Wizytówki online Strona 47

Pokaż:

KOLOROWY PROJEKTOR

Niesztampowe kolory tej wizytówki pozwolą jej wybić się na tle konkurencji. Tło pokryte zostało żółtym kolorem. Z lewej strony umieszczona ostała grafika kolorowego projektora, z którego wychodzi zielona smuga światła. Na niej umieszczona została nazwa firmy. Niżej, zieloną czcionką zapisane został niezbędne dane teleadresowe.

ZIELONY PROJEKTOR

Ciemnoszare tło pokrywa całą wizytówkę. Z przodu jaśniejszym odcieniem szarości wypisane zostały najważniejsze dane teleadresowe. Białą, grubą czcionką zapisana została nazwa firmy. Jaśniejszym odcieniem szarości umieszczono grafikę projektora filmowego. Na odwrocie, obok nazwy firmy znalazła się zielona grafika projektora.

TAŚMA FILMOWA

Pod każdą ikoną informacyjną zostały umieszczona pomarańczowe prostokąty. Wpisane w nie zostały najważniejsze dane teleadresowe. Wyżej czarną i wyraźną czcionką zapisano nazwę twojego przedsiębiorstwa. Całość projektu dopełniona jest o pomarańczowy okrąg, w który wpisana została czarna taśma filmowa.

CZARNY PROJEKTOR

Większa część wizytówki pokryta jest pomarańczowym tle. Na nim, po za ikonami informacyjnymi, znalazły się niezbędne dane adresowe i telefoniczne. Wyżej, na białym tle umieszczono nazwę firmy. Z prawej strony znalazła się czarna grafika przedstawiająca projektor filmowy. Ta sama grafika została umieszczona również na odwrocie wizytówki.

SZARY KLAPS

Na tej wizytówce możemy znaleźć różne odcienie szarości. Najjaśniejsza znajduje się z lewej strony. Na takim tle znalazł się adres firmy i jej strona internetowa. Na ciemniejszym tle wypisany został numer telefonu oraz e-mail firmowy. Ciemnym odcieniem szarego zapisana została nazwa firmy oraz jej logo, którym jest klaps filmowy.

CZERWONA SZPULA FILMOWA

Na białym tle znalazły się czerwone elementy. U góry wizytówki znajduje się branżowa grafika szpuli filmowej. Niżej umieszczona została nazwa firmy. Na samym dole wypisane zostały niezbędne dane teleadresowe. Na odwrocie wizytówko zastosowane zostały odwrotne kolory, czyli czerwone tło i białe elementy.

KOLOROWA TAŚMA FILMOWA

Jesteś kamerzystą, świadczysz usługi operatora filmowego? Masz studio filmowe? Ta wizytówka została stworzona specjalnie dla ciebie. Z lewej strony umieszczone zostały najważniejsze dane firmy, takie jak numer telefonu czy adres. Wyżej zapisana została nazwa firmy. Głównym elementem wizytówki jest duża branżowa grafika.

CZARNY KLAPS

Na dole wizytówki znalazły się czarne romby, które nawiązują do wzoru umieszczonego na klapsie filmowym. Grafika samego klapsa znalazła się w górnej części wizytówko na czarnym pasku. Pomiędzy tymi dwoma elementami, czarną, wyraźną czcionką zapisane zostały najważniejsze dane o firmie oraz jej nazwa.

KLAPS FILMOWY

Na białym tle wizytówki znalazły się czarne elementy. Czarną i wyraźną czcionką zapisane zostały najważniejsze dane takie jak: adres stacjonarny, numer telefonu, adres mailowy i strona internetowa. Wyżej, grubą czcionką zapisana została nazwa firmy. Obok umieszczono branżową grafikę przedstawiająca klapsa filmowego.

KOLOROWE POLAROIDY

Z przodu wizytówki umieszczone zostało zdjęcie, które pokryte zostało półprzezroczystym białym tłem. Czarną czcionką zapisane zostały najważniejsze dane teleadresowe oraz nazwa przedsiębiorstwa. Z tyłu umieszczone zdjęcie kolorowych polaroidów wiszących na sznurku. Całość składa się w dobrą kompozycję.

ZDJĘCIA Z POLAROIDA

Wizytówka jest oblana ciepłym niebieskim kolorem. Białą czcionką wypisane zostały takie dane jak adres studia, numery telefonów oraz dane internetowe. Na białym pasku znalazły się ikony informacyjne, a na jego końcu umieszczona została grafika zdjęć z polaroida. Obok czerwoną czcionką, zapisana została nazwa firmy.

ZIELONY APARACIK

Dolna część wizytówki została pokryta zielonym tłem. Biała czcionka, którą wypisane zostały niezbędne dane teleadresowe, wybija się z tego tła, pozwalając na szybkie znalezienie potrzebnych informacji. Wyżej, na jasnym tle znalazła się branżowa grafika zielonego aparatu oraz zapisana została nazwa przedsiębiorstwa.

DWIE MIGAWKI

Prosta, a zarazem elegancka wizytówka zawsze przyciąga potencjalnych klientów. Na dole wizytówki znalazł się żółty pasek. Na nim szarą czcionką wypisane zostały niezbędne dane teleadresowe. Na szarym tle umieszczono ciemny pasek, na którym żółtą czcionką zapisana została nazwa firmy. Całość dopełnia branżowa grafika dwóch migawek.

CIEKAWA GRAFIKA

Wizytówka wyróżnia się spośród konkurencji ciekawą grafiką i nieszablonową kompozycją. Grafika przedstawia postać trzymającą kolorowy aparat fotograficzny. Niżej pomarańczową czcionką zapisana została nazwa firmy. Niżej w pomarańczowych paskach, białą czcionką, wypisane zostały najistotniejsze dane teleadresowe.

KOLOROWY APARAT

Wizytówka z obu stron została pokryta zielonym tłem. Z lewej strony znajduje się branżowa grafika białego aparatu z kolorowymi elementami. Z prawej strony szarą czcionką wypisane zostały takie dane jak adres stacjonarny, numer telefonu czy adres internetowy. Wyżej żółtą czcionką zapisana została nazwa firmy.

APARAT NA SZARYM PASKU

Ten projekt można podsumować jednym słowem: prostota. Dół wizytówki to wypisane niezbędne dane adresowe i telefoniczne oddzielone od siebie pionowymi kreskami. Wyżej, na szarym pasku znalazła się, zapisana białą czcionką, nazwa firmy. Obok umieszczona została grafika aparatu. Branżowa ilustracja wraz z szarym paskiem znalazła się również na odwrocie wizytówki.

APARAT NA ŻÓŁTYM TLE

Wizytówka z obu stron została pokryta pomarańczowym tłem. Na czterech białych paskach zostały wypisane najważniejsze dane teleadresowe. Na samej górze, białą czcionką zaprojektowane zostało miejsce na nazwę firmy. Całość projektu dopełnia branżowa grafika przedstawiająca biały aparat na żółtym sześciokącie.

BIAŁO-CZARNA MIGAWKA

Dół wizytówki, w ciekawym kształcie został pokryty czarnym tle. Na nim, pod ikonami graficznymi zostały wypisane najważniejsze dane adresowe oraz kontaktowe. Wyżej na białym tle znalazło się miejsce na zapisanie nazwy firmy oraz biało-czarną grafikę migawki. Z tyłu wizytówki kolory zostały odwrócone.

APARAT W CZERWONYM KÓŁKU

Na jasnym tle wizytówki znalazły się czerwone oraz niebieskie elementy. Z prawej strony w czerwonych kółkach zostały umieszczone ikony informacyjne. Do nich przypisane zostały konkretne dane teleadresowe. W górnej części wizytówki znalazła się branżowa grafika aparatu w czerwonym kółku i zapisana na niebiesko nazwa firmy.

BRĄZOWY APARAT

Lewa strona wizytówki posiada jasno turkusowe tło. Na nim znajduje się brązowa grafika aparatu oraz nazwa firmy. Na żółtym pasku umieszczone zostały ikony informacyjne. Reszta przodu wizytówki pokryta została brązowym tłem, a dane teleadresowe zostały zapisana lekką, jasną czcionką. Na odwrocie znalazła się branżowa grafika wraz z nazwą zakładu.

BIAŁA MIGAWKA

Czarne tło pokrywa całą wizytówkę. Białą czcionką wypisane zostały najważniejsze dane teleadresowe. Czarne ikony informacyjne zostały wyróżnione białymi prostokątami. Białą czcionką zapisana została również nazwa firmy. Na samej górze znajduje się ciekawa grafika białej migawki otoczonej różnymi kształtami.

IMPONUJĄCA KOLEKCJA

Tłem tej wizytówki jest fotografia przedstawiająca imponującą kolekcję starych aparatów. Z lewej strony, na fioletowym, półprzezroczystym tle zostały wypisane niezbędne dane zarówno adresowo jak i kontaktowe. Wyżej zaprojektowane zostało miejsce na nazwę firmy. Całość jest świetnie ze sobą połączona i idealnie przedstawia branżę fotograficzną.

ŻÓŁTE SZKŁO

Dół tej pionowej wizytówki jest żółte, dzięki czemu wybija się spośród innych w tej branży. Na nim białą czcionką zapisana została nazwa firmy, najważniejsze dane teleadresowe oraz ikony informacyjne. Wyżej, na białym tle umieszczona została branżowa grafika aparatu z żółtym szkłem obiektywu. Grafika znalazła się również na odwrocie wizytówki.

NIEBIESKI OBIEKTYW

Szare tło, z białymi elementami zawsze zdaje egzamin. Biała, kontrastowa czcionka została użyta do wypisania numerów telefonów, adresu e-mail oraz sklepu stacjonarnego oraz strona internetowa firmy. Na środku znalazła się grafika obrysu aparatu z niebieskim obiektywem. Na samej górze znalazło się miejsce na zapisanie nazwy firmy.

Pokaż: