Wizytówki online Strona 56

Pokaż:

OKNO Z ZASŁONAMI

Dwa tła zastosowane w tej wizytówce podzieliły je na dwie części. Z lewej strony, na żółtym tle, została umieszczona grafika okna wraz z zasłonami. Pod nią, również niebieski, znalazła się nazwa przedsiębiorstwa. Z prawej strony na niebieskim tle zostały umieszczone żółte elementy. Składają się na nie m.in. najważniejsze dane teleadresowe.

OTWARTE OKNO

Na turkusowym tle, które oblewa całą wizytówkę znalazły się białe i czarne elementy. Białą czcionką wypisane są niezbędne dane kontaktowe oraz nazwa firmy. Biała jest również branżowa grafika, która przedstawia szeroko otwarte okno. Czarny pasek, służy jako tło dla ikon informacyjnych. Na odwrocie wizytówki została powtórzona grafika okna.

MŁOTEK I GWÓŹDŹ

Szare tło i żółty kolor dookoła grafiki bardzo dobrze do siebie pasują. Młotek i gwoźdź sprawiają, że branżą jaka reprezentują staje się jasna na pierwszy rzut oka. Grafika może też zastąpić logo i stać się znakiem rozpoznawalnym Twojej firmy. Przednia część wizytówki została zaprojektowana tak aby w łatwy sposób wypisać żółtą czcionką dane teleadresowe.

BUDOWLANIEC W KASKU

Błękitne tło i centralnie umieszczona grafika budowlańca od razu nasuwa skojarzenia związane z branżą jaką reprezentuje. Obok niej w tyłu wizytówki umieścisz nazwę swojej firmy. Przednia część wizytówki to powtórzona grafika budowlańca, a obok niej wystarczająco dużo miejsca, aby w ciekawy sposób wypisać dane teleadresowe.

BIAŁA WYWROTKA

Jasno zielone tło tyłu projektu pozwoli na wybicie się z niego czerwonej dużej wywrotki. Grafika może zastąpić brakujące logo Twojej firmy. Na pierwszy rzut oka widać z jaką branżą związany jest ten projekt. Przednia część wizytówki została zaprojektowana w kolorze czerwonym, a biała czcionka sprawi, że wszystkie dane będą widoczne.

ŻÓŁTA BETONIARKA

Dwu kolorowe tło i umieszczona w centralnej części ciekawa grafika betoniarki sprawiają, że projekt staje się zauważalny. Duża grafika betoniarki nasuwa skojarzenia związane z branżą jaką reprezentuje. Przednia część wizytówki posiada miejsce aby powtórzyć grafikę betoniarki, jak i wystarczająco dużo miejsca na wypisanie kolejno danych teleadresowych.

TACZKI Z PIASKIEM

Jasne tło i centralnie ułożona grafika sprawiają, że projekt staje się zauważalny. Taczki z piaskiem przedstawione z tyłu projektu określają branże z jaką związana jest ta wizytówka. Grafika może też zastąpić brakujące logo Twojej firmy. Przednia część projektu pozwoli na umieszczenie grafiki i nazwy firmy, a pod nią pozostałych danych teleadresowych.

SZARA ŁOPATA

Pionowa orientacja wizytówki sprawi, że od razu wyróżni się ona na tle innych. Szara kopiąca łopata od razu nasuwa branżę z jaką jest on związany. Pomiędzy grafiką umieścisz nazwę swojej firmy. Przednia część projektu sprawi, że w wygodny i łatwy sposób umieścisz dane teleadresowe i przyciągniesz klientów prostym, ale i ciekawym projektem.

KOPIĄCA ŁOPATA

Ciemne tło i biała grafika wypełniająca wizytówkę bardzo dobrze do siebie pasują. Grafika przedstawia kopiąca łopatę, a to świadczy o branży jaką reprezentuje projekt. Z tyłu projektu obok grafiki umieścisz nazwę firmy. Przód projektu pozwoli Ci na wypisanie wszystkich danych teleadresowych w łatwy sposób.

PEŁNE TACZKI

Pełne taczki, Budownictwo, Firma budowlana - Wizytówki Netprint
2 kolory do wyboru
Żółte tło wizytówki sprawi, że projekt ten zostanie zauważony spośród innych z tej branży. Brązowa grafika taczek nasuwa skojarzenia związane z branżą jaka reprezentuje. Grafika umieszczona w centralnej części może zastąpić Twoje logo. Przednia część wizytówki to ciekawe tło, na którym w łatwy i widoczny sposób umieścisz dane teleadresowe.

CZARNA WTYCZKA

Jesteś elektrykiem, masz sklep z akcesoriami elektrycznymi? Jeśli tak to ta wizytówka została zaprojektowana specjalnie dla ciebie. Przód jest oblany zielonym tłem. Z prawej strony, czarną czcionką zostały wypisane najważniejsze dane teleadresowe. Z lewej, pod nazwiskiem umieszczona została grafika czarnej wtyczki, która znalazła się również na odwrocie wizytówki.

FIOLETOWA DUŻA WTYCZKA

Białe tło i duża fioletowa grafika po prawej stronie projektu sprawia, że wizytówka staje się widoczna. Grafika nasuwa skojarzenia z branżą jaką jest związana. Fioletowa grafika może zastąpić Twoje brakujące logo firmy. Przednia część wizytówki po pomniejszona grafika, a pod nią miejsce na umieszczenie wszystkich danych teleadresowych.

BIAŁE DWIE WTYCZKI

Szary, biały i błękitny kolor bardzo dobrze do siebie pasują. Grafika przedstawiona na projekcie pokazuje z jaką branżą jest on związany. Bez wątpienia chodzi o branżę elektryczną. Grafika może sprawić, że staniesz się rozpoznawalny na rynku. Przednia część projektu została stworzona w formie pionowej co sprawia, że wszystkie dane są bardziej widoczne.

CZARNY KONTAKT

Niebieskie jasne tło i centralnie ułożona grafika sprawią, że projekt ten zostanie zapamiętany wśród Twoich potencjalnych klientów. Grafika pokazuje z jaka branżą mamy do czynienia. Bez wątpienia chodzi o branżę elektryczną. Przednia część projektu pozwala na wyeksponowanie danych teleadresowych e ciekawy sposób.

POMARAŃCZOWY KABEL

Granatowe tło i pomarańczowa grafika bardzo dobrze do siebie pasują. Kolor tla sprawia, że pomarańczowy kolor staje sie bardziej widoczny. Przedstawiona grafika sugeruje branżę z jaką jest związana. Przednia część wizytówki pozwala na umieszczenie w ciekawy sposób danych teleadresowych nie zasłaniając istotnej grafiki.

ŁĄCZĄCE SIĘ ZE SOBĄ WTYCZKI

Turkusowe tlo i kontrasujący mocno kolor czarny pasują do siebie bardzo dobrze tworząc ciekawy projekt. Tył projektu to łączące się ze sobą dwie wtyczki, które nasuwają nam z jaka branżą są związane. Przednia część projektu co ciekawa kompozycja, w którą wpiszesz wszystkie dane teleladresowe.

BIAŁA WTYCZKA ELEKTRYCZNA

Jasno niebieskie tło i kontrasująca biała grafika bardzo dobrze do siebie pasują. Przedstawia ona wtyczke elektryczną co mówi nam o branży jaką reprezentuje. Obok niej z tyłu projektu umieścisz nazwę swojej firmy. Natomiast z przodu wizytówki na białej części, niebieska czcionka umieścisz wszystkie potrzebne dane teleadresowe.

CZERWONA WTYCZKA

Czerwona wtyczka, Budownictwo, Elektryk - Wizytówki Netprint
2 kolory do wyboru
Żółte tlo i kontrastująca czerwona grafika z pewnościa przyciągnie uwage otoczenia. Ciekawa grafika wtyczki ułozona po prawej stronie pokazuje z jaka profesja mamy do czynienia. Przednia część projektu została podzielona na dwie nie równe części. Po lewej umieścisz dane teleadresowe, a po prawej grafikę i nazwę firmy.

ŻÓŁTA BŁYSKAWICA

Żółta błyskawica, Budownictwo, Elektryk - Wizytówki Netprint
3 kolory do wyboru
Tył wizytówki to białe tło, na ktorym idealnie widac ciekawą żółta grafikę. Przedstawia ona błyskawicę, która może nasuwac skojarzenia związane z prądem. Może ona również zastąpić logo Twojej firmy. Przód projektu posiada czene tło, którym w widoczny sposób umieścisz dane teleadresowe, a grafika dopełni całości kompozycji.

ŻÓŁTY I PURPURA

Lewa strona wizytówki to żółty pasek, na którym znajduje się fioletowa nazwa firmy oraz jej znak graficzny. Na jasnofioletowym pasku znalazły się ikony informacyjne. Reszta tła jest w kolorze purpurowym. Na niej znalazły się wypisane najważniejsze dane, takie jak numery telefonów, dane internetowe oraz adres siedziby.

ORYGINALNE TŁO

Część tła jest zielona. Im bardziej w prawo, tym bardziej tło zmienia się w kwadraty w delikatne pastelowe kolory. Na trzech białych paskach zaprojektowane zostało miejsce na wypisanie najważniejszych danych teleadresowych. Wyżej, fioletową czcionką zapisana została nazwa firmy. Całości dopełnia fioletowy kwadrat.

TRZY TRÓJKĄTY

Prostota i elegancja. Tak w dwóch słowach można określić projekt tej wizytówki. Zielone tło z ciekawą fakturą, nadają jej klasy i elegancji. Białe ikony informacyjne oraz najważniejsze dane teleadresowe wraz z nazwą dodają jej charakteru. Prostota i nowoczesność przemawia z grafiki przedstawiającej trzy trójkąt. Które znalazły się również na odwrocie wizytówki.

KOLOROWE BLOKI

Na czerwonym tle, jasną i wyraźną czcionką wypisane zostały najważniejsze dane: nazwa firmy, numery telefonów, e-mail, strona internetowa i adres przedsiębiorstwa. Wyżej znalazła się ciekawa grafika przedstawiająca kilkanaście kolorowych bloków. Ta sama ilustracja znalazła się również na odwrocie wizytówki.

DWA KOLORY GRAFIKI

Dwa kolory grafiki, Budownictwo, Deweloper - Wizytówki Netprint
3 kolory do wyboru
Przód wizytówki został pokryty szarym tłem. Na nim, znalazła się niebieska grafika, która może zastąpić logo. Niżej, również na niebiesko zapisana została nazwa firmy. Białą czcionką wypisane zostały najważniejsze dane teleadresowe przedsiębiorstwa. Na odwrocie wizytówki znajdziemy niebieskie tło z szarą grafiką.

Pokaż: