Wizytówki online Strona 48

Pokaż:

KOLOROWY APARAT

Wizytówka z obu stron została pokryta zielonym tłem. Z lewej strony znajduje się branżowa grafika białego aparatu z kolorowymi elementami. Z prawej strony szarą czcionką wypisane zostały takie dane jak adres stacjonarny, numer telefonu czy adres internetowy. Wyżej żółtą czcionką zapisana została nazwa firmy.

APARAT NA SZARYM PASKU

Ten projekt można podsumować jednym słowem: prostota. Dół wizytówki to wypisane niezbędne dane adresowe i telefoniczne oddzielone od siebie pionowymi kreskami. Wyżej, na szarym pasku znalazła się, zapisana białą czcionką, nazwa firmy. Obok umieszczona została grafika aparatu. Branżowa ilustracja wraz z szarym paskiem znalazła się również na odwrocie wizytówki.

APARAT NA ŻÓŁTYM TLE

Wizytówka z obu stron została pokryta pomarańczowym tłem. Na czterech białych paskach zostały wypisane najważniejsze dane teleadresowe. Na samej górze, białą czcionką zaprojektowane zostało miejsce na nazwę firmy. Całość projektu dopełnia branżowa grafika przedstawiająca biały aparat na żółtym sześciokącie.

BIAŁO-CZARNA MIGAWKA

Dół wizytówki, w ciekawym kształcie został pokryty czarnym tle. Na nim, pod ikonami graficznymi zostały wypisane najważniejsze dane adresowe oraz kontaktowe. Wyżej na białym tle znalazło się miejsce na zapisanie nazwy firmy oraz biało-czarną grafikę migawki. Z tyłu wizytówki kolory zostały odwrócone.

APARAT W CZERWONYM KÓŁKU

Na jasnym tle wizytówki znalazły się czerwone oraz niebieskie elementy. Z prawej strony w czerwonych kółkach zostały umieszczone ikony informacyjne. Do nich przypisane zostały konkretne dane teleadresowe. W górnej części wizytówki znalazła się branżowa grafika aparatu w czerwonym kółku i zapisana na niebiesko nazwa firmy.

BRĄZOWY APARAT

Lewa strona wizytówki posiada jasno turkusowe tło. Na nim znajduje się brązowa grafika aparatu oraz nazwa firmy. Na żółtym pasku umieszczone zostały ikony informacyjne. Reszta przodu wizytówki pokryta została brązowym tłem, a dane teleadresowe zostały zapisana lekką, jasną czcionką. Na odwrocie znalazła się branżowa grafika wraz z nazwą zakładu.

BIAŁA MIGAWKA

Czarne tło pokrywa całą wizytówkę. Białą czcionką wypisane zostały najważniejsze dane teleadresowe. Czarne ikony informacyjne zostały wyróżnione białymi prostokątami. Białą czcionką zapisana została również nazwa firmy. Na samej górze znajduje się ciekawa grafika białej migawki otoczonej różnymi kształtami.

IMPONUJĄCA KOLEKCJA

Tłem tej wizytówki jest fotografia przedstawiająca imponującą kolekcję starych aparatów. Z lewej strony, na fioletowym, półprzezroczystym tle zostały wypisane niezbędne dane zarówno adresowo jak i kontaktowe. Wyżej zaprojektowane zostało miejsce na nazwę firmy. Całość jest świetnie ze sobą połączona i idealnie przedstawia branżę fotograficzną.

ŻÓŁTE SZKŁO

Dół tej pionowej wizytówki jest żółte, dzięki czemu wybija się spośród innych w tej branży. Na nim białą czcionką zapisana została nazwa firmy, najważniejsze dane teleadresowe oraz ikony informacyjne. Wyżej, na białym tle umieszczona została branżowa grafika aparatu z żółtym szkłem obiektywu. Grafika znalazła się również na odwrocie wizytówki.

NIEBIESKI OBIEKTYW

Szare tło, z białymi elementami zawsze zdaje egzamin. Biała, kontrastowa czcionka została użyta do wypisania numerów telefonów, adresu e-mail oraz sklepu stacjonarnego oraz strona internetowa firmy. Na środku znalazła się grafika obrysu aparatu z niebieskim obiektywem. Na samej górze znalazło się miejsce na zapisanie nazwy firmy.

RÓŻOWY APARAT

Przez środek wizytówki został poprowadzony czarny pasek. Na nim znalazła się nazwa firmy oraz numery telefonów. Za równo nad paskiem, jak i pod nim wypisana została reszta niezbędnych danych adresowych i kontaktowych. Z lewej strony paska umieszczona została grafika różowego aparatu. Grafika wraz z paskiem z nazwą firmy znalazła się również na odwrocie wizytówki.

CZERWONY SPRZĘT FOTO

Prowadzisz sklep z akcesoriami fotograficznymi? Masz swoje profesjonalne studio fotograficzne? Jeśli tak, to ta wizytówka powstała z myślą o tobie. Z prawej strony Umieszczony został czerwony prostokąt, w który wpisane zostały niezbędne dane teleadresowe. Z prawej znalazła się nazwa firmy. Na odwrocie umieszczona została branżowa grafika.

CZARNA LUSTRZANKA

Prosty przekaz i branżowa grafika to klucz do udanej wizytówki. Z prawej strony wypisane zostały najważniejsze dane teleadresowe. W lewym górnym rogu znalazła się fotografia przedstawiająca czarną lustrzankę. Z jej końców wychodzą czarne paski. Na jednym z nich została zapisana nazwa firmy. Na odwrocie wizytówki powtórzone zostało zdjęcie aparatu.

NIEBIESKI APARAT

Na białym tle tej pionowej wizytówki znalazły się niebieskie kontrastowe elementy. Na niebieskim tle, umieszczonym z przodu wizytówko, wypisane zostały najważniejsze dane takie jak: adres salonu, strona internetowa, numer telefonu oraz adres e-mail. Wyżej zapisana została nazwa firmy. Całość dopełniona została niebieską grafiką aparatu.

RÓŻOWA MIGAWKA

Tło wizytówki z obu stron jest białe. Z lewej strony zapisany został adres stacjonarny oraz strona internetowa. Po drugiej stronie zapisane zostały: numer telefonu oraz adres e-mail. Na środku zaprojektowane zostało miejsce na nazwisko pracownika i nazwę firmy. Obok znalazło się miejsce na branżową grafikę różowej migawki w kształcie serca.

OZDOBNA RAMKA

Projekt tej wizytówki nawiązuje do biało-czarnej fotografii z przed lat. Szare tło, na którym czarną czcionką zapisane zostały takie dane jak: numery telefonów, adres mailowy, stacjonarny czy strona internetowa, zostały uzupełnione o białe elementy. Są nimi: nazwa firmy oraz staromodna ozdobna ramka. Te dwa ostatnie elementy znalazły się również na odwrocie wizytówki

SERCE Z MIGAWKI

Dwa odcienie różowego dzielą wizytówką na dwie części. Na dole, na jaśniejszym tle zostały wypisane niezbędne dale adresowe i kontaktowe. Wyżej na ciemniejszym odcieniu różowego znalazło się miejsce na zapisanie nazwiska pracownika oraz nazwy firmy. Całość dopełnia branżowa grafika przedstawiająca migawkę w kształcie serca.

RÓŻOWY APARAT

Z lewej strony, wizytówka został pokryta różowym tłem. Na nim znajduje się ciekawa grafika przedstawiająca biały aparat. Z prawej strony, na białym tle wypisane zostały najważniejsze dane teleadresowe oraz nazwa firmy. Na odwrocie znajdziemy różowy pasek z białą nazwą przedsiębiorstwa. Na jego końcu znalazła się branżowa grafika.

MŁODZI NA TANDEMIE

Jesteś fotografem ślubnym, organizujesz wesela lub po prostu działasz w branży ślubnej? Jeśli tak to ta wizytówka jest zaprojektowana specjalnie dla ciebie. Na czarnym pasku, który znajduje się na dole wizytówki zostały wypisane najważniejsze dane teleadresowe. Wyżej, na turkusowym tle znalazła się nazwa firmy, a całość dopełnia grafika młodej pary jadącej na tandemie.

PIĘKNY KWIAT

Prosta wizytówka, która przypadnie do gustu nawet najwybredniejszym klientów. Z prawej strony, czarnymi i wyraźnymi literami wypisane zostały najważniejsze dane kontaktowe. Nad nimi zaprojektowane zostało miejsce na nazwę firmy. Z prawej strony znalazła się grafika przedstawiająca delikatny fioletowy kwiat.

ELEGANCKI WZÓR

Wizytówka została pokryta eleganckim, aczkolwiek prostym wzorem. Na dole wizytówki został poprowadzony biały pasek. Na nim, zieloną czcionką wypisane zostały najważniejsze dane telefoniczne i adresowe. Wyżej, na drugim białym pasku znalazło się miejsce na nazwisko pracownika i nazwę firmy. Całość jest prosta, a zarazem ekskluzywna.

OTWARTA KSIĄŻKA

Na pomarańczowym tle, w dolnej części wizytówki, czarną czcionką zostały wypisane: numer telefonu, adres mailowy, strona internetowa i adres placówki. Obok zostały umieszczone białe ikony informacyjne. Powyżej zapisana została nazwa firmy. Nad nią, na żółtym tle zostało zaprojektowane miejsce na logo, lub branżowa grafika otwartej książki.

KOMIKSOWE CHMURKI

Przód wizytówki został otoczony czarną ramką. W środku na wielobarwnym tle zostały wypisane niezbędne dane teleadresowe. Z prawej strony, w komiksowej chmurce zostało zaprojektowane miejsce na imię, nazwisko i profesję twojego pracownika. Na odwrocie, obok dwóch komiksowych chmurek, została zapisana nazwa firmy.

PÓŁKA ZE SŁOWNIKAMI

Jesteś lektorem językowym, masz szkołę języków obcych, lub udzielasz korepetycji? Ta wizytówka stworzona jest specjalnie dla ciebie. W górnej części, została umieszczona grafika półki, na której znajdują się słowniki różnych języków. Jest to prosty przekaz, że pracujesz w branży językowej. Poniżej, została zapisana nazwa twojej firmy, a pod nią, wypisane są najważniejsze dane teleadresowe.

Pokaż: