Plakaty Wielkoformatowe - Budownictwo - Architektura

Branża architektoniczna z uwagi na swój charakter wymaga sięgania po niepowtarzalne materiały reklamowe, które pozwolą firmie na wyróżnienie się na lokalnym rynku. Bardzo ważne jest to, aby sięgnąć po wysokiej jakości materiały, które będą wizytówką prowadzonej firmy. Dla architektów polecamy wyjątkowe plakaty wielkoformatowe, które stanowią świetny wybór i dają możliwość każdej firmie na zaistnienie na lokalnym rynku i dotarcie ze swoją ofertą do szerokiego grona odbiorców.
Kategorie
Kategorie
Załaduj własny projekt Zleć wykonanie projektu
Zainteresowanie klientów świadczonymi usługami dzięki postawieniu na naszą ofertę jest jak najbardziej możliwe i przebiega w bardzo komfortowy sposób. W naszej ofercie dostępnych jest wiele zróżnicowanych rozwiązań, które świetnie wpasują się w oczekiwania i pozwolą na uzyskanie znakomitych rezultatów. Plakat wielkoformatowy to materiał reklamowy, który wykazuje się bardzo wysoką skutecznością i który umożliwia bardzo skuteczne docieranie do klientów. Pozwala wyróżnić firmę na rynku lokalnym i zwiększyć świadomość świadczonych usług.
Czytaj więcej
Pokaż:

PRZYCIĄGAMY EFEKTOWNYM DETALEM

Jeśli szukasz reklamy nieco większej niż ulotka, którą powiesisz na drzwiach, w holu budynku lub czasowo na murze, to plakat będzie tutaj idealny. A jeśli zależy ci na bardzo widocznej ekspozycji nazwy firmy lub twojego nazwiska z równoczesną informacją o zakresie działalności, to koniecznie musisz wziąć pod uwagę tą propozycję graficzną, ponieważ łączy w sobie wszystkie te cechy i daje możliwości, których szukasz. To reklama widoczna z daleka, która jednocześnie może być drogowskazem do twojej siedziby i sposobem na utrwalanie marki na rynku.

SIŁA PROSTYCH I KLASYCZNYCH ROZWIĄZAŃ

Projekt tego plakatu jest dowodem na to, że proste formy mogą nadal zaskakiwać i przykuwać uwagę. W tym przypadku cechą dystynktywną jest stosunkowo ciemne, jednobarwne tło w kolorze czerwonego wina oraz jasna, szeroka ramka i grafika przedstawiająca dom. Tekst również, dzięki jasnemu kolorowi, zwraca uwagę.

FANTAZJA I INŻYNIERSKA PRECYZJA

Najbardziej widoczne elementy tego plakatu (nazwa firmy, branża, numer telefonu) ułatwiają szybki kontakt telefoniczny. Grafika przedstawiająca wielokąty budzi skojarzenia z usługami inżynierskimi - zarówno projektowymi (projekty architektoniczne, projekty instalacji), jak i wykonawczymi (firmy budowlane).
Nie znalazłeś odpowiedniego wzoru dla siebie? Design Zleć wykonanie indywidualnego projektu

Pokaż: