Plakaty - Firma budowlana

Najważniejsza forma reklamy dla firmy budowlanej to oczywiście poczta pantoflowa w wykonaniu zadowolonych klientów po zakończonych inwestycjach. Jednak niemniej ważne są także inne formy, bo to rynek o bardzo dużej konkurencyjności. Tym razem proponujemy ci plakaty wielkoformatowe z naszą grafiką. Dedykowane twojej branży, bardzo sugestywne, wpadające w oko i w pamięć.
Kategorie
Kategorie
Załaduj własny projekt Zleć wykonanie projektu
Podstawą grafiki reklamowej dla firmy budowlanej jest przede wszystkim ciekawe pokazanie tematyki, ale także zbudowanie wizerunku firmy w pełni profesjonalnej. Wiadomo, od was klient wymaga jakości, fachowości, wiedzy, umiejętności, dokładności i znajomości obecnych trendów technicznych i estetycznych. Nasze szablony na plakaty wielkoformatowe do pierwszego spojrzenia wskazują na właśnie taką jakość usług w wykonaniu reklamowanej firmy. Z naszą grafiką, zaraz po rozwieszeniu plakatów reklamowych, szybko zyskasz nowych klientów.
Czytaj więcej
Pokaż:

FIRMA BUDOWLANA Z WYCZUCIEM

Plakat firmy budowlanej może mieć po prostu rolę informacyjną. Wystarczy jakiś drobny detal graficzny w kształcie domu i cała masa treści. Można jedna postarać się bardziej i za pomocą takiej reklamy zaprezentować się odbiorcom i potencjalnym klientom jako firma, która nie tylko ma wiedzę i umiejętności techniczne, ale dodatkowo odznacza się wyczuciem stylu, estetyki i mody. Nasza grafika budzi takie skojarzenia, ponieważ jej wygląd został starannie dopracowany. Budzi zaufanie w wasze umiejętność i nadzieję na przytulne gniazdko.

OD RAZU WSZYSTKO WIADOMO

Każda reklama, żeby była skuteczna musi być efektowna, chwytliwa i estetycznie podana, ale przede wszystkim powinna być dla każdego zrozumiała. Nie ma sensu inwestować w materiały reklamowe, które nie będą od razu jasno wskazywały branży czy zakresu tematycznego obszaru, który mają promować. Nasza propozycja jest bardzo oczywista i tym samym bardzo skuteczna. Plakat z taką grafiką momentalnie zainteresuje przede wszystkim osoby, które mają jakiekolwiek plany budowlane albo remontowe. Dlatego, że od razu wiadomo, czym się zajmujecie.

RESPEKT I ZAUFANIE – EFEKTY TEJ REKLAMY

Czego oczekujesz od swoich materiałów reklamowych? Z pewnością tego, że pomogą powiększyć rzeszę twoich klientów, to wiadomo. My jednak wyprzedzamy wasze wymagania, bo wiemy, że reklama musi wywoływać określone skojarzenia. W przypadku fachowców od dachów ważna będzie przede wszystkim rzetelność wykonania i nasza grafika buduje takie wrażenie. W głowie odbiorcy reklamy powstaje wizerunek firmy godnej zaufania, której byłby skłonny powierzyć wykonanie czegoś tak kluczowego dla komfortu i bezpieczeństwa jak dach.

PRZEPIS NA SUKCES – DOBRZE PODANE INFORMACJE

Plakat to ciekawa forma reklamowania swoich usług. Nie zajmuje dużo miejsca, więc można umieszczać go w pobliżu swojej siedziby, w zaprzyjaźnionych sklepach i punktach usługowych oraz na branżowych eventach. I nie jest to ulotka, która może się gdzieś zapodziać. Plakat powinien być na tyle ciekawy, aby przyciągać wzrok wszystkich osób przechodzących obok niego i trzeba przyznać, że nasza grafika spełnia tą rolę doskonale. Nietypowa, wyrazista kolorystyka przykuwa uwagę i zapada w pamięć, a sam żółty budzi moc pozytywnych skojarzeń.

PROSTY, CZYTELNY PRZEKAZ

Branża budowlana to konkrety, liczby, ceny, technika i zero miejsca na improwizację. Taka też powinna być reklama firmy budowlanej, czyli charakterna, czytelna i wzbudzająca zaufanie konsumentów. Nasza grafika reklamowa spełnia każdy z wymienionych warunków. Na szarym, nieco technicznym tle, odznaczają się kontrastujące kształty geometryczne. Są bardzo minimalistyczne, ale także bardzo oczywiste. Spore pole tekstowe pozwala na czytelne podanie danych kontaktowych oraz zakresu usług. Całość bardzo dobrze poukładana.

REKLAMA, KTÓRA WOŁA Z DALEKA

Na rynku, gdzie panuje konkurencja nie można funkcjonować bez reklamy. Nawet najlepszy fachowiec z renomą musi o nią zadbać. Ale to nie wszystko, ta reklama musi także mieć jakąś siłę przebicia w kolorowym otoczeniu, pełnym przeróżnych detali i bodźców. Dlatego stworzyliśmy dla ciebie specjalny plakat, który emanuje mocnymi barwami i budzi pozytywne emocje. Z pewnością zauważy go każdy, niezależnie od tego, czy zawiśnie w budynku czy na zewnątrz. To energetyczne tło doskonale wyeksponuje nazwę twojej firmy i dane kontaktowe.

KOLOR I SYMBOL, KTÓRE PRZYCIĄGAJĄ

Czerwień zawsze miała i ma sporą siłę przyciągania. To rzecz jasna kolor, któremu przypisuje się wiele znaczeń, ale u nas czerwony panel pełni po prostu rolę detalu, który przyciągnie wzrok konsumentów i sprawi, że zainteresują się plakatem. Resztę roboty zrobi sporych rozmiarów młotek, który od razu wywoła odpowiednie skojarzenia i przyciągnie uwagę tych potencjalnych klientów, którzy w najbliższym czasie planują coś budować, przebudowywać albo remontować. Trzeba też pamiętać, że takie połączenie bieli i czerwieni będzie budzić zaufanie.
Nie znalazłeś odpowiedniego wzoru dla siebie? Design Zleć wykonanie indywidualnego projektu

Pokaż: