Wizytówki online Strona 58

Pokaż:

PRZESTRZENNE PUDEŁKO

Przestrzenne pudełko, Budownictwo, Aranżacja wnętrz - Wizytówki Netprint
4 kolory do wyboru
Ciekawa kompozycja i niesztampowe kolory powodują, że ta wizytówka wyróżni się na tle konkurencji. W dolnej części widzimy fioletowe tło, na którym białą i wyraźną czcionko zapisane zostały niezbędne dane teleadresowe. Wyżej, na zielonym tle znalazła się branżowa grafika, w którą wpisana została nazwa firmy.

SZARA STALÓWKA

Ciekawa kompozycja w tej wizytówce na pewno przyciągnie Twoich potencjalnych klientów. Na białym tle, sugerującym kartkę papieru, zapisane są najważniejsze dane kontaktowe. Na końcu kartki jest położone szare pióro. Nad nim na szarym tle, czarną prostą czcionką zapisane jest imię i nazwisko oraz rodzaj działalności.

CZARNE PIÓRO

W projekcie tej wizytówki zostały zestawione ze sobą trzy kolory: szary, czarny oraz zielony. O ile szare tło i czarne litery nadają klasycznego charakteru, tak dodanie zielonego elementu nadaje wizytówce dynamizmu i wprowadza powiew nowoczesności. Pionowe ułożenie pozwala na bezproblemowe ułożenie wszystkich elementów, takich jak logo i niezbędne dane kontaktowe.

KSIĘGOWY PRZY PRACY

Wybledzone zdjęcie jakie znajduje się na podkładzie wizytówki określa branże z jaką związany jest ten projekt. Bez wątpienia chodzi tu o branżę księgową. Wybierając ten projekt zdobędziesz wielu klientów. Przednia część wizytówki posiada ciemniejszy filtr jaki został nałożony na zdjęcie, ale to nie przeszkadza żeby w czytelny sposób wypisać dane kontaktowe.

TABELKA Z WYKRESEM

Jasne tło na, którym znajduje się kolorowa grafika sprawia, że dobrze patrzy się na ten projekt. Wykres z tabelą może sugerować z jaką branżą mamy do czynienia. Bez wątpienia chodzi tu o prace księgowe. Grafika może też zostać wykorzystana jako logo Twojej firmy. Przednia część projektu posiada wystarczająco dużo miejsca na umieszczenie wszystkich danych kontaktowych.

KOLOROWE KOŁO

Ciemno grafitowe tło wizytówki bardzo dobrze pasuje do intensywnych kolorów zawartych na grafice. Może ona zastąpić brakujące logo Twojej firmy i odświeżyć jej wizerunek. Obok kolorowych elementów umieścisz nazwę firmy. Przednia część wizytówki daje możliwość wypisania wszystkich potrzebnych informacji w ciekawy sposób.

KOLOROWY OKRĄG

Jasne tło i kolorowa grafika w centralnej części projektu sprawi, że zostanie on zauważony i zapamiętany. Ciekawe kolory użyte na wizytówce bardzo dobrze do siebie pasują. Grafika może tez posłużyć Ci jako brakujące logo Twojej firmy. Z przodu wizytówki na kolorowych prostokątach wypiszesz dane teleadresowe.

KLASYCZNA CZERŃ Z CZERWIENIĄ

Klasyczna wizytówka. Tak w dwóch słowach można opisać ten projekt. Czarno-białe tło, z wypisanymi najważniejszymi danymi, przy użyciu czerwonej czcionki. Czerwień został zastosowany również przy wypisaniu danych osobowych. Grafika uzupełniającą ten projekt, są czerwone usta, które pojawiają się w trzech miejscach.

FIOLETOWE LUSTERKO

Z prawej strony wizytówki, fioletową czcionką zostały wypisane niezbędne dane: adres stacjonarny, numery telefonów, adres strony internetowej i email. Z prawej strony umieszczono grafikę fioletowego lusterka. Pomiędzy ilustracją, a danymi zostały zapisane dane osobowe. Lusterko, tym razem w całej okazałości zostało umieszczone na odwrocie.

CZERWONA SZMINKA

Cała wizytówka została pokryta pistacjowym tłem. Czerwoną czcionką została napisana nazwa firmy. Poniżej zostało zaprojektowane miejsce na najważniejsze dane teleadresowe. Grafiką uzupełniającą projekt jest biały kształt, na którym znajduje się czerwona czcionka. Na odwrocie została powtórzona grafika szminki oraz nazwa firmy.

PALETA CIENI DO POWIEK

Jesteś makijażystką? Robisz makijaże na różne okazje? Ta wizytówka powstała z myślą o tobie. Tłem projektu jest drewniany stół, na którym leży paleta z ciemnymi cieniami do powiek. Dzięki temu, każdy, kto weźmie twoją wizytówkę, od razu będzie wiedział, czym się zajmujesz. Powyżej, białą, ale wyraźną czcionką umieszczono najważniejsze dane.

SIŁACZ NA ZIELONYM TLE

Wizytówka została oblana z obu stron jasnym tłem. Z przodu, w górnej części, w zielonym kwadracie została umieszczona postać mężczyzny podnoszącego ciężary. Poniżej, czarną czcionką zostały wypisane: imię i nazwisko, numery telefonów, adresy mailowe itp. Na odwrocie została powtórzona branżowa grafika.

JOGIN W KWIECIE LOTOSU

Świetny projekt, z prostym przekazem. Na białym tle zostały wypisane niezbędne dane teleadresowe. Taką samą, zielonkawą czcionką została zapisana nazwa firmy oraz imię i nazwisko pracownika. Zielonym tłem został oblany również tył wizytówki. Dzięki temu, biała grafika kwiatu lotosu, w którą wpisana jest postać jogina, jest bardzo dobrze widoczna.

STOPER Z JABŁKIEM

Wizytówka wskazuje na to, że zajmujesz się treningiem personalnym. Wiadomo to, dzięki temu, że główną grafiką jest niebieski stoper, w który wpisane zostało zielone, zdrowe jabłko. Na zielonym tle białą czcionka zostały wypisane: imię, nazwisko i stanowisko twojego pracownika. Na białym tle zostały wypisane niezbędne dane teleadresowe.

RÓŻOWA SKAKANKA

Pomagasz ludziom pozbyć się kilogramów. Dzięki twojej wiedzy i umiejętności ludzie chudną w oczach? Ta wizytówka jest stworzona właśnie dla ciebie. Skakanka przedstawiona na wizytówce pokazuje dokładnie, czym się zajmujesz. Pod nią znajdują się dane osobowe, a pod nimi numery telefonów, adres i dane internetowe.

CZERWONE CARDIO

Na czerwonym tle, pastelową, wybijającą się czcionką zostały wypisane niezbędne dane teleadresowe oraz imię i nazwisko pracownika, wraz z jego stanowiskiem. Od lewej strony wizytówki biegnie jasny pasek do koła, w które wpisane jest serce z parametrami kardiologicznymi. Identyczna grafika została powtórzona na odwrocie wizytówki.

WIELOBARWNA POSTAĆ

Dzięki grafice umieszczonej w projekcie, twoja wizytówka będzie wybijać się na tle pozostałych z tej branży. Na beżowym, jasną czcionką wypisane niezbędne dane kontaktowe. Powyżej znalazła się grafika wielobarwnej postaci. Na odwrocie została powtórzona grafika. To właśnie kolory, jak z pomieszanej palety malarskiej, najbardziej przyciągają uwagę.

GŁOWA Z PROFILU

Z przodu wizytówki zostało umieszczone różowe tło. Brązowym kolorem podkreślona została czcionka, która teraz jest bardzo dobrze widoczna. Nad danymi teleadresowymi zostało zaprojektowane miejsce na imię i nazwisko oraz stanowisko twoje lub twojego pracownika. Obok umieszczona została branżowa grafika.

KOLOROWE LIŚCIE

Na beżowym tle zostało umieszczonych kilka ciekawych elementów. Z lewej strony, standardowo, zostały umieszczone dane: adres, strona internetowa, numer telefonu i email. Z prawej strony zostały umieszczone ilustracje liści z kolorowymi elementami. Poniżej znalazło się imię i nazwisko i stanowisko pracownika.

USTANA NA BLADOCZERWONYM TLE

Cała wizytówka została oblana bladoczerwonym kolorem. Na mocno czerwonym pasku zostały wypisane niezbędne dane: numery telefonów, adresy oraz strona internetowa. Powyżej, znajduje się grafika ust, które zostały jakby odbite na wizytówce. Obok niej, znajduje się nazwa firmy. Na odwrocie została powtórzona branżowa grafika.

KOLOROWE KWADRATY

Z przodu wizytówki, na zielonym tle zostały ułożone delikatne plastry miodu. Na fioletowych paskach zostały umieszczone najważniejsze dane teleadresowe twojej firmy i dane osobowe twojego pracownika. Na odwrocie wizytówki znajdują się przestrzenne figury geometryczne, w różnych kolorach. Nad grafiką znalazła się nazwa firmy.

PONĘTNE USTA

Tym co od razu rzuca się w oczy jest grafika czerwonych, ponętnych ust. Poniżej czerwoną czcionka zostały wypisane najważniejsze dane, czyli imię i nazwisko, numer telefonów, maile i strona internetowa. Po bokach wizytówki, poprowadzone są czerwone paski. Na odwrocie wizytówki została umieszczona grafika czerwonych ust.

BIAŁO-NIEBIESKI PROJEKT

Z lewej strony, przez połowę wizytówki zostało umieszczone niebieskie tło. Na nim, żółtymi oraz białymi literami, zostały wypisane: nazwa firmy, adres stacjonarny, adres mailowy, strona internetowa i numer telefonu. Z prawej strony, na białym tle, zostało zaprojektowane miejsce na logo. Takie miejsce znalazło się również na odwrocie wizytówki.

RELAKSACYJNA KĄPIEL

Wizytówka optycznie została podzielona na trzy części. Wszystko to, dzięki zastosowaniu różnych odcieni w tłach. W główny, beżowym, znalazła się grafika kobiety, w relaksującej kąpieli. Na dole, po lewej stronie zostały wypisane adres stacjonarny oraz strona www, a z prawej numer telefonu i adres email. Na odwrocie została powtórzona grafika kapiącej się kobiety.

Pokaż: