Plakaty Wielkoformatowe - Budownictwo - Elektryk

Plakat wielkoformatowy to obecnie rozwiązanie kierowane nie tylko do dużych korporacji, ale również mniejszych przedsiębiorstw. Jeżeli świadczysz usługi elektryczne to tego rodzaju produkty znakomicie wpasują się w oczekiwania i pozwolą na wyróżnienie prowadzonego przedsiębiorstwa. Docieranie z jego ofertą do klientów na lokalnym rynku nie będzie dzięki temu stanowiło żadnego problemu.
Kategorie
Kategorie
Załaduj własny projekt Zleć wykonanie projektu
Jesteśmy renomowaną drukarnią internetową, która posiada wieloletnie doświadczenie w produkcji gadżetów reklamowych. Wszystkie plakaty wielkoformatowe dla elektryków dostępne w naszej ofercie posiadają wyznaczone miejsce do zamieszczenia informacji o przedsiębiorstwie. Każdy z produktów jest przy tym wykonany z najlepszej jakości materiałów, które gwarantują jego dopasowanie do oczekiwań. Przedsiębiorców zainteresowanym zbudowaniem pozycji na lokalnym rynku serdecznie zapraszamy do wybrania naszej oferty i sięgnięcia po oferowane produkty.
Czytaj więcej
Pokaż:

ROZWIĄZANIE PROBLEMU JEST BLISKO

Problemy z elektryką albo konieczność położenia nowej instalacji to sytuacje, które prędzej czy później przerabia każdy konsument. Dlatego też zapotrzebowanie na takie usługi jest spore, a i ilość firm tego typu niemała. W takich warunkach wzmożonej konkurencyjności warto postawić na chwytliwą i widoczną z daleka reklamę. Sprawi, że twoja firma stanie się rozpoznawalna na lokalnym rynku i dzięki temu zdobędziesz większą ilość klientów. Na białym tle widać silną rękę, która mocno trzyma przewód elektryczny, co w domyśle symbolizuje pełen profesjonalizm.

CIEMNO? TO CHWILOWE!

Jeśli masz już ulotki i wizytówki, warto zastanowić się nad nieco większym formatem reklamy czyli nad plakatem. Może zawisnąć na drzwiach twojego biura, na miejscowej tablicy ogłoszeń albo w zaprzyjaźnionym sklepie osiedlowym oraz z wielu innych, oczywiście legalnych miejscach. Możesz mieć pewność, że nasz czarny szablon zawsze przykuje uwagę. Ważna jest także sugestia, że to właśnie twoje usługi sprawią, że popłynie prąd i będzie jasno. Drobne symbole elektryczne sprawią, że odbiorca od razu skojarzy, jakie usługi plakat reklamuje.

SKUTECZNOŚĆ ZADZIORNEGO KONTRASTU

Plakat jest z pewnością bardzo przydatną formą reklamy również dla elektryka, a dodatkowo nie generuje zbyt wysokich kosztów. Z jego użyciem można promować swoje usługi w budynku i na zewnątrz, a to otwiera nowe możliwości. Ważnej jednak, aby sam plakat charakteryzował się ciekawym wyglądem i o to właśnie zadbaliśmy. Twój fach jest typowo techniczny i oparty na dość znanej symbolice, wystarczyło ją tylko przedstawić w postaci kontrastowej, efektownej grafiki i powstał wyjątkowy plakat, który zauważy i zapamięta każdy przechodzień.

GRAFIKA, KTÓRA NIE GINIE W TŁUMIE

Zastanawiasz się na dodatkową formą reklamy, najlepiej takiej, która ma większy format od ulotki, ale nie wymaga dystrybucji i nie generuje wielkich kosztów. Tu sprawdzi się plakat. Ale oczywiście nie proponujemy ci jakiegoś tam plakatu, a reklamę opatrzoną efektowną i skuteczną grafiką. Narzędzia i akcesoria są tylko w pozornym nieładzie. Tak naprawdę to wyraz gotowości do zleconego zadania. Betonowe tło doskonale pasuje do twojego technicznego i bądź co bądź, surowego fachu. A kolorystyka i detale graficzne sprawiają, że plakat widać nawet z daleka.

SUGESTIA GRAFICZNA I CZYTELNY PRZEKAZ

Jakiej reklamy potrzebuje elektryk? Z pewnością prostej, trochę technicznej, a jednocześnie budującej pozytywny wizerunek firmy i budzącej zaufanie. Jak powinna wyglądać taka reklama? Dokładnie tak, jak proponowany przez nas plakat. Zdjęcie miernika elektrycznego to przekaz, który każdego nakieruje na odpowiednie skojarzenia. Każdy też zapamięta reklamę z takim miernikiem i w razie potrzeby będzie wiedział czego szukać w sieci lub okolicy, gdzie kiedyś widział tą reklamę. Tak działa prosta, skuteczna reklama.

ŻÓŁTE PRZEWODY I CZARNA WTYCZKA

Wtyczka, gniazdko i dwa żółte przewody na szmaragdowym tle stanowią specyficzną cechę tego plakatu. Są krótkim, acz jasnym i przejrzystym komunikatem. Projekt dedykowany firmom, które świadczą usługi w zakresie projektowania instalacji elektrycznych oraz ich remontowania, wykonywania i wymieniania.

ENERGIA WYCZERPUJĄCEJ INFORMACJI

Gotowy projekt plakatu informacyjnego, który charakteryzuje się białym kolorem tła oraz komunikatywną grafiką, która kojarzy się z branżą elektryczną (czarna wtyczka z dwoma bolcami). Na plakacie szczególnie wyróżniono nazwę firmy (zaplanowano dla niej wyraźnie większą czcionkę oraz podkreślono ją zieloną linią).
Nie znalazłeś odpowiedniego wzoru dla siebie? Design Zleć wykonanie indywidualnego projektu

Pokaż: