Wizytówki online Strona 40

Pokaż:

CZARNY KLAPS

Na dole wizytówki znalazły się czarne romby, które nawiązują do wzoru umieszczonego na klapsie filmowym. Grafika samego klapsa znalazła się w górnej części wizytówko na czarnym pasku. Pomiędzy tymi dwoma elementami, czarną, wyraźną czcionką zapisane zostały najważniejsze dane o firmie oraz jej nazwa.

KLAPS FILMOWY

Na białym tle wizytówki znalazły się czarne elementy. Czarną i wyraźną czcionką zapisane zostały najważniejsze dane takie jak: adres stacjonarny, numer telefonu, adres mailowy i strona internetowa. Wyżej, grubą czcionką zapisana została nazwa firmy. Obok umieszczono branżową grafikę przedstawiająca klapsa filmowego.

KOLOROWE POLAROIDY

Z przodu wizytówki umieszczone zostało zdjęcie, które pokryte zostało półprzezroczystym białym tłem. Czarną czcionką zapisane zostały najważniejsze dane teleadresowe oraz nazwa przedsiębiorstwa. Z tyłu umieszczone zdjęcie kolorowych polaroidów wiszących na sznurku. Całość składa się w dobrą kompozycję.

ZDJĘCIA Z POLAROIDA

Wizytówka jest oblana ciepłym niebieskim kolorem. Białą czcionką wypisane zostały takie dane jak adres studia, numery telefonów oraz dane internetowe. Na białym pasku znalazły się ikony informacyjne, a na jego końcu umieszczona została grafika zdjęć z polaroida. Obok czerwoną czcionką, zapisana została nazwa firmy.

ZIELONY APARACIK

Dolna część wizytówki została pokryta zielonym tłem. Biała czcionka, którą wypisane zostały niezbędne dane teleadresowe, wybija się z tego tła, pozwalając na szybkie znalezienie potrzebnych informacji. Wyżej, na jasnym tle znalazła się branżowa grafika zielonego aparatu oraz zapisana została nazwa przedsiębiorstwa.

DWIE MIGAWKI

Prosta, a zarazem elegancka wizytówka zawsze przyciąga potencjalnych klientów. Na dole wizytówki znalazł się żółty pasek. Na nim szarą czcionką wypisane zostały niezbędne dane teleadresowe. Na szarym tle umieszczono ciemny pasek, na którym żółtą czcionką zapisana została nazwa firmy. Całość dopełnia branżowa grafika dwóch migawek.

CIEKAWA GRAFIKA

Wizytówka wyróżnia się spośród konkurencji ciekawą grafiką i nieszablonową kompozycją. Grafika przedstawia postać trzymającą kolorowy aparat fotograficzny. Niżej pomarańczową czcionką zapisana została nazwa firmy. Niżej w pomarańczowych paskach, białą czcionką, wypisane zostały najistotniejsze dane teleadresowe.

KOLOROWY APARAT

Wizytówka z obu stron została pokryta zielonym tłem. Z lewej strony znajduje się branżowa grafika białego aparatu z kolorowymi elementami. Z prawej strony szarą czcionką wypisane zostały takie dane jak adres stacjonarny, numer telefonu czy adres internetowy. Wyżej żółtą czcionką zapisana została nazwa firmy.

APARAT NA SZARYM PASKU

Ten projekt można podsumować jednym słowem: prostota. Dół wizytówki to wypisane niezbędne dane adresowe i telefoniczne oddzielone od siebie pionowymi kreskami. Wyżej, na szarym pasku znalazła się, zapisana białą czcionką, nazwa firmy. Obok umieszczona została grafika aparatu. Branżowa ilustracja wraz z szarym paskiem znalazła się również na odwrocie wizytówki.

APARAT NA ŻÓŁTYM TLE

Wizytówka z obu stron została pokryta pomarańczowym tłem. Na czterech białych paskach zostały wypisane najważniejsze dane teleadresowe. Na samej górze, białą czcionką zaprojektowane zostało miejsce na nazwę firmy. Całość projektu dopełnia branżowa grafika przedstawiająca biały aparat na żółtym sześciokącie.

BIAŁO-CZARNA MIGAWKA

Dół wizytówki, w ciekawym kształcie został pokryty czarnym tle. Na nim, pod ikonami graficznymi zostały wypisane najważniejsze dane adresowe oraz kontaktowe. Wyżej na białym tle znalazło się miejsce na zapisanie nazwy firmy oraz biało-czarną grafikę migawki. Z tyłu wizytówki kolory zostały odwrócone.

APARAT W CZERWONYM KÓŁKU

Na jasnym tle wizytówki znalazły się czerwone oraz niebieskie elementy. Z prawej strony w czerwonych kółkach zostały umieszczone ikony informacyjne. Do nich przypisane zostały konkretne dane teleadresowe. W górnej części wizytówki znalazła się branżowa grafika aparatu w czerwonym kółku i zapisana na niebiesko nazwa firmy.

BRĄZOWY APARAT

Lewa strona wizytówki posiada jasno turkusowe tło. Na nim znajduje się brązowa grafika aparatu oraz nazwa firmy. Na żółtym pasku umieszczone zostały ikony informacyjne. Reszta przodu wizytówki pokryta została brązowym tłem, a dane teleadresowe zostały zapisana lekką, jasną czcionką. Na odwrocie znalazła się branżowa grafika wraz z nazwą zakładu.

BIAŁA MIGAWKA

Czarne tło pokrywa całą wizytówkę. Białą czcionką wypisane zostały najważniejsze dane teleadresowe. Czarne ikony informacyjne zostały wyróżnione białymi prostokątami. Białą czcionką zapisana została również nazwa firmy. Na samej górze znajduje się ciekawa grafika białej migawki otoczonej różnymi kształtami.

IMPONUJĄCA KOLEKCJA

Tłem tej wizytówki jest fotografia przedstawiająca imponującą kolekcję starych aparatów. Z lewej strony, na fioletowym, półprzezroczystym tle zostały wypisane niezbędne dane zarówno adresowo jak i kontaktowe. Wyżej zaprojektowane zostało miejsce na nazwę firmy. Całość jest świetnie ze sobą połączona i idealnie przedstawia branżę fotograficzną.

ŻÓŁTE SZKŁO

Dół tej pionowej wizytówki jest żółte, dzięki czemu wybija się spośród innych w tej branży. Na nim białą czcionką zapisana została nazwa firmy, najważniejsze dane teleadresowe oraz ikony informacyjne. Wyżej, na białym tle umieszczona została branżowa grafika aparatu z żółtym szkłem obiektywu. Grafika znalazła się również na odwrocie wizytówki.

NIEBIESKI OBIEKTYW

Szare tło, z białymi elementami zawsze zdaje egzamin. Biała, kontrastowa czcionka została użyta do wypisania numerów telefonów, adresu e-mail oraz sklepu stacjonarnego oraz strona internetowa firmy. Na środku znalazła się grafika obrysu aparatu z niebieskim obiektywem. Na samej górze znalazło się miejsce na zapisanie nazwy firmy.

RÓŻOWY APARAT

Przez środek wizytówki został poprowadzony czarny pasek. Na nim znalazła się nazwa firmy oraz numery telefonów. Za równo nad paskiem, jak i pod nim wypisana została reszta niezbędnych danych adresowych i kontaktowych. Z lewej strony paska umieszczona została grafika różowego aparatu. Grafika wraz z paskiem z nazwą firmy znalazła się również na odwrocie wizytówki.

CZERWONY SPRZĘT FOTO

Prowadzisz sklep z akcesoriami fotograficznymi? Masz swoje profesjonalne studio fotograficzne? Jeśli tak, to ta wizytówka powstała z myślą o tobie. Z prawej strony Umieszczony został czerwony prostokąt, w który wpisane zostały niezbędne dane teleadresowe. Z prawej znalazła się nazwa firmy. Na odwrocie umieszczona została branżowa grafika.

CZARNA LUSTRZANKA

Prosty przekaz i branżowa grafika to klucz do udanej wizytówki. Z prawej strony wypisane zostały najważniejsze dane teleadresowe. W lewym górnym rogu znalazła się fotografia przedstawiająca czarną lustrzankę. Z jej końców wychodzą czarne paski. Na jednym z nich została zapisana nazwa firmy. Na odwrocie wizytówki powtórzone zostało zdjęcie aparatu.

NIEBIESKI APARAT

Na białym tle tej pionowej wizytówki znalazły się niebieskie kontrastowe elementy. Na niebieskim tle, umieszczonym z przodu wizytówko, wypisane zostały najważniejsze dane takie jak: adres salonu, strona internetowa, numer telefonu oraz adres e-mail. Wyżej zapisana została nazwa firmy. Całość dopełniona została niebieską grafiką aparatu.

RÓŻOWA MIGAWKA

Tło wizytówki z obu stron jest białe. Z lewej strony zapisany został adres stacjonarny oraz strona internetowa. Po drugiej stronie zapisane zostały: numer telefonu oraz adres e-mail. Na środku zaprojektowane zostało miejsce na nazwisko pracownika i nazwę firmy. Obok znalazło się miejsce na branżową grafikę różowej migawki w kształcie serca.

OZDOBNA RAMKA

Projekt tej wizytówki nawiązuje do biało-czarnej fotografii z przed lat. Szare tło, na którym czarną czcionką zapisane zostały takie dane jak: numery telefonów, adres mailowy, stacjonarny czy strona internetowa, zostały uzupełnione o białe elementy. Są nimi: nazwa firmy oraz staromodna ozdobna ramka. Te dwa ostatnie elementy znalazły się również na odwrocie wizytówki

SERCE Z MIGAWKI

Dwa odcienie różowego dzielą wizytówką na dwie części. Na dole, na jaśniejszym tle zostały wypisane niezbędne dale adresowe i kontaktowe. Wyżej na ciemniejszym odcieniu różowego znalazło się miejsce na zapisanie nazwiska pracownika oraz nazwy firmy. Całość dopełnia branżowa grafika przedstawiająca migawkę w kształcie serca.

Pokaż: