PRALKA

Prowadzisz sklep z RTV i AGD? Masz serwis pralek? Jeśli tak to ta wizytówka jest stworzona specjalnie dla ciebie. Wizytówka została pokryta żółtym tłem. W białym, szerokim pasku umieszczona jest nazwa firmy, a obok znalazła się grafika fioletowej pralki. Niżej fioletową czcionką wypisane zostały najważniejsze dane teleadresowe.

ADAPTER MUZYCZNY

Dół wizytówki pokryty został białym tłem. Na nim czarną, delikatną czcionką zapisane zostały najważniejsze dane, takie jak adres czy numer telefonu. Wyżej na żółtym tle, czarną czcionką zapisane zostały dane osobowe i nazwa firmy. Pomiędzy tłami oraz na odwrocie wizytówki znalazła się grafika adaptera muzycznego.

CIENIOWANY WINYL

Na środku żółtej wizytówki został umieszczony prostokąt z ciemniejszym odcieniem żółtego. Na nim znalazły się wszystkie informacyjne elementy. Z prawej strony wypisane zostały dane teleadresowe. Wyżej, białą i wyraźną czcionką zapisana została nazwa firmy. Na samej górze znalazła się grafika cieniowanej płyty winylowej.

CZARNA KOLUMNA

Wizytówka została oblana szarym tłem. W trzech czarnych ramkach zostały wypisane najważniejsze dane teleadresowe. Wyżej, grubszą czcionką została zapisana nazwa kancelarii. Na samej górze znalazła się cześć grafiki przedstawiającej kolumnę. Grafika w całości została umieszczona na odwrocie wizytówki.

MŁOTEK SĘDZIOWSKI

Wizytówka pracownika branży prawnej powinna być stonowana i bez zbędnych, krzykliwych elementów. Na delikatnym tle, z prawej strony umieszczona została grafika młotka sędziowskiego. Umieszczona została również na odwrocie wizytówki, jednak tam jest w kolorze. Niezbędne dane teleadresowe oraz osobowe zostały zapisane czarną czcionką.

BIAŁY DOM NA NIEBIESKIM TLE

Tło całej wizytówki jest ciemnoniebieskie. Na dole, na białym pasku umieszczona została nazwa firmy, a wyżej na czerwonym jej profil. Z prawej strony, białą, delikatną czcionką wypisane zostały takie dane jak adres firmy, numer telefonu czy adres e-mail. Z prawej strony, oraz na odwrocie wizytówki została umieszczona branżowa grafika.

DWUPIĘTROWY DOM

Na jasnozielonym tle zostały umieszczone niebieskie paski. Każdy z nich ma przypisana ikonę informacyjną, przy której zaprojektowane zostało miejsce na wypisanie konkretnej informacji, jak numer telefonu czy adres firmy. Nad nimi, niebieską czcionką zapisana została nazwa firmy. Obok niej znalazła się branżowa grafika.

ŻÓŁTY KONTUR DOMU

Tło wizytówki zostało pokryte niebieskim kolorem. Pomiędzy dwoma żółtymi liniami znalazły się zaprojektowane zostało miejsce na wypisanie najważniejszych danych takich jak: adres, numer telefonu, czy dane internetowe. Wyżej żółtą czcionką zapisana została nazwa firmy. Całość wizytówki dopełniona jest żółtą grafiką domu.

NIEBIESKI WIEŻOWIEC

Z przodu białej wizytówki umieszczone zostały najważniejsze dane, takie jak: nazwa firmy, jej adres, numery telefonów, adres strony internetowej oraz e-mail. Pod danymi znalazła się półprzezroczysta grafika niebieskiego wieżowca wśród zieleni. Grafika tym razem w pełni kolorowa znalazła się na odwrocie wizytówki.

CZERWONY DOMEK

Ciekawe rozłożenie elementów i oryginalne połączenie kolorów pozwolą na wybicie się tej wizytówki spośród konkurencji. Część, na której wypisane są najważniejsze dane teleadresowe jest w kolorze czerwonym. Reszta tła jest ciemnozielona. Na niej znalazła się czerwona nazwa firmy oraz czerwona grafika domu jednorodzinnego.

CZARNY DOM

Wizytówka została oblana turkusowym tłem. W górnej części znalazło się miejsce na wyraźne zapisanie nazwy firmy. Obok niej znalazła się branżowa grafika czarnego domu. Niżej, czarną czcionką wypisane zostały niezbędne dane telefoniczne, adresowe i internetowe. Na odwrocie znalazła się powtórzona grafika czarnego domu.

ZIELONE WIEŻOWCE

Przód wizytówki pokryty jest zielonym tłem. Z prawej strony, białą czcionką wypisane zostały najważniejsze dane teleadresowe firmy. Wyżej, grubą i czarną czcionką zapisana została nazwa firmy. Obok w białym kółku znajduje się grafika trzech zielonych wieżowców. Motyw ten pojawił się również na odwrocie wizytówki.

DOM W KWADRACIE

Na szarym tle świetnie sprawdzają się czarne i żółte elementy. Z lewej strony, czarną czcionką wypisane zostały numery telefonów, adres firmy, jej strona oraz adres e-mail. Wyżej, grubszą czcionką zapisana została nazwa firmy. Całość dopełnia grafika przedstawiająca żółty dom wpisany w żółty kwadrat.

ŻÓŁTO BRĄZOWE TŁO

Wizytówka została optycznie podzielona na dwie części. W dolnej, która została pokryta ciemnobrązowym tłem, żółtą czcionką zostały wypisane niezbędne dane teleadresowe. Dla uporządkowania zostały one oddzielone żółtymi liniami. Wyżej na jasnożółtym tle umieszczona została grafika wraz z nazwą firmy.

DOM W CZARNYM KWADRACIE

Ciekawe tło wizytówki oraz łatwość w odnalezieniu najważniejszych informacji pozwoli na szybkie dotarcie do potencjalnych klientów. Tło złożone jest z kilkunastu pasków z różnym odcieniem zieleni. Na dole, na ciemniejszym, półprzezroczystym pasku wypisane zostały najważniejsze dane teleadresowe. Wyżej czarną czcionką zapisana jest nazwa firmy. Czarna jest również branżowa grafika.

FUTURYSTYCZNY BUDYNEK

Wizytówka została pokryta zielonym tłem. Na samym dole, jasną, delikatną czcionką zapisane zostały niezbędne dane teleadresowe. Wyżej, grubsza czcionką zapisana została nazwa firmy. Główną grafiką tej wizytówki jest futurystyczny budynek, który umieszczony został zarówno z przodu jak i z tyłu wizytówki.

Pokaż: